Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

1259260261263265

Komentarz

  • A mnie przywieźli z Alberta po 3 paczki gotowych leniwych, ruskich i z kapustą. Trzy obiady z głowy w najbliższym czasie. Też mam w nosie.
  • jukaa powiedział(a):
    Zrobiłam ten schab , ale zmodyfikowałam ;) Młoda kapusta dodana pod koniec duszenia, posypane koperkiem. O matko, niebo w gębie.


    Muszę spróbować z kapustą i koperkiem  :)
    Ciekawy przepis, nawet nie przyszłoby mi to do głowy. Spróbuję kiedyś.  :)  



  • Zwykle piekę 2 godziny zgodnie z przepisem, ale ostatnim razem spieszyło mi się i podałam po około 1,5 godziny pieczenia. I był pyszny, upieczony jak trzeba.

  • Ja piekłam 3 bo tak zapamiętałam. Zarabisty
    Podziękowali 1Ida

  • Wygląda na to, że ten schab to ile by go nie piec, wychodzi pyszny  ;) ;)

  • Nie no tak to nie jest Bo tu się w ustach rozpływal nie wiem czy po godzinie by nie miał słabych miejsc.. trojaczki oprotestowaly ale to u nich zwykła rzecz 
    Podziękowali 1Ida
  • U nas dziś grill zafundowany przez @palusia.
    Pod korek. Nie dość, że nic nie zrobiłam to jeszcze sponsoring catering.

    Przez cały weekend 3 dzieci u babci. Stwierdziłam, że dla pozostałej 3 i nas z mężem nie warto się męczyć.

    Ale od jutra trza wrócić do planowania i realizacji. 
    Podziękowali 1palusia
  •  Nie ściemniaj @Gloria sałatki były Twoje.
    Towarzystwo przednie.
    A ja byłam jedynie w sklepie, a przy grillu stał mąż @Gloria ;
  • Makaron z szałwią i parmezanem. Pycha!
  • Rosół z mieskiem, na drugie reszta schabu  :)
  • Zupa jarzynowa 
  • Młode ziemniaki, kalafior i jajko sadzone. Do tego bułka tarta i szczypiorek. Uwielbiamy takie jedzenie.
    Jutro będą pierogi z gotowca.
  • Zurek z jajkiem i kielbaska.
    Makaron z gulaszem z poledwiczki z marchewka i groszkiem. Surowka z pomidora i pora.

  • U nas dzisiaj tako meksykańskie z mnóstwem warzyw i pysznym sosem czosnkowym (ku zdrowotności ;) )

    A na jutro gotuję gar fasolki po bretońsku, moi domownicy przepadają za tym daniem.


  • Gołąbki mięsne i niemięsne
    Rano było ciasto z truskawkami
    A teraz z rabarbarem B)
  • Wczoraj miałam żołądki z ziemniaczkami
    A dzisiaj szykuję zupę jarzynową

  • Ziemniaczki młode z koperkiem , kotlety z kurczaka i małosolne  :)
  • Barszczyk ukraiński, gulasz z udziałem indyka, kasza, ogorki konserowowe a na deser będzie pavlowa. O ile wyszla
  • Młode ziemniaki z jajkiem i mizerią. Na deser maliny i borówki ze śmietaną.
    Podziękowali 1madzikg
  • @jukaa wygląda ładnie :) 
  • Oczywiście,  że @jukaa wygląda ładnie, a po poście będzie wyglądała jeszcze ładniej  ;)
    @jukaa, prześlij mi proszę  ofertę stołowania się u Ciebie na w-o...
  • Dla mnie kluczowe jest, żebym nie musiała rodzinie nic innego serwować.  A najlepiej nie miec nawet w domu nic innego, przynajmniej na początku.
    Poważnie mam plan się z kimś umówić. Czaję się na kuzynkę, ale ona jeszcze o tym nie wie  :D
    Podziękowali 1Katanna
  • Ta, no pewnie, tylko dla @jukaa....  :'(
  • Pierogi ruskie z Alberta, na deser będzie ciasto marchewkowe ze śliwkami. Właśnie kończy się piec, jeszcze przełożyć masą i do lodówki.
  • Grill i ciasto drozdzowe z truskawkami:)
  • Bambidu powiedział(a):
    Dla mnie kluczowe jest, żebym nie musiała rodzinie nic innego serwować.  A najlepiej nie miec nawet w domu nic innego, przynajmniej na początku.
    Poważnie mam plan się z kimś umówić. Czaję się na kuzynkę, ale ona jeszcze o tym nie wie  :D

    o właśnie! to jest kluczowe ! bez gotowania rodzinie to bym mogła, a tak to jednak są to okropne tortury!

  • Żurek z młodymi ziemniakami.
  • Wczoraj był bigos. Już nie ma, zjadłem.
  • wczoraj
    krem ze szparagów z grzankami i spaghetti pierwszy raz w tym roku z sosem ze świeżych pomidorów
    mogłabym tak codziennie
    no dobra, na zmianę z łazankami z młodą kapustą i chłodnikiem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.