Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

13567331

Komentarz

• Kurde, mi też przypomniała. Chlip. Brakuje mi morza i jego żyjątek.
  • [cite] Monira:[/cite]Może ktoś zna przepis na granatową zupę? To pilne.:shades:

zawsze można owocową - jagodową :D
  • O zrobię dzisiaj jagodową :) Dziękuję , Sylwuniu, za pomysł. A na drugie placuszki ziemniaczane :)
  • drobiazg :boogie:
  • my dziś jedliśmy obiad ze szkoly, jutro będziemy jeść obiad ze szkoly, po jutrze będziemy jeść obiad ze szkoły ......:fierce:
  • Czyli lubicie niespodzianki?:wink:
  • Dowcipne :thumbup:
  • chleb z czosnkiem i coca-cola (kolacja taka)dobranoc:wink:
  • pierogi ziemniaczane - pierogi nadziewane ziemniakami startymi, jak na placki ziemniaczane ,przesmażane z cebulka + sól, pieprz, oregano ; pierogi są najlepsze następnego dnia od zrobienia przesmażone

uwielbiam takie proste dania
    kupiłam ostatnio "Klasztorne specjały "o jedzeniu w klasztorze O.O. Cystersów w Szczyrzycu i gotuję po-troszku
  • czy klasztorne specjały to nie jest coś postnego i twórczego ..tzn. cos z niczego ? :)

ja nie lubie jesc. prawdziwy głod poznałam dopiero po pierwszym porodzie i w okresie karmienia...alez ja wtedy bylam głodna...
  • dziś??
    shoarma , ryż, sałata pekińska z kukurydzą i sosem czosnkowym
  • :bigsmile::bigsmile:
  • 2 bułki z cordon bleu
  • U mnie były dziś dziwne zestawy, jako, że nikomu nie chciało się lecieć do sklepu po ziemniaki.
    Barszcz z makaronem i ryba w bagietce.
    Dzieci ochrzciły to rybdogiem.:wink:
  • rybdog dobry pomysł-chyba zrobię na kolację:smile:
  • [cite] Anna&Lech:[/cite]rybdog dobry pomysł-chyba zrobię na kolację:smile:
    wigilijną?:wink:
  • U nas kotlety mielone, ziemniaki i brokuły...A jutro może te pierogi ziemniaczane- tylko te ziemniaki na papke? Bo ja do placków grubo trę...
  • matko,chyba i ja zacznę lepić pierogi jutro,smaka mi narobiłyście :confused:
  • krupnik i chleb z pasztetem ;)
  • ja mam ulepione , cała szuflada w zamrażarce , ruskich:cool:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ja mam ulepione , cała szuflada w zamrażarce , ruskich:cool:

i Ty mi jeszcze mieszasz,:smile: jutro rano lecę po ser:wink:
  • ja mam taka maszynę ,co starła ziemniaki za mnie ;

na patelnie wrzuciłam pokrojona cebulkę podsmażyłam , dodałam tą pacie ziemniaków , czy jak jej tam :wink:

przesmażyłam mieszając , posoliłam, popieprzyłam dodałam oregano , wystudziłam i nadziewałam pierogi

na drugi dzień odsmażyłam , z cebulką i jedliśmy z śmietaną
  • ja mam taka maszynę ,co starła ziemniaki za mnie ;

sokowiirówka?:smile:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ja mam ulepione , cała szuflada w zamrażarce , ruskich:cool:
    Masz ruskich w zamrażarce? Z czerwona gwiazdą na czapce?:shocked:
  • noo, :cool::cool:
  • Fajnie, przywieź ich parę w styczniu. :bigsmile:
  • No a czego niby?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.