Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

profesor Chazan odmówił aborcji

1111214161727

Komentarz

  • Jesli dr Debski poda nazwisko, uwierze, pkki co tez moge sobie powiedzie , ze pewien lekar@ aborcjonista oklamjje pacjentki ad wad letalnych, bo lubi aborcje. Nie powiem jaki, ale wiem. Ha!
  • edytowano lipca 2014
    Przecież wiadomo, że nazwiska nie poda, bo "tajemnica lekarska". Tani chwyt. Teraz lemingi będą mogły wszystkich i każdego z osobna podejrzewać i tym oto sposobem każdy, kto staje w obronie życia będzie mógł być nazwany hipokrytą. 

    We Włoszech to klasyk: "lekarze, którzy zasłaniają się w szpitalach sprzeciwem sumienia, na pewno po godzinach wykonują zabiegi odpłatnie w swoich prywatnych gabinetach". Tego lewicowcy są niemal pewni, podobnie jak tego, że ksiądz=pedofil.
  • @M_Monia  Jedno mi się podoba. Dębski doskonale obnaża hipokryzję wielu działaczy pro life. Niestety - spora cześć z nas to hipokryci . Nawet nie wiem czy ja nie jestem hipokrytką. Czasami mam pewność, ze gdyby mi się przytrafiło urodziłabym bardzo chore dziecko, którym musiałabym się wiele lat opiekować, rehabilitować a czasami, że jednak nie dałabym rady i...może. 

    To, że sama uważasz się za hipokrytkę, nie znaczy, że masz prawo tak nazywać innych. Jak już wyżej wspomniano, Dębski niczego nie obnaża, co najwyżej daje pożywkę dla ludzkiej głupoty.
    A jeśli chodzi o Ciebie, to dalsze przebywanie na forach onetu i czerpanie z tego typu źródeł może bardzo łatwo doprowadzić u Ciebie do przekonania (zamiast już "cienia wątpliwości"), że dla takiego dziecka lepiej jest się nie urodzić. Jesteś od tego dosłownie o krok.


  • Nie no jasne Milagro, przeciez na orgu znajdziesz rodziny, ktore przyjely kolejne dziecko pomimo zagrozenia zycia lub zdrowia matki, ale to sa hipokryci.

    Nie wiesz o tym. Ej no kazdy wie.
  • Nazwalas hipokrytami nas wszystkich, wiec skad wiesz jakie grzechy na sumieniu maja podajacy sie za bohaterow?

    Przeciez Wszyscy jestsmy. No to o co Ci chodzi?
  • @Monia
    Bo - pardą - ale głupoty piszesz takie że ciężko nawet skomentować.

    A co do ad remu to bicie piany w tej sprawie jest znakomitym tematem zastępczym dla naszej władzuni. I myślę że to też się przyczynia do grzania atmosfery wokół prof. Chazana
  • Przepraszam wiec, ale mimo to z osob na orgu jakie znam, broniacych zycia i bedacych otwartych na zycie w sprawie tu poruszanej hipokrytow nie znam.

  • @M_Monia
    parafrazując klasyka: "gdyby głupota miała skrzydła, latałabyś jak gołębica"

    p.s. nawiązując do Twojego stwierdzenia: "czyny nie słowa" - proponowałabym, żebyś zamiast tyle mówić/pisać - zaczęła swoje słowa wprowadzać w życie
  • Monia, jak ma oddać "brudną kasę"? Komu? Ile?
  • Ale jakim prawem rozliczas profesora z jego zadoscuczynienia?

    Ty publicznie mowisz o swoch grzechach i sposobie wynagradzania?

    A po ostatnie, to gdzie profesor mowi ze bral kase? Poprosze link
  • Nie no w szzpitalu mial dyzur i robil co aktualnie bylo zlecone?!
  • edytowano lipca 2014
    Chazan przyznał sie, że to był błąd, i chce to naprawić uświadamiając ludzi, rodziców, studentów , że to morderstwa a sam tego nie robi już. Dlatego Moniu ja absolutnie mam szacunek do profesora. To tak samo jak Natanson, tez był jednym z lekarzy robiących te obrzydliwe niby zabiegi a w rzeczywistości bestialskie zbrodnie, ale na szczęście cos w nim pękło i zaczął przekonywać innych by tego nie robili.
    Mówic o odszkodowaniach czy tropić i skazywać to można tych lekarzy co zamiast leczyć zabijają. Ale oni są nietykalni.
  • Co Ty bredzisz?

    Jak jedno uratowal a ile zabil....

    Ty nie jestes normalna....
  • Na onetach pisali, to wiadomo co myśleć nie?
  • @M_Monia, to, że Tobie się wydaje, że nie obrażasz, nie znaczy, że nie obrażasz.
  • Edytowalas wpis, JESTES OSZUSTKA!!
  • @Monia

    Najbardziej poruszyło mnie, że jakiś lekarz pro life przyszedł ze swoją zoną usuwać dziecko z zespołem Downa. Lekarz, który jest przeciwny badaniom prenatalnym, popiera to w swoim małżeństwie na swoim dziecku i je zabija. To wydawało mi się największą hipokryzją.

    Zdajesz sobie sprawę, że ten lekarz najprawdopodobniej istnieje wyłącznie w wyobraźni pana Dębskiego?

    Czy jednak Superak ma u Ciebie rangę pism objawionych i jak w gazecie napisali znaczy prawda musi być?
  • M_Monia: Nie sądzę, że Dębski akurat te wille na skrobankach z dawnych lat działaczy pro life, te potajemne zabiegi (bo nieszczęście nie przytrafiło się gdzieś tam tylko u niego na podwórku) sobie wyssał z palca.

    Nie no, oczywiście, bo mordercy to z założenia oczywiście prawdomówni są.
    Ten pan wcale ale to wcale nie chce wyjść na bohatera oczerniając innych. 
    No nie.....

    Ty chyba już nie wiesz, po której stronie stoisz..

  • edytowano lipca 2014
    Monia hipokryci są wszędzie w każdym środowisku i kazdy z nas może się w trudnej sytuacji okazać hipokrytą.
    gdyby jednak prof. Chazan był hipokrytą nie narażał by się tak jak teraz na przykrości, ośmieszanie , oskarżenia grożące nawet pozbawieniem prawa wykonywania zawodu. Po prostu po cichu by wziął wyskrobał, żeby się do niego nie czepiali. Ale odmówił i takie są efekty, że każdy jeden felczer i każda gówniana gazeta gębe sobie nim wyciera.
    Ten człowiek ma misję, po pierwsze ratuje życie a nie zabija po drugie uświadamia, żeby nikt z młodych lekarzy nie musiał pod przymusem czy nie, powielać jego błędów z przeszłości.
  • Wśród NAS nie zarejestrowałam, szukaj wśród WAS.
  • @M_Monia, weź się odczep i przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM  albo niech moze mąż przeczyta i Ci wytłumaczy, bo ja jaśniej nie umiem, niż @Aga w pierwszym poście na tej stronie. 
    Zamiast tu jątrzyć, weź się lepiej pomódl, za tę nieszczęsną matkę i jej dziecię.
  • edytowano lipca 2014
    Monia, gdyby ona była przerażona, załamana a dziecko by takie powstało z błędu natury nikt by jej negatywnie nie ocenił, nawet jakby nie dała rady psychicznie ani materialnie zapewnić mu warunków i by się go zrzekła. Ale ta pani sama na własne życzenie wyprodukowała sobie kolejne już dziecko z IV a jak nie wyszło to bez skrupułów stwierdziła, że aborcja jej się należy i to w szpitalu, nie tym który ją inseminował wadliwym zarodkiem ale klinice która jest przeznaczona głownie do ratowania życia noworodków i matek. tam są przyjmowane nieraz trudne porody i cesarki z odległych miejscowości bo ta klinika ma do tego sprzęt. Pomijam , że to błąd systemu aby szpital zajmujący się ratowaniem noworodków, który ma mieć w każdej chwili gotowość do akcji ratunkowej miał sobie zawracać głowę , zabijaniem niechcianych z powodu zmiany widzimisia.
  • Jeśli istnieje jakaś wyimaginowana grupa "ludzi pro'life", która nazwę bierze od tego co się mówi, a nie od tego, co się robi (czyli jest pełna hipokrytów), i Ty do niej należysz, to gratulacje.

    Niestety przypisywanie udziału w tej wyimaginowanej grupie ludziom z tego forum jest raczej chybione. Ludzie z tego forum zaliczają się do istniejącej od 2 tysięcy lat grupy osób wierzących, z której to przynależności wynika cała ich życiowa postawa. Jest to banalnie proste i osadza się na solidnym fundamencie. Nie na jakichś etykietkach.
  • edytowano lipca 2014
    Święty Piotr był zdrajcą, św. Paweł też nie miał czystego CV. i jakoś Piotr nie poszedł do tej służącej odwołać, co powiedział, a Paweł nie wypłacał odszkodowań rodzinom ofiar jego prześladowań. Oni swoim życiem pokazali, że się nawrócili, a śmiercią i cierpieniem odpłacili dawne krzywdy.
    Prof. Chazan lekko nie ma. I to może jest ekspiacja za jego czyny. Kto wie? A Dębski zdjęcia pacjentów pokazuje wszystkim i straszy nimi dziennikarzy i posłów, a nazwiska nie poda, bo tajemnica. Kolejna hipokryzja. Może i są rzeczywiście hipokryci, ale co to zmienia? Aborcja to morderstwo i to, że jakiś "prolajowiec" zabił swoje dziecko pokazuje tylko słabość ludzką, a nie usprawiedliwia czyn. Módlmy się do Boga, byśmy sprostali próbom, jakie nas czekają oraz za tych, którzy tych prób nie przeszli...
  • Prosze tu piszacych o kopiowanie wpisow Moni, gdyz ona je edytuje .

    Napixala, ze prof. Chazan tyle dzieci zabil, a jedno uratowal .... po czym edytowala wpis. Oszukuje i manipuluje.

  • edytowano lipca 2014
    Może sie skapnęła, że napisała coś obraźliwego bez żadnej konkretnej wiedzy i dowodów dlatego wyedytowała?
    Ja też czasami edytuję jak przegnę albo żeby kogoś nie urazić.
  • edytowano lipca 2014
    Monia! Ale on się za to wstydzi, że zabijał, choć to raczej grzech cudzy bo odgórnie ginów zmuszano do skrobanek. Nie jest żadnym hipokrytą.
  • @M_Monia Ty wiesz, że prof. Chazan mieszka w willi? Pokazywali ją w TVN, albo były zdjęcia w Fakcie? W tym wątku jest link do jego rozmowy z Pieńkowską, gdzie on mówi o tym, że dokonywał aborcji na dyżurze w szpitalu, czyli ZA DARMO. Jeśli domniemujesz, że robił to też prywatnie i za pieniądze, to to jest szkalowanie człowieka bez dowodu, a po chrześcijańsku - niedopuszczalny sąd. Co do zadośćuczynienia - również było w tym wątku - to on opłaca pogrzeby dzieciom, których rodzice nie chcą pochować. Nie wiem, czy już "spłacił" swój aborcyjny dług... i nie wiem, kto z ludzi miałby to wyszacować i powiedzieć - jesteś kwita.
    Co do działaczy pro-life, jeśli znasz jakiegoś fałszywego osobiście, to idź i powiedz mu - jesteś hipokrytą. A jeśli nie znasz, to mierz słowa. Bo np. ja czuję się "działaczem pro-life", statystycznie jestem "niektórym z działaczy pro-life", a w zasadzie identyfikuję się z "większością działaczy pro-life" i jakkolwiek byś nie zedytowała posta czy nie precyzowała o jaki ułamek działaczy Ci chodzi - to obraziłaś mnie i nie tylko mnie na tym forum. I w ogóle kim Ty jesteś, żeby oceniać prof. Chazana i usprawiedliwiać matkę tego dziecka? Od jednego i od drugiego jest tylko Bóg i naprawdę, On jest w tym najlepszy. W dodatku nie jest hipokrytą - broni każdego życia i za każde zgładzone życie nas, hipokrytów rozliczy.
  • Ciekawe dlaczego ona od razu nie poszłą do Dębskiego, przeciwż wyskrobałby bez mrugnięcia okiem.
  • edytowano lipca 2014
    @M_Monia
    Napisałam, ze Dębski obnażył hipokryzję niektórych działaczy pro life i tyle

    Po raz kolejny. Dużymi literami bo inaczej widzę do Ciebie nie dociera:

    JAKI MASZ DOWÓD NA TO, ŻE CI DZIAŁACZE PRO-LIFE, CO SKROBIĄ SWOJE ŻONY, FAKTYCZNIE ISTNIEJĄ?

    Prócz bredzenia Dębskiego, który stosuje po prostu znany od stuleci chwyt erystyczny (uwaga, trudne słowo) polegający na oczernieniu przeciwnika, zamiast stosowania rzeczowych argumentów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.