Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

profesor Chazan odmówił aborcji

1121315171827

Komentarz

  • Monia czy poszłabyś do kliniki iv i zrobiła sobie dziecko na zamówienie a potem poszła do lekarza, o którym wiadomo, że sie nawrócił i teraz walczy z aborcją i zarządała skrobanki ? Nie nie zrobiłabyś tego, bo jesteś normalną dziewczyną , po za tym jesteś pro life. To sama widzisz. I ta osoba nie widzi nic złego w swoim postępowaniu.
  • Ubolewamy, ze odrzuca dziecoo, bo nalezy je otoczyc miloscia.


    Ps. Mam pytanid,blagam Monia powstrzymaj sie od odp

    Jak to jest. Matka po rozmowie z prof. Chazanem , decyduje sie,ze urodzi dziecko. Wyraznie bylo podane przez media, ze sie decyduje. MATKA ZDECYDOWALA SIE DONOSIC CIAZE.

    Przeorasza, ale nie rozumiem dalazych wydarzen, poniewaz, po decyzji, ze sie decyduje, nagle po 2 ..czy 3 tyg poddaje sie cesarskiemu cieciu w szpitalu Bielanskim w 35tc.

    Na jakiej podstawie w 35tc?
    Czy akcja porodowa rozpoczela sie?
    Skoro nie, dlaczegopodjeto taka decyzje?

    Wiadomo, ze wczesniactwo zle wplywa na noworodka. Wiec o co chodzi?

    Skoro nie ma to jednak znaczenia, to dlaczego nie zrobiono tego gdy matka chciala? Tzn w 32 tc?
  • edytowano lipca 2014
    Ja wiem gdzie i jak mieszka profesor, bywałem w tym domu swego czasu regularnie ;)
    Edit to w kwestii zarabiania nie wiadomo jakiej kasy w przeszłości.
  • To porządna rodzina, normalna.
  • @M_Monia
    Odpowiesz na moje pytanie?
  • Nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.

    Zwróć tylko uwagę, że na podstawie niepotwierdzonej informacji, mało wiarygodnej osoby oraz swojej mętnej intuicji budujesz piętrowe konstrukcje, które naprawdę wielu ludzi identyfikujących się z ruchem pro-life mogą dotknąć i obrazić.
  • Św. Paweł wymordował wielu chrześcijan swego czasu. Jego pism też lepiej nie czytać. Albo przez palce.


    Prawda ma to do siebie, że jest Prawdą całkiem niezależnie od tego kto ją wygłasza.

  • Nie mam jednak do niego zaufania. Bałabym się, że mógłby mnie
    oszukać w diagnostyce prenatalnej. Bo on pewnie do kobiet nie ma
    zaufania.

    ___________________

    @M_Monia, rozumiem, że takie zdanie o profesorze wyrobilaś sobie pod wpływem opinii mediow, tak?

    W takim razie skoro nie znasz go osobiście twoja opinia nie jest obiektywna.
    Ja akurat znam lego lekarza osobiście.

    I szczerze powiedziawszy pomimo tego, że ma krew na rękach jest godny większego zaufania niż większość "niewinnych".

    Z całym przekonaniem mogę napisać, iż uratował nie tylko to JEDNO dziecko.
  • @M_Monia powiem coś okrutnego nie staraj sie już o kolejne dziecko tak będzie lepiej...
  • edytowano lipca 2014
    Po drugie na prawdę bałabym się tego, że w złej sytuacji zataiłby prawdę czy zwlekał z taką informacją. 

    W "złej" sytuacji? Czyli jakiej na przykład?
  • Bałabym się pójść do niego, bo by zataił informację...
    ale mu kibicuję, żeby ten koszmar się skończył.

    Poszłabym do niego, ale sprawdzająco zaraz do kogoś innego...

    - To nie są cytaty z osoby myślącej samodzielnie.
    Boisz się profesora Chazana? W sumie myślę, że on nie będzie płakał, że do niego nie przyjdziesz, bo lekarze nie lubia pacjentów, którzy im nie ufają i ich "sprawdzają". ŻADNI LEKARZE tego nie lubią, choć są tacy, którzy poddają się weryfikacji (Chazan) i tacy, który się poddać nie chcą (Dębski).
    I myślę jeszcze, że nikt z nas (tych co znają osobiście lub tylko kibicują bez strachu) nie będzie Cię namawiał, żebyś poszła do niego, bo jeśliś tak skołowana przez media, to potem mogłabyś mu tylko narobić kłopotu. Może i ta matka też została skołowana przez kogoś pseudo-życzliwego.

  • edytowano lipca 2014
    M_Monia napisała:

    > Zresztą wiadomo, ze Chazan też robił to w PRL. Ciekawe czy zwrócił te brudne pieniądze. <

    Dziewczyno, Ciebie już zupełnie pogięło.
    W tamtych czasach aborcja była rutynowym zabiegiem i wchodziła w zakres obowiązków pracowniczych ginekologa. Pensja w związku z tym wcale nie była wyższa.

    Profesor grzechy swojej młodości spłaca obecnie - willę ma każdy lekarz na jego stanowisku, nawet dentysta.

    PS: Komentarz pisałam zanim przeczytałam kolejne.

  • "Po drugie na prawdę bałabym się tego, że w złej sytuacji zataiłby prawdę czy zwlekał z taką informacją."
    Jak się jest przeciwnym aborcji, to co za różnica czy się dowiesz tydzień wcześniej czy później o chorobie dziecka  które jest w twoim łonie...
  • Jak to jest kwestia wdrożenia leczenia to by nie zataił przecież... 
  • Są dwie co najmniej osoby, co nie grzeszyły, coby Monia mogła im zaufać, niechby tylko im ufała ale całkowicie ..
  • Noooo... Monia.
    Gratuluję autorytetów. Chazanowi nie ufasz bo dawniej wykonywał aborcje, teraz żałuje i robi wszystko żeby całą swoją lekarską praktyką i życiem zadośćuczynić za tamto zło.

    Za to słuchasz jak pies trąby i wierzysz panu Dębskiemu, który aborcje wykonywał, wykonuje i będzie wykonywał bo nie widzi w tym nic zdrożnego.

    Naprawdę nie widzisz żadnej dziury w tej logice?
  • edytowano lipca 2014
    Przeorasza, ale nie rozumiem dalazych wydarzen, poniewaz, po decyzji, ze
    sie decyduje, nagle po 2 ..czy 3 tyg poddaje sie cesarskiemu cieciu w
    szpitalu Bielanskim w 35tc.

    Czasami nie da sie inaczej i 35 tydzień jest granicą donoszenia, jest gigantyczna różnica pomiędzy 25 tyg a 35, ona na pewno była minitorowana a gdyby zglosiła sie na cc w 38- 40 tyg to może to dziecko już całkiem by nie żyło a ona dostała by zakazenia od środka?
    Raz byłam w takiej sytuacji, że musialam dać sie kroić w 35 tyg. to wiem, jak jest. Tylko niech mnie nikt nie próbuje oskarżać o propagowanie aborcji czy coś.
  • edytowano lipca 2014
    Monia hipokryta to jest taki, który usuwa ciąże w podziemiu i robi na tym biznes oraz taki co usuwa zgodnie z prawem, zapominając co ślubował nieść pomoc pacjentom a nie śmierć albo jeszcze ale aby pozbyć się ciąży fałszuje papiery np. zaniża wiek płodu i wymyśla wady, których nie ma.
    Własciwie jak sie jest szmatą to rózne rzeczy można zrobić aby pozbyć się dziecka np. zeznać fałszywie, że ono jest z gwałtu dokonanego przez męża albo po 2 cesarkach , że 3 zagraża zdrowiu i życiu więc skrobanka z urzędu....
    Hipokryta nie poprowadzi panstwowo trudnej ciąży ale spławi ciężarną powie, że nie da sie...chyba że przyjdzie do niego prywatnie i będzie bulić z własnej kieszeni.
    Prof Chazan to odwrotność hipokryty.
  • Hipokryzję do entej potęgi prezentuje tutaj pani Monia. Sorry, ale patrzenie przez palce na rady kogoś kto przeżył coś podobnego, nawet jeśli zgrzeszył, właśnie dlatego że się do tego grzechu, błędu itp. przyznał jest dla mnie czystą hipokryzją. Monia z tych lepszych jesteś?
    Pod hipokryzje to by mi pochodziło postępowanie profesora jeśliby zaczął być gorliwym obrońcą życia po zaprzestaniu praktyki lekarskiej.
    I Monia pytasz ginekologów do których chadzasz czy aby aborcją się nie parają? Bo mnie się nie zdarzyło. Ciesz się że masz wybór bo np tu gdzie jestem to większość ginekologów aborcję wykonuje bez mrugnięcia okiem a cała akcja z Chazanem nie uderza tylko w niego tylko w całą klauzulę sumienia i może się zdarzyć że nie będziesz miała wyboru.
  • edytowano lipca 2014
    Dokładnie Monia możesz się doigrać jak Chazana i innych pro life zniszczą, a ci różni aborcjoniści zdominują rynek medyczny, że jeśli zajdziesz za jakieś 10 lat w ciążę to cię skrobną bez twojej zgody. I co wtedy ?
    Jesli chodzi o fakt aborcji kiedyś to uważam, że lepiej się nawrócic późno niż wcale. I to nie jest żadna hipokryzja przyznać otwrcie, że się kiedyś złe rzeczy robiło ale zaprzestało się procederu.
  • Ja po prostu nie rozumiem jak można być tak głupim. I w ogóle tej swojej glupoty nie dostrzegać. Nie będę z tobą Monia dyskutować bo to po prostu szkoda czasu na rozmowę z Tobą.
  • edytowano lipca 2014
    @M_Monia
    Odpowiedz na proste pytanie:
    Czy według Ciebie obecne polskie prawo pozwalające na zabijanie chorych dzieci w łonie matki jest w porządku?
    Tak czy nie?
  • Co do pana Chazana to popieram to, że ma sumienie, że podpisał deklarację wiary ale jeśli jest podejrzenie, ze coś jest źle pacjentce mówi się od razu, traktuje się ją wyjątkowo, nie każe czekać, nie zwleka z tym. 

    Monia, ale zdajesz sobie sprawę, że te zarzuty z odwlekaniem i przeciąganiem procedur są wyssane z palca?
  • "Co do pana Chazana to popieram to, że ma sumienie, że podpisał
    deklarację wiary ale jeśli jest podejrzenie, ze coś jest źle pacjentce
    mówi się od razu, traktuje się ją wyjątkowo, nie każe czekać, nie zwleka
    z tym.
    Szanuję takich lekarzy bardzo ale musi z tym iść diagnostyka prenatalna, nie zwlekanie z mówieniem prawdy.
    Od
    razu powiedziałby kobiecie, że jest źle i że on nie wykona aborcji ani
    nikogo nie poleci ale proponuje hospicjum. Byłoby ok i nie byłoby
    sprawy."
    -------------------------
    @M_Monia
    Dr Chazan nie zwlekał,
    nie kazał czekać,
    nie zatajał prawdy przed tą kobietą,
    zaprponował hospicjum.

    Więc czego Ty kobieto chcesz jeszcze od dr Chazana?!!
  • Wszystkich, który nie godzą się na niszczenie autorytetu prof. Chazana
    oraz karanie za bezwzględną ochronę życia ludzkiego zachęcamy do
    przystąpienia do Klubu Przyjaciół Szpitala im. Świętej Rodziny.
    Zgłoszenia można przesłać  na adres e-mailowy:
    przyjacieleszpitala@szpitalmadalinskiego.pl


    http://naszdziennik.pl/polska-kraj/84061,stan-po-stronie-szpitala-im-swietej-rodziny.html
  • edytowano lipca 2014
    @M_Monia: "Lepiej jednak jeśli nie będę się pchała tam, gdzie nie mam 100% przekonania."

    To jest bardzo mądre zdanie. Lepiej je sobie przemyśl jeszcze dokładniej i wyciągnij wnioski ogólne...
  • edytowano lipca 2014
    Sprawa Chazana to ma być taki precedens, jeśli lewakom uda się go zniszczyć , skazać odsunąć od zawodu to każdy lekarz będzie miał obowiązek przeprowadzania aborcji, nie tylko w przypadku ciąży u zgwałconej dziewczynki, ciąży w wyniku bliskiego kazirodztwa czy dziecka z bardzo rozległym upośledzieniem.(oczywiście żadnych nie powinno sie usuwać ale obecnie świeckie prawo zezwala)
    To będzie dotyczyło też ciąż zagrożonych, po wielokrotnych cc, do cc ( aby NFZ mógł oszczędzić) ,ze wzgl ekonomicznych i społecznych, gdy ktoś odgórnie orzeknie, że dana kobieta nie ma doskonałych warunków lub nie będzie idealną matką ( i tu sobie będą dorabiać psycholodzy) czy też nie przekaże jakiejś wady  anatomicznej czy intelektualnej, za niskiego IQ lub ,, dziedzicznego bezrobocia" ?
    Feministkom wydaje się, że to chodzi o prawa kobiety i matka będzie mogła o tym decydować ? G...prawda za nią będzie w przyszłości decydować komisja czy ona to powstałe dziecko nawet jeśli zdrowe i idealne ma prawo urodzić czy nie, bo potrzebne będą świeżutkie młodziutkie narządy do przeszczepów oraz inne substancje otrzymywane z płodów, po za tym aby państwo nie musiało wypłacać tych zas....śmiesznych 45 zł. miesięcznie na dziecko.
  • edytowano lipca 2014
    Mader o to mi chodzi. Co sie dzieje w np. Chinach- niby cywilizowanym panstwie ? Albo co robiono z ciężarnymi Żydówkami ( zresztą nie tylko Polkami też) w Auschwitz ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.