Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

gdzie znaleźć dobrego męża po 40?

1246712

Komentarz

  • A jakies za?
    Mysle ze mogloby byc tez duzo za. Znam przynajmniej jedno szczesliwe i pozne malzenstwo ( z odzysku) i wcale pan od pani duzo starszy nie jest no i na poziomie.

    Niestety wolnych pań 50+ jest wiecej niz panow. Krocej żyją 
  • To malzenstwo powtorne i starsze ktore jest udane ma roznice 4-5 lat tylko.
  • Ale masz racje czesciej ta roznica jest wieksza 
  • Ja chciałabym wyjść za mąż gdybym była wdową ale tylko za odpowiedniego człowieka.
    Podziękowali 2Małgorzata32 mamababcia
  • Ja bym bez meza sobie nie poradzila teraz z dziecmi. 
    A jestem pozna mamą.
    Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic.
    Ale wszystko zalezy od sytuacji. Gdy dzieci dorosłe mozna zamiast meza szukac dobrych kolezanek i spedzac czas z wnukami.
    A jak ktos sie pojawi to wtedy sie zastanowic.

  • A ja bym już nie chciała wtedy wychodzić za mąż. Ale zakochać bym się chciala, serio :) 
  • Tak przynajmniej mi się wydaje, mając teraz prawie 47 lat :) Wiadomo, że to jest gdybanie ale.... Trochę jednak zdążyłam już poznać samą siebie :) 
  • I zdazylam poznać uroki i zagrożenia związku małżeńskiego :) 
  • Wiem. Bylas chyba mlodsza ode mnie. Mysle ze chcialabym w tym wieku.
    Jak poradzilas sobie z dziecmi jesli moge spytać.
  • To tak jak moja babcia Ojejuju została wdową przed 40tka. Drugi raz nie wyszła za mąż bo bala się, że nowy mąż może źle traktować jej dzieci. To były inne czasy.


  • Ojejuju ale ja absolutnie nie pisałam o tobie. 
  • Tylko o swoich przemyśleniach w temacie. 
  • I naprawdę rozumiem, że ludzie mają różne potrzeby, nie odbieraj tego jako krytykę swojego stanowiska! 
  • @Ojejuju.   Nie bierz tak wszystkiego do siebie
    Fajnie, ze sie roznimy
    To tak jak z dziecmi
    Jedne sie sprawdzaja w roli mamy wielu dzieci I chca wiecej I wiecej
    Inne decyduja, ze troje maks
    Mamy rozne potrzeby I doswiadczenia


    Ja np co do dzieci wogole nie tesknie za malymi I wcale tego czasu kiedy byly male nie wspominam tkliwie
    Nigdy tez nie zagladalam z tesknota do wozkow

    I tez dosyc lubie byc sama
    Do meza z boku sie przyzwyczailam, choc z wiekiem nawet on mnie wkurza bardziej
    Dlatego ja tez bylabym za opcja spotkania I randki super
    Ale autonomia moja jest dla mnie wazna

    Ale to tak se gdybam
    Wszystko sie moze zdarzyc;)

    I wloze kij w mrowisko
    Ale wszyscy faceci, ktorzy sie mna zainteresowali w ostatnich kilku latach
    Byli sporo mlodsi (oczywiscie nie byly to tlumy, ale jakies klka sztuk;)

     




    Podziękowali 3Monika73 mamababcia Ona64
  • edytowano luty 2020
    @Ojejuju to właściwie, który Ty jesteś rocznik ?
    może być na priva :D oczywiście jak chcesz :)
  • Niekoniecznie wdowy szukają,  koleżanka szuka, jest po unieważnieniu małżeństwa, właśnie kogoś fajnego poznała , zobaczymy co z tego będzie. 
  • edytowano luty 2020
    Trochę dziewczyny dołujecie a trochę pocieszacie. 
    Dołujecie, bo nie ma potencjalna kobieta szans na nowy zwiazek po pięćdziesiątce, a pocieszcie, bo ona wcale nie ma na niego ochoty. ;-)
  • Dlaczego nie ma?
    Dlaczego nie ma ochoty?
    ;)
    Roznie bywa
    Dziadek mojego m wdowiec ma nowa pania grubo po 50
  • edytowano luty 2020
    A on jest stosunkowo mlody dziadek.  Zona zmarla po komplikacjach po operacji mlodo. Choc roznica wieku u nicj to chyba z kilkanascie lat jednak lub z 10.  Pani nie po 50 tylko grubo po 60. Sama jest babcia
  • Poznali sie z 15 lat temu to miala 50
  • Panowie około 50 też mogą być sexi ....
    U nas na siłowni jeden z trenerów, 45+ na oko taki, że oko trudno oderwać....
    Także  ten......nooooo
    Podziękowali 1AgaMaria
  • A Ty Ojejuju jesteś piękna, zgrabną i mądra, życzę Ci znalezienie miłości 
    +++
    Podziękowali 2matka-Olka In Spe
  • No nie wiem......ekhm....
  • Akurat dwie leżanki mojejamy po burzliwych rozwodów związały się z Panami w swoim wieku.
    Koledzy mojego taty tak do 50 szaleli za młodymi, później powiązali się z Paniami ze swojego pokolenia.
    Myślę że ten związek z 20 lat młodsza to chwilowy kaprys. Na stałe wiążą się z Paniami w swoim wieku

    Podziękowali 1Polly
  • Ja pisałam w temacie" Młodych się wstydzę, starych się brzydzę" są tacy, którzy dbają o siebie....
  • A ja mysle, ze to zależy. Mnie mięśniaki nie kręcą ;)  zakochuje sie w umysłach. Zwykle taki starszy nie tylko inteligetny, ale jeszcze mądrość życiowa ma. 
  • A łóżko?
  • No właśnie. Jak bez łóżka to chyba nie trzeba czekać na osamotnienie, żeby mieć takiego kumpla. Czy trzeba?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A łóżko?
    Łóżko to można sobie kupić   B)  :D
  • Ale dębowe @Bea?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.