Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

18911131440

Komentarz

  • Atsd...
    Czy ktos zna statystykinile ciaz jes po Woodstoku a ile po pielgrzymkach?

    Bo to bylby konkret.
  • edytowano sierpień 2018
    Pokazac grzech drugiego, zeby umniejszyc swój...
    Podobnie z tym stwierdzeniem o ciazach na pielgrzymkach 
  • A co Owsiak przegrał? Co tam sobie miał zarobić to zarobił 
    Jest jakiś wyrok że ma coś zwrócić ? 
  • Ja od kilku lat nie daje na WOŚP bo jednak nie wszystko szło na szlachetne cele 
  • asiao powiedział(a):
    Ja od kilku lat nie daje na WOŚP bo jednak nie wszystko szło na szlachetne cele 
    A co konkretnie nie szlo i co nie jest A co jest szlachetnym celem? 
    Podziękowali 1beatak
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Pokazac grzech drugiego, zeby umniejszyc swój...
    Podobnie z tym stwierdzeniem o ciazach na pielgrzymkach 
    Pokazać grzech Owsiaka,  żeby umniejszyc swój...
    Podziękowali 2kociara hipolit
  • Ja w temacie Owsiaka nie mam zamiaru sie wypowiadac. Mam swoje zdanie i zachowam je dla siebie.
    Ale wkurza mnie jak ktos pod byle pretekstem oczernia katolików i pluje na Kosciół.

  • Chyba są dostępne informacje w necie o finansach 
    Można sobie poczytac
    Można też mówić że dużo sprzętu kupił a że coś tam dla siebie przytulił to nic takiego ..a że  jeszcze kilka osób przytulilo..to przecież dobrzy ludzie sprzęt medyczny kupują ...
    Podziękowali 3In Spe MAFJa maliwiju
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Ja w temacie Owsiaka nie mam zamiaru sie wypowiadac. Mam swoje zdanie i zachowam je dla siebie.
    Ale wkurza mnie jak ktos pod byle pretekstem oczernia katolików i pluje na Kosciół.

    A mnie na przykład bardzo wkurza,  jak ukazywanie grzechów/swinstw/przekrętów/przestępstw itp POJEDYNCZYCH czy POSZCZEGÓLNYCH osób kub grup od razu wywołuje atak pod hasłem:plucie na Kościół    
    Podziękowali 1beatak
  • No tak ale jakos od razu Wam przyszla do glowy pielgrzymka a nie np. oboz zeglarski czy tez taneczny. 

  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Pokazac grzech drugiego, zeby umniejszyc swój...
    Podobnie z tym stwierdzeniem o ciazach na pielgrzymkach 
    Umniejszanie swojego?
    wg Ciebie żyje grzesznie, wg siebie  grzechu nie popełniam. 
    21 lat żyje szczęśliwie, i mam nadzieje na kolejne conajmniej 21 lat...

    A gdzue Ty widzisz oczernianie i plucie? 
    Udowodnij ze z pielgrzymki nikt „z brzuchem” nie wrócił czy tez z brzuchem nie szedł pod ołtarz w białej sukni... 
    to ze ktoś widzi ze jednak „kościelne podwórko” czyste nie jest, nie znaczy ze pluje..ale łatwiej oskarżyć o plucie i przyznać racje 
    Podziękowali 2beatak kociara
  • Argument z ciazami po pielgrzymkach zupelnie od czapy!
  • Rejczel powiedział(a):
    No tak ale jakos od razu Wam przyszla do glowy pielgrzymka a nie np. oboz zeglarski czy tez taneczny. 

    Bo odpowiedzią na przystanek Woodstock był przystanek Jezus 
    Podziękowali 2beatak kociara
  • Rejczel powiedział(a):
    No tak ale jakos od razu Wam przyszla do glowy pielgrzymka a nie np. oboz zeglarski czy tez taneczny. 

    Ależ mi przyszły,  np obozy w Bułgarii, na które masowo są wysyłane dzieciaki z Polski. Ciekawe,  kto je tam wysyła. 
    Podziękowali 1kociara
  • Toc miliony. On i jego świta. Jak to tak ktoś miałby zarabiać na pracy w fundacji. 
    Przecież inne fundacje to tylko wolontariat, a ludzie pracujący w nich to energia słoneczna się żywią 
    Podziękowali 2beatak kociara
  • edytowano sierpień 2018
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce? 
    Ile realnie spotkałas przypadków ciąz po pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Podziękowali 1apolonia
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Ale jednak się wypowiadasz. 
    Podziękowali 2hipolit kociara
  • asiao powiedział(a):
    Chyba są dostępne informacje w necie o finansach 
    Można sobie poczytac
    Można też mówić że dużo sprzętu kupił a że coś tam dla siebie przytulił łto nic takiego ..a że  jeszcze kilka osób przytulilo..to przecież dobrzy ludzie sprzęt medyczny kupują ...
    No  ale co przytulił?
    Wszystko u niego jest transparentne. I chyba nie ma innej organizacji tak kontrolowanej jak WOSP.  Naprawdę można znaleźć konkrety A nie pisać jakieś oskarżenia ,domysły "cośtamcośtamcośtam"
    Podziękowali 1beatak
  • Elunia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Toc miliony. On i jego świta. Jak to tak ktoś miałby zarabiać na pracy w fundacji. 
    Przecież inne fundacje to tylko wolontariat, a ludzie pracujący w nich to energia słoneczna się żywią 

    hipolit powiedział(a):
    Toc miliony. On i jego świta. Jak to tak ktoś miałby zarabiać na pracy w fundacji. 
    Przecież inne fundacje to tylko wolontariat, a ludzie pracujący w nich to energia słoneczna się żywią 
    Tacy Elbanowscy na przykład wydali 70% na wynagrodzenia.
    Oj tam oj tam ;) toc w słusznej wydali 
    Podziękowali 4kociara beatak Monika73 Ona64
  • Może jest tak, że komuś bardziej sie opłaca zbierać na sprzęt medyczny przez WOŚP niż zwyczajnie wyposażać szpitale.
    Szpital musi nabywać sprzęt przez przetargi.to jest cała skomplikowana procedura wynikająca z ustawy ...dlaczego tego nie uproszczą ? ..jak nie wiadomo o co chodzi ..
    Podziękowali 1In Spe
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce? 
    Ile realnie spotkałas przypadków ciąz po pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Na takim większym byłam jako małolata, jakiś sped to był, nawet nie pamietam dzus już gdzie. Napewno w okolicy Mazowsza.
    nstomiadt jeśli chodzi o pielgrzymki - to trasy Gdańsk Częstochowa nie przeszłam ale byłam na takich „lokalnych” dwa razy. I niestety ale obie to ogromne przyzwolenie na choćby piewkowanie. W miejscach docelowych pomimo prohibicji nie było problemu „załatwić” 
  • Co do zarzutów, że Owsiak "przytulał" jakieś pieniądze, nie znam dokładnie sprawy i nie wiem o co chodzi, bo nie słyszałam by coś takiego miało miejsce, ale chciałabym zwrócić uwagę na to, że w Polsce mamy jakiś straszny problem z tym, że ludzie, którzy pracują robiąc coś dobrego (np. pracują w fundacjach czy stowarzyszeniach) zarabiają dobre pieniądze. Wręcz wiele osób uważa za niemoralny fakt, że komuś, kto np. pracuje w pomocy dla bezdomnych czy biednych, dobrze się powodzi. Wiele osób "boli" fakt, że ktoś z pomocówki szeroko rozumianej jest zamożny, bo przecież nie wypada. I żeby było jasne nie chodzi mi o kradzieże pieniędzy, które były przeznaczone na cele pomocowe, ale o samo to, że np. zarządy czy pracownicy fundacji dużo zarabiają. No skandal, jak napisała @hipolit niech się żywią energią słoneczną i płacą rachunki uśmiechem.
    Podziękowali 4beatak kociara Aga85 Ona64
  • kociara powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Chyba są dostępne informacje w necie o finansach 
    Można sobie poczytac
    Można też mówić że dużo sprzętu kupił a że coś tam dla siebie przytulił łto nic takiego ..a że  jeszcze kilka osób przytulilo..to przecież dobrzy ludzie sprzęt medyczny kupują ...
    No  ale co przytulił?
    Wszystko u niego jest transparentne. I chyba nie ma innej organizacji tak kontrolowanej jak WOSP.  Naprawdę można znaleźć konkrety A nie pisać jakieś oskarżenia ,domysły "cośtamcośtamcośtam"
    Nie jest.Mial ujawnić kwity ale no właśnie? Ujawnił? 
    Podziękowali 1apolonia
  • ja nie lubię Owsiaka min za propagowanie wśród młodzieży hasła "róbta co chceta"
    a może uważacie, że ono jest ok?


  • Byłam z 7 razy na pielgrzymce i ani razu na Woodstoku.Może być?Owsiakowi wrzucam,Rydzykowi nie daję.☺
    Dajesz dajesz!
    Pan płaci,Pani płaci.
    Chcesz czy nie -ostatnio to ile?...30 baniek poszło? Razem to będzie?...już się 100 baniek uzbierało od 2015 czy więcej?
    A taka Lux Veritatis na przykład? 
  • edytowano sierpień 2018
    beatak powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Ale jednak się wypowiadasz. 
    Taaaak?
    A konkretnie?
    Mozesz zacytowac gdzie w tym wątku pisze nt. Woodstoku czy Owsiaka?

    Bardzo proszę, zacytuj @beatak !
  • asiao powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Chyba są dostępne informacje w necie o finansach 
    Można sobie poczytac
    Można też mówić że dużo sprzętu kupił a że coś tam dla siebie przytulił łto nic takiego ..a że  jeszcze kilka osób przytulilo..to przecież dobrzy ludzie sprzęt medyczny kupują ...
    No  ale co przytulił?
    Wszystko u niego jest transparentne. I chyba nie ma innej organizacji tak kontrolowanej jak WOSP.  Naprawdę można znaleźć konkrety A nie pisać jakieś oskarżenia ,domysły "cośtamcośtamcośtam"
    Nie jest.Mial ujawnić kwity ale no właśnie? Ujawnił? 
    Ale ja Ciebie pytam -skoro piszesz o jakichś grzeszkach to podaj konkret. 
    Jakie kwity?
    Ja wiem o tym, że wszystkie kontrole finansowe nie budzą żadnych zastrzeżeń.
    Jeśli się mylę i nie wiem wszystkiego -po zapoznaniu się z tymi nieznanymi przeze mnie faktami będę mogła zweryfikować
    Podziękowali 1Ona64
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Ale jednak się wypowiadasz. 
    Taaaak?
    A konkretnie?
    Mozesz zacytowac gdzie w tym wątku pisze nt. Woodstoku czy Owsiaka?

    Bardzo proszę, zacytuj!
    Chodzi mi o to,  ze piszesz w wątku o Owsiaku i jakoś tak mało sympatycznie odbieram te Twoje posty. Ale może to moje subiektywne odczucia. 
    Podziękowali 1Ona64
  • edytowano sierpień 2018

    hipolit powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    @hipolit to ile konkretnie tych ciąż???

    Przy okazji zapytam...bylas choc raz w zyciu na pielgrzymce? 
    Ile realnie spotkałas przypadków ciąz po pielgrzymce?

    Ja na Woodstoku nie byłam. Więc sie nie wypowiem.
    Ale na pielgrzymce i owszem.

    Na takim większym byłam jako małolata, jakiś sped to był, nawet nie pamietam dzus już gdzie. Napewno w okolicy Mazowsza.
    nstomiadt jeśli chodzi o pielgrzymki - to trasy Gdańsk Częstochowa nie przeszłam ale byłam na takich „lokalnych” dwa razy. I niestety ale obie to ogromne przyzwolenie na choćby piewkowanie. W miejscach docelowych pomimo prohibicji nie było problemu „załatwić” 
    I tylko tyle z pielgrzymki wyniosłas???

    Współczuję!

    Podziękowali 1Katanna
  • Kilka lat temu była afera w branzy sprzętu medycznego, że pewien producent sprzętu dogadał się ze szpitalem na wyposażenie i skończyło się tym, że dostali wyroki i poszli siedzieć do więzienia 
    Ot pominęli przetarg i szereg procedur .
    Nie pomyśleli, żeby zorganizować zbiórkę pieniędzy w kraju od ludu pracującego. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.