Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1262729313240

Komentarz

  • I jak ofiary Smoleńska.wg niektórych teorii...
    Podziękowali 1draconessa
  • Oczywiscie @kasha . Chodzi o dotlenienie mozgu przede wszystkim, bo to on umiera najszybciej. Zapewnienie cyrkulacji krwi chocby i w minimalnym zakresie i utrzymanie mozgu przy zyciu jest priorytetem
  • Tak, jest takie wideo z jakims swirem, ktory wyglada, jak nacpany druid i on 'udowadnia' ze to byl teatrzyk dla gojow. Dla mnie typowe bredzenie czlowieka chorego, ale ludzie sie uczepili tego gadania, jak prawdy objawionej. Internety to jednak straszna rzecz.

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Malgorzata powiedział(a):
    Nie intryguje Was , jakieś takie milczenie o sprawcy???
    Wrzask o Owsiaku , przez kilka dni, oraz obchody žaľobne , a jakoś jakby cisza o sprawcy.
    Zastanawiające, hm .


    Nie wiem skąd taki wniosek. Ja dziś od rana słyszę w różnych mediach o Stefanie W., jego arsenale, maczetach, hobby, rodzinie, itp. Nawet jego matka udzieliła wielkiego wywiadu w jednej z gazet. A na fejsie to już w ogóle hulaj duszo, piekła nie ma. 
    Podziękowali 2Bridget Stokrotka
  • Malgorzata powiedział(a):
    To mam dziwnych znajomych na fejsie :) 
    Bo cisza wszedzie 
    Grupa budujemy dom funkcjonuje calkiem normalnie 
    Ludzie domy budują,  nikt nic nie wspomina  :D
    Rano w radio dużo o sprawcy było. Na fejsie też (nie trzeba mieć ludzi w znajomych, by pewne rzeczy widzieć).
  • Elunia powiedział(a):
     Tak jak można nie wierzyć w dobre intencje Owsiaka, tak ja nie wierzę w dobre intencje Chazana.
    Nie zgodził się, by wykonać aborcję u nastolatki z Lublina. To bardzo, bardzo dużo, bo wiedział, co będzie dalej.
    Nie każdy lekarz jest ujmujący, słodki i ogólnie nadskakujący. I najważniejsze - ludzie się zmieniają, tutaj ta zmiana była znacząca.
    A Owsiak ma bardzo dobre intencje, wizja dużych pieniędzy, które można "wyjąć" jest atrakcyjna, czyż nie?
    Podziękowali 3argento In Spe draconessa
  • edytowano stycznia 2019
    Malgorzata powiedział(a):
    To mam dziwnych znajomych na fejsie :) 
    Bo cisza wszedzie 
    Grupa budujemy dom funkcjonuje calkiem normalnie 
    Ludzie domy budują,  nikt nic nie wspomina  :D
    Na grupach tematycznych mądry moderator nie pozwoli na pisanie o sprawach niedotyczących tematyki grupy. Wiec dziwne żeby pomiędzy pytaniem jaka dachówka a która cegła pisać o Stefanie 
  • Elunia, wcześniej wielokrotnie chciałaś "twardych" dowodow na machlojki Owsiaka. Teraz przedstawiasz "dowod" typu "abo ja słyszałam" i oto prawda objawiona o Chazanie. A więc zgodnie z twoimi zasadami podaj proszę DOKLADNIE kto co i w jakich okolicznościach usłyszał od Chazana.
  • edytowano stycznia 2019
    .
    Elunia powiedział(a):
    Ania D. powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
     Tak jak można nie wierzyć w dobre intencje Owsiaka, tak ja nie wierzę w dobre intencje Chazana.
    Nie zgodził się, by wykonać aborcję u nastolatki z Lublina. To bardzo, bardzo dużo, bo wiedział, co będzie dalej.
    Nie każdy lekarz jest ujmujący, słodki i ogólnie nadskakujący. I najważniejsze - ludzie się zmieniają, tutaj ta zmiana była znacząca.
    A Owsiak ma bardzo dobre intencje, wizja dużych pieniędzy, które można "wyjąć" jest atrakcyjna, czyż nie?
    Mój doktor klnie jak szewc i pali jak smok, ale mu ufam. Chazanowi nie zaufałabym bo wielokrotnie kobiety powtarzały, że ich nie słucha i nie dotycźyło to aborcji.
    I słyszałaś to osobiście od tych kobiet, prawda? Bez pośrednictwa mediów oczywiście. Ja tam bym twojemu doktorowi nie ufała, twierdzi że wykształcony a zachowuje się jak prostak, twierdzi, że ratuje zdrowie a truje... To tak na podstawie opinii "kobiet" :p
    Podziękowali 2Aniela draconessa
  • edytowano stycznia 2019
    Pierwszy poród kilkanaście godzin to raczej norma, tylko niektóre oczekują, że myk myk ktoś z nich noworodka wyjmie i nic nie będzie bolało bo przecież są na ból środki. Dlaczego cudzysłów? Nie było naprawde naturalnie? A argumenty kobiety maja różne, żeby więcej nie rodzic, a zwłaszcza nie wychowywać...
    Podziękowali 3draconessa MAFJa wielorybek
  • z twittera
    z 18 stycznia radio TOK FM Zakowski i HGW

     nienawiść dzieci przynoszą z domu i kościoła, więc szkoła musi je kształtować.


    Niestety nie mam jak odsluchac podcastu bo musialabym zaplacic jakis dostep premium by to odsluchac

    ale jesli to prawda ... to boje sie co bedzie dalej ;-(


    Podziękowali 2awia Rejczel
  • Nie rozumiem o czym ta dyskusja. Może Chazan rzeczywiście przegiął, może był niemiły, ale w zasadzie co z tego? Ktoś tu uważa, że był niepokalanie poczęty i do tego nie popełnia żadnych pomyłek? Że emanuje dobrocią i radością a pacjentkom masuje stopy podczas porodu?
  • Chyba nie tylko Apolonia miała bezposrednia stycznośc z Chazanem?
  • M_Monia powiedział(a):
    Elunia kiedyś nie miał dobrego zdania o Chazanie, ze przecież tyle zła w przeszłości zrobił, a dziś mi go bardzo zal. Być moze on nienawidzi pewnej grupy kobiet za to co mu zrobiły. Tak wiem nikt go nie zmuszał 
    Zartujesz,prawda? 
    Kobiety mu coś zrobily???
    O czym ty piszesz?

    No. Taki biedny żuczek...przytulić misia,bo kiedyś niemal naczelny aborter kraju a teraz prawie święty. 
    I jakie ładne hasełka-nawrocił sie...broni nienarodzonych...odkupił 
    No to Owsiak też odkupuje te ewentualne winy. I gitara 
  • edytowano stycznia 2019
    Malgorzata powiedział(a):
    Nie intryguje Was , jakieś takie milczenie o sprawcy???
    Wrzask o Owsiaku , przez kilka dni, oraz obchody žaľobne , a jakoś jakby cisza o sprawcy.
    Zastanawiające, hm .


    Bardzo duzo i bardzo glosno o sprawcy w roznych mediach,a na fb np udostepniane
    O tym,ze sie dawno odgrazal,ze jak wyjdzie z więzienia,to zrobi prawdziwy napad
    O tym,ze czul sie niesprawiedliwe osadzony,bo napadal ze straszakiem
    O tym,ze nie mial zadnego identyfikatora dziennikarskiego 
    O tym,ze matka chodziła na policję i prosila,zeby coś z nim zrobic,bo ona uwaza,ze jej syna stac na kolejne zło
    Oswiadczenie matki,wywiad z nia,jej przeprosiny


    Podziękowali 1draconessa
  • mader powiedział(a):
    A o znieczulenie sama błagam na siódmym centymetrze, tylko przy ostatnim nie zdążyłam.
    Mój mąż ma przykazane żeby mnie nie słuchać.
     za znieczulenie nie idzie się do nieba? 
  • edytowano stycznia 2019
    M_Monia powiedział(a):
    ... ludzie odpisywali jej ze sama się zgodziła na aborcje, sama chciała. Ona ich nienawidzi tej organizacji teraz za to ze jej w tym pomogli, ze nie powiedzieli o konsekwencjach psychicznych.
    Matko Monia blagam....kobiety zrobily cos Chazanowi????
    To byl jego wybór i jego sposób na zarabianie duzych pieniędzy 
    Nie myl ofiary ze sprawca
    One o nic nie prosily a on nie odmawial
    Przychodzily po usluge
  • Chciałaś sobie ulżyć w cierpieniu 
    To coś złego? 
    Teraz mąż ma cię nie słuchać jak chcesz mniej cierpieć ? 

  • @Elunia, każdy morderca może się nawrócić.
    Złodziej jak na razie dalej kradnie na oczach wszystkich.
  • Ja tez zawsze prosiłam o znieczulenie ale personel mi nie podawał bo nie było na to czasu 
    Tylko raz się udało 
    I tak jest stres i ból 
    Po co robić dogmat rodzenia bez znieczulenia 
  • Tym bardziej, że znieczulenie które się podaje na szybko w takim momencie porodu, na żądanie rodzącej , to narkotyk, który ma wpływ na dziecko.
    Podziękowali 1draconessa
  • A mi gaz proponowano,  a się nie zgadzałam.  Lęk przed substancjami chemicznymi które zmieniają świadomość może być większy niż przed bólem.  A już na pewno nie dałabym sobie igły wbić w kręgosłup.  
  • dajcie dziewczyny spokoj - kazda inaczej to przechodzi i niech kazda sama w porozumieniu ze swoim lekarzem/polozna (poprostu z porozumieniu z osoba ktorej ufa) decyduje i tyle
    proooooosze Was
    Podziękowali 1draconessa
  • Nie wiem. Pierwszą córkę rodziłam 18 godzin. Bez znieczulenia. Bez cesarki. I następnie urodziłam 5 następnych dzieci. Nie wątpię że istnieją traumy, ale gdyby mi ktoś wtedy zrobił cc to dziś miałabym o to pretensje, bo znając rodzimy szpital to drugiego nue pozwolono by mi rodzić naturalnie a tym bardziej następnych.
    Nie robię z Chazana świętego, ale zmienił podejście do aborcji i nie wypiera się że nigdy tego nie robił ani nie tłumaczy się, tylko twierdzi że robił źle.
    Owsiak nadal nie pokazał faktur, nie oczyszcza go to z zarzutów i stawia w dwuznacznym kontekście.
    Nie mam nic do tego że zarabia na fundacji. Powinien. Nawet nie mam nic do tego ile zarabia. Chodzi o to że twierdzi że nie zarabia, że żyje z witraży. I tyle.
    Mnie się Owsiak światopoglądowo nie podoba i dlatego nie daję na Orkiestrę. Również dlatego że zdaje sobie sprawę że tylko część tej kasy idzie na cele zbiórek ( i jak mówię nie mam nic przeciwko że idzie) a resztę pan Owsiak może przekazywać na różne sprawy, które są sprzeczne z moim światopoglądem. Np wesprzeć fundację ratującą życie kobiet przez aborcję na życzenie, ponieważ jest to zgodne z moralnością która wyznaje publicznie.
    Podziękowali 3MAFJa OlaOdPawla Barbasia
  • Nawet o tym jednym przypadku to co. I tak ładuje się cesarki. Prawie każdy poród boli. To może dobry lekarz to ten co tnie każda jeśli poród przedłuża się dłużej niż 2 h, a może taki co spełnia życzenia rodzącej. Chce to cesarka , chce to naturalnie. Oczywiście ze poród naturalny może mieć jakieś złe skutki. U cesarka tez. Więcej. 
  • @Elunia, naczytałaś się, nasłuchałaś o Chazanie z wiadomych mediów, to teraz masz strach przed Chazanem. Nic dziwnego.
    Podziękowali 2draconessa MAFJa
  • Co więcej Chazan po nawróceniu dużo bardziej jest obciążony. Zmieniając poglądy mierzy się z atakami tych którym wcześniej służył, tych którzy wcześniej mu zarzucali że jest mordercą, do tego nawrócenie i  radykalna zniana życia naraża go na zdecydowanie większe ataki szatana niż osoby żyjące tak sobie.

    Nie wiem jaki jest prywatnie, nie poznałam go jedyne za co go cenię że miał siłę zmienić poglądy i odwagęopublicznie przyznać się że jego wcześniejsze życie było złe to odrzucić wbrew środowisku.

  • Ale offtop, o ginekologach...do Chazana bym nie poszła, nie mam za grosz zaufania do jemu podobnych. Okłamał pacjentkę w niezwykle trudnej i ważnej kwestii (chyba wszyscy kojarzą o jaką sprawę chodzi), ogólnie jak go oglądam mam wrażenie, że wyżej od pacjentek ceni własne ego. Odpychający typ.
    Z kolei jeśli chodzi o Dębskiego, któremu zwolennicy zakazu aborcji niesłusznie przypisują głównie liberalne poglądy w tej kwestii, to zapomina się, że to był lekarz który prowadził wiele trudnych ciąż i ma ogromne grono wdzięcznych pacjentek.

    https://wiadomosci.wp.pl/poruszajacy-wpis-do-krytykow-prof-romualda-debskiego-jakim-prawem-szczekacie-nad-jego-grobem-6334860247705729a

    https://www.raknroll.pl/nowy-standard-postepowania-diagnostyczno-terapeutycznego-u-kobiet-w-ciazy-chorych-na-raka/
  • Kto zapomina? 
    Tu na forum coś takiego przeczytałaś?

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • mader powiedział(a):
    A przytoczysz sprawę oklamania pacjentki? Nie znam więc nie mogę się ustosunkować. Słyszałam tylko o głośnej sprawie powołania się na klauzule sumienia.
    To doczytaj.

    Jasne, kobieta może wybrać ginekologa, pytanie co liczy się dla niej bardziej - medialny światopogląd lekarza, czy jego kompetencje, podejście do pacjentki i uczciwość. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.