Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1272830323340

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    A jak się komuŝ chce dopieprzyć , to nawet 30 lat po nawròceniu będzie się wyciągać tę ciemną stronę mocy , w ktorej ktoś był.
    Ale to raczej małostkowi ludzie tak czynią, i chyba wcale nie wierzą w realność zmiany życia kogokolwiek  i tego co ktoś czynił a od dawna nie robi tego.

    To takie zabranianie zmiany życia niejako.


    Piekne! 
    Podziękowali 3Felicyta Aniela draconessa
  • Poznałam Chazana w Szwajcarii na wykładzie w polskiej misji katolickiej. Wcale mi się nie wydał bufoniasty.
  • Wygrany w sensie, że jest pewien, że co by nie zrobił i jakie zarzuty by nie usłyszał to część społeczeństwa pójdzie za nim w slepo i będą go bronić do upadłego bez jakiejkolwiek refleksji.
    Zresztą już zaczął umoralniac innych.
  • mader powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    mader powiedział(a):
    A przytoczysz sprawę oklamania pacjentki? Nie znam więc nie mogę się ustosunkować. Słyszałam tylko o głośnej sprawie powołania się na klauzule sumienia.
    To doczytaj.

    To było nieuprzejme. 
     

    Jasne, kobieta może wybrać ginekologa, pytanie co liczy się dla niej bardziej - medialny światopogląd lekarza, czy jego kompetencje, podejście do pacjentki i uczciwość.


    Ale pozwolisz, że dorosłe osoby będą same decydować o swoich wyborach? Czy pragniesz by się tłumaczyly?

    To dyskusja w internecie, nikt nikomu nie zabroni wyboru lekarza. Napisałam, bo zwłaszcza w niektórych mediach przedstawia się jakiś sztuczny podział wspaniałego Chazana kontra abortera Dębskiego, tak jakby aborcja była jedyną rzeczą którą ten drugi się zajmował. Już prędzej Dębskiego nazwałabym lekarzem który walczy o życie. 
  • maliwiju powiedział(a):
    Kto zapomina? 
    Tu na forum coś takiego przeczytałaś?

    Pojawiła się w tym wątku co najmniej jedna taka wypowiedź w tonie "wszyscy go żałują a to przecież aborter był". 
  • mader powiedział(a):
    @Ojejuju to bardzo podobnie jak z księżmi. Im bardziej wierzący cenią jakiegoś kapłana za mądrość, odwagę i prawosc, tym głośniej środowiska pozakoscielne & koscielno - modernistyczne go opluwają i nie zostawiają suchej nitki.
    Mogłabyś podać nazwisko takiego mądrego, odważnego i prawego według wierzących (też nim jestem, jak zresztą cała moja rodzina) księdza, który jest opluwany?
  • Np x A. Pelanowski
  • Na przykład arcybiskup metropolita krakowski Marek Jędraszewski, jakie głupoty na niego wymyślali jak przeszedł do Krakowa...
  • No i kto go opluwa?
  • Jak cię interesuje wysil się i poszukaj.
  • Paprotka powiedział(a):
    No i kto go opluwa?

     Rumcajs
    Podziękowali 3gielki draconessa Aniela
  • edytowano stycznia 2019
    maliwiju powiedział(a):
    Jak cię interesuje wysil się i poszukaj.


    Nie znalazłam żadnych nieprzychylnych artykułów ze "środowisk pozakoscielnych". Ten rzekomy zakaz wypowiedzi dla niego to jak rozumiem ze strony środowisk "koscielno - modernistycznych"?
  • asia powiedział(a):

    Gdańsk  dostanie nową karetkę neonatologiczną, pieniądze ze zbiórki w dniu pogrzebu Adamowicza oddane zostaną w całości na hospicjum. Można tu na forum dyskutować do upadłego czy to rozgrywka zamierzona, czy niezamierzona. ja tego nie wiem.
    Mam nadzieję, ze skorzystają na tym dzieci i chorzy z hospicjum.
    Pół dyskusji o rozliczaniu Owsiaka z pieniędzy fundacji, zarzucanie mu złodziejstwa, prania pieniędzy itp.
    Fakty są takie, że z prowadzonej obecnie zbiórki pieniądze zostaną przeznaczone na hospicjum i karetkę neonatologiczną. To źle??? 

    Zbiórka dalej trwa :)

    https://www.facebook.com/donate/785858165083164/789886194680361/
    Podziękowali 1Monika73
  • @Paprotka to bardzo dobrze... Przecież Złoty Melon, Mrówka Cała, Jasna Sprawa i inne spółki muszą z czegoś żyć .. 
    Podziękowali 2draconessa Aniela
  • Jeszcze mityczni faszyści są winni. Nawet dla PiSu.
    Podziękowali 1draconessa
  • O co chodzi z plastusiami Pani Pieli? Obejrzałm animacje te o Owsiaku akurat - dla mnie żadna jakaś rewelacja (choć trzeba przyznać laleczki dość ciekawie zrobione ) a w necie zwolennicy OWsiaka piany na ustach dostali - zasypali Pielę komentarzami pełnymi mowy nienawiści i pogróżek 
    te plastusie to takie trendy sa i maja duży zasięg oglądalności czy jak - ze zwolennicy Owsiaka sie tak wkuli ?
  • Obejrzałam- żenada  :(
    Podziękowali 1Stokrotka
  • edytowano stycznia 2019
    Elunia powiedział(a):
    Pewnie o to samo o co dostawali piany przeciwnicy "Ucha prezesa" poczucia humoru nie mają i tyle. Nie widziałam tych plastusi ale one chyba latają na kurwizji, którą to bojkotuję. Tefałen zresztą też dla równowagi.. .
    tak wynika z opisu - ja to widzialam na you tube
    nie widzialam wpisow dotyczacych ucha prezesa wiec nie wiem jak byly mocne - ale czy tez grozili pobiciem itd ?
  • na you tube - bylo jeszcze dwa dni temu
    dla mnie troche niesmaczne ale nie wpadlabym na to by grozic komus z tego powodu

  • Elunia powiedział(a):
    W necie jest @Aga85 ; ?
    Tak, na facebooku.
    Ato oddolna inicjatywa mojej sąsiadki.
    https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ponad-5-mln-zl-w-wirtualnej-puszcze-prezydenta-n131162.html
    Podziękowali 1beatak
  • a co wdowa zrobila ?

  • Malgorzata powiedział(a):
    Ja pierdziu 
    Wdowa jednak odleciała  :) 
    ?????

  • szkoda pisać
    to wszystko jest ....
    disgusting
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano stycznia 2019
    przeczytalam
    no,no no
    ciekawe ciekawe
    jak dla mnie nie odleciala - oj nie - wie co robi i wie czego chce


    edit twitter juz pisze ze biedni zaszczuci przez urzad skarbowy i prokurature -
    ehhhh
    Podziękowali 3Rogalikowa argento Barbasia
  • Możecie podać link?
  • Już sobie znalazłam 
  • asiao powiedział(a):
    Możecie podać link?
    Nie wiem,czy chodzi dokladnie o to,ale wdowa po Adamowiczu byla gpsciem Moniki Olejnik
  • Elunia powiedział(a):
    A to leciało w narodowej tv po dzienniku? Czy tylko w necie funkcjonuje?


    Serio?
  • Elunia powiedział(a):
    No pytam gdzie to funkcjonowało bo serio nie wiem. 
    Ja tez noe wiem.
    Ale to jest tak prymitywne i prostackie,ze gag oparty na pośligu na skórce od banana i Benny Hill w porównaniu z tym to szczyt wysublimowanego i inteligentnego zartu
    Podziękowali 1Stokrotka
  • nie o owsiaku - dokladnie afera rozpetala sie bo tam na tym filmiku - jeden z 200zl banknotow byla gwiazda Dawida - byly na ten temat artykuly z zdjeciami z stop klatki
    Podziękowali 1Anka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.