Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1282931333440

Komentarz

  • monia3 powiedział(a):
    nie o owsiaku - dokladnie afera rozpetala sie bo tam na tym filmiku - jeden z 200zl banknotow byla gwiazda Dawida - byly na ten temat artykuly z zdjeciami z stop klatki
    Tylko o gwiazdę Dawida chodziło aby na pewno i tylko o to?
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Hmm powiedz prosze gdzie w tym filmiku który pokazałas jedną stronę temu było o Żydach ? Pytam szczerze bo tego akurat w tym nie zauważyłam 

  • @Aga85 ucaluj sąsiadkę i pogratuluj:). Ale pewnie już to zrobiłaś :)))). Taaaaa, Owsiak przegrał, pewnie Adamowicz tez, prawie 16 mln zebranych do wirtualnej puszki. Całkowicie bezkosztowo zbiórka. Niesamowite!:)))
  • edytowano styczeń 2019
    Elunia powiedział(a):
    Tak @Aniela w tefałenie. 

    A w jakich mediach nasłuchałaś się o dobrodziejstwach rządów Szyszki?
    @Elunia ;
    Miałam okazję osobiście poznac Szyszkę. Mój szwagier skończył leśnictwo na SGGW-AR i miał u niego wykłady. Później słuchał tego, co mówił Szyszko w mediach i skromnie przyznam, że szwagier zna się na leśnictwie, dlatego dobrze ocenia działania Szyszki. Nie tylko on. Mam do czynienia teraz z ludźmi związanymi z lasem, np. lesniczy w miejscu gdzie kiedyś mieszkałam. Póxniej szerokie kontakty z pszczelarzami w całym województwie małopolskim, wszyscy popieraja działania Szyszki. To jeden z lepszych ministrów.

    @Elunia, Zatem nie przez media, a bezpośrednio od ludzi, którzy znają się na rzeczy, mam informacje o Szyszce.

    @kociara i @koszyczek  niech sobie też przeczytają ten wpis :), pozdrawiam serdecznie :)
    Podziękowali 1draconessa
  • beatak powiedział(a):
    mader powiedział(a):
    @Ojejuju to bardzo podobnie jak z księżmi. Im bardziej wierzący cenią jakiegoś kapłana za mądrość, odwagę i prawosc, tym głośniej środowiska pozakoscielne & koscielno - modernistyczne go opluwają i nie zostawiają suchej nitki.
    Mogłabyś podać nazwisko takiego mądrego, odważnego i prawego według wierzących (też nim jestem, jak zresztą cała moja rodzina) księdza, który jest opluwany?
    o. dr Tadeusz Rydzyk
  • Elunia powiedział(a):
    A gdzie ja napisałam, że w tym? Pooglądaj kilka to zobaczysz, a ja już nie mam zamiaru nabijać temu oglądalności.
    Nie denerwuj sie :-) napisałaś ze na wiele odniesień to myślałam ze cos pominelam  ....np banknot na stosie pieniędzy w filmie O Owsiaku nie zauważyłam - dopiero jak przeczytałam artykuł ...


  • Anka powiedział(a):
    @Aga85 ucaluj sąsiadkę i pogratuluj:). Ale pewnie już to zrobiłaś :)))). Taaaaa, Owsiak przegrał, pewnie Adamowicz tez, prawie 16 mln zebranych do wirtualnej puszki. Całkowicie bezkosztowo zbiórka. Niesamowite!:)))
    Owsiak w dniu śmierci Adamowicza  mówiący o rezygnacji - powstaje histeria u ludzi - zamiast chwili zastanowienia i refleksji co sie stało ? Co zawiodło? Czy mozna było cos lepiej zabezpieczyć ?

    Owsiak mówiący zaraz po pogrzebie Adamowicza ze wraca na stanowisko prezesa - radość euforia - komentarze "mamy to" "zwycięstwo" zamiast chwili zadumy po pogrzebie 
    masz racje - to nie Owsiak przegrał 
    ehhh 
  • Ja się nawet odłożyłam  do tych 16 milionów. 
  • Dołożylam. 
  • ta baba jest jakaś fujasta
    rybie oczy ma
    nie lubię tak myśleć o innych
    ale tu sobie to napiszę  :#
  • właśnie...

  • Elunia powiedział(a):
    Jeżeli winny to już poniósł karę bo go zasztyletowali. Pozwolenie na imprezę masową wydaje wójt, burmistrz, prezydent. Co jeszcze chcesz? Wykopać go, spalić i rozwiać na wietrze?

    I tak kasa jest ważna bo to jest konkret. Kłapać umie każdy, a portfelem najlepiej jest pokazać wsparcie. Nie cierpię polityki i uważam, że ludzie najlepiej radzą sobie inicjatywami oddolnymi. Pół zawodowego życia słyszę od Państwa, że nie ma kasy, a oddolnie poprzez NGOS-y wszystko idzie załatwić bo tym ludziom sie chce. Ostatnia puszką też ludzie pokazali gdzie maja politykę i słusznie.

    A sąsiadka @Aga85 mega babka.


    Dlaczego denerwuje Ciebie fakt ze organizator powinien odpowiadać za zabezpieczenie imprezy ? Pytam poważnie 
    jeśli decyzje podejmuje Prezydent to zazwyczaj to wyglada tak ze ktos niżej podejmuje decyzje i ja redaguje pisemnie - gdzieś nastąpił błąd/zaniedbanie i warto dowiedzieć sie gdzie by nie popełniać tego błędu  na przyszłość 


  • edytowano styczeń 2019
    No akurat tu zginął prezydent i poniósł jak twierdzisz karę za niewłaściwe zakwalifikowanie imprezy. A gdyby nie skończyło się na prezydencie? Naprawdę nie trzba badać sprawy jak są sklasyfikowane imprezy i jak zabezpieczane? Naprawdę to Owsiak i spory czy to był mord polityczny czy nie był są tutaj najważniejsze? Moim zdaniem gdyby impreza była stosownie zbezpieczona to nikt niepowołany nie miałby szans na wtargniecie na scenę, niezależnie co lub kto nim powodowało.
    Podziękowali 2draconessa argento
  • edytowano styczeń 2019
    Prezydent podejmuje decyzje na podstawie tego co dostanie od podwładnych
    i nie ma co pisać o wykopywaniu i spalaniu 
    gdzieś cis zawiodło i trzeba dowiedzieć sie gdzie 
    gdyby to była jakikolwiek inna impreza i nastąpiła taka tragedia to wyciągano by wnioski a tak ..., to pokojowa impreza wiec olejmy procedury i zgłaszanie imprezy jako masowej - no ja prosze Was
    nie możemy robić wyjątku dla jednej z imprez ....bo to Pokojowa impreza 
    która impreza z założenia nie jest pokojowa? 
    nie przemawia taki argument do mnie 
    prawo obowiązuje wszystkich 
    z zabezpieczeniem było cos nie tak - gość dzgnal nożem na scenie, chodził po niej trzymając nóż w gorze i wykrzyczał do mikrofonu to co chciał powiedzieć bez interwencji ochrony 

    edit  i nie widzę powodu by tego nie wyjaśniać 
  • I dodam od siebie ze gdyby to stało sie na jakiejkolwiek innej imprezie tez byłabym  za dochodzeniem co sie stało, dlaCzego i co zrobic by w przyszłości tego uniknąć i tyle 
    Podziękowali 1draconessa
  • Owsiak nie odpowiadał za imprezę w Gdańsku. Przynajmniej z regulaminu WOŚP tak by wynikało. 
    Podziękowali 3Stokrotka Aga85 Subiektywna
  • I w sumie smiesznostraszne jest to że politycy wołają o walce z mową nienawiści zamiast o kontrolowaniu zabezpieczeń i właściwej klasyfikacji zgromadzeń przeróżnych. No ale strzeliliby sobie w stopę taki Trzaskowski np. Tu nie chodzi o to żeby politycy chodzili z ochroną, bo chodzą bez i nic im się nie dzieje. Przecież ten szaleniec gdyby mu chodziło o zabicie Adamowicza mógłby to zrobić na ulicy. Dla mnie to odwracanie uwagi od rzeczy istotnych na rzecz walki z wiatrakami
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Monika73 powiedział(a):
    Owsiak nie odpowiadał za imprezę w Gdańsku. Przynajmniej z regulaminu WOŚP tak by wynikało. 
    Za imprezę w Gdańsku i jej klasyfikację odpowiadal odpowiedni urząd w Gdańsku.
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Jednak na finałach orkiestry jest więcej ludzi niż na festynie, w razie paniki, nawet po wybuchu głupiej petardy mogłoby być więcej ofiar, ale , że to szczytny cel, to można mniej bezpiecznie organizować?
  • Elunia powiedział(a):
    Czyli Owsiaka pod sąd?
    No to jak nic WOŚP dojdzie do 2 miliardów plus kasa na adwokata dla Owsiaka. Tego chcecie?

    Kto organizował cokolwiek i nie złamał przepisów niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja po dyskusji tutaj o utopionym rodzeństwie z S., przestałam jeździć z podopiecznymi na basen. Teraz chyba odpuścimy sobie dwa spore festyny bo nie stać nas na ochronę i strażaków, a na pewno uczestniczyło ponad 500 osób. Do teraz robiliśmy to niby legalnie, ale tak, że w razie wypadku, można się było przyczepić.Nie, nie zajęcie pasa jezdni. Nie wspomnę o wszelkich loteriach z używanych i zbieranych fantów, które trzeba zgłaszać do skarbówki bo hazard oraz o sprzedaży ciasta swojskiego i zgłoszeniach oraz kontrolach z sanepidu. A jeszcze przypomniał mi się ZAIKS w razie baliku dla dzieci oraz przewodnik górski jak chcemy wejść na pobliską Ślężę.

    A to wszystko żeby właśnie wyręczyć to nieudolne państwo i mieć kilka groszy na wakacje dla dzieci czy jakieś zajęcia edukacyjne lub pomoc w nagłych wypadkach typu dach zerwany przez wichurę czy leczenie.

    Czyli olać przepisy bezpieczeństwa bo cel słuszny i chwalebny ? Aha 

    co wy tak świrujecie z tym Owsiakiem ? Zakladasz ze to on winien ze pytasz o sad nad Nim ? 
    Odpowiem tak - przed sadem powinien odpowiedzieć ten na którym spoczywa odpowiedzialność zgodnie z prawem i ten który zawinił/zaniedbał/ zaniechać obowiązków 
    - czy w tym  jest cos dziwnego ? 
    A jeśli w trakcie dochodzenia wyjdzie ze Owsiak ma jakaś odpowiedzialność to tak powinien wtedy odpowiedzieć przed sadem ( cos w tym dziwnego?)
    bedzie wtedy WOSP zbierać na adwokata ? Prosze bardzo - ich prawo (w czym problem?) 
  • edytowano styczeń 2019
     @Elunia. mam szczególną alergię na prawników nie umiejących prawidłowo wypełnić deklaracji majątkowej. Pogrzebu nie oglądałam. Teksty o grillowaniu męża mnie powaliły.
  • M_Monia powiedział(a):
    Doputy dzban wodę nosi dopuki mu się ucho nie urwie. 
    O eluni piszesz? 
  • argento powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Doputy dzban wodę nosi dopuki mu się ucho nie urwie. 
    O eluni piszesz? 
    Gowniarzowi moznaby się nie dziwić, ale Ty argento, dorosły facet, ojciec, mąż :expressionless: 

  • edytowano styczeń 2019
    @hipolit wybacz, ale te bzdury pisane przez niektóre niewiasty, wywołują u mnie odruch wymioty... Jak dzbany .. 
  • hipolit powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Doputy dzban wodę nosi dopuki mu się ucho nie urwie. 
    O eluni piszesz? 
    Gowniarzowi moznaby się nie dziwić, ale Ty argento, dorosły facet, ojciec, mąż :expressionless: 

    Argento serio ma żonę i dzieci?
  • Co ma piernik do wiatraka?? Gdzie zbiórka,  a gdzie dochodzenie w sprawie ochrony??
    Kobieta wpadła na świetny pomysł, udało jej się zmobilizować tłumy. Ludzie dzielą się, czym mają. A dochodzenie w sprawie ochrony toczy się swoją drogą. I bardzo dobrze.
    Naprawdę trzeba bardzo się starać żeby taka pozytywna akcje, z której wynikają dobre rzeczy obrócić w gierki polityczne! Szok. Otwórzcie oczy na dobre rzeczy wokół nas, one się naprawdę dzieją, tu i teraz!
  • Owsiak powiedział, żeby nie łączyć WOŚP z imprezą w Gdańsku... Hmmmm 
  • edytowano styczeń 2019
    Aga85 powiedział(a):
    Co ma piernik do wiatraka?? Gdzie zbiórka,  a gdzie dochodzenie w sprawie ochrony??
    Kobieta wpadła na świetny pomysł, udało jej się zmobilizować tłumy. Ludzie dzielą się, czym mają. A dochodzenie w sprawie ochrony toczy się swoją drogą. I bardzo dobrze.
    Naprawdę trzeba bardzo się starać żeby taka pozytywna akcje, z której wynikają dobre rzeczy obrócić w gierki polityczne! Szok. Otwórzcie oczy na dobre rzeczy wokół nas, one się naprawdę dzieją, tu i teraz!
    Podaj prosze kto tu łączył temat wirtualnej zbiórki z dochodzeniem w sprawie ochrony - konkretnie prosze :-) 
    Podziękowali 1MamaWeroni
  • I kto tu w tym wątku łączył politykę z WOSP bo nie kojarzę ?  :-)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.