Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1303133353640

Komentarz

  • A tak przez niektórych lubiany na tym forum Cejrowski ma zdaje się obywatelstwo dość egzotycznego kraju ;)
  • A polskiego się zwyczajnie zrzekł.
  • Żeby nie było - ja Cejrowskiego cenię jako podróżnika i autora książek.
  • Monika73 powiedział(a):
    A tak przez niektórych lubiany na tym forum Cejrowski ma zdaje się obywatelstwo dość egzotycznego kraju ;)
    Oj tam, oj tam.. 
    on kompleksów nie ma, bać się musi, ot większa łatwość w podróżowaniu :sunglasses: 
    Podziękowali 1Monika73
  • ale tu wchodzą  w grę konkrety, prawda?
    konkretne zarzuty wobec tych osób które same stawiają się na świeczniku, a zdania na ich temat miec nie wolno?
    Podziękowali 1apolonia
  • Z niesmakiem czytam takie zaglądanie ludziom do kieszeni , niejasne insynuacje , że coś pochodzi z przekrętu . Całkiem niedawno pamiętam tu  takie dywagacje , skąd Kasia Tusk miała pieniądze na mieszkanie i to bez wcześniejszej próby zgłębienia , skąd ma ona dochody.
  • In Spe powiedział(a):
    ale tu wchodzą  w grę konkrety, prawda?
    konkretne zarzuty wobec tych osób które same stawiają się na świeczniku, a zdania na ich temat miec nie wolno?
    Zarzuty... 
    i chyba na nich koniec.. 

  • Eh nie mam czasu teraz linkowac, ale łatwo znaleźć...

  • @hipolit jesteś świetna w googlaniu
  • In Spe powiedział(a):
    Eh nie mam czasu teraz linkowac, ale łatwo znaleźć...

    Został skazany za jakieś machloje? 
  • i tylko dodam
    zbiorowa miłość- zbiorowa histeria- zbiorowa amnezja
    Podziękowali 2argento Klarcia
  • Lemingi ,wszędzie lemingi.
  • Do tego to może być uznane za przestępstwo pomówienia .
  • W tym wątku od miłości bliźniego aż gęsto ;)
  • https://www.tvp.info/40106122/sa-zarzuty-dla-tesciowej-adamowicza-chodzi-o-skladanie-falszywych-zeznan

    ot choćby pierwsze z brzegu wyguglane...
    mnie nie kręci zaglądanie komuś do kieszeni @hipolit, a natomiast wkurza skorumpowanie urządników ( części z nich - tej nieuczciwej) bo osobiście wiele wycierpiałam przez takich ludzi


    Podziękowali 1draconessa
  • Czyli śledczy się tym zajęli i zajmują .
  • A póki nie zostanie stwierdzona wina tej teściowej , obowiązuje domniemanie niewinności.
    Podziękowali 2hipolit kociara
  • Monika73 powiedział(a):
    W tym wątku od miłości bliźniego aż gęsto ;)
    A nie każdego z nas obowiązuje " nie czyń drugiemu...."?
  • In Spe powiedział(a):
    https://www.tvp.info/40106122/sa-zarzuty-dla-tesciowej-adamowicza-chodzi-o-skladanie-falszywych-zeznan

    ot choćby pierwsze z brzegu wyguglane...
    mnie nie kręci zaglądanie komuś do kieszeni @hipolit, a natomiast wkurza skorumpowanie urządników ( części z nich - tej nieuczciwej) bo osobiście wiele wycierpiałam przez takich ludzi


    Jeśli teściowa okaże się winna to należy ja ukarać. 
    Poki co, nie ma wyroku. 

    Na chwile obecna, pisanie ze wysłali córkę do szkoły po za PL za pieniądze które budzą podejrzliwość jest niedorzeczne. 
    „Somsiad kupił nowy samochód, ciekawe skund miał piniondze. Pewnie ukradł”


  • zdenerwowała mnie bezczelnością i tupetem
    zachowuje się według schematu "atak jest najlepszą obroną"
    Podziękowali 1draconessa
  • In Spe powiedział(a):
    zdenerwowała mnie bezczelnością i tupetem
    zachowuje się według schematu "atak jest najlepszą obroną"
    Obroną przed czym? Męża jej zamordowano na oczach wszystkich.
  • Aga85 powiedział(a):
    Co ma piernik do wiatraka?? Gdzie zbiórka,  a gdzie dochodzenie w sprawie ochrony??
    Kobieta wpadła na świetny pomysł, udało jej się zmobilizować tłumy. Ludzie dzielą się, czym mają. A dochodzenie w sprawie ochrony toczy się swoją drogą. I bardzo dobrze.
    Naprawdę trzeba bardzo się starać żeby taka pozytywna akcje, z której wynikają dobre rzeczy obrócić w gierki polityczne! Szok. Otwórzcie oczy na dobre rzeczy wokół nas, one się naprawdę dzieją, tu i teraz!

    Tu nie chodzi o firmę ochroniarska, która byla zatrudniona przy imprezie w Gdańsku tylko o to kto pozwolił na to żeby to nie była impreza masowa. Kto zatrudnił taką firmę. Kto za to odpowie, bo tak naprawde to ta osoba jest winna temu co się stało.? O tej odpowiedzialności nikt nie mówi i nie pisze. 
    Nie mam nic do tego że żona zmarłego zorganizowała dodatkową zbiórkę. Ma do tego prawo i chwała jej za to.
    Chodzi o to żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość a walka z mową nienawiści jest tutaj walką z wiatrakami. To nie PiS zainicjowal sposób debaty publicznej. Co prawda manipuluje i kręci ale taka dyskusja polityczna jest obecna od czasów PO. Jak PiS objął wladze to cały jad toczył się w stosunku do tej partii zanim jeszcze zaczęli rządzić i wprowadzać jakiekolwiek ustawy. Od razu były protesty kodziarzy. I niewybredne komentarze.
    I żeby nie było PiS uważam za partię kretaczy i kłamców. I hipokrytów.
    Najwięcej pomyj zebrał Kaczyński i Macierewicz. I jeszcze Ziobro. 
    A ja mam wrażenie że z tej tragedii robi się szopkę polityczną. A winna jest mowa nienawiści. No i oczywiście partia rządząca,  tvPiS itp. Albo z drugiej strony Owsiak i ś.p. Adamowicz. Trochę to taka piaskownica ale straszna piaskownica.
  • beatak powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    zdenerwowała mnie bezczelnością i tupetem
    zachowuje się według schematu "atak jest najlepszą obroną"
    Obroną przed czym? Męża jej zamordowano na oczach wszystkich.
    mam na myśli wystąpienie o grillowaniu męża...
    Podziękowali 2argento draconessa
  • A pani Adamowicz wchodzi w tą  samą retorykę. Moim zdaniem lepiej by było gdyby wstrzymała się z takimi komentarzami. Bo nawet jeśli s.p.Adamowicz był jak twierdzi grillowany to nie jest odpowiedni moment na takie wywody. I nie to go zabiło że go nie wszyscy lubili a  niektórzy go w złym swietle stawiali. Rozumiem żal, ale to tylko rozpali dodatkowo emocje, chyba że celem ma być jakaś rewolucja i obalenie rządu. 
  • edytowano styczeń 2019
    asia powiedział(a):
    I co jak stwierdziłaś że jest fujasta i ma rybie oczy to Ci złość przeszła?
    Jeszcze bardziej zaczęłam jej współczuć.

    Przeciez jak pisze, ze ktos robi na mnie złe wrażenie to nie znaczy, ze go nienawidzę i źle mu życzę.
    Podziękowali 2draconessa Aniela
  • jukaa powiedział(a):
    W naszym kraju jak ktoś ma więcej niż inni, to jest podejrzany z definicji, burżuj jeden ;)  Pokłosie komuny
    Uważam, że to bardzo niesprawiedliwa i nieprawdziwa ocena.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • @mader tak nie mam wątpliwości do czego to zmierza i mi się to nie poďoba. PiS tu nie zawinił,  nawet gdybym chciała to nie jest takie proste. Politycy odsunieci od zloba są wstrętni. A przed haselkiem o mowie nienawiści nie ma się jak obronić bo nawet definicja tego jest bardzo nieścisła.
  • In Spe powiedział(a):
    zdenerwowała mnie bezczelnością i tupetem
    zachowuje się według schematu "atak jest najlepszą obroną"
    Zdenerwowała Cię a Ty pojechałaś po bandzie 
    okreslajac ja: 
    „ta baba jest jakaś fujasta
    rybie oczy ma
    nie lubię tak myśleć o innych
    ale tu sobie to napiszę  

    i nie żebym broniła p. Adamowicz, bo jeśli o jednej potrafi się tak powiedzieć to nie sadze ze to jednorazowy wyskok ze zdenerwowania. 
    Smutne, ba żałosne, ze  kobieta potrafi dopierdzielić tak drugiej  i tylko dlatego ze ją zdenerwowała swoją przemowa. 

  • No ocenianie kogoś po wyglądzie nie za bardzo mi się podoba...
    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano styczeń 2019
    @asia ;
    nie dałaś z pewnością ku temu powodu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.