Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1323335373840

Komentarz

  • Elunia powiedział(a):
    @asia też napisała co czuła zostając wdową

    Z grzecznych i wyważonych postów @asia sporo można się nauczyć w kwestii kultury dyskusji @Aniela. Ja z przyjemnością i szacunkiem korzystam i Tobie z serca polecam. 

    I co z tego, że grzeczne i wyważone? Nie ma nic gorszego na forum niż wciskanie, wmawianie komuś złych intencji. Szczególnie jeżeli te intencje nie były złe.


  • ja tam wspolczuje wdowie i dzieciom tej sytuacji- nawet po tym co mowila ....co nie zmienia faktu ze mam swoje zdanie na temat zony Adamowicza i samego Adamowicza
    chciala publicznego pogrzebu - jej sprawa
    chciala udzielic wywiadu - jej sprawa ( z jednym zastrzezeniem - dajesz wywiad to wystawiasz sie sama na ocene innych - i ta ocena nie zawsze musi byc przychylna)

    Mam swoje zdanie w kwestii tego jaka miala intencje dajac taki wywiad ale kto wie.... moze mylny - zobaczymy co bedzie

    na pewno byli zgranym malzenstwem grajacym do jednej bramki ...

    co do wygladu - pewnie sporo przeplakala, malo spala itd przed pogrzebem - to trudny czas

    jedyne co tak rzucilo mi sie w oczy to w jej stroju kapelusz mi jakby nie pasowal do calosci ubrania i ksztaltu twarzy ale to drobiazg, ktory rzucil mi sie na zdjeciu onetu do artykulu (nie wchodzilam wiec nie wiem moze na innych zdjeciach inaczej to wyglada)-


    Podziękowali 1draconessa
  • edytowano styczeń 2019
    Elunia powiedział(a):
    Dobre? Ciekawe czy prosto w twarz powiedziałaby wdowie dzień po pogrzebie, że jakaś jest fujasta i ma rybie oczy. Sama miłość bliźniego.
    Powiedziałabym 
    wraz z kontekstem
    bo wiadomo, ze tak naprawdę nie chodziło o wygląd
    a juz w ogole o to jak prezentowała się na pogrzebie ( widziałam ze dwa zdjęcia) 
    Podziękowali 1Klarcia
  •  A o zmarłym z głodu profesorze też widzę fanki nie słyszały...
    Od razu zaznaczam, że nie obwiniam rybiookiej czy coś, nie twierdzę, że ten człowiek miał absolutną rację, ale z pewnością można to było inaczej rozegrać. Jak by się chciało. To mieszkanko o które walczył jest tak śmieszne i budzące litość w kontekście "domniemanych" mieszkań, ze nie wiem czy jestem bardziej zażenowana czy zła z bezsilności kiedy o tym myślę.
    Podziękowali 3draconessa argento Klarcia

  • Elunia powiedział(a):

    Empatia nie jest cechą wrodzoną. 

    To w moją stronę takie dosrywki rozumiem? @Elunia :D
    Podziękowali 1argento
  • Monika73 powiedział(a):
    I co z tymi zarzutami? Toczy się postępowanie ? To nie jest pytanie prowokacyjne, naprawdę jestem ciekawa. 

    Postępowania w sprawie oświadczeń majątkowych zostaną umorzone nie z powodu niezasadnosci lecz z powodu śmierci. O tym na bieżąco w necie.

    Były jeszcze chyba m.in zarzuty o nieuzasadniony rabat (rzędu 300-400tys) na mieszkanie/nia. Z tym nie wiem co i jak.

    Corki/corka otrzymały darowizny rzędu 500tys. tego nie ujął w oświadczeniu.

    Google ma tego sporo... ja nie bardzo jestem w stanie weryfikować.
    Podziękowali 3Monika73 Klarcia Aniela
  • pewnie zależy czy była współwłasność
  • Ale chyba, przynajmniej ja tak zrozumiałam, ten zarzut dotyczył nie uwzględnienia w oświadczeniu majątkowym darowizn na rzecz córek  a nie nabycia nielegalnie majątku. Bo jeśli chodzi o to oświadczenie, to faktycznie, sprawa musi być umorzona. 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano styczeń 2019
    Oooo nie kojarzę tego Pana a z artykułu wynika że w 2015 r. Był kandydatem. Na urząd Prezydenta RP 
    Edit kojarzycie go z wyborów 2015 ? Czymś się wyróżnił ?
  • monia3 powiedział(a):
    Oooo nie kojarzę tego Pana a z artykułu wynika że w 2015 r. Był kandydatem. Na urząd Prezydenta RP 
    Edit kojarzycie go z wyborów 2015 ? Czymś się wyróżnił ?
    Kościół, szkoła, strzelnica.
    Podziękowali 1monia3
  • edytowano styczeń 2019
    Na interii jest artykuł, z którego wynika, że start zapowiedział tez Piotr Walentynowicz 
    nie wstawie linka bo nie wiem jak to zrobic z komórki 
    Przyznam szczerze - zaskoczona jestem liczba osob deklarujących gotowość do startu w tych wyborach 
    Myślałam że Gdańsk czeka plebiscyt ..
  • Dziękuje - teraz już kojarzę 
  • Grzegorz Braun to jest bardzo mądry gosc, z klasą. Prawdziwa prawica w przeciwienstwie do pisu. Miażdzy intelektem i erudycją kazdego lewaka.
  • Bardzo lubię Grzegorza Brauna.  On wcale nie jest miejscowym folklorem. Jak powiedział lubi misje straceńcze, stąd decyzja o kandydowaniu. Polecam do słuchania.  Polecam jego filmy, zwłaszcza ten u Lutrze i o Komunizmie Transformacja bodajże.  Jego filmy to majstersztyk, aż dziwne że żadna telewizja nie chce ich kupić i wyemitowac. Bardzo mądry człowiek,  świetnie się go slucha bo jest mistrzem mowy polskiej. Ostatnio przystąpił do koalicji z Ruchem Narodowym i Wolnością Korwina. Jeszcze pewnie Marek Jurek dołączy do koalicji bo rozmowy trwają. 
    Kandydowanie na jakikolwiek urząd to dla polskiej Prawicy jedyny sposób na zaistnienie w mediach, bo nikt ich nie zaprasza i można ich słuchać i oglądać tylko w Internecie. 

    Podziękowali 2apolonia draconessa
  • Braun to bardzo madry facet - lubie sluchac jego wypowiedzi.
  • Nareszcie będzie na kogo głosować.
    A nie wieczny wybór pomiędzy, pardąs, sraczką a zatwardzeniem. 
    Czy to już mowa nienawiści? ;) 
  • Mój syn też z opcji, że sraczka chyba trochę lepsza, ale stwierdził trzeźwo, że z obu tymi przypadłościami jest tak, że jak masz jedno, to wydaje ci się, że to drugie byłoby lepsze. Aż do momentu, gdy trafi się to drugie, bo wtedy nagle wartość tego pierwszego urasta w twoim odczuciu... Ot, takie przemyślenia nastolatka...
  • Nie tylko nastolatka :) 
    Podziękowali 2Katarzyna joanna_1991
  • edytowano styczeń 2019
    o. Braun. Słynny reżyser
    a jak mają się jego posmoleńskie produkcje, bo szukałam i nic?Poza tymi trzema nic więcej nie mogę znaleźć
    może szukać nie umiem, ktoś pomoże?
  • @Katarzyna bardzo madre i prawdziwe przemyslenia

  • jukaa powiedział(a):
    tylko sraczka !  ;)
    O nieeee!!!

  • kociara powiedział(a):
    o. Braun. Słynny reżyser
    a jak mają się jego posmoleńskie produkcje, bo szukałam i nic?Poza tymi trzema nic więcej nie mogę znaleźć
    może szukać nie umiem, ktoś pomoże?
    Zapewne, nie tak znany jak Kuc czy Holland... No ale oni to elyta elyt  a Braun to taki gość nikt... 
  • edytowano styczeń 2019
    Kutz czy Holland raczej się w prezydenty nie wybierają,Kutz z wiadomego powodu 
  • No co Ty nie powiesz ... Sarkazm czuć na odległość... 
  • Argento, w twoim wpisie także  
  • To niczemu nie służy..
  • W każdym razie niczemu dobremu i dotyczy to każdej strony. 
  • Namorowa powiedział(a):
    Nareszcie będzie na kogo głosować.
    A nie wieczny wybór pomiędzy, pardąs, sraczką a zatwardzeniem. 
    Czy to już mowa nienawiści? ;) 
    O, Wy też! :D fakt, że nie ma szans z naszym betonowym Gdańskiem, ale miło postawi się ten krzyżyk. :D 
    Podziękowali 2gielki Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.