Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

18911131476

Komentarz

  • Mi sie bardziej od karuzelek podobają mobile- takie piękne konstrukcje którymi wiatr kołysze :) Dla mnie Karuzelki są passè. A jak ktoś bardzo projektor chce to bym lampkę kupiła taką.
    Popatrz na te http://www.zabawkiniebanalne.pl/pl/p/Djeco-karuzela-zawieszka-ptaszki/6644
  • @asiao a coś z tych zestawów typu zbuduj własny solar, mały elektryk itp, wiesz o co mi chodzi?
  • edytowano grudzień 2015
    Potrzebuje Prozent dla mojego 7latka. Najbardziej by mu się podobało dostać stare radio do rozkrecania albo maszynę to szycia. ...coś dla przyszłego mechanika. Jakieś pomysły, ???
  • @katarzynamarta Mają leżaczek i huśtawkę. Poprosili o karuzelkę lub grzechotkę, ale może te mobile byłyby fajne.
  • edytowano grudzień 2015
    @Kasia_ karuzelka wazna rzecz z punktu widzenia umiejetnosci skupienia wzroku dziecka i nauki utrzymywania czy poznawania linii srodkowej ciala.
    Nie kupilabym karuzeli z guzikami ani takie mocno przykuwajacej wzrok dziecka na bok. Dla mnie wazna by byla mozliwosc powieszenia z kazdej strony lozeczka - mam Fisher'a nie sprawdzal sie zbytnio.
    Wazne sa kolory, a nie te nowoczesne bezowe albo szare. Sa sliczne ale nie o to chodzi. Karuzelka powinna przykuwac wzrok dziecka. Dawac mozliwosc powieszenia nad klatka piersiowa czyli od boku lozeczka a nie za zaglowkiem tylko.
    Fajnie jakby sie dalo powiesic np jedna zabawke centralnie :)
    Konkretow niestety brak bo sama szukac bede nowej przy nastepnym dzieciaczku chyba.
    Muzyka fajnie zeby byla ale zwracaj uwage na czas u mnie co chwile trzeba bylo nakrecac recznie co budzilo albo rozpraszalo dziecko.
    Nie pomoglam co? :)
    ...
    A projektor sie u nas nie sprawdzil.
  • @Q, kiedys tu na forum ktos polecal do skrecania... Maly Elektryk? Nie pamietam, jak to sie zwalo, zestawy i radio z tego mozna bylo nawet zrobic. @Katarzyna?
  • Się nie skręca tylko spina na zatrzaski.
  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images

    My mieliśmy karuzele dżunglę Fisher price, u nas się sprawdziła- cicha, ładne kolory, na pilota, są melodyjki albo relaksujące dźwięki dżungli :)
  • U nas zamiast karuzelki przy każdym z chłopaków najlepiej sprawdzała sie mata edukacyjna. Naprawdę, to jest genialny zakup. Mamy wlasnie dżungle Fisher price. Zastępuje karuzele, ma zabawki wieszane z boku, fajne dla dziecka co zaczyna sie przekręcać.
    Moi spędzali godziny na tej macie. Łóżeczko było w drugim pokoju i za nic nie chcieli sami w nim leżeć- nawet z karuzela nad głowa ;)
    A matę kładłam w salonie, sama sie kręciłam obok, gotowałam- dziecko słyszało ze jestem w pobliżu i naprawdę potrafili bardzo długo tam leżeć i nie płakać.
  • My też mamy tę karuzelkę :) Bardzo ładna i ma przyjemne melodie, a do tego ruszające się zabawki i podświetlenie panelu obok przycisków :) A wszystko to można włączać w różnych konfiguracjach np. same dźwięki muzyki lub dźwięki+ruch zabawek+podświetlenie.
  • Ale dla mnie karuzela to dla mniejszego dziecka niż mata, jak dziewczyny kończyły ze cztery miesiące to karuzela byla chowana i zaczynała się zabawa na podłodze.
  • Dziękuję za wszelkie porady. Obdarowany będzie miał na święta 2,5 miesiąca, więc jeszcze się zastanowię czy warto, czy może jednak lepsza będzie mata.
  • @OlaodPawla ja na macie kładłam od początku. Mata miękka, nad głowa zabawki- to tak jakby leżało w łóżeczku z karuzelką.
    Moi od powiedzmy 3,4 tygodnia tam leżeli. Potem potrafili leżeć godzinę i gugać do małpy ;) A ja mogłam duzo zrobić. Jesli młody będzie miał 2,5 mca to wydaje mi sie ze za długo im w tym łóżeczku nie poleży.. A na macie zacznie niedługo ćwiczyć obracanie ;)
  • A u nas mata się nie sprawdziła. Co dziecko to inne ;)
  • Prawda - dla mnie mata to tez wapaniale rozwiazanie bo mozna zrobic to oczym pisalam przy karuzeli plus duzo wiecej.
  • Albo od maty zależy ;) U nas przy czwórce sprawdzała sie za każdym razem :)
  • Kupiłam moim na gwiazdkę Neocube takie jak tu, kulki 4mm
    http://allegro.pl/neocube-kulki-magnetyczne-216-szt-super-prezent-i5598436469.html

    Myślę, że u nich się nie sprawdzi :-(
    za mało cierpliwi są

    Sprzedam za 30 zł, pokrywam koszty wysyłki

    2 sztuki
  • Brzęczącą karuzelę i inne tego typu brzęczydła używałam tylko przy pierwszym. Dla mnie to niepotrzebne stymulowanie małego dziecka. Pozbyłam się wszystkich wydających dźwięki zabawek, bo najpierw to mi szarpie nerwy, potem się może okazać, że dziecko się przestymulowało...
  • @annabe właśnie myslalam nad takim wiatrakiem ktory trzeba zbudowac a on potem sie kreci.trzeba jakies druciki połączyć. Ale to budowanie...moje dziecko jest zblazowane :-S
  • To kup mu p4
  • Co to p4?
  • Dla trzylatka polecam drewnianą kolejkę z Tesco. Sa do wyboru dwa zestawy. Chrześniakowi bardzo się spodobało, siedział cały czas przy niej, przestawiał wagoniki, woził zabawki i jeździł w kółko. Jego mama mówi że nadal sie bawi i że udany prezent jak dla niego.
  • edytowano grudzień 2015
    Play station ;)
  • edytowano grudzień 2015
    To skrot
    PS plus numer zawsze byl ;)

    PS2, PS3 itd

    ewentualnie PSP

    Playstation to fajna zabawka. Uwielbialam w mlodosci!
    Xbox, Playstation

    ach :)
  • @MonikaN
    Synów masz, bedziesz miała z kim grać :D


    Ktoś kiedys wpominał o jakieś grze, nie wiem jak się nazywała
    ale było to coś związanego z jakimiś karteczkami :/ z obrazkami :/
    ło matkooooo nie potrafię przypomiec sobie kto o tym pisał
    w kazdym bądź razie, zawsze było, ze ta gra towarzystka to kupa śmiechu, i ze ktoś w to grał ze znajomymi - czyli dorośli grali

    ktoś? coś?
  • Dixit
    może?
  • tak, dziękuję @Joannna :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.