Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1101113151676

Komentarz

  • kurczaki szkoda ze wczesniej nie wiedziałam o takich fajnych zabawkach....
  • Mysmy wlasnie zamowili 5latkowi taki zestaw:http://allegro.pl/quercetti-georello-tech-165-el-kola-zebate-6137-i5723034700.html
    Zobaczymy, czy sie sprawdzi.
  • kółka zębate Quercetti są super :)
  • Piasek kinetyczny mamy juz kilka miesiecy. Mnie nie zadowola.
    Dzieci tez entuzjazm slaby.
  • @MonikaN, a dlaczego? mąż chce chłopakom kupić
  • @mysikrolica my mamy kola zebate... I chociaz idea mnie nienprzekonuje bo sama nie widze w tym sensu, a moje dziecko nie podchwycilo, to musze przyznac ze sie nie zacinaja. Troche sie telepia na boki, ale ogolnie uznalam ze sa na tyle fajne i ciekawe ze czekaja na lepsze czasy :) a inne zabawki tej firmy kupilam.
    Moj 3 latek na to za maly chyba.
  • dziękuję za głosy :)
    mamy od kilku lat układankę z kolorowymi pinezkami / gwoździkami quercetti i dzieci ją lubią
    kółka kuszą... już nie na teraz, ale może jakieś imieniny...
  • @czekolada, bo slabo sie formuje, czegos innego sie spodziewalismy.
    I nie byl to piasek za 20 zl, a za 50 zl, wiec i oczekiwania wieksze.
  • Piasek kinetyczny formuje się jak piasek:) Więc się trochę rozpada. Podobno najlepszy ten co kosztuje min 100 zl, ale ja używałam tańszego i też się świetnie sprawdzał.
  • a ile go trzeba zeby mialo to sens?
  • jak dla mnie piasek z miejskiej piaskownicy zdecydowanie lepszy!

    Moze chodzi o te brakujace piec dych! ;)
  • Zależy na ile dzieci, ale absolutne minimum to myśle 2 kg. No i w zimie piaskownica miejska odpada. Różne rzeczy róznym dzieciom podchodzą i rodzicom też.
  • w zime, moi tez kopia w piasku czemu nie?
    nie siadaja na piasku, wiec pozwalam

    kilogram maja, moze brakuje drugiego

    Dwoch malych ludzi do zabawy, wydaje mi sie, ze piasku kinetycznego maja wystarczajaca ilosc. cos nie gra. moze jakis lewy tez nas piasek.
  • Monika nie musi być lewy piasek. To ze inni zachwalali tutaj ten produkt nie znaczy ze Twoim dzieciom sie spodoba.
  • edytowano grudzień 2015
    @annabe, zalozylam, ze ten piasek, ktory ja mam moze byc lewy. Napisalam nasz piasek, tylko jest literowka, zamiast nasz, napisalam nas.
  • Figurki zwierzatek wiejskich. Ktos gdzies w necie? W sklepach z zabawkami pojedznce 13-36zl. F.ma obsesje. Jakby tak sie znalazl zestaw z rolnikiem i traktorem w normalnej cenie to mam dziecko z glowy. Zakladalam, ze to bedzie tanszy interes niz duplaki...
    Macie jakies sprawdzone? Albo moze ktos sie chce pozbyc? Wazne zeby byly w miare realistyczne, nie 'zabawkowde';-)
  • tej samej firmy co mamy arkę noego jest też ciągnik ze zwierzętami plastikowymi (gadający). arka nie wiem jakiej firmy ale ma na dole www.dumeldiscovery.pl model 31880.
    Hit od 3 lat - niezniszczalny
  • a nie, jest firma: kiddieland toy
  • Potwierdzam traktor jest świetny i nie do zdarcia, mamy go już chyba 5 rok i wszystko gra i działa :) a ile zabawy...
  • Nie przejdzie u nas, choc arka jest super, traktor tez. F.jest fanem real-animal:-( a te potwornie drogie albo tandetne na dwa razy...
  • ten traktor jest the best! u nas to był hicior przez kilka lat
    Antek dostał na roczek i dopiero jak miał 4 lub 5 był w stanie się z nim rozstać
  • u nas arka noego na rok Felki była.
    I nawet się zastanawialam czy tego Himciowi nie kupić ale zwiezątka się pokrywały i kupiłam ostatecznie wóz straży pożarnej i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam :\
  • U nas woz strazy pozarnej byl rok temu pod choinka dla P- wtedy 2 latka. Bawia sie obaj codziennie. Ze nie wspomne ze "sssssssss" to drugie "slowo" naszego K, ktory generalnie mowi tylko "ta-ta" na wszystko. No ale "sssssss" tez "mowi" i macha przy tym miniaturowym wezem. Straz jest super.
  • te traktorki, to już dobrze ponad dekadę hitowe są - moja najstarsza taki miała, długo jeździł!
  • niby tak - on ma fazę na "pożar" czyli samochód straży ale albo są fisher price już za bardzo maluchowe jakby, albo te mega trwałe za min 150 albo trochę na wyrost z elementami, które zapewne ulegną uszkodzeniu - kupilam lidlowy za niecałe 80zł ze zbiornikiem na wodę. Himek akurat dba o swoje samochody - F. potrafi jednak w złości rzucić jego samochodami. Poza tym sporo tam elementów, które potrafią od tak po prostu odpaść przy zwykłej zabawie. No i dalej nie wiem czy dobrze zrobilam :/
  • edytowano grudzień 2015
    A nasz traktorek się popsuł, kurka nie śpiewa i juz nie jeździ. Ale wciąż śpiewa. Pan Domelek farmę miał... masakra ;)
    Arka Noego za to niezniszczalna już kolejny rok :)
  • Mamy, mamy!!
    I traktor i arkę ! Dostał już z rok temu - oby dwa to hity.

    A ile my się staraliśmy rozszyfrować ten tekst @Namorowa… :D
  • He he. Ulubione zajęcie to puszczanie naraz tych samych zwierzątek i porównywanie, które śpiewa szybciej ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.