Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

191012141576

Komentarz

  • edytowano grudzień 2015
    chce kupic tory kulkowe dla 3,5 i 6 latka ...
    chciałam takie:
    image
    image
    zna ktos takie zestewy? mozna je łaczyc?

    i teraz pytanie za 100 p. czy do tych zastawów sa dołaczone kulki? i jakie to kulki takie szklane?
  • Quercetti są fajne. Rok temu polecałam.

    @Marcelina, chyba Ty wiesz coś więcej o tym konkretnym zestawie?
  • Mamy Quercetti, kulki były dołączone, ale nie bardzo dużo. Nie szklane, plastikowe. Nasz zestaw chyba jest większy, tak na oko.
    Fajna zabawa.
  • Widziałam na allegro z windą :-)
  • No jak zwgkle ostatnio brakuje mi naszego "podziekuj"
    Bardzo Wam dziekuje
    Mysle ze obkupie w te tory wzzystkie dzieci. Roczniaka i trzylatka a takze kuzynostwo 4 i 6. Tylko im musze jednak tansze kupic niz te z winda. Mam nadzieje ze tez da rade.
  • Jakie są mniej więcej ceny? (na tel. niewygodnie mi sprawdzić)
  • dwa lata temu kupiłam komplet w empiku innej firmy - przeceniony z 89.99 na 8.99
    u Himka to hit :)
  • @OlaOdPawla - ten z windą 130 zł. Bez windy dość spore za około 110 - 120 zł.
  • W dzieciństwie (10lat?) budowałam z kartonu takie tory dla piłek pingpongowych :)
    Ale radocha... :)
  • Ja chciałam K. takie rurki do składania z Quercetti kupić, ale chyba te tory dla kulek będą lepsze.
  • Wiec tak kupiam na allegro od sprzedawcy zabawkidzieciom bo tory mial najtansze. Ceny 74 i 94 (94 za ten ze spiralami) i 127 za ten z winda.
    Ten sprzedawca mial tylko kuriera.
  • Czy ktoś może polecić lalki dla 4 i 7 latki? Jak zaczynam przeglądać oferty, to słabo mi się robi od ilości i tego, co trzeba odsiać.
  • ja polecam lalki molly & friends ....moja 8- latka ma taką (5 letnia siostra też się nią bawi)

    qd780_333-9054284SPA80UC1433449M

    ...tylko że ja upolowałam na ciuchu za grosze...tak ponad 100 kosztują
    świetnie wykonana, duża 63 cm, plus że pasują noworodkowe ubranka, więc łatwo garderobę dokupić...ja kilka zmian też w lumpeksie młodej kupiłam
  • edytowano grudzień 2015
    ktoś ma mały elektronik????? dla chlopca. Jak się sprawdza?

    image
  • ja mam 7-latka majsterkowicza. moze mu spasuje???bo mysle ze tata pomoze w zabawie.
  • i jeszcze jedno pytanko. Szukam wagi szalkowej, ale takiej dla wiekszych dzieci , do nauki przez zabawę. Znalazlam taką: tylko troche droga.

    image
  • w tym roku chce kupic jeden prezent dla chlopcow : maly elektornik i jeden prezent dla dziewczynek wagę. Mam nadzieje, ze im posluzy i bedamiec frajde z zabawy i wydaje mi sie ze obie zabawki są w duzej mierze takze edukacyjne.

    PS - mam dwoch chlopcow i trzy dziewczyny prawie w tym samym wieku :-*
  • Sekrety elektroniki u nas są lubiane, proste konstrukcje robili już pięciolatkowie.
  • @Wanda ale te bits to chyba u niedostępne? ???
  • sekrety elektroniki dostał rok temu mój pięciolatek. bardzo mu sie podobało, uzywa do tej pory, robi własne konstrukcje. ale to typ cierpliwy, z zacięciem inzynierskim i dbający o swoje rzeczy. tak więc, wszystko zalezy od dziecka ;)

    little bits - wygląda świetnie. cena tez świetna, niestety.
  • U nas sekrety elektroniki to hit. Zaczynajac od pięciolatka.
  • Sekretami elekteoniki bawi sie spokojnie pieciolatek. Moi lubią, ale zepsuły sie jakieś cześci i to nie z braku poszanowania.
  • Jeden syn nie pokochał sekretów elektroniki, dla drugiego zaś to świetna rozrywka:) zepsuł się jeden element, mąż zlutowal
  • ojej, współczuję :(
  • Dobrze, że piszesz o tej plastelinie Wanda, bo mnie bardzo zachęca jak ją widzę w sklepie, ale zniechęca jej cena.
    Widzę, że slaba inwestycja, jednak.
  • Mnie też zachęcała ale chyba już sobie ją daruje :(
  • Moja córka ma i mi się to podoba, zwłaszcza dla starszych dzieci, ale nie na taką dłuższą zabawę jak ciastolina czy ciasto plasto. Fajne eksperymenty z magnesem można robić, brudzi jak byłaby mocno podgrzana.
  • Piasek kinetyczny jest w Pepco po około 25zł - kolorowy i piaskowy
    nie wiem jaka jakość itp. bo nie sprawdzałam
  • czy ma ktoś może kółka zębate quercetti, dowolny zestaw?
    np. http://allegro.pl/quercetti-georello-jungle-2336-50el-dante-i5818184904.html
    chodzi mi o to, jak pracują, czy nie przeskakują, nie zacinają się (mieliśmy kiedyś innej firmy, dużo tańszy i działał kiepściutko)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.