Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1111214161776

Komentarz

  • My mamy taki traktor z gumowymi zwierzątkami ale nie jest on hitem u nas :-/
  • @Wanda, powiem Ci na pocieszenie, ze dzis nasz 5 latek zostawil swoją sprytną plastelinę na kanapie no i rzeczywiście nie idzie tego zdjąć. A do zamrażarki kanapy nie wsadzę przecież. Ech, nie miała baba kłopotu, kupiła dzieciom plastelinę...
  • Znalazlam w internecie sposob - rozposzczalnik na wacik i scierac az do skutku. Faktycznie dziala. Tylko smród jest na cały dom.
  • @Dorotak, taaa, ja mam wszystkie paznokcie połamane od rozdzielana klocków wszelakich :-w
  • ale do takich jak te na zdjęciu to rozdzielacz się nie nada raczej.
    U mnie w takim wypadku skutkował tylko nóż
  • U nas zęby dają radę..
  • Trzecim klockiem najczesciej odczepiam.
  • zęby:P


    klocki lego na tym nie cierpiały:D
  • edytowano grudzień 2015
    podbijam wątek :)

    u nas hitem okazały się puzzle 3D - kto by to pomyślał :)
    puzzle firmy Cubic Fun
    8-latka dostała katedrę Notre Dame z Paryża
    a 6-latek okręt Mayflower

    okręt trochę trudny, bo nie jest łatwo go tak chwycić, by się nie rozwalał (zaokrąglony kadłub), ale razem dali radę
    katedra w sam raz - Ala złożyła sama i chce więcej ;)

    Puzzle składają się z części ale nie takich typowo puzzlowych z wypustkami, tylko np. jest od razu cała ściana albo podłoga w całości, a więc składa się to raczej jak makietę.
    image
    image
  • @Wanda, to akurat kupiła moja Mama, pewnie w jakimś supermarkecie.
    Głównym założeniem było by kupić dzieciom coś, czym będą mogły od razu się spokojnie pobawić i nie rozsadzić niewielkiego mieszkania moich rodziców ;)
  • edytowano grudzień 2015
    @Wanda ja kupilam klocki Maple to jest odlowiednki europejski. Sa rewelacyjnej jakosci. Moze sa nawet lepsze bo sa w swietnych drewnianych skrzyneczkach na kolkach. Ja kupilam 500 szt za 200 zl. Ale w sklepach internetowych raczej widzialam po ok 300, co i tak wychodzilo taniej niz za Kaple.
    A mysle ze u zwyklego stolarza zamowic sie nie da bo one musza byc idealnie, co do milimetra rowne jednak, wiec kosztowaloby to za duzo pracy takiego stolarza przez co tez bylyby drogie.
  • U nas hitem okazał się zestaw Magformers z autem !!! Syn układa już 3 dzień :)
  • mi się te puzzle o tematyce kosmicznej - dla Antka - podobają
    rakieta, baza kosmiczna, łazik itp ;)
  • Małgorzata jakie piękne te Sylvanian Families.. Czemu córki nie mam :x

    U nas hitem monter trucki na pilot.
    A zła byłam ze kolejne auta na pilot dostaną, teściowie kupili. A to najlepsza zabawka.
  • To mi się podoba :
    image
    Kiedyś kupiłam domki SF dla swojej chrześnicy dla bratanicy męża ale nie wiem czy się bawią.
  • mój entuzjazm studzi nieco cena tych SF ;)


    u nas hicior tych świąt - klocki cobi zamiast lego (mamy samych chłopców, w rodzinie też prawie sami chłopcy). tańsze o połowę niz sławetne lego, fajne chłopięce zestawy, kompatybilne z lego (a maja tego trochę), dobrze się składają.
  • świat się kończy
    Małgorzata chce puzzle
  • Tak, u nas tez trojwymiarowe puzzle sa bardzo lubiane. Jozka dostala jezyki sylvanian i mebelki z lidla, idealnie sie nadajace. Bawia sie we trojke, czasem i najstarssy sie dolacza. W ogole prezenty mi sie udaly w tym roku.
  • Cobi nie lubie i juz kilka razy sie przejechaliśmy. Nam sie nie łączą.
    Budujemy coś a potem przy podnoszeniu kompletnie sie to rozwala- chłopaki nie mogli sie pobawić. Tylko nerwy były. Moze zrobili lepsze, nie wiem, ale nas zraziły kiedys. Lego mamy jeszcze z czasów dzieciństwa męża. :-)

    U nas tez udane :) Lego dla starszaków a śmieciara brudera dla dwulatka.
  • Nas cobi też nie przekonały. Cieżko połączyć. Mnie bolały palce, bo dzieci nie dawały rady łączć.
  • @Wanda a do ciebie te Sylvaniany przyszły?

    Ja mam pytanie w temacie tego piasku magicznego. Moje dzieci gdzies przypadkiem zobaczyły. I życ nie daja.
    Ile tego trzeba kupic, zeby zabawa miala sens?
    Jakiej firmy sie sprawdza? Czy te piaski czyms sie różnią w zaleznosci od producenta?
    Czy lepiej kolorowy czy jednolity?
    Gdzie kupujecie- linki?
  • Puzzle 4d to tegoroczny hit swiateczny w mojej rodzinie- dostał je szóstoklasista, a zawziecie układali wujkowie i ciocie ;)
  • @Agnieszka, odżywkę do włosów w jakiej formie? W pudełku np. taką jak WAX? Nie używam, więc nie znam.
  • Moze zrobie. Tylko czy to sie nie bedzie rozsypywac po domu? Ten gotowy jest zwarty. Co do robionego to nie wiem...
  • Jakos ta maka działa na moją wyobraźnie, niestety
  • Ja wszelkim plastelinom, ciastolinom etc mowie stanowcze nie. A ten piasek widziałam i wydaje sie, ze byłby do przyjęcia.
  • Dzieki Agnieszka
  • Jejku, @Agnieszka, narobiłaś mi smaka... chyba zrobię taką zabawkę dla siebie :D
  • Super, też jutro zrobię (jak kupię odżywkę).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.