Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

1246714

Komentarz

• Ale tu nie chodzi o to by była. Chodzi o to, że ten serial zasysa resztki adrenaliny z krwi i odsyła w niebyt...
  • Village nie ogladalam... Musze kiedys popatrzec.
    Maggie Smith jest swietna aktorka - polecam do obejrzenia tez w 'Ladies in Lavender' w duecie z Judi Dench. I skoro DA, to takoz do obejrzenia 'Gosford Park':)
    Podziękowali 1palusia
  • Druga noc do 3 nad ranem
    B-)

Lady Mary ;;)

Ale musze obejrzeć wszystko jeszcze raz
    Z notesem w ręku
    Bo babcia Grantham to ja =)) i spisać wszystkie sentencje jednozdaniowe i nauczyć się na pamięć

Żartuje , ale starsza pani wymiata w tym serialu :x
  • I nie dość ze ma takie riposty to jeszcze ta mowa ciała i wyraz twarzy
    KOMPLET

Dawno nie podobała mię tak bardzo postać starszej pani

PS moje nastolatki oglądają czasem w normalniejszych godzinach

I od razu po jednej scenie
    -ale babcie jest najlepsza :)
  • @draconessa
    Jak daleko ten zamek jest od Londynu? ??
  • @Paweł

I to się nazywa angielska powściągliwość
    Adrenalina
    Polak myśli ze teraz będzie zadyma
    A Anglik odsyła w niebyt

=))
  • @Malgorzata jakies 110 km, z poltora godziny jazdy. Ale ostrzegam, ze zamek nie codzinnie dostepny i moga byc klopoty z kupnem biletow, bo ludzie wala drzwiami i oknami, i oczywiscie serial sie kreci. lepiej zalatwiac bilety z duuuuuzym wyprzedzeniem !!!

Tutaj wiecej info:

http://www.highclerecastle.co.uk/
  • Ale ani komedia nie jest, ani serial obyczajowy. Nijaki dla mnie.
  • edytowano styczeń 2015
    Very british, indeed.
    Jak sie naogladam takich klimatow to od razu mam ochote na przeprowadzke do Anglii :)
    Kocham je! Chociaz herbatka u ludzi z wyzszych sfer ;) z rozbrykanymi dziecmi (ktore koniecznie chca przewrocic zegar z 16. wieku) moze byc stresujaca. Ale rozmowy cudne :D
  • siedzę i kwiczę
    =))

bójka w bibliotece
    zbity wazon

- przepraszam za zbity wazon
    - nic nie szkodzi , to prezent ślubny od mojej ciotki, nienawidziałam go przez pół wieku

=)) =))

ja chcę być taka na starość

• Wiecie , włączyłam sobie na chwilę pierwszy odcinek. I zachwycona jestem

zastanawiam si czy się po drodze reżyser nie zmienił, bo te ostatnie 2 serie jakieś takie pozbawione poetyki obrazu.
  • Ale jak oni tę herbatkę przelewają w te i wewte to jak u licha ona jeszcze jest gorąca do picia? Czy letnią lurę pijają?
    Idę do odcinka nr 2.

Malgorzata, dzięki za namiary na zalukaj
  • niestety, na zalukaj.tv obciążenie...
    :(
    jak rzyć?

gdzie oglądacie?
    Szukam z polskimi podpowiedziami, napisami choćby...
  • edytowano styczeń 2015
    iitv ale płatnie

Jeszcze mnie refleksja naszła serialozoficzna. W większości seriali postacie ewoluują ku dobru. I zostaje z tego potem masło maślane , jak już wszyscy wyewoluują.
  • @Lila

jeden odcinek mozesz obejrzec za darmo na iitv

ale ja nie wytrzymałam i kupiłam sobie po tym jednym odcinku, za 6 zeta na smsa, cały tydzień, i teraz nie dosypiam bo oglądam juz 3 sezon be problemu :)
    a ze mną małolatki , ale w bardziej przyzwoitej porze niz 3 nad ranem

• @MartynaN

pewnie tak
    ale ciekawa jestem ewolucji starszej pani Grantham

:)
  • Ja w Święta nocki zarywałam.:-D
  • edytowano styczeń 2015
    ja w święta też ,ale nie dla seriali
    zresztą wszyscy zarywaliśmy, bo nie było pośpiechu szkolnego :) :)
  • Nienie, ona już wyewoluowała. Nie obawiaj się :)
  • w zasadzie to tak nawet mi wygodniej, jednym ciurkiem i szlus
  • Na iitv.info nie trzeba płacić. Wystarczy się zalogować. Jeśli pokaże się komunikat o opłatach, trzeba przejść na dół strony i gdzieś z lewej strony będzie napis: nie chcę płacić. Wtedy zostaje się przekierowanym na stronę, gdzie z prawej strony jest: przejdź do wersji standart iitv.info i wraca się na stronę główną.
    Brzmi skomplikowanie, ale to są dwa kliknięcia, tylko trzeba wiedzieć gdzie, bo te napisy są bardzo małe. Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam.
  • Te napisy są małe i nie rzucają się w oczy. A ten drugi dla odmiany jest po prawej stronie na górze.
  • ale to nie działa...
  • Tylko, że jak nie płacisz, to ci chodzi chyba we wtorki o piątej rano. Bo wtedy, kiedy ludzie oglądają seriale, jest zawsze niedostępne.
  • @Marcelina
    wiem, zapomniałam tylko , że to ewolucja, a nie r-ewolucja ;)
  • @Lila,
    jak bym miała się wkurzać przy każdym obciążeniu konta na zalukaju, to wolałam zapłacic te 6 zeta, i mieć psychikę radosną
    i tak jest :) :)
  • choć w sumie , w tym wieku, i w tamtych czasach, i tak jest to w sumie rewolucja
    w końcu to Ona wspierała wnuczke ;) i nikt Jej o to nie podejrzewał w rodzinie :)
  • wiecie co mi się podoba w tym filmie

mężatki jadły śniadanie w łóżku

panny nie, ale mężatki TAK

:) :)

tylko skąd wytrzasnąć służbę B-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.