Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kogo wybrać w I turze wśród prawicowych kandydatów na Prezydenta

1101113151625

Komentarz

  • No to zdradź nam teraz Tomasz jakie są wyniki wyborów w Waszej rodzinie?
  • edytowano maja 2015
    Ja krzywdze Kosciól? No jasne, bo handlarze bie krzywdza. To nic, ze ich wypędził sam Chrystus. To nic, że nie znasz najwyraźniej obowiązkow biskupa (jednym z nich jest obrona sacrum przed profanacją oraz egzekwowanie Kodeksu Prawa Kanonicznego)
  • @Tomasz jeśli masz konkretne, prawdziwe zarzuty przeciw Braunowi to należałoby je ujawnić. W przeciwnym razie poniekąd ponosisz odpowiedzialność za nie ujawnienie prawdy i spowodowanie, że iluś tam katolików nieświadomie wybierze utajnionego wroga Kościoła. Jeśli jesteś zwiaząny jakąś tajemnicą to trzeba było utrzymać jęzor za zębami, czy tam paluchy nad klawiaturą. W obecnej sytuacji rzuciłeś oszczerstwo niczym nie poparte a mogące wyrządzić człowiekowi ( a może nie tylko jemu) ogromną szkodę...
  • Dochodowy można zlikwidować pod warunkiem wprowadzenia katastralnego, obrotowego, ceł importowych oraz sensownie niskiego VATu.

    albo np. wysokiego vatu i ograniczenia wydatków;

    a wogle, jaki jest sens rozbijania daniny na państwo na różne podatki (poza oszustwem) ?
  • edytowano maja 2015
    czemu jesteś tak przywiązany do dochodowego ?

    serduszko boli, jak ktoś zarabia więcej ?

    :)

    przecież to jest główne zło tego podatku - wtykanie nosa w cudze sprawy
  • Jest pierwszy odcinek filmu Grzegorza Brauna:

  • edytowano maja 2015
    twoje przywiązanie do dochodowego jest niemoralne i obraźliwe

    gdyżalbowiem, od strony technicznej, likwidacja tego podatku nie jest żadna trudnością,
    więc jedynym jego motywacją jest chęć zniewolenie ludzi
  • ekskomunikowany de iure Bronek
    ---
    Fajnie fajnie, @Gregorius, a teraz zacytuj KPK.
  • edytowano maja 2015
    Tak, a struktury państwa same się wyżywią. W wielu rejonach świata praktycznie nie ma podatków. Płacisz za to przestępcom. Nie chciałbyś tam mieszkać.

    co ty nie powiesz !???

    przy vacie rzędu 26-28% i bez dochodowego wpływy do budżetu są takie jak z dochodowym,

    więc musi ci jednak z innych powodów zależeć na zrobieniu z ludzi niewolników
  • Co do urody, to kwestia gustu. Moim zdaniem akurat Bronkowa może imponować wielu paniom w swoim wieku, bo na takie warunku dość dobrze spece dobierają jej stroje. A to nie jest proste, taka pani Ogórek ma dużo łatwiej ;)
  • @Pawel Od Oli : KPK 1398
  • "Tym, którzy z uporem tkwią w jawnym grzechu ciężkim nie powinno się pozwalać na przyjmowania Komunii świętej. Niewątpliwie aborcja jest jednym z najcięższych jawnych grzechów" – powiedział kard. Burke, przypominając treść artykułu Kodeksu Prawa Kanonicznego (kan. 915)."

    „Dopóki polityk katolicki nadal popiera ustawodawstwo zachęcające do aborcji lub innego zła, powinno się mu odmawiać Komunii świętej" – dodał kard. Burke i zaznaczył, że biskupi diecezjalni powinni „jasno uczyć w tej sprawie" i zachęcać swoich kapłanów, by dbali o zachowanie dyscypliny kościelnej.
  • Ja powiem tak, że dla mne w przypadku prezydenta program nie bardzo ma znaczenie. Tzn ma jeśli jest on kandydatem popierającym jakąś konkretną partię. Rola prezydenta jest bardziej arbitralna i reprezentacyjna. dlatego uważam że ważne są tu przede wszystkim poglądy kandydata, jego prezencja, kultura osobista i różne kwestie wizerunkowe. Także niezależność od panujących partii.
    Co do pan Bronkowej to mnie się wydaje nazyt romemłana w kwestii ubioru, uczesania, makijażu. No i są takie pewne neuchwytne rzeczy dotyczące stylistyki. Ta pan mi po prostu nie pasuje do tytułu damy a juz pierwszej damy to w ogóle. I absolutnie ne chodzi mi o tuszę.
    To samo mogę zarzucić Bronkowi. Nawet jak ubierze garnitur od Versace to i tak będzie burakiem w tym fraku. Nie wiem może chodzi o sposób prezencji, o pewną dozę nonszalancji ale takiej w stylu wisi mi to.
  • Nie oddam głosu na JKM bo uważam że wizerunkowo to on jest żadnym prezydentem. Nawet jeśli zgadzam się z programem jego partii w wielu punktach to nie jego miejscem jest być prezydentem.
  • Bo te wybory mają być też testem przed jesienią, sondowanie poparcia. Kukiz był rano w Trójce, słyszałam tylko fragment i on z kolei ma problem ze skleceniem sensownej wypowiedzi. W wywiadzie to słychać, bo jest na żywo, tu nie mówi się z pamięci, jak w spocie. Ale nie wątpię, że może mieć dobry kontakt z tłumem, w końcu ma obycie na scenie.
  • To moze jednak Wilk? Zonę tez ma ok wizerunkowo (nawet obyta w tv ;), ostatnio rano sa wywiady z kandydatami w rdc i pan Wilk zaprezentował sie bardzo korzystnie :)
  • Myśmy już zagłosowali.
    :)
  • edytowano maja 2015
    OK @Tomasz, rozumiem, że nie masz Braunowi nic do zarzucenia, tylko nie wiesz jak z tego teraz wybrnąć...
  • Andrzeja Dudę.
  • @jukka dylamat tez mam. A Bronkowa wlasnie pomimo kasy, pomimo doradcow wyglada jak baba oderwana od garow wcisnieta w cos. Nie ma tego czegos.
  • Tomaszu, opodatkowanie wynagrodzeń wychodzących z budżetu to puste księgowanie dodające tylko pracy urzędnikom i generujące większe wśród nich zatrudnienie. Likwidacja podatku dochodowego wynagrodzeń wypłacanych z budżetu nie ma żadnego wpływu na dochody państwa, a zarazem dość poważnie upraszcza administrację. Co do reszty, to wystarczy sprawdzić jakie są wpływy, a jakie są koszty uzyskania tych wpływów. Podatek dochodowy, to jeden z najłatwiejszych do obejścia podatków i najprostszy do wytransferowania za granicę.
  • a ja juz wiem..K
  • Też mam dylemat, ale w II turze Dudę.
  • Jak już mowa o Pani Prezydentowej, mimo wszystko to też ważna postać w sensie reprezentacyjnym - to JKM nie chce zdradzić, czy jakby wygrał (niemożliwe) czy Panią Prezydentową byłaby żona czy kochanka, obiecał przedstawić kandydatkę w II turze ;)

  • Duda za mało przystojny do Ogórek
  • Ogórek z Olejniczakiem 0002QOVF50N71M2E-C114
  • oj Wojtek w czasie kampanii też był gładki i ulizany
  • Jeszcze Cimoszewicza dajcie fotkę i forum zupełnie na psy zejdzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.