Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hura!

1356710

Komentarz

  • Everybody Sing This Song.......!!! ;) ;)


    image

  • Im więcej czytam na temat Andrzeja Dudy (w internecie pojawia się coraz więcej informacji i filmików, np. z jego rodzicami), tym bardziej rośnie we mnie nadzieja, że wreszcie Polska dostała prezydenta jak należy.
    Nareszcie na tym stanowisku człowiek z zasadami, pracowity ale nie karierowicz, głęboko religijny, z wartościowej rodziny ... Do tego bardzo kulturalny i wyważony. On i jego rodzina to polska elita - elita w tym dobrym, nie ironicznym znaczeniu.
  • IdaIda
    edytowano maj 2015

    A do tego jeszcze wizerunkowo świetny - po prostu ciacho! :)

    Mamy najładniejszego prezydenta na świecie! :)

  • Jeśli chodzi o atrakcyjność, to już wolałabym Pawła Kukiza, tylko 20 lat młodszego ;) Duda jest jak dla mnie za ładniutki, no ale to kwestia gustu. Co do reszty - zgadzam się!

  • No i cała jego rodzina - bardzo reprezentacyjna, bardzo.
    Kobiety - klasa, naprawdę. Do tego wszyscy świetnie ubrani, mają styl. Super! :)
  • edytowano maj 2015
    Duda jak Duda, ale jego żonka to śliczna babeczka jest :)
  • Duda młody jest, za 10 lat jak zmężnieje to będzie przystojny :)
  • Tak, obie ładne i z klasą, przy czym córka taki chłodny dystans prezentuje :) aż strach zagadać :)

  • A! I jeszcze to mnie cieszy, że świat zobaczy, że POLAK i KATOLIK to przystojniak, o magnetycznym, myślącym spojrzeniu, znakomicie ubrany i że jego kobiety są piękne i mają klasę i styl. Cieszę się z tego bardzo, bo to świetna wizerunkowa wizytówka naszego kraju i jego katolickich wartości :)



    Pokażcie, no pokażcie, który prezydent na świecie lepiej wygląda od naszego Dudy ...? ;)
  • Po Boracie trudno wyglądać,mówić i zachowywać się gorzej...
  • Christian Wulff dawał radę, chociaż też ma już swoje lata.
  • Ale powiem Wam, że wiele moich koleżanek twierdzi że "źle mu z oczu patrzy, gładki jak lis - taka ładniejsza wersja tuska".
    Ja takich skojarzeń nie miałam, więc może to tylko uprzedzenia i tyle :)
  • edytowano maj 2015
    Och, uśmiech ma potwornie irytujący... idealny zięciuś...


    edt. nie ma tego uśmiechu na kadrach z przeprosin Lisa:
    image

    nie rozumiem, czemu kuli się i wygląda jakby miał spuszczoną głowę, może to efekt różnicy wzrostu, jednakowoż z taką zawziętą, stanowczą miną jest bardziej przekonujący dla mnie:)

    edt. 2 nie mogę znaleźć odpowiedniego kadru w goglach:/
  • Nie ma co tak analizować, przecież on musiał być wykończony w tej kampanii. Codziennie tyle miejsc do obskoczenia, nie było czasu na sen.
  • nie rozumiem, czemu kuli się i wygląda jakby miał spuszczoną głowę
    ----------
    @Dorotak - bo on się po prostu trochę garbi:) mam tak samo, więc od razu zauważyłam. I pracuje nad tym, bo co jakiś czas (np. podczas debaty) gwałtownie prostuje ramiona (to jest charakterystyczny gest, też tak robię).
  • A jeszcze dodam, że chyba pierwszy raz mamy leworęcznego prezydenta :)
  • + za Polskę...


  • Ciekawe czy teraz rozpocznie się mega kryzys, aby spłacić te wszystkie afery, a także aby obrzydzić Pis i przygotować miejsce dla Demokracji Bezpośredniej? Czy Pis będzie tylko pionkiem czy może czymś więcej?

    Czy nadzieja nadal będzie w narodzie, a może nawet coś ciekawego wreszcie się zacznie dziać? Bardzo ciekawy jestem ciągu dalszego.
  • @Dorotak

    Nie stoi ze spuszczoną głową w czasie tych przeprosin. W ogóle tego nie widzę na filmiku na youtube. Jest opanowany i spokojny, jak człowiek, który ma poczucie własnej wartości; słucha uważnie. Bardzo podoba mi się taki polityk i w ogóle taki człowiek. Z szacunkiem podchodzi do każdego, nawet do przeciwnika. Może od niego zacznie się w Polsce wygaszanie pogardy. Chciałabym.
  • Ten to sobie daty "dobiera" :-)

    Wygrana w Zeslanie Ducha Świętego a zaprzysiężenie w Przemienienie Panskie. :-)
  • edytowano maj 2015
    @Savia o tym samym pomyślałam :)
  • @Tomasz i Ewa
    To nie są tuzinkowe Uroczystości, daleko mi do egzaltacji, ale chciałbym by takie daty miały przełożenie na działania.
  • No własnie, tez chciałam zauważyć ze akurat Zesłanie Ducha do pomniejszych swiąt nie nalezy.
  • IdaIda
    edytowano maj 2015

    A dlaczego nie?
  • @Ergo, ale zona Wulffa to w sumie bardzo, bardzo przecietna wizerunkowo. Tyle, ze wysoka, szczupla. Ale jak wlozyla suknie balowa i wychodzily jej tatuaze na lopatkach, to juz to srednio elegancko wygladalo. Jesli chodzi o wypowiedzi, to oczywiscie miesem nie rzucala, nie obrazala nikogo, ale glebii w tym zadnej nie bylo. Jak small talk z fryzjerka. Po pani Dudzie oczekuje sporo , inna klasa. Uwazam, ze reprezentacyjnie Dudowie sa swietni. I nie chodzi przeciez o konkurs pieknosci, ale ogol cech. I, ze tak powiem, "kamera ich lubi". Do tego zywa inteligencja i wyniesiona z domu kultura, nie wyobrazam sobie, zeby skakali po krzeslach, zabierali gosciom kieliszki czy parasole, przysypiali na Mszach. To nie bedzie para prezydencka, z ktorej bedzie latwo sie smiac, tylko z powodu nielubienia konserwatyzmu czy Polski.
  • Juka, w swiecie mediow i konsumpcji obrazkow jest to niestety wazne. Ludzie z reguly oceniaja to, co widza jako pierwsze. No i jest cos na rzeczy, ze osobe dobrze wygladajaca trudniej wysmiac. W obliczu tego, jaki PR sobie Polska wypracowala przez ostanie lata, zmiana bardzo na plus.
  • Tak na marginesie, mąż mi zwrócił uwagę, że w depeszy gratulacyjnej Angeli Merkel jest mowa o "niezliczonych niemieckich zbrodniach" - niemieckich, nie nazistowskich.


  • IdaIda
    edytowano maj 2015
    czemu uważacie, że tak ważny jest zewnętrzny wizerunek? moim zdaniem najlepiej wyglądała i ubierała się pani Kwaśniewska, co się nijak nie ma do zalet jej męża jako prezydenta.



    Nie wiem czy TAK ważny jest wizerunek, ale ważny trochę to jest.
    Tak jak Aga napisała - nie chodzi o konkurs piękności , tylko o ogół cech.

    Mnie cieszy to, że prezydent Polski i jego rodzina mają klasę, kulturę osobistą, świetnie się prezentują wizualnie i są polską elitą, w dobrym tego słowa znaczeniu, elitą intelektualną - cieszy mnie to wszystko, ponieważ Polska potrzebuje dobrego wizerunku w świecie.

    A jeśli do tego świat zobaczy takich ludzi w kościele, na klęczkach i usłyszy np. sprzeciw wobec aborcji, in vitro czy innych niemoralnych spraw - to bardzo dobrze, bo świat zobaczy, że polscy katolicy to nie sfrustrowani oszołomi, tylko piękni i szczęśliwi ludzie z udanym życiorysem.

  • Czy na prawdę widzicie w koincydencji czasowej jakiś znak?
    -----
    Od wiekow ważne dzialania ludzi czynilo sie w święta. Teraz tez tak jest, choćby np podjęcie duchowej adopcji. Nie znaczy ze w inny dzien rozpoczeta byłaby niewazna, ale tak jest uroczyściej. No wiec Duda wchodzi uroczyście w prezydenturę i to mnie cieszy. :-)
  • Przypadkowo Smoleńsk byl w niedziele miłosierdzia przypadkowo bitwa warszawska 15 sierpnia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.