Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hura!

1456810

Komentarz

  • @Ida PiS już miało do tego wszystkiego okazję jak rządzili. Co z tym zrobili moze każdy sprawdzić.

  • Ludzie uczą się na błędach ...

  • IdaIda
    edytowano czerwca 2015
    06:38 Podziękuj

    @Gregorius :


    @tatapafcia naiwnośc kolegi i nadmierny optymizm mnie zadzwia. kjak można mówić o wiatrze zmian skoro ciągle rządzi Układ Magdalenkowy a prezydent elekt się z niego wywodzi? to są moze lekkie przeciagi przy delikatnym uchyleniu oknna Kosmetyka, nic poważnego.

    ------------------------

    Podczas spotkania z wyborcami zarzucono Dudzie to, że wywodzi się z PiS-u.
    Jego odpowiedź była taka:

    "Tak, jestem dzisiaj kandydatem Prawa i Sprawiedliwości, bo nikt kto nie będzie kandydatem jednej z dużych partii w Polsce nie ma szans wygrania w Polsce wyborów prezydenckich. I pan doskonale o tym wie.


    Ale prezydent nie ma przynależności partyjnej i ja nie będę jako prezydent miał przynależności partyjnej. Będę realizował mandat prezydencki tak jak go rozumiem: jako mandat darowany mi przez naród i przede wszystkim będę się starał działać tak, żeby polskiemu społeczeństwu pomagać, żeby poprawiać ludziom jakość życia.
    Będę robił to odważnie, choćby miało się to skończyć tym, że będę potępiony medialnie i nie zostanę w związku z tym wybrany na następną kadencję. Ale ja się nie cofnę!"





  • " miało do tego wszystkiego okazję jak rządzili"

    @Gregorius, czy Kolega zauważa, że realnie jest wybór PO vs. PiS, a nie PiS vs. Katolickie Państwo Narodu Polskiego?


  • @tatapafcia wyboru nie ma żadnego. Znaczy jest: robić sowje. Najlepiej z broniaw ręku. inne ółsrodki nie pomagają, co widać po historii.
  • Ta, z bronią... Bronia, chodź tu!
  • Wywiad z Biedroniem:

    W ostatnim czasie w referendum Irlandczycy i poparli małżeństwa jednopłciowe. Parlament Grenlandii także nadał gejom i lesbijkom prawa do zawierania małżeństw i adopcji dzieci. Czy osoby nieheteroseksualne mieszkające w Polsce także doczekają się takich zmian?

    To jest tylko i wyłącznie kwestia czasu, doczekamy się tego na pewno.


    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-prezydentura-w-2020-nie-mam-takich-planow-wywiad/2egf26
  • Na początku XIX wieku podobnym dyskusjom nie było końca a dotyczyły ... rozwodów. Obecnie rozwód jest prawnie dopuszczalny, społecznie akceptowalny wręcz zalecany w niektórych sytuacjach.
  • Wiem pedał to nie to samo co facet, który żyje z kolejną babą. Ten drugi bliższy naturze. Z moralnego punktu widzenia jeden i drugi w piekle smażyć się będą :(
  • Na razie jedyną dotyczącą mnie zmianą po wyborach prezydenckich jest fakt utraty pracy.
  • wredny ten Duda...zwolnił Grega...swołocz jedna... B-)
  • @argento gdzie to sugerowałem?
  • Mam dwuletnie doświadczenie. Czy byłbym dobrym ministrem edukacji? Ok. Może być wiceminister.
  • To ja poproszę tekę ministra kultury i sztuki. W końcu plastykiem jestem :P
  • Stanowczo się nie nadajecie. Macie za małe , znaczy za wysokie kwalifikacje. Z takimi to ewentualnie na ministra rolnictwa, cyfryzacji albo sprawiedliwości.
  • edytowano czerwca 2015
    poproszę stanowisko zarządcy elewatora
  • To rybołówstwo to coś dla mnie, ryb chronicznie nie znoszę. Będzie za pokutę.
  • @Greg - a zapisałeś się do PSLu?
  • @Greg przecież sam też zdecydowałeś. Jest wybór.
  • @tatapafcia gdyby istniał realny wybór, to byłby zakazany.
  • edytowano czerwca 2015
    @Spioch no właśnie do tego piję
  • To ja chcę do zdrowia. Moją pierwszą decyzją będzie bolesny zastrzyk w ucho dla obecnego ministra
  • edytowano czerwca 2015
    @Greg a jednak nie jest - vide Twoje wpisy. Przecie jesteś wolnym człowiekiem. Sam decydujesz.
  • edytowano czerwca 2015
    gdzie to sugerowałem?
    ------------

    no gdzie @Gregorius ???
  • @tatapafcia kolega wie lepiej ode mnie czy mam wybór czy nie? Ciekawostka.
  • PO pada, bo komuś zależy na jej demontażu. Ewidentnie widać plan zamieszania ludziom w głowie i stworzenia kolejnej "grubej kreski" odcinającej dokonania PO. Zauważcie ilu polityków w ostatnich latach przeszło do poczekalni i jest nad nimi cisza medialna. Niedługo wejdą z powrotem, obecnych się wycofa i interes będzie się kręcić dalej.

    Przydałby się serwis z dokumentacją każdego polityka działającego w naszym kraju. Jak głosował, w co się wpakował, co obiecywał itd. Tak ku pamięci społecznej, żeby poczekalnie polityczne nie były tak skuteczne jak obecnie.
  • IdaIda
    edytowano czerwca 2015

    Prezydent Andrzej Duda ratuje Hostię, którą porwał wiatr!
    Zobaczcie na filmiku:



    http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/andrzej-duda-ratuje-hostie-podczas-mszy-swietej-w-wilanowie,1430616.html?playlist_id=12799

  • No. Krzepiące. Raz, że mu zależy, dwa, że umie szybko podjąć decyzję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.