Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nieudane imię dla dziecka?

1111214161729

Komentarz

  • dorotta- ciekawe , co zrobicie przy np. piątym ).
  • @Monika73 jest jeszcze drugi dziadek, babcie ;) aż do pradziadków da się z imion coś wybrać
  • u nas synowie na drugie mają po tacie a córka po mnie :)
  • A my mamy syna o imieniu Michał- pierworodny:)
  • @Haku, Mściwoja to my musimy kiedys wyprobowac, z nazwiskiem bedzie w sam raz. a ostatnio dostalam list na nazwisko Mścichousta. od dentysty. myslalam, ze zejde ze śmiechu.
  • moja starsza siostra miała mieć na imię Rafał, a ja miałam być Hubertem - tak, tak - oczytani rodzice - Wierna rzeka i panowie Olbromscy, i takie tam klimaty :P

    skończyło się na Ewie i Katarzynie :D

    imiona moich dziewczyn już podawałam, ale z mężem jesteśmy przygotowani również na synów...

    dla synów, bliźniaków, wymyśliliśmy piękny zestaw - Franio i Benio - przy okazji jacy zacni patroni, i na czasie:P
  • Benio i Henio - bracia koala
    :-D
    znajoma tak szczeniaczkom dała na imię
  • Ja mam Benia i Jasia, Jaś też jest w tej bajce.
  • @babka4 bracia koala to Franio i Benio
  • to coś z pamięcią nie tego ;)
  • Mamy właśnie nowy pomysł na imię dla córki- Michalina, tylko poza nami wszyscy w rodzinie krytykują :-/ . Ma ktoś Michasie, jest jakoś dziwnie przyjmowana przez rówieśników?
  • Miałam Michalinę w klasie w podstawówce, klasa ogólnie wredna, ale do imienia nikt się nie czepiał, rówieśnicy traktowali jak każde inne
  • edytowano sierpnia 2015
    Znam same fajne Michaśki (no dobrze, Michaliny :) ) - aż trzy.
  • Znam Michasię - chodzi z L. do klasy.
    To bardzo miła i fajna dziewczyna; dobrze się uczy.
    Klasa również traktuje imię hak każde inne.
  • Mam kuzynkę Michaline, nikt się z niej nigdy nie śmiał.
    Bez przesady, niektóre imiona się mogą nie podobać, ale jak się juz zna taka osobę, to można znalezc milion innych powodów, żeby się śmiać...
    No, chyba ze ktos ma na imię, nie wiem, dupomił.
    A jak dzieci chca się śmiać, to u z najprostszego imienia będą robi żarty

    Mateusz, wajchę przeloz
    Jestem Adam, juz przekladam
    Itd
  • Stachu kury na dachu,
    łopata w sieni
    gó..w.no w kieseni

    Ewka - konewka

    Tereska- deska

    Edek z fabryki kredek
  • @babka4 Konewka to nie Ewka. ;) ;) ;)
  • Wojtek bez portek

    Zosia samosia

    Monika od ratownika

    Jurek ogórek, kiełbasa i sznurek
    kiełbasa uciekła a Jurek do piekła ;)

    Ludwik do rondla
  • Ewa, spadła z drzewa!
  • Marika ma bzika
  • edytowano sierpnia 2015
    Marika jest śliczne! I Jarema bardzo mi się podoba bardziej chyba niż Jeremi.
    Ale generalnie lubię takie zwyczajne i z dobrym patronem.
    Koleżanka z klasy chciała do bierzmowania Saba, nawet nie wiedziała, że to męskie.
    Wiecie dlaczego chciała? Po... Black Sabath... X_X
  • jak czytam o dziwnym zestawieniu imion ..to zawsze przychodzi mi jedno: Ziemowit Pędziwiatr z TVP ;-)
  • Moja koleżanka chodziła z nim do szkoły, podobno mina dyrektorki szkoły na rozmowie wstępnej, po usłyszeniu imienia i nazwiska, bezcenna :)).
  • Dobry tez jest Ewaryst Nawyrost
    :)
    Jak pierwszy raz uslyszalam to myslalam ze to pseudo ;)
  • ja mam Michalinę :)
    nikt nigdy nie śmiał się z jej imienia, zresztą w podstawówce nie jest jedyną Michasią
  • Jak dziewczyna jest piękna to od razu i imię jest synonimem urody, my mieliśmy Aldonę w klasie i to była ładna dziewczyna więc i imię od razu nabrało piękna.
  • edytowano sierpnia 2015
    Maciej i Krzysztof to bardzo nieudane imiona, jesli sie poza Polska mieszka B-)
  • Zresztą każde imię żeńskie z "L" jest piękne i basta :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.