Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

1101102104106107117

Komentarz

  • Gdyby mi mąż wyskoczył w takiej siatce na motyle to by było dopiero! Szałowe są te galoty! :D
    Podziękowali 1zbyszek
  • TecumSeh powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    Gdyby mi mąż wyskoczył w takiej siatce na motyle to by było dopiero!
    Fachowo się ta podkoszulka nazywa "żonobijka":



    Ciekawe skąd ta nazwa? Więcej się nie wypowiem nt męskiej bielizny bo mamy w domu odmienne zdanie i ja przeboleć nie mogę....

  • No i ta zgoda żony, kiedy chcesz czegoś usilnie i słyszysz :
    -dobrze

    Podziękowali 1Nika76

  • Malgorzata powiedział(a):

    Zawsze kiedy widzę takie grafiki, myślę sobie z żalem, że kiedyś moda była łaskawsza dla kobiet o krągłych kształtach i miękkich rysach. 
    Podziękowali 1Katia
  • @TecumSeh, przyganiał kocioł garnkowi...
  • edytowano styczeń 2021
    Naturalnie piękna, młoda Barbara, bez tych wszystkich spiczastych, dorabianych bród, podniesionych trójkątnych brwi, spiłowanego nosa, ostrzyknietych ust, policzków, doczepow... Taka była ładna za młodu ale jak ja teraz zobaczyłam...nie ta twarz, ma ostrzykniete policzki.
    Ed. wkleilam zdjecie 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Czy to dowcip..
    Fragment autentycznej wypowiedzi Zygmunta Kałużyńskiego w programie "Perły z Lamusa" o Barbarze Streisand:

    Raczek: - Pan jej nie lubi?
    Kałużyński: - wie pan.. hm, yy, hm. Jest to osoba, która... yyhm, wpływa na zmianę naszego poglądu na damską urodę. To znaczy musimy skorygować nasze pojęcia o tym która płeć jest piękna.
    Chamskie.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • edytowano styczeń 2021
    Ostatnio oglądaliśmy sobie z mężem "Thelma i Louise", nie mogłam się napatrzyc na Susan Sarandon. Ma to coś, choć podobnie jak Barbra nie jest klasyczna pięknością. Dla mnie piękna, Baśka też, z tym swoim nochalem. Takie twarze się pamięta. A mój ukochany najprzystojniejszy "na całym świeciu" brzydal, Sean Penn. Nie zamieniłabym go na stu Bradow.
    Podziękowali 1beatak
  • Sean Penn bardzo przystojny,  jaki brzydal?
    Podziękowali 1Isako
  • Elunia powiedział(a):
    Homosie o damskiej urodzie buahaha.
    W "Księciu przypływów" jest piękna.
    I "Fanny girl" bardzo bardzo. 
  • Dla mnie, to zawsze jest Sam. Rola nie do wymazania. 
  • edytowano styczeń 2021
    Najfajniejszym brzydalem jest Mads Mikkelsen przecież!
  • @Rogalikowa, to żart z tym brzydalem? Mads jest baaardzo przystojny. Na pewno w moim top trzy ;)
  • PonuraKura powiedział(a):
    @Rogalikowa, to żart z tym brzydalem? Mads jest baaardzo przystojny. Na pewno w moim top trzy ;)
    No zdecydowanie nie jest słodko-pierdzący a'la Brosnan  ;) Rewelacyjna twarz! A jak jeszcze po duńsku zacznie gadać... aaaa!
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Barbara nie była brzydka, to taka uroda, która właśnie ściąga wzrok, nietypowa. Ma to nieokreślone coś.
     Czasem jak w MPK kogoś takiego znalazłem to się łapałem na tym, że głupio się lampię na niego.
    U facetów takim typem urody był np David Bowie.



    .

    Podziękowali 2joanna_1991 PonuraKura
  • Tak, Bowie był zdecydowanie magnetyczny 
  • I to spojrzenie! David miał w lewym oku stale rozszerzona zrenice, wynik jakiejś dawnej bójki o dziewczynę...
    Podziękowali 1PawelK
  • TecumSeh powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Barbara nie była brzydka, to taka uroda, która właśnie ściąga wzrok, nietypowa. Ma to nieokreślone coś.
    Ech - i Ty nie zrozumiałeś dowcipu?
    Jaja nie polegają na tym czy Barbara jest brzydka, czy nie, ale że o tym decyduje z jednej strony stary zbok a z drugiej pedau:)

    No prościej już tego nie wytłumaczę :)

    Złapałem, dlatego Dałem dzięki.
    Natomiast wywiązała się dyskusja Apropos jej urody ;)
  • Heh, to też... Ale ponoć to naprawdę był uraz oka. Ja kiedyś myślałam, że David ma tęczówki w dwóch kolorach - niebieska i brązowa.
    Podziękowali 1PonuraKura
  • A propos urody to ja jeszcze wspomnę D.Craiga jako Bonda (tak mi się z Brosnanem skojarzyło): NO W KONCU jakiś niegładki laluś tylko wredna twarz, se pomyślałam kilka lat temu! 

    Mam nadzieję, że następny nie będzie czarną kobietoosobą  :# To już lepszy laluś.
    Podziękowali 3Aneta PonuraKura babka4
  • edytowano styczeń 2021
    Angelina była kiedyś ładna, ale teraz została z niej skóra i kości.

    Emma Watson - nadal piękna - dziewczęcy typ urody


    Podziękowali 1joanna_1991
  • edytowano styczeń 2021
    Agent 007 to Sean Connery, forever and ever.
    Podziękowali 3Dorotak madzikg PonuraKura
  • Telefon mi zmienia litery, nie cierpię literówek.
  • Oskara dla naszego forum za OTy  :D
  • Najlepszy Bond Craig no i zaraz potem Sean Connery
    Podziękowali 1beabea
  • Hej, założyłam wątek filmowy, chodźcie, popytlujemy sobie.
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.