Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

1102103105107108117

Komentarz

  • Wiecie co??? Fajnie się was czyta, ale to wątek z dowcipami
    Podziękowali 4kika0 asiao Gosia5 Isako
  • Hehehe dobre dobre! :)
  • spłakałam się
    toż to o mnie :))))
  • A propos poniedziałku: jeśli po intensywnie imprezowym weekendzie budzisz się w poniedziałek rano wypoczęty i świezutki to znaczy, że jest środa po południu 
  • Simpsonowie byli proroczy 
    Podziękowali 1Izka
  • Mam nadzieję, że to Ciebie nie dotyczy
  • O mamuniu, on jest goły, wlazły mu we wszystkie strategiczne zakamarki 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Zuzapola powiedział(a):
    Sean Penn bardzo przystojny,  jaki brzydal?
    Widzę że niektórym podobają się bad bojzy.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Nazwa stąd, że koszulka ta była niezmiernie popularna wśród mieszkańców osiedli robotniczych i blokowisk gdzie mieszkali pracownicy wielkich zakładów przemysłowych. Dzień polegał na pójściu do pracy, powrocie, otwarciu wódki czy piwa, i piciu aż do wieczora. A jak żona w międzyczasie narzekała (a przecież siedzi w domu, znaczy nic nie robi), to..
    Ta historia nie do konca taka. Po pierwsze zonobijka nie jest azurowa tylko biala a nazwa wziela sie stad ze na filmach z lat 80 I 90 jak gliny szarpaly sie I wyprowadzaly skutetego goscia z mieszkania z powodu przemocy domowej to zawsze mial zonobijke.
     
    Historia przedstawiona przez ciebie dotyczy piwa marki Stella Artois,  ktore nawet w koncu zmuenilo nazwe z tego poWody.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Dałabym sobie rękę uciąć, że piszą to różne ekooszołomy (nie mylić z ludźmi troszczącymi się naprawdę o dobro naszej planety) i nie widzą żadnej sprzeczności... 
  • Proszszszsz, tu macie o amantach filmowych, gustach i wogle takichtam. 

    http://wielodzietni.org/discussion/33016/watek-filmowy#latest

    Tu są obrazkowe dowcipy. Nie rujnujcie mi jednego z ostatnich wątków na forum który da się czytać. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    W niektórych to nawet jak wejdziesz przed ale przekroczysz kilka minut to potrafią wyrzucić :D
    Podziękowali 1Aneta
  • TecumSeh powiedział(a):
    Bonafides powiedział(a):
    Dałabym sobie rękę uciąć, że piszą to różne ekooszołomy (nie mylić z ludźmi troszczącymi się naprawdę o dobro naszej planety) i nie widzą żadnej sprzeczności... 
    Uważaj, bo zostaniesz bez ręki:)
    To piszą portale w celu zwiększenia klikalności. Temu m.in. służą tytuły zwane clickbajtami.

    No i teraz muszę litery wstukiwac nosem
  • Muszę teraz uważać mówiąc "głowę dam, że..."
    Podziękowali 1madzikg
  • Właśnie, warto być precyzyjnym, żeby nie było jak w dowcipie o ojcu, złotej rybce i jeżu
  • Ojciec i córka złowili złotą rybkę. Rybka spełnia 3 życzenia. Ojciec się namyśla, tymczasem córka: Tato, tato, a jo bych chciała jeża! Ojciec: a do rzici z tym jeżym! Znów ojciec: aaaa, zabiercie mi tygo jeża!!!
  • TecumSeh powiedział(a):
    hehe, dobre, nie znałem :)
    To niech ci go jeszcze jakiś Ślązak opowie, te głębokie przedłużone samogłoski dobrze tu zabrzmią  ;)
    Podziękowali 1Aneta
  • @TecumSeh mojej córce się marzy, żeby następne auto to miało takie podgrzewane siedzenie.... 
  • Trochę w związku z powyższym:
    Mój mąż po pierwszym tygodniu pracy zdalnej stwierdził, że jest ona mocno przereklamowana.
    Otóż sekretarka nie chodzi w szpilkach i opiętej spódniczce tylko w dresie i kapciach oraz oponuje przed zrobieniem szefowi piątej filiżanki kawy i parzy melisę.  B)
  • @TecumSeh Niestety lata chodzenia do szkoły spowodowały, że wszyscy mówimy po polsku, jedynie akcent został, niskie dźwięki, przedłużanie samogłosek. Gwara nie jest już naszom pierwszom gotkom. Za moich czasów i jeszcze trochę wcześniejszych powojennych, dzieci, które umiały tylko godać, a nie mówić, były gorzej oceniane. Dzisiaj na szczęście wraca się do gwary, są konkursy, spotkania w gwarze itp. Niektóre wyrazy znamy tylko po śląsku, a potem się dziwimy, że inni robią zdziwione miny. W naszej rodzinie Śląsk to jest nasz hajmat, pierwsza ojczyzna, zazdrościmy Kaszubom, że ich gwara jest dopuszczalna, a ślasko gotka nie jest uznawana, a czasami nawet wyśmiewano. Ślązok w tv jest robotny, ale fest gupi. Ale chyba zaśmiecam wątek, ups.
  • dla mnie, z centralnej Polski, gwara śląska jest tylko, fajną, gwarą,
    coś jak góralska, czy z Suwalszczyzny,
    a kaszubski odbieram jako obcy język.
    Podziękowali 2joanna_1991 formatka
  • Pół żartem, pół serio, to mam wrażenie, że "Kawaleria powietrzna" trochę przypieczętowała los służby poborowej. Szczególnie, że dość szybko trafił ten serial na rozwijajacy się Youtube.

    Pamiętam, jak pod koniec obowiązkowej służby wojskowej moi starsi koledzy (w tym początkujący kulturyści i trochę rozrabiaki, nie że jakieś chucherka) robili WSZYSTKO, żeby nie trafić do woja. Różne "szkoły policealne" miały wtedy używanie. Wszystkim im wojsko kojarzyło się z patologią, prymitywami i znęcaniem się kaprali.
  • Pamiętam ten serial dokumentalny i przewodni motyw muzyczny - "Do kawalerii wstąpić chciałem, długo kochanie swoje prosić musiałem. Sluchaj kotku, nie bój się, bo w kawalerii wcale nie jest źle" ;)
  • edytowano styczeń 2021
    Masz rację @TecumSeh ta reklama jest swietna. Pomysłowa, konkretna a dżingiel wpada w ucho i zapada w pamięć. 
     :) 
    Ed.lit.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.