Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

191012141543

Komentarz

  • Khem, że tak wtrącę: PiS i PO to nie są przeciwne strony. to ta sama strona. Strona Magdalenki. Te kłótnie polityczne i medialne kłótnie to igrzyska dla głupiego ludu.
    ------------
    @Gregorius, ciekawa jestem Twojego zdania. Co sądzisz o sytuacji na Węgrzech, o której napisał Robert Nowak? http://www.pch24.pl/orbanizacja-polski--oby--,39939,i.html
    Nowak twierdzi, że sytuacja w Polsce jest podobna do tej na Węgrzech i mamy szansę, aby coś sie zmieniło. Nie nazywa Polaków głupim ludem.
  • @Anka, OK :) choć poczułam się trochę dotknięta :) Za ostry ton przepraszam.


    @Marcelina, co do ZZ to wg mnie wytłumaczenie jest prostsze: ziobryści, tak jak partia Gowina, są de facto koalicjantami (i potencjalnymi rozłamowcami), choć startowali wszyscy razem pod szyldem PiS. Ministerstwa dla nich są tym czym ministerstwa dla PSL w rządzie PO.

    W prasie są też niby plotki, że ziobrystów wspiera prezydent, ale jakoś to do mnie nie trafia, osobista znajomość ZZ i AD to trochę za mało.


  • @Wandeal - wymieniłeś akurat liczbę 15 dlatego spytałam, chodziło mi o konkrety, czy można porównywać te sprawy
    @Aniela - nie wiem jakie plotkarskie informacje masz na myśli, to nie plotki a wypowiedzi Kaczyńskiego - niestety

    Co do sprawy ze zdjęciami z protestu i manipulacji nimi - dla mnie to kolejny dowód na to, że nie ma czegoś takiego jak niezależne i obiektywne media. Każdy manipuluje według siebie.
  • edytowano grudzień 2015
    ale jest chociaż satysfakcja że spasłe koty musiały wyjść na ulicę pomarznąć.
  • @Aniela - nie wiem jakie plotkarskie informacje masz na myśli, to nie plotki a wypowiedzi Kaczyńskiego - niestety
    -------------------
    Rzeczywiście poważna sprawa. Zaproponuj znajomym, żeby powiadomili prokuraturę o mozliwości...


    Co do sprawy ze zdjęciami z protestu i manipulacji nimi - dla mnie to kolejny dowód na to, że nie ma czegoś takiego jak niezależne i obiektywne media. Każdy manipuluje według siebie.
    -----------------
    Powiedziałabym inaczej: "każdy sądzi wg siebie"
  • ale jest chociaż satysfakcja że spasłe koty musiały wyjść na ulicę pomarznąć.
    ---------------
    W sumie to nie mogłam sobie tego wyobrazić, jak ci nadludzie będą w stanie zrównać się z plebsem, a jednak.
  • edytowano grudzień 2015
    "Ci ludzie" tacy znowu spaśli nie sa, to raczej stan na prawicowca, "taki mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz" i sport poniża ;))).
  • @Aniela, o czym zawiadamiać prokuraturę? O wypowiedziach nt Rydzyka?
    I naprawdę nie widzisz manipulacji zdjęciami tego protestu w tzw niezależnych mediach? Inne osoby pisały już co i jak.
  • o czym zawiadamiać prokuraturę? O wypowiedziach nt Rydzyka?
    Nie, o hołdach. Przeciez to jest nieuprawnione.

    I naprawdę nie widzisz manipulacji zdjęciami tego protestu w tzw niezależnych mediach? Inne osoby pisały już co i jak.
    Nie, jestem zaślepiona
  • @BabUska

    Widzę, masz kiepską pamięć to przypomnę co środowisko PiS i PO mają wspólnego:

    - łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,
    - razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,
    - razem opowiadali się za obecną konstytucją,
    - razem optowali za przynależnością Polski do NATO,
    - razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,
    - razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,
    - razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie,
    - razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski,
    - razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,
    - razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,
    - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,
    - razem tworzyli (i tworzą nadal) gigantyczny dług publiczny...
    itp. itd
  • @Gregorius a Ty na kogo głosujesz?
  • @Aneczka08 na Trójcę Świętą.
  • to zawsze, rozumiem, że nie chodzisz na wybory tak?
  • edytowano grudzień 2015
    dane odnośnie sobotniego marszu podała Komenda Stołeczna. – W policyjnym raporcie sporządzonym po zakończeniu zgromadzenia liczbę uczestników oszacowano w zakresie od 17 tys. do 20 tys osób – poinformował nas wczoraj asp. szt. Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego KSP.

    http://niezalezna.pl/73899-zastepca-hgw-szedl-i-liczyl-jego-dane-zdumialy-policje-nawet-reportera-tvn
  • Gregorius,
    żeby było sprawniej (bo przedświąteczne obowiązki wzywają), słowami L. Dorna o udziale w tworzeniu PO funkcjonariuszy SB, wywiadu, kontrwywiadu, TW, etc.

    Dorn opisując w „Nowym Państwie” (z 02.03.2001r.) powstanie nowej formacji politycznej o nazwie Platforma Obywatelska stwierdził m.in.: „Niezależnie od tego, że udział w tym przedsięwzięciu bierze szereg osobistości politycznych o życiorysach związanych z opozycją wobec PRL, to zarówno Andrzej Olechowski, główny animator Platformy (zarejestrowany tajny współpracownik kontrwywiadu zagranicznego PRL), jak i jego bezpośrednie zaplecze intelektualno-organizacyjne w postaci funkcjonariuszy komunistycznych służb specjalnych (generałowie Petelicki i Czempiński) oraz grupa finansowego wsparcia (Business Centre Club, gdzie czołową rolę odgrywają byli pracownicy biur radców handlowych PRL-owskich ambasad) kojarzeni są z komunistycznym wywiadem - dawnym I Departamentem MSW. Platforma Obywatelska nie jest wyłącznie ekspozyturą "jedynki", ale w rękach realnej grupy kierowniczej stanowi użyteczne, w dużym stopniu kontrolowane narzędzie realizacji jej ekonomicznych interesów.”
    Gromosław Czempiński potwierdził swój udział w tworzeniu PO, gdy 7 lipca 2009 roku na antenie „Polsat News” wyznał: „Miałem dość duży udział, w tym że powstała Platforma, mogę powiedzieć, że odbyłem wtedy olbrzymią liczbę rozmów, a przede wszystkim musiałem przekonać Olechowskiego i Piskorskiego do pewnej koncepcji, którą później oni świetnie realizowali”.
    Zdaniem niektórych mediów powołanie Platformy poprzedziło spektakularne wydarzenie. W styczniu 2001 roku w warszawskim gmachu Intraco miało dojść do spotkania kilku byłych esbeków z Gromosławem Czempińskim. Zebranych wówczas „przyjaciół jednej służby”, pułkowników: Krzysztofa Smolińskiego, Romana Deryłę, Marka Szewczyka, Zygmunta Cebulę i Wojciecha Czerniaka, Czempiński miał namawiać do wsparcia Platformy i zachęcać do budowania wokół tej partii grupy doradców i specjalistów od służb specjalnych.
    Rolę byłego funkcjonariusza Departamentu I SB w dziele budowania nowej partii politycznej potwierdził jeden z trzech pozostałych „ojców założycieli” PO Andrzej Olechowski mówiąc: „generał Czempiński na pewno też uczestniczył w jakiś sposób w formowaniu takich pomysłów. (…) Rozmawiałem z gen. Czempińskim na temat nowo tworzonej formacji...."

    O Kongresie Liberalno- Demokratycznym, z którego wywodził się D. Tusk mówi Krzysztof Wyszkowski: " Jak na partię, która głosiła „pragmatyczny liberalizm”, potrzebę prywatyzacji i wolnego rynku oraz postulowała szybką integrację Polski ze strukturami zachodnimi i ostrożnie przeprowadzaną dekomunizacją, w szeregach KLD spotykamy szczególnie wielu tajnych współpracowników bezpieki. W przekazanym Sejmowi 4 czerwca 1992 r. wykazie agentów wymienia się jako TW: Michała Boniego, Władysława Reichelta z Poznania (ps. "Adam") i Herberta Szafrańca (ps. "Grażyna").TW byli również wśród parlamentarzystów Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, którzy zaraz po wyborach utworzyli z KLD wspólny klub Polskiego Programu Liberalnego: Tomasz Holc (ps. "Zenek") i Jan Zylber (ps. "Roman"). W KLD-owskim gabinecie Krzysztofa Bieleckiego, Michał Boni był ministrem pracy. Dyplomacją kierował tam Krzysztof Skubiszewski, współpracownik wywiadu o pseudonimie "Kosk", a resortem współpracy gospodarczej z zagranicą - Dariusz Ledworowski, agent wywiadu, o pseudonimie "Ledwor". Ten ostatni, w 2001 r., znalazł się w gronie założycieli PO.
    W rządzie Bieleckiego, na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą zaczynał swoją polityczną karierę Andrzej Olechowski – TW Departamentu I SB MSW,. W jego przypadku, mamy do czynienia z klasycznym przykładem kariery, jaką po 1989 roku robili ludzie komunistycznego wywiadu...."

    No, to może zgodnie z Twoją koncepcją znaku równości pomiędzy PO i PiS napisz coś o udziale bezpieki w tworzeniu PiS.
  • @Aneczka08 Kościól Katolicki potępił kilkukrotnie demokrację.
  • @BabUska nie ma na rynku politycznym partii bez wpływów byłej SB i UB. To niemożliwe. Co gorsza jednak, PiS ma mocne wpływy z loży masonskiej
  • @Aniela: w internecie można też zobaczyć video, prawda? I obejrzeć cały wywiad albo program z czyimś udziałem, a nie pociętą i skróconą relację z wiadomości. Na piśmie zresztą również doskonale widać polot rozmówcy.

    Wreszcie - co do niekoniecznie bogatego intelektu ZZ istnieją liczne relacje bodaj kolegów ze studiów, zresztą niekoniecznie obecnie mu wrogich.
    Mniejsza już o to.

    @Anka - akurat Duda się w ten obraz prawicowca nie wpisuje, już wielokrotnie się z tego przecież śmiałyśmy, jakich trzeba wygibasów, żeby Komorowskich przedstawić jako naturalny wybór nowoczesnej Polski, a Dudę i jego Żonę jako obleśny ciemnogród. I jeszcze paru by się spokojnie znalazło, podobnie jak zapasionych i zapuszczonych peowców czy nowoczesnych z kropką.
  • @Aniela, dobrze wiesz o co chodzi. Nie bawią mnie takie przepychanki.
    Ok, Kaczyński jest katolikiem i to takim któremu bliżej do RM niż dajmy na to do Tygodnika Powszechnego, niech będzie. Chce to manifestować jako polityk, trudno. Ale ostatnie wypowiedzi mógłby sobie darować, a to że każda ręka podniesiona na Kościół zostanie odrąbana potraktowana jak zamach na Polskę, no naprawdę...
    I razi też bardzo gdy media wytykające manipulację zdjęć Marszu Niepodległości robią to samo z sobotnim protestem.

    @Gregorius, przyznam, nie rozumiem Cię ;) wszyscy niezależnie od wiary czy niewiary żyjemy na tej ziemi i wybory to zawsze jakaś możliwość kształtowania rzeczywistości. Rozumiem nie głosować z braku sensownego kandydata, ale że nie bo Kościół zabrania...?
  • raczej to platforma jest masońska andrzej olechowski jest masonem
    https://prawda2.info/viewtopic.php?t=2750
    Fragment książki dr Stanisława Krajskiego Masoneria polska 2009
    Andrzeja Olechowskiego nie trzeba chyba przedstawiać. Jego sylwetka była w moich książkach (najszerzej w „Szkicach o masonerii i pogaństwie") prezentowana kilkakrotnie. Przypomnijmy zatem tylko najważniejsze fakty z jego życiorysu. Przy Okrągłym Stole siedział obok gen. Jaruzelskiego reprezentując stronę komunistyczną. Przyznał się do współpracy z „wywiadem gospodarczym PRL", co przeszło bez echa w wielkich polskojęzycznych mediach. Jest członkiem Klubu Bilderberg i Rady Fundacji Batorego. Był, między innymi, ministrem spraw zagranicznych w postkomunistycznym rządzie Pawlaka oraz kierownikiem Rady Programowej Platformy Obywatelskiej. W swojej książce pt. „Wygrać przyszłość" napisał: „Państwo nieuchronnie będzie słabnąć, w niektórych dziedzinach obumierać, w innych zastępować je będą inne instytucje. Jeżeli całkowicie utożsamiać się będziemy z państwem, jeżeli będziemy je traktować jako jedyną swoja instytucje, i my będziemy słabnąć i obumierać wraz z nim. Takiej przyszłości musimy uniknąć" (s. 20).
    http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/masoneria-polska-2009-stanislaw-krajski,1630.html
  • manipulacje
    zaślepienie
    wiara w cokolwiek, co nam pasuje

    co powiecie o tym:
    https://www.facebook.com/Patriotyczna.Strona/photos/a.492341467466620.119852.491693230864777/1119593014741459/?type=3&theater

    ???

    człowiek jaja se robi, ale w świat poszło i niektórzy święcie wierzą, a jakże
  • No, do Afroamerykanina mu nieco brakuje
    jest równie zabawny i porywający jak J.Brudziński na pewnym wiecu
  • edytowano grudzień 2015
  • miłej zabawy :x
  • Znalezione w internecie:

    "Chodzą świnie PO ulicy, każda świnia głośno kwiczy
    Jedna nawet POdskakuje, w rytm piosenki POdryguje
    Czemu kwiczysz, ktoś zapyta
    Odebrano nam koryta
    Co w nich było?? Ośmiorniczki
    Co w nich teraz?? Szczaw z doniczki...
    A które najgłosniej krzyczały z POwodu utraty koryta widać było na marszu KOD."
  • @apolonia i co wierzysz, ze teraz ty zostaniesz królowa? Och, naiwności ;))).
  • Ale o co chodzi? Mnie śmieszy i pewnie niejedną osobę stąd, to się dzielę. Podobnie jak "cwałujący kuń".
  • O co chodziło z tą królową @Anka. Jestem tylko naiwną blondynką i nie mam pojęcia o co Ci chodziło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.