Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

16781012

Komentarz

  • Można, wtedy jest to zrzeczenie, po śmierci odrzucenie. Wygodniejsze jest zrzeczenie. Robisz to w obecności notariusza i ok. Odrzucasz w swoim imieniu podobnie, ale w imieniu dzieci możesz to zrobić dopiero po zgodzie sądu rodzinnego. I musisz się każdorazowo zmieścić w sześciu miesiącach.
  • My tez odrzucalismy zadluzony "spadek"po babci. Maz za siebie notarialnie, dzieci sądownie . Warto podrązyc.

  • edytowano czerwiec 2016
    Dopiero sprawdziliśmy 16 wpłynęło z wyrównaniem :) Decyzji jeszcze nie mamy. Bea przykro mi bardzo. :(
  • Dokładnie tak, jak piszesz. Dlatego, gdy wiadomo, że będą problemy, warto zrzec się wcześniej.
  • W sobotę urzędy u Was otwarte? Bea?
  • Zrozumiałam ,że wczoraj byłaś.
  • edytowano czerwiec 2016
    @MAFJa wódka kiełbasa i ogorek kiszony (apropos wypowiedzi z gory strony)
    @Bea - straszna sprawa... mam nadzieje ze teraz prawnik ruszy i wara od WAs.
  • Pierwszy przelew dziś dotarł, Chwała Panu :)
    K
  • Mamy decyzje :)
  • My rownież nic nie mamy
  • My rowniez a w czwartek byli dzien przed data naszego skladania. Czekam cierpliwie chociaz nerwowo do konca tygodnia.
  • My składaliśmy równo dwa miesiące i tydzień temu. Póki co cisza...
  • Składaliśmy 16 go kwietnia i kilka dni temu przyszło. Toruń.
  • Składaliśmy w połowie kwietnia, tydzień temu decyzja, pieniądze dwa dni później.
  • My wczoraj dostaliśmy wypłatę za dwa miesiące, decyzji jeszcze nie ma. Uczciliśmy ten fakt wyjściem na lody :)
  • Oooooo!!!!! UWAGA !!! Dzis zadzwonili, ze jest decyzja.
    Skladalismy 15.04. Odebrałam, teraz czekam na kase.
  • Dzisiaj dowiedziałam się że nasz wniosek jest właśnie rozpatrywany.
    Złożyliśmy 4.04.
    Super...
  • odbierałam wczoraj karty dużej rodziny - i podpytałam o 500+... u nas kończą rozpatrywać kwiecień
  • edytowano czerwiec 2016
    Złożyłem ;-)
    W ostatniej chwili jeszcze mailem z byłej pracy dosłali mi świadectwo pracy.

    Wg pani mają jeszcze 5000 wniosków z kwietnia, więc płatności mam się spodziewać 28 września :-)
    Myślałem, że @Marcelina żartobliwie o tym Lotto w Republice mówiła, ale 15 000 na raz to będzie faktycznie rozbicie banku.
    edit: Warszawa Bielany
  • @jan_u ... jak to brzmi faktycznie. Konkret. To nawet fajnke bo nie rozejdzie sie na biezaco, tylko mozna cos z nimi zaplanowac.
    My tez dostalismy dzis za 3 miesiace!!! Dla mnie super ze za jednym razem.
  • Myśmy już wydaliśmy nasze 500 zanim jeszcze dostaliśmy..... Debetem..:(
  • dostaliśmy!!!!!!!!!!!jeeeeee
  • wyrobili sie przed koncem mca :)>-
  • My rownież dzisiaj dostaliśmy
  • i my dostalismy :)

    ciekawe czy kolejne wyplaty na poczatku czy tez na koncu miesiaca beda..
  • A czy orientuje się ktoś czy na Pradze Południe juz wypłacają? Bo bliscy znajomi zastanawiają się czy ich to dobrodziejstwo ominęło czy źle wniosek wypełnili bo do tej pory nic nie dostali.
  • @manna, my taka sytuacja jak Wy, dwoje dzieci, 500+ na jedno, juz w maju dostalismy za maj i kwiecień, za czerwiec juz tez mamy.
  • @Polina niech osobiście odwiedzą urząd i się dowiedzą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.