Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

13468912

Komentarz

  • U nas PSL i czekamy, czeksmy...
  • Decyzja przyszła dzisiaj. Pieniądze za dwa miesiące 20 maja. Warszawa-Bialoleka.
  • U nas dalej cisza (Lublin) a moi rodzice juz dostali, skladali dwa dni pozniej niz my, tez online, tylko oni tylko na drugi a my na pierwsze tez, nie da rady sie do mopr dodzwonic :(.
  • Bielany ani decyzji ani kasy, ani informacji, napisałam wczoraj w końcu maila zobaczymy co odpiszą. i czy w ogóle.
  • UlaUla
    edytowano maj 2016
    Odebrałam dzis decyzję (W-wa, Bemowo), ciekawe, czy tel w zeszłym tygodniu coś przyspieszyl, czy jednak wydawanie idzie sprawniej, niz sie odgrażali (wtedy byla informacja, ze pewnie bedzie ten termin 3 miesięczny), jakoby przelewy maja byc juz teraz, do konca miesiaca.
  • U nas też cisza, złożyliśmy w pierwszym tygodniu kwietnia w świadczeniach rodzinnych
  • Rzeszów ...dostaniemy dopiero w lipcu. Złożyliśmy 1 maja poprawną.wcześniej deklaracja była niepoprawnie wypełniona...
  • My z Lublina. Dostaliśmy przedwczoraj jednym przelewem za kwiecień i maj.wniosek złożony pod koniec kwietnia ale potem jakaś poprawka była.
  • Praga Północ -dziś przyszła decyzja, kasy nie ma nadal.
  • Nie ma, ale podobno przelana. :D
  • Czy dokumentem stwierdzajacym tozsamosc dziecka, dla ktorego zamierzam ubiegac sie o zasilek moze byc paszport innego kraju czy musi to byc polski dokument?
  • Warszawa Praga Poludnie nadal pusto
    za wasza inspiracja postanowilam zadzwonic zapytac../a nuz cos zle wypelnilam /
    nikt nie odbiera telefonu :|
    nikt nie odpisuje na mail :|
  • Czy wystarczy przetlumaczony przez przysieglego akt urodzenia?
  • Ja z Gdańska, dostałam już dwa razy.
  • @Bea mogę na priv?
  • Zawiesił mi się komputer. Napiszę za moment. Dzięki
  • Bemowo - rano odbior decyzji, po poludniu byl przelew :))
  • Rumia... cisza...
    K
  • nam dziś razem z rodzinnym, za 2 miesiące :D

    ach! remoncik mogę robić (mój żywioł!)
  • Wczoraj dostaliśmy, zgodnie z decyzją, drugi raz przelew na konto.
    W Ząbkach system działa sprawnie i terminowo.
  • Piotr i Kasia. Ja dostalam za kwiecien kilka dni temu za maj jeszcze nie ( ma byc miedzy 25 a 30). Dzwonia i musisz podejc do UM po decyzje a potem wyplata byla szybko. Byc moze wnioski rozpatruja alfabetycznie?
  • A i przelew chyba nie idzie z rodzinnym bo nie dostalam a rodzinne tak.
  • Odpowiadalam Kasi i Piotrowi. Podlegamy pod ten sam urzad.
  • Dzięki @Dorota, rozmawiałam z p.urzędniczką, lecą ponoć po kolei, 23-go mieli rozpatrywać jeszcze 4 kwiecień a my złożyliśmy 5-go ...
    K
  • Widzisz my pierwszego kwietnia a decyzja18 maj.
  • Ponoć bardzo dużo wniosków i dziewczyny w urzędzie bardzo się starają, nic to... czekamy :D
    K
  • Żaden urzędnik nie ma prawa żądać dokumentów poświadczających wydatki. Wystarczyć powinny ustne wyjaśnienia, a i to w sytuacji ewidentnych zaniedbań. Media nakręcaja ludzi na donosy, a ci ubozsi lub mniej świadomi na tym ucierpia. Tu potrzebna będzie społeczna reakcja - w sensie organizacji społecznych.
  • @Joanna i Bronisław wciąż zavhecasz zeby nie brać pieniędzy i siejesz zamęt i niepokój społeczny :-w
  • edytowano maj 2016
    @jan_u masz racje. moj maz jest pracownikiem pomocy spolecznej i napewni nie bedzie takiego czegos, ze beda żądac faktur czy rachunkow. Rodziny objete praca socjalna nie beda dokumentowaly wydawanych pieniadzy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.