Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

1678911

Komentarz

  • Myślę, że już najwyższa pora zapytać u źródła.
  • @asiao dzięki, tak im doradze :)
  • E tam, osobiscie to uslysza ze maja 3mce ;)))

    My z Asiao dostalysmy w tym samym czasie, chociaz ja skladalam 8.04, a Asiao chwile wczesniej, to na moj rozum tez powinni juz dostac wyplate, ale z uwagi ze miesiac sie konczy to fakt, warto sie dowiedziec osobiscie.
  • Oni składali na początku maja.
  • to urzad ma jeszcze miesiac zeby im wyplacic
    ja 5 czerwca bylam 3 500 osoba w kolejce do przelewu i wplynelo 29
  • U nas majowe wnioski dopiero w lipcu bedą rozpatrywać.
  • U nas jest jeden dzień w.miesiącu, w którym robią przelewy pincetek. Nie jest on tajemny, w urzędzie nawet kartka wisi. I wiadomo, że jak się w tym dniu nie dostało, to jeszcze nie ma decyzji i może za miesiąc będzie przelew. Termin jest około 25-28, w każdym miesiącu ustalany na konkretny dzień. Gmina warszawska.
  • doszło. w samą porę, od jutra znowu bez pracy.
  • My dzisiaj kasę dostaliśmy za3 miesiące
  • Dostaliśmy za 3 miesiące.
  • U nas cisz (składaliśmy 13.04, również na pierwsze). A nas dobrzy okoliczni ludzie straszą. że wnioski są celowo nieprzyznawane, by się z programu wycofać, przynajmniej dla części osób lub odwlec sprawę w nieskończoność, aż się z nowych podatków uzbiera. Wiecie coś o tym?
  • My nadal nic.... a złożyłam 1 kwietnia
  • @Nika76 do dzisiaj mieli czas na decyzję, kiepsko.
  • @Nika76 pytałaś w urzędzie? Znajdź potwierdzenie złożenia wniosku i pytaj. Stanowczo coś nie zagrało.
  • edytowano lipiec 2016
    Jakiś swistek przyszedł więc sprawdzę w poniedziałek.
    Pytałam w MOPS tydzień temu, kiedy donosiłam n-ty mężowy dokument do rodzinnego... Mam się prędko nie spodziewac, bo musi się jeszcze US wypowiedzieć

    Chyba sobie kredyt w wonga.com tytułem 500+ wezmę i zacznę wydawać nim sie zjawi... :(|)
  • Hehehe... (to taki małośmieszny śmiech miał być)

    Dostałam dziś pismo z OPS-u. Otwieram cała hepi z nadzieją, że to wreszcie decyzja, a tam piszą, że potrzebują jakiś papiór z męża pracy. I jak nie zdążę go donieść w ciągu 30 dni to mnie potraktują, jakbym w terminie wniosku całego nie złożyła.
    Nosz szlag jasny! Jak ta kasa nie przyjdzie do końca lipca to na wakacje nie pojedziemy :(
  • Jak nie zdążysz doniesc na czas to jeszcze mozesz pismo zlozyc z prosbą o odroczenie terminu. Byleby w teminie sie zmiescic
  • Mają 3 miesiące na wydanie decyzji od daty złożenia wniosku, czyli koniec czerwca nie jest ostatecznym terminem.
  • Nie, no, nie jest źle. Ten papiór mamy w domu, tylko do głowy mi nie przyszło, że mógłby być potrzebny. Pani w OPS-ie też widać nie, skoro wniosek przyjęła. ;)
    W poniedziałek tam pójdę, rzeczony papiór doniosę i zobaczymy.
  • @Cart&;Pud jest nadzieja ze jak ten papier dostarczysz to wydanie decyzji będzie kwestia tygodnia. U mnie tak bylo - tez dostałam pismo 9 maja ze mam sie stawić i cos tam jeszcze wypełnić, decyzje wysłali 12 maja bodajże a kasa była 16 na koncie :-)
  • I proszęęęę Państwaaaa - jeeeesssstttt na koncie!!!
    Ale nie na długo. Zaraz zaczynam płacić zaległe rachunki, w tym za obozy dzieci. I będzie ornitologicznie - po ptakach.
  • Jest decyzja, skladalam w drugim tygodniu kwietnia, więc zmiescili się w 3 miesiącach. Kasa będzie jak odbierzemy decyzję.
  • dzwoniłam do urzędu - i już 20 maja robią - więc blisko, coraz bliżej
  • Składałam 29. kwietnia i nic.
  • Do nas napisali 7.07 o dodatkowe oświadczenie, które przyjęli emailem. Wniosek był złożony 24.06, ale może idzie szybciej, bo od razu z becikowym.
  • Złozyliśmy wniosek 15.06 bo my staraliśmy się na wszystkie dzieci więc trzeba było czekać na oświadczenie z drugiego miesiąca zatrudnienia mojego męża (od kwietnia mienił pracodawcę czyli nie pracuje przez agencje pracy). We czwartek przyszło na konto za 4 miesiące i na trójke dzieci... a mąż woła " w totka wygraliśmy" :)
  • edytowano lipiec 2016
    Otrzymaliśmy pozytywna decyzję i pieniądze :)
  • Fajne uczucie. Bardzo fajne  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.