Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

168101112

Komentarz

  • Zero przelewu, zero decyzji
  • U nas przelew przyszedł na dzień dziecka, decyzja tydzien wczesniej.
  • u nas decyzje na terenie miasta roznosi pracownik mops, reszta dostaje pocztą.
  • U mnie przychodzi kasa 25go. Dwa razy tak było.
  • niespodzianka tygodnia - przed chwilą zadzwoniła pani z GOPSu i poinformowała mnie, że jest już decyzja przyznająca nam rodzinne (idę ją odebrać w poniedziałek)
  • U nas trzeba odebrac decyzje potem dopiero wyplata, ale na razie ani decyzji ani wyplaty. Bede dzwonic w przyszlym tygodniu i pytac.
  • Mam decyzję i wpływ ;;)
  • kasa wpłynęła, decyzji brak, wniosek był z 1 kwietnia. Aż nie wierzę:-)
  • U nas nadal nic.
  • Ale mowili ze RZ dostana
  • U nas nic...
  • Dostałam od razu za kwiecień, maj i czerwiec, ale decyzji jeszcze nie mam.
  • @Bea
    jakieś odwołanie pisz, może gdzieś wyżej ktoś to inaczej zinterpretuje
  • a Ty jesteś jakiś szczególny przypadek? czy o co chodzi?
  • @mammamia - my też Poznań, też osobiście i to trochę wcześniej, bo 13.04 - i dalej nic nie ma. A inwestycje związane już poczyniliśmy (szastnięcie się na obozy harcerskie dla dzieci i kupno wyprawki plastyczno-papierniczej w trybie przedporodowym). Kwestia zakupu truskawek i cukru do wekowania odłożona na zaś...
  • @Bea nie zartuj... no normalnie porazka z ta ustawa jednak. Czytalam ze u nas w miescie, jednak malym tez nie dostalo decyzji 16 rodzin ze wzgledu na skomplikowany przypadek. A ile jeszcze nie rozpatrzono to nie wiem.
    ...
    U nas za to przez tydzien zrobili 1 dzien wniosków i sa ponoc na 8.04 - a składalismy 13.04... A chcielismy dziecku odkupic ukradziony rowerek. Na szczescie znalazlam tani uzywany, wiec znow mi sie az tak nie spieszy. Ale chcialabym juz miec decyzje zeby wiedziec ze w ogole ten moj wniosek nie zaginal, bo nie mam potwierdzenia zlozenia :/
  • My w kwietnie przez epuap składaliśmy.Na początku maja miałam telefon z urzędu od samego kierownika ,coby przyjść i poprawki złożyć .Potem kolejny telefon żeby podpisać decyzje ,bo tak łatwiej niż przez internet >W naszym przypadku opłacało się wysłać netem ,bo potem wszystko bez kolejek . Wypłatę mieliśmy w połowie maja ale tylko my jesteśmy szczęściarzami.Znajomi też w kwietniu składali i nadal czekają .
  • @ramatha - ja zadzwoniłam do urzędu, gdzie się dowiedziałam, że nadal jesteśmy w koleje oczekujących. Możesz dzwonić?
  • Wiesz dzwonilam. Powiedzieli ze sa na 8.04 a my skladalismy 13, a czy wniosek w ogole jest to nie byla w stnie sprawdzic.
  • Hej kobiety.to wy tutaj jestescie co nie chcecie za tysiąc pięćset za mc pracowac? >:)
  • @mamaa, dostawałam wcześniej zasiłek rodzinny. Może to ma jakiś wpływ. Składaliście w PCŚ na Wszystkich Świętych czy na Zawadach?
  • Na Zawadach. Zasiłku też nie dostaliśmy. Z głodu nie pomrzemy, ale niekupione truskawki leżą i piszczą na polu...
  • Dzwoniłam do świadczeń rodzinnych. Dowiedziałam się że 3 miesiące mają na wydanie decyzji. A wypłata w terminie zgodnym z wypłatami. Czyli jeśli decyzję dostanę na początku lipca, bo wniosek złożyłam jakoś 4.04 to pieniądze wyślą na 20 lipca, bo taki jest termin wypłat. Super.
  • A papierowego wniosku złożonego u nich nie może sprawdzić ( jaki etap sprawy), bo do papierowych nie ma podglądu.
  • O cenna informacja...
    Tylko boje sie ze w lipcu okaze sie ze wniosek jakos magicznie zaginal, a tylko do konca czerwca mozna sklaxac wniosek by wyplacili za wszystkie 3 miesiące... eh... czekam, nastepny telefon w poniedzialek...
    Kiepsko nie miec potwierdzenia zlozenia wniosku.
  • Też mam obawy w związku z brakiem potwierdzenia złożenia wniosku. Dzwoniłam na infolinię mazowiecką - to wszystko prawda. Nie jest prawdą że w ciągu 3 miesięcy dostanie się środki z założenia. W ciągu 3 miesięcy powinna być decyzja. My po 4 lipca możemy iść z pretensjami jeśli nie dostaniemy decyzji. I czekać do końca lipca na kasę
  • My też kasę dostaniemy w lipcu. Tak powiedzieli. A jedziemy na wczasy 24...jak kasa nie dotrze to będzie kiepsko....
  • to ja bym teraz mantre urzednicza przejela: 3 miesiace mieliscie.. 3 miesiace mieliscie... 3 miesiace mieliscie
  • No mają 3 miesiące na decyzję i potem wypłata zgodna z terminem wypłat świadczeń. I tyle.
  • 3 miesiace
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.