Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

1356712

Komentarz

  • Tak. Jako dochod nieopodatkowany.
  • U nas tylko wniosek chcieli, żadnych ksero.
  • Koleżanką z Kaluszyna w Mazowieckim złożyła przez mbank w pt ,wczoraj dostała decyzję,wypłata do końca kwietnia. Ja złożyłam wczoraj (Łódź ) ,więc zobaczymy ile nam do zajmie.
  • ohh byloby fantastycznie jakby przed komunia fa przeszlo... bo jakos zwrot podatku sie przejada..
  • dzisiaj poszłam z aktami urodzenia, ale zażądali jeszcze dowodu osobistego męża
    na szczęście po chwili stwierdzili, że w razie potrzeby sobie "ściągną"(niby skąd?)
    miesiąc mają na rozpatrzenie i wydanie decyzji

    no niech im tam będzie :)
  • złożyłam przez mbank
  • Ja złożyłam wczoraj, tradycyjnie w urzędzie zero kolejek. Trwało to z 5 minut. Jak miło napisać że sprawę urzędową zalatwilo się szybko i bez żadnych problemów a Pani urzędniczka była uśmiechnięta i bardzo pomocna
  • AB u nas to samo.Wypłaty jest 1280zł a dochód 1480zł .Były bony 200zł na święta.Ale i tak więcej wpisują.
  • A fakt.60zł.to i tak się nie zgadza.
  • edytowano kwiecień 2016
    Ktoś dostał decyzję ?mam przeczucie że zadzwonia pod koniec czerwca i powiedzą że trzeba jakiś papierek.Ostatnio z rodzinnym nam tak zrobili.Ostatniego dnia kiedy decyzja powinna nadejść pani zadzwoniła że coś księgowa źle wypełniła i muszę przyjść i oświadczenie napisać.Moim koleżankom też się takie rzeczy ww Łodzi zdarzały.Chyba te panie po prostu nie wyrabiają w czasie .
  • Ja też skladalam 6 kwietnia i mam czekać miesiąc na decyzję
  • Nam miła pani z ops powiedziała, że mają 3 m-ce na decyzję, ale w praktyce wydają decyzje znacznie szybciej zobaczymy jak to będzie :)
  • Skladalam 2 kwietnia. Wczoraj dzwoniła Pani z informacją, że wysyłają decyzję. A kiedy będą na koncie?......
  • @mamaasia pewnie lada dzień.
  • czekam cierpliwie
  • Cześć,
    składaliśmy papierowo 1.04.
    Pieniądze na koncie były 15.04.
    POZNAŃ :)
    "Zobaczyłem - uwierzyłem" powiedział Mąż :)
  • Ktoś składał przez Alior? Mają takoe hasło z ofertą rodzinną w tytule. Nie mam kiedy się wczytać.
  • 26 kwietnia kasa na koncie :)
  • A Maz sie dowiedział ze dostaniemy nie w czerwcu ale raczej w lipcu....
  • @annabe a Ty z jakiego miasta jesli moge spytac?
    Mam wrazenie ze pytalam lub sama pisalas, ale nie jestem pewna.
  • piszę bo może nie wszyscy wiedzą. Comiesięczna umowa o dzieło jest traktowana jakbyśmy nie pracowali. Czytaj: pieniądze z umowy o dzieło zawieranej co miesiąc nie są wliczane do dochodu. Tak jakbyśmy nie pracowali wogóle. Dzięki temu niektórzy załapią się na pieniądze od pierwszego dziecka.
  • @annabe a skąd ta informacja?
  • ta...tyle ze te wszystkie umowy karzą sobie okazywac (po co ja się zapytuje?). Ja mam ich ..i wez tu czlowieku odkop te z 2014 roku :P
  • Oswiadczam,że dzis wczesnym rankiem pieniądze wpłynely.
  • edytowano kwiecień 2016
    :)
  • Dzisiaj decyzje przyniosl listonosz na koncie nic jeszcze nie ma...
  • Mojemu mężowi ktoś tak powiedział @Agnieszka82
    W Wwie ponad 4000 wniosków wpłynęło. Nie mieli tyle w budżecie.
  • @annabe no to rzeczywiście duzow wniosków i sie pewnie nie wyrobili.
    U nas wyplacaja kasę, sąsiedzi dostali ale u nas na koncie nic nie ma. Decyzji tez nie ma.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.