Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wniosek 500+ złożony!

1246712

Komentarz

  • dzisiaj dostałem decyzję ... trzy dni po przelewie :)
  • w decyzji napisane że przelewy będą co miesiąc między 26 a 28 dniem mca
  • Chodzi mi o pkt 6
  • Nie mam rodzinnego, wiec nic nie wiem...
  • Mika, ale tam jest że na wniosek ops. Chyba aż tak nie podpadliscie ;)
  • Ja się codziennie boję że mi opieka do drzwi zapuka ,szczególnie jak dzieci wieczornej glupawki dostaja:D lepiej będę zbierać te paragony hihi.
  • się doczekałam ;) mąż właśnie wypełnia wniosek <:-P
  • A ja dostałam mejla, że "korekta" (w zasadzie był to kolejny wniosek przez bank) została zaakceptowana i czekamy na rozpatrzenie.
    Moja pomyłka dotyczyła braku wpisu o pierworodnym dziecku na które świadczenie nie przysługuje.
  • a ja byłam dziś w urzędzie bo robiłam dzieciom dowody osobiste, i podeszłam się spytać kiedy będą wypłacać, bo wiem ze w Wwie już w niektórych dzielnicach płacą.

    Siedział taki młody pan i mi wyrecytował "mamy 3 miesiące"
    mówię, że wiem i że gdzieniegdzie już płącą a on dalej "mamy 3 miesiące proszę czekać na decyzję" nosz kurcze....
  • @Aneczka08 w związku z moją pomyłką dzwoniłam w ostatni piątek i też otrzymałam taki komunikat.
    Wyobrażam sobie że co 5 min dostają podobne pytanie... a jak Pan to tym bardziej prawdopodobne że bez empatii.
    Na dniach pewnie obie dostaniemy pieniądze.
  • spytała gościa czy może sprawdzić mój wniosek - powiedział, że nie ogólnie był sfochowany i wyglądał na singla;-)
  • "Wstrzymanie wypłaty świadczenia może wystąpić w szczególności, gdy: pobierający świadczenie wychowawcze nie udzieli w wyznaczonym terminie lub odmówi udzielenia wyjaśnień co do okoliczności, które mogą mieć istotny wpływ na prawo do świadczenia, Osoby, które pobrały świadczenie wychowawcze nienależnie są zobowiązane do jego zwrotu w całości."

    Wiecie co, lepiej jednak nie opierać domowego budżetu na 500+. Dziś państwo da, jutro każe oddawać.
  • Taka formulka wystepuje w przypadku kazdego swiadczenia. Moze dotyczyc np rodzica po rozwodzie, ktory pobiera 500 rownoczesnie z drugim rodzucem. I takie sytuacje.
    Maciek, ja Ci mowie, wez pincet, jedz z dziecmi na wakacje i odsapnij po prostu. Oddawac nie kaza, ewentualnie przestana wyplacac w ktoryms momencie.
  • A czy jak zajdę w ciążę, to arcybiskup mi będzie płacił alimenty? ;)
  • Maciek jak zajdziesz w ciążę to jest światowa nagroda milion dolarów:-)
  • Ja tam sie wcale nie mogłam dodzwonic do naszego urzędu. W sumie chcialabym tylko wiedziec, czy moj wniosek doszedł i czy jest zarejestrowany.
  • Maciek, jak zajdziesz w ciążę stosując metodę abpa Hosera, to powinien Ci wypłacić ;)
  • Ach te branżowe żaluzje :)
  • Złożyłam 5-tego,decyzja wystawiona 21-ego,wysłana 27-ego,doszła dziś.Oj nabierają mocy prawnej ,nabierają ;) te decyzje . wypłaty do 11-ego .Łódź
  • Złożyłam 5-tego,decyzja wystawiona 21-ego,wysłana 27-ego,doszła dziś.Oj nabierają mocy prawnej ,nabierają ;) te decyzje . wypłaty do 11-ego .Łódź
  • Złożyłam 4 kwietnia . Wreszcie są pieniądze. Decyzji jeszcze nie mam. Hura! :D
  • ja złożyłam dzisiaj, decyzja ma być w ciągu miesiąca, wypłacają 25 każdego miesiąca, wiec w czerwcu raczej załapię się na wypłatę za 3 miesiące.
  • I mnie jeszcze całkowita cisza.
  • A ja właśnie dostałam kasę na konto. Decyzji brak.
  • Ja szukam pisma z wymiarem podatku rolnego, może do konca czerwca złożę.
  • Wpierw byl telefon by odebrac decyzje z mops, a na decyzji wyplaty w terminach ok 20 kazdego mca. I dzis odetchnelismy od tego oczekiwania, mozna juz dziurawe skarpety wielokrotnie łatane wrzucic w kosz;)
  • @Bea tylko to 40 km nie po drodze donikąd, a ja mam tyle w tej chwili spraw, że modlę się tylko bym dobrze wybierał. Mam nadzieję, że z 500+ zdążę :-)
  • A nie mozesz zlozyc wniosku w terminie i doniesc dokumentow?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.