Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1356789

Komentarz

  • @Tusia
    a masz link z fotografią tej szmizjerki?
  • Widzę, że nie ma jej teraz w dostępnych, ale jest jako fotografia ilustrujaca dział sukienki z rękawem 3/4. Biubiu.pl. Warto zapytać mailowo albo na gg czy nie mają jakichś wolnych sztuk ze zwrotów albo jakiejś końcówki (kiedyś o coś pytałam i mieli). Były szare i dzinsowe. To jest model sprzed kilku lat
  • Ale nosi się nadal.super ☺
  • @Tusia
    dzięki! Świetny sklep!!!!! Może się tam na modelkę zgłoszę ;)
  • Polecam ten krój i tę sukienkę też (można dobrać długość sukienki i rękawa):
    http://danvera.pl/pl/p/DA276/9601
    Wszystko się mieści - i biust, i brzuch ;)
  • @Joanna
    świetna ta sukienka. Mam pytanie (jeśli ją masz), czy materiał jest na tyle elastyczny, że da się karmić piersią od góry, czy nie bardzo?
  • poszłam sprawdzić, da się
  • to jest taki fajny materiał
    jest elastyczny, ale nie jest opinający

    przy czym - uwaga - nie jest to letnia sukienka
    raczej taka na wiosnę i jesień
    chociaż teraz jak jest taki chłodniejszy ten czerwiec to do kościoła zakładam
  • aaa! chwilunia!
    ja mam tą (inny dekolt):
    http://danvera.pl/pl/p/SK87/547
  • Brzuch jak brzuch ale Blade nogi u mnie to mankament nr jeden.Nie mogę ich opalic ,są czerwone a później znów blade.Dlugie spódnice nadają się na fałdki brzuszkowe ?
  • edytowano czerwiec 2016
    @Joannna a jak w tej sukience z danvera.pl jest z rozmiarówka? Tzn nosisz rozmiar zazwyczaj taki jak kupilas czy lepszy nr większy ? - zalezy mi, zeby sie nie wpijała za bardzo w fałdki na brzuchu i nie opinała pośladków tak ze widać zarys linii fig :)
    czasem uszyta sukienka jest tak i pomyślana - ze w danym rozmiarze nic sie nie opina tylko materiał ładnie leje ku dołowi. A tutaj jak byś poleciła?
  • edytowano czerwiec 2016
    Wzięłam rozmiar większy niż zwykle. Trzeba się zmierzyć - kierowałam się wynikami pomiarów a nie rozmiarem.
    W moim wypadku akurat tak się udało, że każdy obwód jest o 2cm większy niż mój wymierzony miarką.
  • @Joanna a jak ta sukienka z Danvera zachowuje się w praniu? Nie robi się coraz krótsza? Wytrzyma suszenie w suszarce bębnowej?
  • Zamowilam te sukienkę z Danvera, jak przyjdzie to napisze wrażenia :)
  • Najlepsze w tym sklepie jest to - ze mozna ustalać długość dołu i rękawa - zamowilam troche za długa, i krawcowa skróci mi tyle ile potrzebuje, bo mam swoje dokładne preferencje w tej kwestii :)
  • edytowano czerwiec 2016
    @AleksandraB, prałam chyba ze trzy razy dopiero, nie zauważyłam by się kurczyła, a sam materiał bez zmian (ale chyba @Taja pisała, że jej mama ma tę sukienkę i że ją bardzo lubi ale że materiał się zmechacił).
    Suszarki nie mam.

    @aghi ile masz wzrostu?
    ja mam 176 i zamówiłam najdłuższą i jest sporo za kolano, tak aż prawie że jest za długa, ale za to wygodnie.
    Myślę jednak, że możesz do nich napisać i uszyją jaką będziesz chciała, bo oni chyba na bieżąco to szyją.

    A i jakby Wam zależało na czasie to też im napiszcie. Mi jakoś zależało i zamówiłam odpowiednio wcześniej, ale mimo to długo nie przychodziła. Napisałam do nich i na drugi dzień przysłali, przepraszali i byli bardzo mili i mówili, że mieli zaskakująco dużo zamówień (to pewnie z orga ;) bo ja też ten link mam stąd!)
  • W ogóle cena tej sukienki jest taka, że spodziewałam się dostać podomkę, no ale jednak nie - chodzę w niej w niedzielę do kościoła :)
  • Mialam z danvery te wiskozowe. Zmechacily się po kilku miesiącach. Fasony fajne i mnie też odpowiada bardzo możliwość ustalania długości. Ale to nie są sukienki na lata.
  • @aghi
    tak, ale piszą też, że modelka ma sukienkę długości 97cm a tam możesz wybrać jeszcze 107 i 112

    Ja mam 112.
  • Moge podnieść poprzeczkę? Potrzebuję kreacji maskującej brzuch i z dobryn dojściem do podajnika pokarmu;) na chrzest;) tak żeby nie musieć całej góry ściągac a z drugiej strony, żeby nie miała za dużego dekoltu.

    Wiem, zawsze zostaje komplet spódnica+koszula... No ale jednak marze o sukience;)
  • I bardzo mi się podobają komplety marie zelie ale 500zl za koszule i spódnice @-)

    I jeszcze pytanie czy przy 158cm i pociazowej figurze ten komplet by się sprawdził...
    FB_IMG_1466318280833
  • edytowano czerwiec 2016
    Kopertowy przód dosyć głęboki z piękną broszką regulującą ów dekolt w czasie nie-karmienia. (jeśli potrzeba, bo np. "koperta" się rozchyla niebezpiecznie ;) )
    Do tego zwiewna chusta w stosownym kolorze, którą nakrywamy to, co ew. potrzeba.
    Mój dyżurny zestaw od lat.
    k.
  • Kowalka, ale Ty wyglądasz stylowo we wszystkim;) i broszki i glany do Cie pasują. A ja mam aktualnie takie wymiary ze nie wiem, czy chusta by mnie gratis nie skróciła jeszcze...;)
    Ale tak szczerze... Pierwszy raz mam możliwość kupienia czegos na taką okazję (chrzest) dla siebie, a nie ubrania na zasadzie 'ide w tym co mam od lat'. I mnie problem przerasta...
  • Bosz...na dodatek Marie zelie odp ze do kompletu proponują 25%rabatu. Muszę się z tym przespać...
  • Ladne te spodnice, ale wymagajace jesli chodzi o figure. A bluzki jakies takie dlawiace pod szyja.
  • Dorotak, bez przesadyzmu ;).
    A chustę możesz mieć "w odwodzie", do karmienia. Plus w roli lekkiego kocyka dla J., jak Ci nie będzie pasowało do całości pomysłu.

    Albo sukienka z zamkiem z przodu, jest ich całkiem spor:
    https://www.modasizeplus.pl/pl/p/Elegancka-sukienka-zapinana-z-przodu-na-ozdobny-zamek-NOWOSC/126
    (na zdjęciach "z bliska" wyglądają lepiej)


  • teraz widzę "Marie Zelie"
    Ja nie widzę takiego zestawu do dyskretnego karmienia (dla siebie)- dyskretnie upychać koszulę do spódnicy to nie dla mnie. Szczególnie jedną ręką.
  • Zobacz sobie na daWandzie sukienkę
    Torelle Zurina. ( nie mam jak wkleić linka z telefonu) Moim zdaniem bardzo udana. Ta, która wkleiłeś nie będzie Ci pasować. Tam trzeba mieć talie osy. I ta bluzka przy karmieniu będzie porażką.
  • Mi się zdaje, że do tej spódnicy trzeba mieć baaaaaaardzo idealną figurę.
  • To ja sie nie zgodze. Bo jezeli talie sie ma nad wystajacym brzuszkiem to wlasnie podkresli sie najwezsze miejsce a zamaskuje brzuchol.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.