Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1234689

Komentarz

  • Oglądam te sukienki i mam nadzieje, że coś dla siebie znajde. Tylko kasy na razie brak.
  • Karmi się bez najmniejszych problemów.nawet ładnie to wyglada.
  • UJa ja tez jestem chetna na takie zakupy. Tylko wolabym po.1 lipca. Pamietajcie o mnie ;;)
  • ja też chętnam!
  • Ok. Czekamy na foto ja poszukam maila i ogarnę jutro temat; )
  • Ale te kiecki są już 50 zł tańsze. Widzę, że muszę się decydować bo wszystko wykupicie ;)
  • Oni tam mają cały czas jakieś promocje - jak są tańsze to warto korzystać, ja też kupiłam właśnie gdy była przecena.
    Teraz to się speszyłam - ale raz kozie śmierć - zrobię to foto, to zobaczycie, jak na kiełbasce to wygląda, a nie na modelce. Wg mojej rodziny i koleżanek dużo lepiej niż ja w innych strojach.
  • Mi tylko przeszkadza, że będzie widać ramiaczko od stanika
  • Nie, w tej mojej nie widać - modelka ma odchylone celowo, ale nie trzeba tak nosić. Normalnie ten dekolt się tak do góry układa - chyba właśnie dekolt jest najbardziej estetycznym punktem tej sukienki.
  • AleksandraB od czasu kiedy sama wystawiam na da wandzie to juz się nie dam nabrać na ich promocje:d
  • Kurcze, może i ja bym nabyła? :-?
  • Magda, dawaj zdjęcie
  • @manna pisze sie wiadomość do sprzedawcy o kolorze i rozmiarze
  • Na DaWandzie jest głupio zorganizowane z tymi rozmiarami.
    Rozmiary są w pełnym opisie sukienki, jak się rozwinie pod spodem.
  • Już zaczęłam wciągać niezmaskowane brzucho pzred jutrzejszą sesją ;)
    ALe jak więcej osób nabędzie to proponuję zlocik w chińskim barze wielodzietnych w takich samych mundurkach.
  • Tez się piszę na wspólny zakup tej sukienki, super jest!
  • Ja tez chetna! ;) jesli przy okazji maskowania brzucha kryje tylek to bylabum mega szczesliwa! ;)
  • Kupiłam na allegro sukienkę za 30 zł a identyczna na dawandzie za 50 zł jest...
  • @MagdaCh dawaj to zdjęcie
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • z tą talia to mam tak samo...
    mmm... - całkiem fajnie!
    Dzięki za fotki.
  • swietna ta sukienka, biere! Ta projektantka ma tez fajne bluzki i w ogole inne ciuchy.
  • Jak ktoś ma dobrą figurę to naprawdę świetnie może w niej wyglądać.
    Potem poszukam w meilu - bo może mam przy zamówieniu kontakt do projektantki.
  • Kusząca ta sukienka. Mam nadzieję, że moje uda da się w niej ukryć :)
  • uJauJa
    edytowano lipiec 2016
    ;)
  • Super sukienka ale nie na upał:(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.