Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

2456789

Komentarz

  • jak halka, dla mnie idealne, noszę cały sezon kiedy nie trzeba miieć rajstop :)
  • Chyba sobie sprawię bo mam kilka długich i luźnych sukienek i spódnic.
    Dzięki.
  • U mnie to ewidentnie problem wagi, kiedys tak nie mialam, ale czy nie bedxie jak scudne, to moze czas pokaze.
  • Moja córka chuda i też to ma. Taka budowa ciała.
  • Dajcie jeszcze jakieś sprawdzone linki na spódnice bądź sukienki!
  • Ja do wszystkiego zakładam żakiet taliowany. Podkreśla wcięcie talii i ukrywa oponki.
  • Zakładam halkę zawsze wtedy, gdy spódnica lub sukienka ma za duży wg mnie prześwit.
  • Ja noszę sukienki odcinane pod biustem
  • @aga---p
    zazdroszczę! Obecnie, gdy takową założę, to strasznie jestem poszerzona - wyglądam jak działo (z profilu oczywiście) - bo od przodu trochę zawsze lepiej. Najłatwiej byłoby się ubierać i nie pokazywać od boku ;)
  • Haha ja z boku tez tak ale wciągnąm brzuch ile tylko mogę :)
  • http://www.lindybop.co.uk/dresses-c1/tea-day-dresses-c2/amie-red-polka-dot-tea-dress-p267 taka ostatnio wynalazlam w ciucholandzie i wchodze na strone a tam swietne klimatyczne lata 40, 50... praia-black-tulip-print-swing-skirt-p2301-14566_medium
  • O rany w takiej wyglądałabym jak stóg siana
  • Ta spódnica na pewno nie maskuje brzucha.
  • Ja wybieram sukienki wąskie z drapowaniem (najlepiej skośnym) w talii z tkanin drukowanych.
    image

    lub sukienki mające wyrazisty wzór wyszczuplający lub odwracający uwagę od krągłości
    image

    Luźne sukienki się u mnie nie sprawdzają bo jestem niska i wszędzie mam nadmiar ciała.
  • Brzuch to nie jedyny wskaźnik doboru sukienki - ważny jest wzrost, i rozmiar biustu. Oraz co bardziej sie ma atrakcyjne - nogi czy ramiona.

    Najlepiej isc do sklepów, osbiscie, nie przez neta :), i przymierzac, przymierzać, aż do znudzenia. Nawet rzeczy ktore nam na pierwszy rzut nie podchodza, lub cenowo poza naszym zasięgiem. Ale jak to mowia - praktyka czyni mistrza :) ja po latach niemożności znalezienia odpowiedniego kroju sukienki dopiero przez taki maraton przymierzania, w kilku podejściach - ustaliłam "swoj" fason sukienek na rożne okazje. Teraz mnie czeka to samo ze spódnicami...
  • Ja właśnie odkryłam sukienki typu szmizjerka

    image

    Moja jest bardzo podobna do tej, tylko bez paska. Z tyłu ma wszyty kawałek szerokiej gumy, który ładnie sukienkę taliuje, a przez pionową taśmę z guzikami brzuch staje się mniej widoczny.

    A jak jeszcze dodałam do tego dobry stanik, który podnosi i utrzymuje z przodu duży biust, to efekt powiem wam, niezły wyszedł :D

    U mnie problemem jest duży biust, który z sukienek odcinanych pod biustem, sukienek typu A i innych luźnych w pasie robi efekt bezy w ciąży bliźniaczej.
  • trudno trafić bez kieszonek na biuście, a to przy dużym no niekonieczne...
  • Moja jest z cieniutkiej bawełny, kieszonki są, ale nie powiększają jakoś szczególnie optycznie biustu.

    Może dlatego, że sukienka jest czarna? ;)
    Jakoś ostatnio najlepiej (czytaj: najszczuplej) wyglądam w czarnym :D
  • A guziki się "nie rozchodzą "na biuście?
  • edytowano czerwiec 2016
    jak jest dobrze (tzn na większy rozmiar biustu) skrojone, to się nic nie rozchodzi - mam dwie z Bravissimo i leżą świetnie :)
    e: tzn leżały w ubiegłym roku ;)
  • Nie rozchodzą się. I producent przewidział ten problem, bo na biuście jest o jeden guzik więcej. Taki dodatkowy, w najbardziej newralgicznym miejscu. :)
  • Szmizjerka! Nie pomyślałam o niej! Dzięki! Piszcie dalej, bardzo ciekawe inspiracje dla mnie.
  • Ja na razie zrezygnowałam z szukania sukienek, nie moge i nie potrafie sobie dobrać.
  • Moje guziki się rozchodziły jak karmiłam w mojej szmizjerce. Ale teraz lux. Tylko że ja kilka miesięcy temu przytyłam 10 kg i się sobie w niczym nie podobam.
  • nie poddawaj się!
  • I jeszcze szerokie bluzki z gumka na dole maskują brzuch. Dzisiaj taka ubralam i nie wyglądam na szósty miesiąc w którym jestem.
  • bo ty chuda jesteś to bardziej brzuch wystaje. A u mnie jak kg więcej to brzuszek bardziej ukryty.
  • Szmizjerka! Rzeczywiście dobry pomysł, tylko gdzie ją dostać?
    Interesują mnie tylko i wyłącznie sukienki lekko za kolano.
  • Mam taką z biubiu, na pewno jest do kolana, no.i miejsce na biust indywidualnie dobierane . Bez.kieszonek na biuście, za to z wygodnymi kieszeniami poniżej pasa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.