Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1234579

Komentarz

  • upał to jest może z 20 dni w roku ;) w pozostałe możesz nosić :D
  • To nie jest ubranie na upał. Chociaż dzisiaj mamy 26, już w niej zostałam i jest w porządku. Wrociłam z miasta. Ona ma bardzo szerokie rękawy i to chyba sprawia, że jest dobrze. No i materiał naturalny.
    @uJa
    daj mi ten Twój nr konta - przypominam się. Sery weszły już w brzucho, a nie opłaciłam.
  • Sie zbierze, chetnie wezme na czesc mojej ponownie widocznej talii. A dekolt bardzo korzystny dla moich obojczykow ;)
  • uJauJa
    edytowano lipiec 2016
    edit
  • Szkoda, a sukienka naprawdę fajna, dobrze skrojona. Dzięki za zdjęcia. Na pociązy sobie zanabedę taką. I fajny dekolt ma, mozna w niej karmić.
  • @MagdaCh gorąca czterdziestka:) :D padlam! A tych 20 kg na plusie trudno się dopatrzyć, sukienka rzeczywiście fajna, dzięki za zdjęcia:)
    Rozumiem, że każdy zamawia indywidualnie?
  • @MagdaCh
    Super wygląda na Twoich pośladkach. Ewidentnie Twój atut :-)
  • Mam podobną figurę z wyjątkiem łydek. Ty masz szczupłe a ja nie. Przez to noszę sukienki tuż przed kolano lub do ziemi. No, mam jedną do kolan ale noszę z bardzo wysokim obcasem.
    Sukienkę tą i inne z tego butiku kupię.
  • Jak kupię to też pokażę.
  • Ja zdecydowałam się na turkusową tylko deliberuję nad rozmiarem.
  • @MagdaCH a jak rozmiar dobierałaś - tak jak oni tam podają? - jakieś dziwne rozmiary mi wg ich wyliczeń wychodzą, wręcz kosmiczne;-)
  • Kupiłam 5 sukienek. Coś sobie wybiorę a resztę oddam.
  • Dzięki Dziewczyny - widzę, że jestem chodzącą reklamą ;)
    @Aneczka08
    wzięłam albo XXL albo XXXL - teraz nie wiem. Na tej DaWandzie dziwnie się te rozmiary podaje. Ona ma taki materiał, że jak jest zbyt duża to nic się nie stanie. Bałam się, żeby nie była za krótka. To co przyszło jest w sam raz.
  • Śliczny kolor, ale fason - msz - okropny :P Inna rzecz, mnie jest trudno dogodzić ;))
  • A ile czekałaś na dostawę, zastanawiam sie czy dojdzie do przyszłego piatku
  • 2albo 3 dni szło. Szybko nadali.
  • @Milamama
    nareszcie ktoś się poznał na moim dowcipie :) Ale teraz to po prostu powtórzyłam, premiera żartu była w weekend, byliśmy na Mazurach i mąż postanowił dać ogłoszenie na miejscowym sklepie, uwaga - z MOIM numerem telefonu, bo swój enty raz zgubił - że szukamy kogoś do koszenia. Nikt się nie odzywał. Więc mówię ze złośliwym uśmieszkiem: : "kochanie, trzeba było napisać: gorąca czterdziestka szuka pana z dużą kosą". Mina małżonka długo się utrzymywała po moim tekście w bezruchu. Nie dał rady z ripostą ;)
  • zamówiłam czarną i bordo....
  • Bordo będzie piękna! Też się zastanawiałam.
    A czarna to musi być w garderobie obowiązkowo.
  • Też zamówiłam Sol long bordową. Czarną wybrałam w innym prostszym fasonie z dekoltem w serek.
  • W jakiej cenie te kiecki?
  • Jeśli komus zależy na cenie, zakupy na da wandzie warto zrobić do końca czerwca, potem ceny mogą być wyższe.
  • @aga---p
    mnie ta ostatnia najbardziej - ale wszelkie dla niekarmiących u mnie odpadają. Pierwsze dwie na mojej sylwetce dałyby efekt armaty.
  • fakt, u ciebie trzeba talię podkreślić....ja lubię takie worki oversize a o karmieniu nie pomyślałam
  • Znalazlam ofiare i za poltora tygodnia i ja bede miala sukienke :)
  • @MagdaCh no na ogłoszenie tej tresci chętnych z dużą kosą mogłoby być tyle, że nie nadazylabys odbierać telefonów:) wyobrazam sobie minę męża :D
    Uspie w końcu dzieciaka i tez siadam do wybierania sukienek. Pójdę tropem @AleksandraB i zamowie kilka a później oddam najmniej pasujące:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.