Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1246789

Komentarz

  • Fajna, bo i ma ramiona zakryte odrobinę.
    A ta w niebieskim, to na mnie :). Tylko ciekawe, czy długość się odpowiednia znajdzie...
  • bez ciąży ta sukienka może być całkiem całkiem!
  • Dzięki @kowalka! Nie umiem wklejać z telefonu :)
    Spodobała mi się, bo i długość ok i te szarfy się wiąże w dowolnym miejscu, czyli w przypadku po-ciąży w pasie a nie na przeponie ;)
    No i mikro-rękawek też spoko, bo ładnie zaokrągla ramiona i trochę jednak zasłania.
  • Te ciuchy z MarieZeli wyśrubowane cenowo nadmiernie, a kroje dla bardzo szczupłych, w dodatku nieładnie listwa obszyta.
    ALe wracając do tematu obcierania ud, bo padł podwątek - a może koronkowe podwiązki?
    http://www.ewa-michalak.pl
  • Gorzej, jak nie ma ciąży, a ustępują miejsca, jak dla ciężarnej ;)
  • @dorotak, w tej spódnicy i takiej bluzki trzeba mieć długi tułów. Inaczej skróci Cię to niemiłosiernie, spódnica będzie tuż pod biustem, a kokrada optycznie przyciagnie wrok do tego miejsca. Obawiam się, że wyjdzie z tego efekt ciażowy. Moim zdaniem najbeiecznijsze sa kopertowe sukienki lub bluzki plus ew dobrze dopasowany żakiet, który podkreśli albo "zrobi" talię.
  • Ja bym obstawiała coś takiego: http://www.enviedefraise.fr/robes-grossesse/11095-robe-grossesse-divinetank.html plus żakiet. Mam od nich dwie sukienki i spódnice i sa super. Przesyłka i zwrot gratis.
  • Kupiłam te Triumphowe gatki na ocieranie ud i cudowne sa
  • Te podwiązki ze sklepu Ewy Michalak powinny mieć śliski materiał pomiędzy udami a ozdobną koronkę na bokach. Szorstka koronka ocierająca się między udami jest bardzo nieprzyjemna.
  • edytowano czerwiec 2016
    Nie kazcie dziewczynie kupować sukienki typowo ciazowej na brzuch pociążowy, tylko nie to ;)

    @Kerima - też mi się zdaje, że ten komplet tylko dla wysokich i szczupłych. Poza tym jakoś mi nie gra koszula do tej spódnicy, ale to moje zdanie.

    Nie znoszę sukienek kopertowych, założyłam na chrzciny eleganckie spodnie i elegancką, polyskliwą bluzkę. Czułam się dobrze, brzuch pociążowy był zakryty, karmić było wygodnie.
  • Dorota, może jasne spodnie i coś ładnego na górę?
  • Ale ta nie jest typowo ciazowa, szarfy mozesz zawiazac na brzuchu a nie nad nim, czyli go zaslonisz zamiast podkreslic. Ciazowych dla karmiacych tez serdecznie nie lubie.
  • edytowano czerwiec 2016
    Ja mam teraz taka figurę że trudno w czymś wyglądać dobrze. Ale z Marie zelie zrezygnowałam ;) to jednak za dużo wydać 500 na strój, chycby nie wiem jak dobry jakościowo był ;)

    Problem polega chyba na tym, że ja kopert potwornie nie lubię i zle mi się w nich karmi bo mam mały biust i trudno mi go wyjąć nawet z koperty ;) a jeśli łatwo to koperta musi być duża i wycieta a wtedy dekolt się robi wielgasny. Zdecydowanie preferuje odpinane z przodu zamek/guziki.

    I mam.jedna taka kiecke z zamkiem z przodu, te co na gale w szkole P.kupowałam 2lata temu. Ale obawiam się że nie zdaze schudnac tyle żeby w nia wejsc...
  • Jak nie koperta, to najlatwiej spodnica i bluzka. I moze lepiejwygladac ołówkowa niż jakaś pozornie maskujaca. Ja zawsze karmię od góry i jakoś trudno mi sobie wyobrazić, co moze sie sprawdzic. Wiem tylko, że dla mnie odpadaja wszelkie guziczki, bo mam męża z fobia na punkcie guzików ;)
  • To znaczy? Zaraz by wszystkie odpial? :)
  • Malgorzata, widze Cie w nim!
  • Stroje są najlepsze. Zawsze się w nich dobrze wygląda. tylko ja muszę mieć idealnie dobrany rozmiar, bo mam biust. Więc zostają drogie firmy, niestety. Panache, Freya, ewentualnie krisline. Ale z mniejszym biustem można zaszaleć.
  • Ja należę do fanów sukienek kopertowych.
    Piękne i dobre jakościowo we wszystkich krojach sukienki ma Karolina Garczyńska na DaWandzie. Materiały świetne i kroje różnorakie. Polecam.
  • @Monira, jeszcze Bravissimo zobacz - moim zdaniem lepszy materiał niż Panache, no przynajmniej te co mam.
  • bardzo ładny kostium @Monira
  • Tak, skromny ale bardzo ładny. Szkoda, że nie do kupienia już, bo bym się nie zastanawiała.
    @Malgorzata - w tym stroju, który wkleiłaś linia piersi jest na wysokości pasa. Nie wygląda to dobrze.
  • @joanna36, Ty sie znasz na tych typach roznych: co dobrze wyglada na gruszce, choc nie razacej? Biust nieduzy, obojczyki ladne, ramiona krągle, khem, biodra szerokie, nogi przecietnej dlugosci i zgrabnosci. Jaki kostium bedzie pasowal? Co wiem, to ze dekolt okragly a nie spiczasty ( bo te obojczyki).
  • Optycznie trzeba powiększyć biust. Dół spokojny - ale bym wykrojony wybrała, a nie szortowy ( bo skróci jeszcze nogi a po co). Na górze ma się dziać więcej niż na dole.
  • edytowano czerwiec 2016
    @Marcelina, myślę, że ubiór powinien w jakiś sposób odzwierciedlać nasz charakter, i podział na sylwetki to jest jakaś ogólna wytyczna tylko. Ja mam mały biust i po prostu noszę gąbkę w staniku, wtedy jest dalej mały ale jest. I nie maskuję ubraniami tego braku. Próbowałam się dostosować do tych figur, ale nie szło mi. Jeśli biodra są szersze niż ramiona, to w zasadzie garsonka z natury będzie korzystna, bo wąska spódnica wyszczupli dół a marynarka przeważnie dodaje "mocy" na górze. Garsonki bym podzieliła na maskulinizujące i feminizujące sylwetkę. Pierwsze mają proste marynkarki, drugie taliowane, pierwsze ostry kołnierzyk i poły - drugie zaokrąglone.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.