Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1235789

Komentarz

  • Ja w ciuchach teraz kupiłam zestaw sukienka z marynarką.
  • @Marcelina
    Co prawda pytanie nie było do mnie ale natknęłam się dziś na ten temat.

    Dla gruszki strój dwuczęściowy. Dół z wyższym stanem jednolity. Nie zwykle majteczki bo cienka boczna linia jeszcze poszerzy biodra.
    Góra wzorzysta żeby nieco jeszcze uwypuklić.

    Coś takiego to było:
    http://www.sklep-szybko.pl/dybka/Stroj-kapielowy-z-wysokim-stanem-S-3XL-d2020.htm
  • edytowano czerwiec 2016
    No tak głupia ja, myślałam, że chodzi o kostium w sensie garsonka :D
  • Rety, @kika0, jak Ty wyhaczyłaś coś tak fantastycznego, i czemu nie zanim wydałam majątek za strój podobny tylko gorszy?! ;)
  • Super kostium. Ale proponuje znalesc go na aliexpress. Jest znacznie tanszy :D
  • Ja szukałam tylko fasonu.
    A że kostium fajny to niechcący ;-)
  • zoom_f9701926a7e849e993181e878f3cb1c7
    zoom_fc3c908debcd4065b7c502564b2d4b67
    zoom_2f4ba6948ec84583a4128a0f0feff76a

    To z decatlonu.
  • @Maciejka, a widzisz jakie chudzielce te modelki? Co One mają do maskowania? Gdzie te brzuchooo?
  • One optycznie pomniejszaja, bo fizycznie to sobie mozna na plazy elegancko kapeluszem tudziez ksiazka brzucho zamaskowac ;)
  • @Marcelina To już wiem że chodzi o kostium do pływania. Przy małym miękkim biuście te bez miseczek zrobią kuku sylwetce. Najtaniej z miseczką (sztywną bez gąbki) kupiłam kiedyś Sloggi od Triumpha. Do tego ma pasek na talii co optycznie dzieli brzuch i go zmniejsza, wycięte wysoko biodra wydłużają nogi, przy gruszce też potrzeba takiego myku. Ja mam jednoczęściowy ale była wersja z tankini. Do tego można kupić w zestawie pareo.
  • Przy wąskich ramionach wiązanie na szyi (jak powyżej) jest korzystniejsze niż normalne ramiączka. Teoretycznie tylko bo w praktyce najważniejsze są usztywniane miseczki :)
  • Jak w okolicy brzucha są wzory to trochę oszukuje się oko i nie jest wstanie ocenić co tam dokładnie jest ;) Więc proponuję paseczek, wzory lub marszczenia przymierzyć.
  • @MagdaCh
    Zachwyciły mnie sukienki z butiku Karoliny Garczyńskiej.
    Mam tylko pytanie czy dekolt jest również podwinięty czy ucięty na tzw "surowo". Na zdjęciach nie widać a w opis niejednoznaczny.
  • Aleksandro.zrobie zdjecia mojej detalu i wievzorem wstawie.
  • @AleksandraB
    zdjęcie wstawię jak wspomniałam.
    Sukienka jest cała obszyta od Karoliny Garczyńskiej, dekolt bardzo rozciągliwy, można spokojnie karmić. Na surowo bez obszycia to specjalizuje się Insomnia, którą też bardzo polecam.
  • @MagdaCh
    Już dwa dni ślęczę przy tych sukienkach i wybieram. 8-}
    Zastanawia mnie jeszcze ten wąski dół, interesują mnie głównie te zwężane a ja mam grube uda. Czy może się tak nie przejmować bo materiał rozciagliwy...
  • One są bardzo rozciągliwe. Zaraz Ci pokażę, którą mam - uważam, że jest perfekcyjna przy mojej figurze (roztyte brzucho i uda jak najbardziej też i biust duży).
    Pamiętajcie, że pzrez internet ma się gwarantowane prawo zwrotu, można w jednej paczce kilka typów zamówić, przymierzyć i resztę odesłać.
  • Ja mam tę:
    http://pl.dawanda.com/product/98206751-sol-long-butelkowa-sukienka-z-wizaniem-w-pasie
    Morską i domówiłam czarną bo jestem bardzo zadowolona.
    U mnie się kończy lekko za kolano/w kolanie.
  • edytowano czerwiec 2016
    @AleksandraB
    oto obiecany detal
    :IMG_9140
  • @MagdaCh
    Dzięki! Ładnie wykończona i dobra bawełna. Widzę, że materiał ma efekt brzoskwini.
    Mam 164 cm wydatne łydki, biust i biodra 113cm, ramiona szerokie, no i sadło na brzuchu (skupione z przodu i talia zachowana)
    Za to mam ładne obojczyki i biust. Nie mam pojęcia który fason wybrać. Dużo jest tam sukienek w kolano i zastanawiam się czy przejmować się tymi wydatnymi łydkami nosząc buty na grubszym obcasie lub koturny.
    I jeszcze kolory. Kocham krwistą czerwień, bordo i czerń, ale może powinnam się schować w bardziej stonowanych kolorach???

  • Jakie tam stonowane kolory - czerwień jest piękna.
    Ja ostatnio w tych morskich zieleniach jestem zadowolona :)
    Polecam ten mój fason - nie pamiętam, jaki rozmiar wzięłam, ale w tym typie sukienek to można brać większy, bo i tak materiał kurczy się. Ja wzięłam chyba XXL ze względu na karmienie i duży biust - też mam 164 cm. Jutro założę na siebie to sobie zrobię zdjęcia - zobaczysz jak maskuje tłuszcze ;) Dzisiaj się suszy.
  • No i ja czekam na fotkę. Ja 162 i troszku tłuszczu w miejscach strategicznych;-)
  • Ja juz planuje, zeby kupic, tylko jeszcze wymyslec musze kto mi ja przywiezie. @jukka? :D
  • @MagdaCh A da sir w niej latwo karmic???
  • Zróbmy zakupy grupowe może dostaniemy zniżkę; ) mi też się bardzo podoba. Piszmy do projektantki nie przez da wande jak odpadnie prowizja to zawsze pare groszy; p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.