Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stylizacje maskujące brzucho

1234568

Komentarz

  • @katarzynamarta ja mam ten sam defekt i dlatego (oczywiacie z zazdrosci ;-) ) zwróciłam uwagę.
    Śmiałam się z siostrami, że mama mnie w dzieciństwie patelnią lała :-)
  • @AB - kupiłaś te z nogawkami xl?
  • AB moge te gacie?
  • mi potrzebne L :-(
  • Aaaaaaaaaaa doszly kiecki!!!!!! Super sad. @MagdaCh kup cos jeszcze i zrob fote!!
  • Moje też doszły ale nie ma mnie w domu :(
  • TY nie masz co maskować, sio do innego wątku
  • Ponizej 100 cm w biodrach tu nie wpuszczamy
  • @Aneczka08 z ciekawości- jaki kolor wzięłas? Bo nie mogę się zdecydować:) też proszę o fotke ;;)
  • Bordo i czarna
  • Ktoś tu polecał Lascana stroje kąpielowe jako maskujące brzuch?czy zdawało mi się?:) przegladam i też mam problem decyzyjny:)
  • Dzięki,bordo to moja faworytka:) ale zieleń butelkowa też:) chyba odloze kupno na inny, lepszy dzień :D
  • ANeczko, bardzo się cieszę, że zakup trafiny! Oprócz jeszcze jednaj, wspomnianej na początku wątka pzreze mnie - z limango - nie mam więcej namierzonych wyszczuplających ciuchów. Chwilowo też siedzę na wsi, więc w ogóle problem ubrań odpada - nikt mnie to nie widzi, a brzucho na hamaku też się świetnie zasysa, gdy leżę na plecach ;)
  • Ja mam super spódnicę z outletu Insomnii - długą, rozkloszowaną z szerokim pasem na brzuch. Noszę ją nawet teraz (31 tc) i przy moim wzroście (160 cm w porywach) wygląda bardzo dobrze (generalnie długie spódnice mnie skracają i zaburzają sylwetkę).
  • a podasz link do tej spódnicy?
  • Nie mogę jej znaleźć na internecie, ale mogę zrobić fotkę w sprzyjającej chwili.
  • Ok czyli nie dla mnie.... a druga?
  • Dziewczyny, @uJa @Sylwunia - podajcie proszę linka do sklepu z sukienkami, w którym ustala się długość, krój rękawa itp. Pamiętam że wklejałyście - szukam dla mamy.
  • Znalazłam.
  • Danvera
  • @Aneczka08, nie zgodzę się z @katarzynamarta. Mam bardzo podobną w kroju do tej pierwszej i zadka nie poszerza (wygląda, że to taki krój, a nie pupa). Ogólnie zgrabnie dość wygląda na niezbyt zgrabnej postaci ;-) Moja ma jednak ten feler, że jej te kieszenie trochę wylażą ze środka i trzeba ich nieustannie pilnować. Ale to nie stamtąd, więc pewnie nie dotyczy zalinkowanych.
    Ta druga dla mnie wygląda jak kilka rozmiarów za duża na modelkę wiec spięta z przodu i z tyłu agrafkami. Nawet na zgrabnej nieciekawie, wiec z brzuchem chyba lepiej nie będzie ;-)
  • Ta druga fatalna! Kształtu nie ma wcale. I czegoś ma za dużo - i pod szyję, i marszczenie i kontrafałda i kupa zbędnego materiału na dodatek. Gdyby chociaż rękawy były normalne to zyskałaby jakieś ludzkie kształty a tak to worek się zrobił.
    Jakbym miała ją jakoś nazwać, to przychodzi mi na myśl tylko... burka ;)
  • Ale żeby nie być tak niegrzecznie krytykancką, to powiem, że kolor ma ładny :D
  • @Aneczka08
    W tej pierwszej z linku fioletowej dobrze Ci będzie - tylko zwroć uwagę, czy Ci długość odpowiada - czy nie za krótka. Ta druga to fatalna - bardzo wymagający krój.
    W Factory Annopol masz outlet Insomnia - dużo fajnych ciuchów ze świetnej jakości materiałów. Polecam. Możesz sobie poprzymierzać do woli.
  • Ja ma teraz rozmiar 50, nosze sukienki dla muzulmanek, albo indyjskie.
    Zadna z ogladanych tutaj kiecuszek nie zamaskowalaby moich ksztaltow
    A jeszcze calkiem niedawno, fajna laseczka bylam. :(
    Ja juz chce do Domu Ojca - buuuuuuu
  • Z pięciu sukienek wybrałam dwie o kroju kimonowym, krótszą przed kolano Jill czerwoną i dłuższą Mica long morską. Są niesamowicie wygodne ale mężowi mojemu nie przypadły do gustu :(
  • @AleksandraB, bo z tymi mężami to ciągle problemy... A co oni tam niby o kieckach wiedzą... :P Zrób zdjęcie w mica long i pokaż, proszę ładnie. Na modelce bardzo mi się podoba i sukienka, i kolor. Ale ciekawa jestem, jak wygląda na człowieku... ;) I jaki jest ten materiał? Gruby/ cienki, rozciągliwy/nie bardzo?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.