Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#czarnyprotest

1212224262729

Komentarz

  • Mam takie marzenie. Najcięższy i najczęściej powtarzany zarzut skierowany przeciwko zwolennikom pro life to taki, że zainteresowanie kończy się w momencie narodzin a potem rodzice zostają sami z problemem. Wobec czego najlepiej problem usunąć dosłownie w zarodku. Czarne protesty były inicjatywą tak właśnie myślących kobiet, które zwolaly się w grupę  o nazwie Dziewuchy dziewuchom .
    Nie wiem, jak  wy, ale dla mnie zaskoczeniem było, jak wiele znajomych przyłączyło się do tych czarnych protestów, z przekonaniem że są przeciwko aborcji ale...
    Szatan ma w aborcji niesamowity interes, bo skoro liczba zabitych dzieci  jest szacowana na około miliard , to jest to miliard dzieci zmarłych bez możliwości Chrztu , dwa miliardy rodziców, lekarze , pielęgniarki, zwolennicy i te biedne owieczki, które są niby przeciw, ale za.
    I właśnie marzy mi się taka kontra wobec tego, co zrobiły Dziewuchy, i kontra wobec czarnego protestu. Czyli Siostry Siostrom, albo może Niewiasty Niewiastom i biały protest. Trzy elementy:
    Post w intencji kobiety, która dała się zwieść myśleniu, że aborcja jest prawem i wyborem (adopcja kobiety)
    Modlitwa w intencji dziecka nienarodzonego (może być duchową adopcja, może być dowolna inna forma modlitwy)
    Jałmużna, czyli zrobienie czegoś dla dziecka narodzonego, którego rodzice zdecydowali się urodzić mimo wskazań do aborcji - czyli np regularne wpłaty pewnej nawet niewielkiej  kwoty na konto organizacji zajmującej się pomocą dzieciom z wadami wrodzonymi, hospicjum perinatalnego, a może konkretnej rodziny opiekującej się dzieckiem z wada wrodzoną .
    Generalnie, bez tworzenia osobnej organizacji, czy fundacji, z wykorzystaniem tego, co już istnieje (pieniądze też można zbierać razem, w grupach w których na co dzień jesteśmy, jakiś kiermasz, cokolwiek). Zamiast pieniędzy może być wolontariat. 
    A że żyjemy w takich czasach, kiedy wszystko musi być otagowane , to marzy mi się taka strona, na której będzie się można pochwalić tym , że wybiera się #biały protest.


  • @Ursa  jest taka Fundacja Małych Stópek:
     http://dlazycia.info/

    Tam jest wiele akcji,inicjatyw,warto dołączyć.
    Od pomocy modlitewnej,świadectwa po pomoc materialną,wsparcie.
    Jakie kto ma możliwości,czas i ma ochotę,można się zaangażować.

    http://http//dlazycia.info/nasze-akcje/
    Podziękowali 1draconessa
  • @olgal Dzięki! Kojarzyłam ich tylko z figurką Jasia i generalnie opieka nad dziećmi nienarodzonymi  a teraz widzę, że mają to, czego mi potrzeba - czyli akcje skierowane do dzieci narodzonych tez. Wchodzę! Dzięki!
  • edytowano październik 2016
    @Ursa - w aborcji wcale nie chodzi szatanowi o dzieci - one umierają jako męczennicy, przechodzą chrzest krwi. Choć oczywiście z samej natury szatan nienawidzi życia i działa przeciw niemu.  Tu chodzi o dusze matek, ojców, lekarzy, położnych.
  • KKK 1258 Kościół zawsze zachowywał głębokie przekonanie, że ci, którzy ponoszą śmierć za wiarę, nie otrzymawszy chrztu, zostają ochrzczeni przez swoją śmierć dla Chrystusa i z Chrystusem. Chrzest krwi, podobnie jak chrzest pragnienia, przynosi owoce chrztu, nie będąc sakramentem.
    Podziękowali 3Aga annabe Rogalikowa
  • Tak dla uściślenia to @Ojeju i @Paprotka, musicie zdefiniować o czym piszecie, czy o przynależności do danego gatku, czy o człowieczeństwie, rozumianym jako istnieje świadomej istoty posiadającej dusze. Co do pierwszego, chyba od lat nie na sporu i nauka dość wyraznie mowi kiedy zaczyna sie życie człowieka, człowieka rozumianego gatunkowo. 
    Ale z tego co wiem istota sporu dotyczy kwestii wlasnie człowieczeństwa. Tyle, ze jeżeli co innego mowi teolog katolicki, co innego jakiś filozof itp, to chyba trzeba przyjąć moment najwcześniejszy, tak na wszelki wyoadek :)

    A wracając si akcji pomocowych. Wiadomo, ze nie powinna Prawa ręka wiedziec co czyni lewa, ale w tym przypadku warto mocno nsglasniach wszystkie te akcje
  • @tylkoMaciek  i @Agnieszka5  - to oczywiste (chrzest krwi), ale nie jestem pewna, może mi podpowiecie- czy każda śmierć w wyniku aborcji jest z automatu męczeństwem za wiarę? Np dzieci mordowane w Chinach w wyniku polityki jednego dziecka?  Czy wobec tego każda śmierć żywego narodzonego dziecka porzuconego prze rodzica też jest męczeństwem za wiarę? Serio pytam, bo rozumiałam to trochę inaczej - dziecko umiera, nie trafia do piekła, tylko do otchłani, ale traci możliwość nawrócenia w dorosłym życiu.
    Podziękowali 1Katia
  • @Tola, to, co udostępniłaś jest obrzydliwe. Nie, nie opis chorego, ale "wrażenia" pielęgniarki. Mam nadzieję, że jeśli będę stara i niedołężna moje dzieci nie będą opisywać w sieci, jakie obleśne jest pielęgnowanie mnie. I nie muszę jechać na Maltę. Każdy z nas ma krzyż właściwy do czasu i miejsca. I jak trzeba wycieram twarz mojego dziecka z wymiocin i pielęgnuję. Jak będzie trzeba - zajmę się i w trudniejszych przypadkach. Mi po prostu w głowie się nie mieści "rozwiązanie" w postaci zabójstwa. I nie znam sensu cierpienia. Może nawet nie ma sensu. Cierpienie jest wynikiem grzechu i jedyna nadzieja w tym, że spędzamy tu tylko chwilkę, a w wieczności nie będzie już cierpienia.
  • edytowano październik 2016
    Sataniści uważają, że aborcja jest świętym prawem każdego ... Zabijanie życia jest ofiarą ostateczną składaną szatanowi


    Za każdym razem, gdy przelewana jest krew dziecka – niewinnego dziecka – składamy szatanowi ofiarę całopalną, a jego moc w świecie powiększa się

    Zachary King był praktykującym okultystą przez 26-lat, dokonywał wielu rytualnych ceremonii, uczestniczył w przygotowaniu 141 rytualnych aborcji. W wywiadzie udzielonym dla Instytutu Lepanto, opowiedział w jaki sposób przygotowywał rytuały w klinikach aborcyjnych .

    Cały wywiad z Zacharym King na stronie Instytutu Lepnato: http://www.lepantoinstitute.org/abortion/former-satanist-i-performed-satanic-rituals-inside-abortion-clinics/

    Jak twierdzi Zachary King wysoka ilość aborcji dokonywanych w klinikach aborcyjnych, sprawia, że wielu członków grup okultystycznych pragnie zostać w nich zatrudnionych, ze względu na fakt, że daje to możliwość wykonywania rytualnych aborcji i składania z nich ofiary.



  • Szlag mnie tafia jak czytam takie teksty!!!
    Wesołe downiątka i śmierdzący leżący z rurkami....
    Był okres w życiu mojego dziecka że  prawie nikt z lekarzy nie dawał mu szans na przeżycie a co optymiści zakładali że w najlepszym wypadku bedzie wgeteował  jak roślinka.
    Rurkę w brzuchu miał, o respiratorze też rozmawiano że noe teraz ale trzeba sie liczyc... przeszłam więcej niż ta pani opisuje, bo to moje dziecko.
    Jej jest poprostu ciężko opiekować się takim potworkiem.

    Przez te kilka lat poznałam sporo rodziców każdy walczy o dzieci z zapałem nieporównymwalnym do niczego innego.
    Wśród.tych dzieci są właśnie takie jak ta pani opisuje, z rurkami totalnie bezwładne, są też takie które takie będą o ile nie umrą wcześniej  bo ich choroba ku temu zmierza.
    Niektóre z tych dzieci chorują z powodu wad genetycznych , chorób metabolicznych, inne z powodu padaczki, po: odkleszczym zapaleniu mózgu - wystarczyło zaszczepić.
    Meningokowym zapaleniu mózgu - też wystarczyło zaszczepic.
    Po szczepieniu mmr- wystarczyło nie szczepić.
    Znam też chłopca który jest taki bo lekarze spierdolili zabieg gdy mały.miał 7mc.
    Są też dzieci po wykadkach.
    I po niedotlenieniach okołoprodowych.

    Oprócz choroby jedno łaczy te dzieci urodziły się zdrowe, lub chore ale choroba była utajona ( genetyczna) i nikt ich rodzicom nie przewidywał co ich czeka rodziły się małe rozkoszne bobaski.

    Więc niech mi nikt nie mówi że lepiej jest żeby utrzymac aborcje bo być może zapabgnie ona ww sytuacji!!!
    Jak czytam takich ludzi to tylko jedno mi w głowie czy ja idąc z moim dzieckiem w ich oczach jestem frajerka która nie zdecydowała się na aborcje. Albo godną pożałowania frajerką która ma.pecha bo nie mamy eutanazji dzieci.


  • Zastanawiam się, po co ta kobieta siedzi w robocie, której nienawidzi, przy ludziach, którymi tak bardzo gardzi. Nie chciało się jechać na mopa? Nauczyć się czegoś, żeby móc wykonywać pracę bardziej odpowiadającą zainteresowaniom? A na zmywak nie przyjęli?
    Jak widać po jej przykładzie, będąc fizycznie zupełnie zdrowym, można samemu sobie zrobić fatalną, frustrującą jakość życia. 
  • A ja chętnie pojechałabym na Maltę. Niestety nie mogę, ale szukam tego typu wolontariatu w Krakowie. Mam dług do spłacenia, bo jestem tzw "ocaleńcem" i żyje że świadomością, że mi akurat się udało - w jaki sposób, nie chcę opowiadać na forum publicznym.  Ale mogę z całą pewnością, popartą doświadczeniem, pisać i mówić, że każda aborcja, nawet taka, która była tylko w zamyśle jest dramatem. I że syndrom ocaleńca nie jest fikcją. A najbardziej mnie wkurza, kiedy opowiadam komuś swoją historię i na zakończenie słyszę : "No tak, ale twoi rodzice mieli przynajmniej prawo wyboru " . W sensie - powinnam się z tego cieszyć, że żyli w wolnym kraju (Polska, lata osiemdziesiąte, aborcja na życzenie).  Owszem mieli wybór, ale nie mieli prawa dokonać wyboru . Gdybym miała przed sobą wkurzajacego mnie parszywego małego kotka, to mam wybór - mogę go kopnąć albo nie. Co nie oznacza, że mam prawo wybrać  kopniaka.

  • Gdyby ta pani nienawidziła tych pacjentów i nimi gardziła, nie sądzę by rozpisywała się o ich bólu i CIERPIENIU.
    Łatwiej wmówić pogardę i obrzydzenie, jeszcze parę wstawek o Auschwitz i nazistach i kolejny felietonik gotowy...
  • Aha, z doświadczenia mogę też napisać, że zwolennika aborcji nie przekonają żadne argumenty. To jak dyskusja ze Świadkami Jehowy. Tylko post, modlitwa i jałmużna.
    Podziękowali 3Agnieszka5 Katia Klarcia
  • Nie chciałabym, żeby zajmował się mną ktoś, kto tak na mnie patrzy i opisuje to publicznie.

    Podziękowali 3Katia Rogalikowa Klarcia
  • Każde robienie wyjątku od całkowitego zakazu aborcji jest zabawą w Pana Boga. Teraz można abortowac jeśli jest duże prawdopodobieństwo upośledzenia płodu, a to nadal tylko prawdopodobieństwo. Skoro z Bożej woli można widzieć bez źrenic (Gemma do Gorgi ) , można też żyć mimo wyroku najlepszego konsylium lekarskiego. 
  • tylkoMaciek powiedział(a):
    KKK 1258 Kościół zawsze zachowywał głębokie przekonanie, że ci, którzy ponoszą śmierć za wiarę, nie otrzymawszy chrztu, zostają ochrzczeni przez swoją śmierć dla Chrystusa i z Chrystusem. Chrzest krwi, podobnie jak chrzest pragnienia, przynosi owoce chrztu, nie będąc sakramentem.
    "Za wiarę" to kluczowe słowa tutaj.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • A ja znalazłam plusy całej akcji-wiem z kim mi się gadać nie chce.
  • Tola powiedział(a):
    A tutaj argumenty, które mają przekonać tych, którzy są przeciw aborcjom eugenicznym...

    https://www.facebook.com/smiechowska.anna?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf



    "Bo w Inspire pracujemy też z tymi "ocalonymi przed aborcyjnym zabójstwem".
    Szkoda tylko, że większość z Was, gorliwie broniących projektu, jest albo całkowicie oderwana od rzeczywistości albo ma to w nosie.
    Przyjedźcie i zobaczcie o jakie życie walczycie. I zobaczcie ile starania i wysiłku trzeba, żeby to życie utrzymać. I jakim kosztem to się odbywa.

    28 lat walczenia o każdy oddech (przez rurkę), jedzenia przez rurkę, w pieluchach, w ślepocie i prawie całkowitym paraliżu,"

    Idąc tokiem takiego rozumowania - spokojnie mogliby przestać walczyć i "uśpić" tych pacjentów. Praktycznie na jedno by wyszło - zamordowany w łonie matki, czy "skrócone cierpienia" nieco później.

    Niestety, tak się jakoś składa, że w tego rodzaju placówkach potrafią usługiwać (to jest bardziej posługa, aniżeli praca) tylko osoby głęboko wierzące.

  • edytowano październik 2016
    Ok, pani już przypisano zestaw miłych cech i odczuć, teraz jeszcze ustaliłaś Tola że opiekuje się takimi pacjentami dla pieniędzy. "Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni" to jest zdanie którym niby kierujecie się w życiu, tak? :D

    Dalsza część wypowiedzi:

    "Paweł, jeśli przeczytasz ze zrozumieniem to może uda Ci się zobaczyć, że ja nie mówię aborcji tak. 
    Opisana pacjentka ma rodziców, którzy stanęli i stoją na wysokości zadania. Mają chęć, czas i pieniądze żeby zainstalować w domu dźwig, zatrudnić pielęgniarkę, pomocników i mnie. Ona jest czysta, zadbana i kochana. A najlepszym tego świadectwem jest, że dalej żyje.

    Ale trzeba armii ludzi, żeby uratować dziecko. O tej armii nikt nie myśli. Nikt też nie myśli o rodzicach, którzy nigdy nie zobaczą jak ich dziecko obraca się z boku na bok, którzy muszą się zaharować żeby to dziecko przeżyło. O ludziach, którzy muszą te dzieci ratować przed śmiercią codziennie 50 razy. 
    Łatwo jest pluć na ludzi takich jak ja, którzy otwarcie o tym mówią. Ale ja wiem o czym mówię.
    Łatwo jest też krzyczeć "nie zabijaj".
    Trudniej jest już o to życie walczyć przez następne 28 lat. Albo 50, jak rodziców już na świecie nie ma."

    Gdzie tu nienawiść do ciężko chorych, pogarda, obrzydzenie?
    Widzicie to co chcecie widzieć. 
    A może to jakieś własne projekcje?
  • @Paprotka !!!!
    Kobieto ja tu jestem i taką sytuacje mam na codzień,  większość z tego forum kojarzy mnie i historie mojego synka, kilka osób go zna.
    Walczymy każdego dnia , nie wiemy co bedzie, każdy dzień jest zagadką, nikt nie wie na co to dziecko jest chore i jaka go czeka przyszłość, ale jak pytałam to nikt nie dawał nadzieji.

    Syn ma wadę mózgu i padaczkę. Pisałam już o ty jak nikt nie dawał szans żeby żył.
    A ja zostawiłam jego siostrę bliźniaczkę gdy miała 3 miesiące i prawie na rok zniknęłam z nim z w szpitalu.
    Nie pamiętam jak Lilka zaczęła siadać, chodzić , mówić, musiałam ją odstawić od piersi. Do tego jeszcze strasze dzieci były bez mamy.
    To ja mieszkałam z nim w szpitalu na sali z 5 innymi chorymi dziećmi i ich matkami, ja klepałam w nocy co godzine przez 40 min żeby wyklepać zapalenie płuc bo już leki nie działały.
    Ja mu zakładałam sonde jak się krztusił i nie mógł jeść.  Ja tysiące tazy trzymałam nieprzytomne dziecko w czasie napadu padaczki.
    Zrezygnowałam z fajnej pracy i codziennie rehabilituje dziecko, nie wspomne ile to kosztuje, ile kosztują sprzęty do rehabiltacji i leki, terapie, wizyty.

    Piszę o swoim życiu i o tym że nadal jestem na nie dla aborcji. Właśnie dlatego że potrafie dzieki chorobie synka docenić wartość ludzkiego życia.
    Uwierz mi nie spotkałam matki chorego dziecka która.mi powiedziała w sumie to nie warto walczyć nie ma sensu, szkoda czasu i pieniedzy.

    W znacznej większości za aborcją eugeniczną są rodzice zdrowych dzieci , ze strachu przed chorobą. Widząc chorego człowieka najpierw widzą chorobę a potem człowieka. 


    Nie pisz mi o tym że tylko ty wiesz o armii potrzebnych ludzi i o tym jak to jest gdy taki człowiek się urodzi bo wygląda na to że wiesz o tym tyle ile przeczytałas w gazecie wyborczej. 



  • Paprotka powiedział(a):
    Ok, pani już przypisano zestaw miłych cech i odczuć, teraz jeszcze ustaliłaś Tola że opiekuje się takimi pacjentami dla pieniędzy. "Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni" to jest zdanie którym niby kierujecie się w życiu, tak?





    Za to ty i wszyscy podobnie jak ty myślący mają prawo sądzić.
    Że dzieci chore, poczęte z gwałtu  nie powinny żyć bo tak bedzie lepiej????
  • edytowano październik 2016
    maliwiju - że ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie to wiadoma sprawa, ale pisząc po ponad 30 stronach dyskusji zdanie "Że dzieci chore, poczęte z gwałtu  nie powinny żyć bo tak bedzie lepiej????" pokazujesz że naprawdę zupełnie nic nie rozumiesz...nie mam siły tłumaczyć po raz kolejny tego samego a bardziej łopatologicznie chyba już nie umiem tłumaczyć, że w tych konkretnych sytuacjach chodzi o prawo wyboru kobiety. możesz tym pogardzać, ale to o to chodzi. Ty sobie dajesz radę, wspaniale, nie każda kobieta musi. i z całym szacunkiem, ale mam na myśli choroby które w ogóle uniemożliwiają funkcjonowanie czy w ogóle przeżycie po porodzie. i tak pewnie tego nie zrozumiesz i dalej polecisz w ton "to chore dzieci nie powinny żyć?!?!" więc na tym kończę wymianę zdań z tobą.

  • Nareszcie - trzymam @Paprotka za słowo.
  • edytowano październik 2016
    Znam tą zagrywkę kończą się argumenty to  nagle nie ma sensu dyskutować.

    Skąd wiesz że sobie daję radę????
    Dlatego że nie chce zabić dziecka to znaczy że sobie daję radę?
    Skoro dziecko umrze po porodzie to poco zabijać , przecież umrze, nie nadwyręży,czasu kariery, portfela rodziców?
    Problem jest a co jak takie dziecko przeżyje???? To kurwa mamy problem więc lepiej zabić!!! My bedziemy szczęśliwsi , napewno taki maluch tak kocha mamusie że ucieszy się że może zostać zabity, aby mamunia miała wolność mogła wybrać.


    Co mi powiesz jak cię poproszę pomoc w dokonaniu eutanazji dziecka w imię prawa wyboru do decydowaniu o dalszym moim życiu? Pomożesz uszanujesz moją wolę?
    Chodzi o niechodzącego i niemówiącego czterolatka?

  • Widzę, że argumentacja za aborcjami eugenicznymi pasuje idealnie do eksterminacji osób starszych i przewlekle chorych. Brakuje mi jeszcze wątku o kosztach dla podatników, ale i to się z pewnością pojawi.


    Podziękowali 3Joannna Klarcia Gosia5
  • A co do pani Śmiechowskiej, może warto napisać do jej pracodawcy i uświadomić im, że zatrudniają osobę potencjalnie niebezpieczną dla pacjentów? W końcu instruktor pływania ma wiele okazji, aby zakończyć czyjeś "złe życie"...

    https://www.facebook.com/inspire.malta/?ref=br_rs
    Podziękowali 1Klarcia
  • mailiwiju - możesz to sobie odbierać jako brak argumentów (spodziewałam się takiej odpowiedzi), ale tym zdaniem które zacytowałam udowodniłaś że zupełnie nic nie łapiesz, a mnie szkoda już czasu. ile można kopać się z koniem i tłumaczyć mu w kółko to samo, skoro na końcu i tak powtórzy wrzutki o Hitlerze, eliminowaniu brzydkich i niewygodnych dla społeczeństwa, egoizmie etc. nie wiem jak można być zaślepionym czy też ile mieć złej woli by tak właśnie odczytywać sprzeciw wobec przymusu rodzenia dzieci z np Zespołem Pataua. a może uważasz że skoro tobie tak ciężko to każda inna kobieta w podobnej sytuacji powinna mieć tak samo.
  • Tak tak właśnie uważam , kurwa jakim prawem inne kobiety mają prawo mieć lepiej niż ja!!!!! Czemu one mogą zabić a ja nie, ustawodawca odbiera mi prawo wyboru!!!!
    Czyste skurwysyństwo!
    Rozgryzłaś mnie!!!!


    Jesteś taka mądra, błyskotliwa i empatyczna
    że aż się rzygać chce.



     
    Podziękowali 3Klarcia Gosia5 draconessa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.