Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

18911131424

Komentarz

  • ale bym sie wykąpała w morzu..ciepłym .. 
  • Fajne torby męskie ma Fossil.
    warto przejrzeć. 

    Elunia 
    teczki, czy tez cos w stylu walizeczki sa nadal noszone. 
    Najczesciej -do garnituru, czy czegoś elegantszego to skórzany wyrób. 
    Taki co pomieści laptopa, no niektórzy jeszxze używają ich do pracy.

    torby na ramie wydaje mi sie ze częstsze s użyciu, wszak teraz dobry tel wystarczy i lapka targać nie trzeba.


  • Wiem, ze cena może odstraszyć, alw to jest super porządna skóra, torba na lata, ma tez długi pasek do noszenia przez ramie, wsyzstko się mieści i może być i do garnituru i do bardziej sportowych ciuchów. Dla Panow
    https://laboba.pl/pl/glowna/143-torba-new-york-czarna-groch.html
  • edytowano maj 2017
    Ci, którzy u nas ostatnio na prymicjach śpiewali, wyglądali mniej więcej tak: 


  • Co do strojów męskich, uważam, że to kwestia pokoleniowa.

    Młodzi zwracają uwagę w większym stopniu. 45+ ubierają się po prostu w to, co mają pod ręką.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • tymka powiedział(a):
    ja mężowi zanabyłam na Boże Narodzenie taką z grubsza torbę
    https://www.merg.pl/product-pol-51643-Camel-meska-torba-Skorzana-daag-PRIMO-uniw.html?gclid=CKKO4MrBl9QCFVpJGQodqPkH_Q
    Nosi ją głównie do pracy, co prawda, ale jest całkiem przyjemna.

    @tymka swietna torba! Prosta i meska. I ma styl:-) Bardzo mi sie podoba.
  • Malgorzata powiedział(a):
    No i ten mięsień piwno -telewizyjny .To zjawisko masowe . 
    Brak.mam
  • PAnowie nie musza zbyt duzo filozofowac zeby ladnie wygladac 

    https://pl.pinterest.com/pin/482800022531551701/

    https://pl.pinterest.com/pin/414260865704167576/

     <3 


    Podziękowali 1Milagro
  • @asiao, tak. Tylko dobrze jakby do tego mięśnia piwnego nie mieli i czasem fryzjera (żonę która obcina itp) odwiedzili;).
    I nie ma nic gorszego niż facet, który uważa, ze nic ze sobą nie musi robić, wystarczy ze jest mężczyzną ;)
  • Nie muszą filozofować, wystarczy, że są modelami :) By wypadało wrzucić tu jakąś Cindy Crawford i dodać od niechcenia, że to dla kobiety żaden problem tak samo wyglądać, jeżeli o siebie zadba :)
  • Ale kobiet szczupłych, zadbanych jest naprawdę sporo, a nawet wśród tych ciut większych, naprawdę dużo potrafi się fajnie ubrać.
    a z Panami gorzej, chociaż nie dotyczy to oczywiście wszystkich ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • moja Mama uważa, że jak mężczyzna wygląda na zaniedbanego, to to wina żony, że o niego nie dba, także ten...
  • Nie trzeba dbać o mężczyzn,  od nich trzeba wymagać.  Dają radę. 
  • No co ty, mój mąż nie ma brzucha i nie pozwoliłabym mu wyhodować.  Wysportowany facet prawie we wszystkim wygląda dobrze.


    Podziękowali 1Anka
  • Mój teść zawsze powtarza: mój mąż świadczy o mnie także ten tego...
    uprzedzam pytania, mój teść ma żonę :)

  • A jak Pani ma sukienke to nozki z wloskami czy bez?
    Jak Panie to czuja?
    Ja wole byz?





  • Tryk 

    :)

    o ogolonych nóżkach i paczkach tez było, emocje niczym przy kieckach kąpielowych :D 

    w dzisiejszych czasach niechlujstwo ciezko wytłumaczyć niewiedza czy brakiem funduszy.
    dostep do neta powszechniejszy niz wc w domu, sh wiecej niz pszczół w pasiece - mozna sie ubrać za małe pieniądze 
  • U mnie maz ubraniowo bardzo nieskomplikowany, a przyzwoicie ubrany: koszule i gacie (zwykle, materialowe, ale nie jakies super eleganckie) kupuje w Zarze, najchetniej hurtowo na wyprzedazy zimowej. Ciekawe wzory czasem maja, nadaje sie to do lazenia na co dzien.
    A dokumenty, klucze, lunch itd nosil do tej pory w plecaku i ja sporo facetow wlasnie z plecakami widze, nawet takich w garniturach. Na BN kupilam mu taka teczke
    http://www.pakamera.pl/torby-na-ramie-unisex-klasyczna-torba-skorzana-s-nr1581146.htm
    i teraz z nia na co dzien chodzi. Nie jest jakos szczegolnie elegancka, wiec nie razi, jak maz czasem softshella zalozy i torbe wezmie.
  • ale ja wkleilam meskie ubranie niepretensjonalne 
    a wszyscy od razu o gabarytach  :p
  • Czyli wynika z dyskusji, że najładniejszy jest własny mąż, a inni to brzydale. Tak trzymać :)
  • Panowie xl tez moga dobrze wygladac 
    https://pl.pinterest.com/pin/420382946457375003/
  • Elunia powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    A jak Pani ma sukienke to nozki z wloskami czy bez?
    Jak Panie to czuja?
    Ja wole byz?





    Ja wolę wąsa pod nosem, a co niech się pląsaaa



    Maz was pod nosem a nozki tez wlosem dla Pan
  • Ojej, jak mogłaś!
    Podziękowali 1Katia
  • braknie mi tej kulającej się emotki :)
    Podziękowali 3kluska madzikg hipolit
  • edytowano maj 2017
    O tak, te meskie ni to polbuty ni to sandaly w polaczeniu z podkoszulka i kamizeleczka albo rozciagnietym swetrem to malo szczesliwy zestaw. Nie bardzo rozumiem czemu takiemu obrazkowi jest przeciwstawiany zniewiescialy gej czy wymuskany model - tak malo wyobrazni macie ze nie umiecie wymyslic nic pomiedzy? ;) Tu przeciez nawet nie chodzi o drogie ciuchy czy urode, tylko o zadbanie i dobor ubran.
    Co do pań z nadwaga ubranych w przykrotkie spodnice, osobiscie bardziej mnie odpycha widok meskich biustow podkreslonych przylegajacymi t-shirtami przez podtatusialych 40- paro latkow.
  • Kamizela podstawa
  • Niektórzy panowie większej tuszy ubierają się w strój maskujący jednak. Nie paradują w szortach i z gołym brzuszyskiem.
  • Ja już jestem w takim wieku, że mnie te kwestie wabienia etc. jakoś są dalekie.
    Choć dziś znalazłam w szafie ładną bluzkę klasyczną, ale przejrzystą. Patent wymyśliłam, żeby oprócz bielizny jeszcze włożyć pod spód top na ramiączkach. Wg mnie jest przyzwoicie. Ale boję się, że mi mąż nie pozwoli iść do pracy. Bo będzie zazdrosny na przykład o mojego szefa  :wink: .
    Serio.
  • Mój mąż elegancki tak uważam. Brzucha tak bardzo nie pozwoliłam wyhodować, bo już brzuszek posiadał, gdy się pobieraliśmy.
    Zresztą oboje lubimy pojeść i nie jesteśmy sportowi.

    Ale uważam, że naprawdę nieźle wygląda, tyle, że przypłaca to tym, że trochę się gotuje w gorące dni. Bo nie pozwala sobie na zbytnią swobodę. Wybiera strój maskujący.

    Ale lubię go w tych strojach typu koszula wyprasowana z krótkim bądź długim rękawem plus spodnie długie. W ostatnich dniach jasnobeżowe lniane. Klasyczne buty i oki.

    Tyle, że pod spód t-shirt z krótkim rękawem, właśnie maskujący, więc mu za ciepło, ale tego nie wyperswaduję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.