Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebuję porady

1567911

Komentarz

  • Ja depilatora używałam jak byłam sama w domu tylko.z wrzaskiem i jękiem bólu . na szczęście przyszedł moment sprzedaży .. i koniec z katowaniem się.. teraz codziennie seledynowa gillette  i już nie narzekam :-) chociaż ta niszczycielska siła brzmi dobrze.. 
  • Lubię depilator. Używam od zawsze. 
    Podziękowali 2blaekie madzikg
  • Z czasem idzie się przyzwyczaić do depilatora, a włosy się osłabiają i łatwiej wychodzą. Co prawda żeby korzystać z niego tylko 2-3 razy do roku, to chyba absolutnie nieosiągalne dla mnie, ale tak czy inaczej mogę go używać zdecydowanie rzadziej, niż maszynki
    Podziękowali 1Nika76
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Lubię depilator. Używam od zawsze. 
    Dokładnie. 
  • edytowano październik 2019
    Ja tez depilator kilka razy na rok.  Na pewno nigdy częściej niz raz na miesiąc.  Od dwudziestu pięciu pewnie lat ten sam silk epil Brauna. Wlasnie od jakiegoś czasu zastanawiam sie czy jakbym sobie  zafundowala nowy Brauna  to bedzie lepszy czy gorszy? Bo seniorowi nic specjalnego do zarzucenia nie mam, ale może teraz są lepsze, dokładniejsze? Ktos ma doswiadczenie z nowymi Silk Epil? Po podobnej akcji z maszynką  do strzyżenia Philipsa mam wątpliwości czy nowe = lepsze.
  • Mi po wszystkich depilatorach wrastają włoski, chociaz peelinguje itd. Taka uroda... 
    Już sie pogodziłam, ze nie ma dla mnie ratunku, codziennie gole :/ 
    Podziękowali 2MAFJa AgaMaria
  • Nie robią się Wam takie czerwone kropki po depilacji, skóra gorąca i zapalona? 
    Podziękowali 1kiwi
  • mamaw powiedział(a):
    Nie robią się Wam takie czerwone kropki po depilacji, skóra gorąca i zapalona? 
    Nie. 
    Podziękowali 1mamaw
  • Bambidu powiedział(a):
    Ja tez depilator kilka razy na rok.  Na pewno nigdy częściej niz raz na miesiąc.  Od dwudziestu pięciu pewnie lat ten sam silk epil Brauna. Wlasnie od jakiegoś czasu zastanawiam sie czy jakbym sobie  zafundowala nowy Brauna  to bedzie lepszy czy gorszy? Bo seniorowi nic specjalnego do zarzucenia nie mam, ale może teraz są lepsze, dokładniejsze? Ktos ma doswiadczenie z nowymi Silk Epil? Po podobnej akcji z maszynką  do strzyżenia Philipsa mam wątpliwości czy nowe = lepsze.
    @Bambidu, czyżbysmy taki sam miały...?

  • @Bambidu nie wiem jak z braunem,  ale z depilatorem philipsa nie widzę różnicy między dwu, a dwudziestokilkuletnim. 
    Podziękowali 1madzikg
  • @kiwi biały z żółtym włącznikiem?
  • No......  B)
  • mamaw powiedział(a):
    Nie robią się Wam takie czerwone kropki po depilacji, skóra gorąca i zapalona? 
    Miałam po żyletce, po golarce nie.
    A ten Silk Epil to jest chyba też golarka właśnie? Czy 2w1?

  •  Skatarzyna powiedział(a):
    @Bambidu nie wiem jak z braunem,  ale z depilatorem philipsa nie widzę różnicy między dwu, a dwudziestokilkuletnim. 
    Podejrzewam @Skatarzyna,  że z Braunem byłoby to samo. Obecnie za sukces należy  chyba uznać jak nie jest gorzej....
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • mamaw powiedział(a):
    Nie robią się Wam takie czerwone kropki po depilacji, skóra gorąca i zapalona? 
    laser?
  • mamababcia powiedział(a):
    O, witaj @tryk!
    Witaj serdecznie
    Podziękowali 1mamababcia
  • Gdzie żeś Ty bywał czarny baranie,  czarny baranie? Tryku, że sto lat?
    Podziękowali 3mamababcia madzikg nowa
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Gdzie żeś Ty bywał czarny baranie,  czarny baranie? Tryku, że sto lat?
    Witaj
  • kiwi powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    Nie robią się Wam takie czerwone kropki po depilacji, skóra gorąca i zapalona? 
    Nie. 
    Mnie też nie, jeśli przemyję przed depilacja mydłem protex i dam się nogom wygoic w godzinę 
    Podziękowali 1mamaw
  • Mam prośbę do Warszawiaków . Kuzynka poszukuje pracy . Do końca miesiąca pracuje na poczcie . Jest po studiach licencjat bezpieczeństwo wewnętrzne a magisterka dokładnie nie pamiętam , coś z Chinami . Jeśli nie znajdzie pracy w Warszawie to czeka ją powrót do domu a tu bracy brak. Gdyby ktoś coś to będę wdzięczna


  • Spytam i tu. Mam taki parowar. Dzieci mi zgubily oslone grzalki, nieduza plastikowa tuleja. Moze ktos ma pomysl czym to zastapic? Bez tego bezuzyteczny parowar, a przydalby sie bardzo.
  • Bea powiedział(a):
    Napisz do producenta o zapotrzebowanie na ową czesc
    Moze byc problem, to parowar z biedronki. Postaram sie dorobic z butelki dla dzieci.
  • @mamuma napisałam do biedronkowego Boku w podobnej sprawie, bo kupiłam robota na promocji i dopiero po jakimś czasie zauważyłam że brakuje jednego ostrza. Zapytałam czy jest możliwość dokupienia części. Odpisali mi, że oni nie zajmują się tym ale skierowali mnie do serwisu producenta, podali nawet namiary. Inna sprawa, że części mi nie sprzedadzą, ale moze Tobie się uda :) 
    Podziękowali 1mamuma
  • Karcher polprzemysłowy? Nam się sprawdzał. Dwa albo trzy najprostsze modele w tej cenie będą.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Czekam aż odparują. Nic nie używam.
    Podziękowali 1monika5
  • Czyszcze sprayem Chemax2 kupiłam duże opakowania na allegro sporo taniej niż u optyla
  • edytowano styczeń 2020
    @OlaOdPawla dzięki juz wiem o czym bedę marzyć :)))
  • Tak napisane choć nie czyszczę codziennie by móc się wypowoedzec
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.