Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

1434445464749»

Komentarz

 • Ostatnio słuchaliśmy w podróży audiobooków z książkami Korczaka o królu Maciusiu I. Mnie w dzieciństwie lekko przerażały, ale moim dzieciom bardzo się podobały.
 • Muszę zacząć w końcu czytać książkę o św. Pawle. Kupiłam ją i leży. Do dokończenia mam także „Rekolekcje” biskupa Rysia.
 • Czytam biografie Czechowa autorstwa Śliwowskiego.
 • Ja ostatnio nic ambitnego: 
  Saga o dworze na lipowym wzgórzu
  Jakiś średniak Mroza
  Motylek Katarzyna Puzynska
  I powieść Bator "Piaskowa Góra"
 • Moje dzieci czytały książkę Tobiasza i naprawdę im się podobała. Wśród znajomych dzieci i młodzieży też krążą o niej pozytywne opinie. Syn czeka na kolejny tom :)

  Mój syn ma teraz 13 lat (czyli tyle, ile miał Tobiasz, gdy napisał tę książkę)... jest inteligentny, naprawdę zdolny ze wszystkiego, ma wyobraźnię i lekkie pióro, kocha czytać książki, więc i pomysłów mu nie brakuje, ale wiecie, delikatnie mówiąc nie lubi wysiłku ;) myślę, że jest to przypadłość wielu chłopców w tym wieku.

  I tak nawet sobie ostatnio o tym myślałam, że gdyby naprawdę się tak wysilił, że napisałby ponad 300 stron sensownej powieści, którą jego rówieśnicy (a nawet niektórzy dorośli) czytaliby z zainteresowaniem, to chyba faktycznie mimo obaw, że wpędzę go w pychę i skażę na przedwczesny debiut, i tak wydałabym tę książkę.
  Rodzicom chodziło o docenienie tego wysiłku - tak po prostu, uznali, że wychowawczo będzie to dobry pomysł i myślę, że się nie pomylili.

  Także polecam, jeśli macie dzieci, które lubią tego typu lektury :)  https://allegro.pl/listing?string=tajemnica janickich

 • "Zielarka z Bukowej Góry" Kazimierza Kilijana
 • Ja czytam "Dziecko wysoko wrażliwe" E. Aron.
 • @ominika

  27 śmierci Toby'ego Obeda recenzowałam jeszcze przedpremierowo. Pamiętam że jechałam autobusem na kurs, czytałam i aż nie mogłam powstrzymać się od płaczu. Wstrząsająca książka.

  Teraz czytam "Przewóz" Stasiuka. Zapowiada się dobrze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.