Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Afery Pis

12123252627

Komentarz

  • E, jak na folklor to 12% to całkiem sporo.
  • Paprotka powiedział(a):
    E, jak na folklor to 12% to całkiem sporo.
    Owszem, ale to dlatego, że Pis nie mając szans na zwycięstwo, nie wystawił swojego kandydata. Gdyby tak zrobił, pewnie te 12% głosowałoby na Pis.
  • beatak powiedział(a):
    Jako mieszkanka Gdańska twierdzę, że tak.
    dobrze wam tak
    w sumie jak chcieliście 
    to macie  :D
    Podziękowali 1asiao
  • Co by było, gdyby PO przejęło Sacharę w zarządzanie?
    Po dwóch latach musieli by importować piasek. ;)
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    No i kolejna krewniaczka człowieka z pisu otrzymała intratną posadę, tym razem jest to kuzynka Morawieckiego. Ciekawa jestem, czy wcześniej była przedszkolanką, twarzą (nogami, ustami, tyłkiem) czegoś lub kimś (czymś) innym. Czy są jeszcze inni potrzebujący krewni/przyjaciele/kochankowie/kumple od kielicha?

    Jest oczywistością oczywistości, że w spółkach z udziałem skarbu państwa zatrudnia się szczególnie zaufane osoby. Tak jest w całej Europie.
    Chociaż nie zawsze dobrze się trafi, bo i zaufani bywają nieuczciwi.
    Jednak głupotą byłoby zatrudnienie człowieka z powiązanego z opozycją.
    Nawet jeśli ta osoba nie ma żadnych kompetencji do pracy na wysokim stanowisku? Co za kolesiostwo!!
    Gdzie oprócz państw 3 świata z paniusi reklamującej rajstopy robi się szychę mającą ogromny wpływ na kase państwa?
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    A oprócz wspomnianej afery, to Dubieniecki kierował grupą przestępcza, o czym MK musiała wiedzieć, nie uwierzę, że nie. I może jeszcze powiesz, że to nie jego związki z Kaczyńską i pisem ratują go przed więzieniem i porządnym procesem. <

    1. Może wiedziała, może nie - obstawiam raczej drugą opcję.

    2. Absurdem jest stawianie tezy, jakoby związek (już przebrzmiały, nie cierpią się) Dubienieckiego z M. Kaczyńską ratują go przed porządnym procesem.
    Z PiS ten pan w żadnej mierze powiązany nie jest.
    Jeżeli ktoś go chroni, to stary układ, bo jak na razie jest nie do rozbicia.
    A nie ratuję? Serio? Gdyby ktoś po drugiej stronie politycznej barykady miał na sumieniu to samo, co Dubieniecki, to pisowskie media grzmiałyby i szumiały, a że były mąż córki i ojciec wnuków Kaczyńskich to zrobił, to ani widu ani słychu.

    Taaak, Klarciu, znasz ich osobiście, że jesteś tak pewna, iż się nie cierpią? Jak na osoby nie przepadające za sobą coś często się spotykają, powiedziałabym że aż za często, nawet jeśli mają dzieci.

    Oczywiście, że jako ex mąż Marty Kaczyńskiej i ojciec jej córek z pisem w żadnej mierze powiązany nie jest. Ty serio wierzysz w to co napisałaś? Przecież J.Kaczyński zrobui wszystko, aby ochronić swoją bratanicę, bo gdyby porządnie dobraliby się do tyłka D, to jej 4 liter nie ominęliby

    A czemuż to stary układ miałby go chronić, skoro jest mocno i ma amen związany z pisem?
  • Stary układ jest zły , nowy układ to normalne stosunki zaufania ... Ech ...
  • beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Polecam zapoznać się z tragiczną historią Janowa - całe lata, ba-dziesięciolecia interes kwitł i był dumą Polski.
    Wystarczyły orły z PiS i już upadłość
    czemu nikt nie widzi, ze oni Polską zarządzają właśnie jak i Stadninami???
    Mierni ale wierni aparatczykowie, co to na wyscigi przed prezesem ukłony biją

    I jak to wyjaśnicie, zwolennicy PiSu?
    Na pewno jakieś wyjaśnienie się znajdzie.  Klarcia wszystko Ci wytłumaczy. 
    Oj tak :) Klarcia jest dobra w wymyślaniu (często absurdalnych) usprawiedliwień na afery pisowców. Choćby pisowca na gorącym uczynku za rękę się złapało, to Klarcia i tak powie, ze to nie jego ręka i w sumie to o co tyle krzyku, przecież nic się nie stało...
  • Zaskoczona jestem wynikiem Brauna w Gdańsku.niekoniecznie jestem zwolenniczką ale ciekawie się dzieje
  • asiao powiedział(a):
    Zaskoczona jestem wynikiem Brauna w Gdańsku.niekoniecznie jestem zwolenniczką ale ciekawie się dzieje
    Wynika to z tego, że nie było żadnych kandydatów PIS, a przecież ta partia ma swoich zwolenników, także w Gdańsku.
  • http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24513900,jakie-tajemnice-zna-pani-basia-od-kaczynskiego-w-czasach-prl.html#a=167&c=157&t=3&g=a&s=BoxNewsLink

    To pewnie też nie ma znaczenia...
    I bzdura.

    Co w sumie mnie cieszyloby,bo jak sobie pomyślę, ze prezes mógłby byc zakladnikiem dawnych służb...
  • kociara powiedział(a):
    To pewnie też nie ma znaczenia...
    I bzdura.
    Nie ma znaczenia o tyle, że nie jest to wyjątek a norma w świecie polityki. Praktycznie każdy polityk z każdej opcji jest uwikłany w działalność dawnych służb.
  • Jakubiak dołączył do Koalicji RN, Brauna, Liroya i Korwina. Się cieszę. Siła prawicy rośnie:)
  • beatak powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Zaskoczona jestem wynikiem Brauna w Gdańsku.niekoniecznie jestem zwolenniczką ale ciekawie się dzieje
    Wynika to z tego, że nie było żadnych kandydatów PIS, a przecież ta partia ma swoich zwolenników, także w Gdańsku.
    Serio? Większość pisowcow z Gdańska, których znam, było całym sercem za Dulkiewicz. Dlaczego?na fali emocjonalnego terroru po zabójstwie Adamowicza + nachalnej prppagandy.
    Dowodzi temu marny wynik Skiby.
    Atsd w samej naszej dzielnicy widziałam 3 miejsca gdzie powieszone plakaty Brauna były zastępowane plakatami Dulkiewicz...
  • Dorotak powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Zaskoczona jestem wynikiem Brauna w Gdańsku.niekoniecznie jestem zwolenniczką ale ciekawie się dzieje
    Wynika to z tego, że nie było żadnych kandydatów PIS, a przecież ta partia ma swoich zwolenników, także w Gdańsku.
    Serio? Większość pisowcow z Gdańska, których znam, było całym sercem za Dulkiewicz. Dlaczego?na fali emocjonalnego terroru po zabójstwie Adamowicza + nachalnej prppagandy.
    Dowodzi temu marny wynik Skiby.
    Atsd w samej naszej dzielnicy widziałam 3 miejsca gdzie powieszone plakaty Brauna były zastępowane plakatami Dulkiewicz...

    Nachalna propaganda?
    Tak wyglada kampania. 
    Masz swoje „słupy” i pilnujesz, żeby ci konkurencja nie zakleiła. 


  • Przecież PiS praktycznie oficjalnie poparł pana Skibę. 
  • A co sądzicie o pobraniu przez Kacpra Płażyńskiego 20 tyś. zł  na rozwinięcie własnej firmy  po jego zarejestrowaniu jako bezrobotnego ???
    Podziękowali 1kociara
  • Może tu też trzeba coś uszczelnić ?
    Podziękowali 1kociara
  • No Hipolit nie do końca, nie do końca ;) trójmiejskie media oszaly.
     co do słupów, idąc tym tokiem - Braun w Gdańsku nie miał prawa do żadnego :D 


    A najlepszym dowodem wydolności nowej pani prezydent była akcja z pomnikiem Ks Jankowskiego.. dopiero jutro RM zajmie się głosowaniem, a wynik taki oczywisty...
  • Monika73 powiedział(a):
    A co sądzicie o pobraniu przez Kacpra Płażyńskiego 20 tyś. zł  na rozwinięcie własnej firmy  po jego zarejestrowaniu jako bezrobotnego ???
    A czytałam. A formalnie spełniał wymogi, kryteria i miał prawo ubiegać się o dotację? Bo jeśli w tym temacie był czysty, to czemu nie? Obywatel jak każdy inny...
  • Ale jest pula tych dofinansowań , rozpatruje je komisja , po rozmowie i ocenie biznesplanów ... On dostał , to ktoś inny nie dostanie ...
  • A majątek ma ... Doświadczenie zawodowe też .
  • Dorotak powiedział(a):
    No Hipolit nie do końca, nie do końca ;) trójmiejskie media oszaly.
     co do słupów, idąc tym tokiem - Braun w Gdańsku nie miał prawa do żadnego :D 


    A najlepszym dowodem wydolności nowej pani prezydent była akcja z pomnikiem Ks Jankowskiego.. dopiero jutro RM zajmie się głosowaniem, a wynik taki oczywisty...
    Każdy kandydat prowadzi kampanie. 
    Można poprzeć kandydaturę datkiem na kampanie. 
    Duze partie są finansowane z budżetu. 

    Kazdy z kandydatów ma takie same możliwości. 
    Poprzez kampanie w mediach chociażby. 
    Kosztuje to, ale coz, darmo nic nie ma. 
    To poniekąd inwestycja 

  • Monika73 powiedział(a):
    Ale jest pula tych dofinansowań , rozpatruje je komisja , po rozmowie i ocenie biznesplanów ... On dostał , to ktoś inny nie dostanie ...
    Ludzie ;) z definicji bezrobotny, który jest w stanie wymyślić biznes na który warto wyłożyć 20 kafli jest bezrobotnym tylko formalnie, bo potencjalnie musi być osobą zdolną znaleźć pracę / przekwalifikować się
  • Dorotak - a jakby to dostała np. córka Adamowicza , tez byś tak skomentowała ;) ?
  • I to jeszcze do tego środki z tej niekochanej przez niektórych UE ;)
  • Do majątku mu nie zaglądałam. Ale skoro był bezrobotny i otworzył DG to miał prawo się starać o to dofinansoeanie, czy nie? Jaki punkt regulaminu go dyskwalifikuje? Nazwisko czy przynależność.do partii??
    Podziękowali 2Klarcia Monira
  • @hipolit jeśli myślisz, że każdy z kandydatów ma takie same możliwości, to ja już nie kontynuuje :D 
    Podziękowali 3PawelK Odrobinka asiao
  • Nie dyskwalifikuje , natomiast sprawa wizerunkowo jest taka sobie. Ktoś inny tej dotacji nie dostał , najprawdopodobniej bardziej potrzebujący.
  • Najprawdobniej z gorszym wnioskiem i pomysłem? Nie wiem, nie czytałam i nie jestem od oceniania, kto bardziej, a kto mniej potrzebujący.

    Co do afer przeróżnych, jutro RM Gdanska będzie głosowała nad 'sprawa Ks Jankowskiego'. Ciekawe czy to będzie dobry materiał na zrobienie hałasu w mediach :) 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.