Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Afery Pis

12122232426

Komentarz

  • Mężczyźni już tak mają???? Wybacz ale nie kupuję. Tym bardziej, jeśli ma żonę i rodzinę . 
  • Kiedy burdele byly  prowadzone przez Kościół ? W jakich okolicznościach ? 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano kwiecień 2019
    Podziękowali 1Monika73
  • I żeby było jasne - Klarcia istnienia Domów Publicznych nie popiera, wręcz przeciwnie.
    Jednak podchodzę do problemu pragmatycznie.
  • A może to było takie wcześniejsze prima aprilis ;)
  • Naprawdę , mam nadzieję , że to fake .
  • Monika73 powiedział(a):
    Naprawdę , mam nadzieję , że to fake .
    Temat jest znany od jakiegos czasu, tylko nie wiazano incydentu z marszalkiem a innym politykiem pisu
  • Nie wiedziałam tego.
  • A właśnie czytam , że większym problemem było tu to , że CBA miało tuszować tę sprawę ... I tego dotyczyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
    Podziękowali 1Coralgol
  • No i jest oświadczenie. Marszałek będzie bronił swojego dobrego imienia. Nazwał te informacje oszczerstwami. W każdym razie takie info znalazłam w internecie...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zobaczymy , co z tego ostatecznie wyniknie ... Jednak na takim przykładzie zobaczcie , jak niefortunne jest łączenie funkcji Ministra Sprawiedliwości z Prokuratorem Generalnym...
  • Monika73 powiedział(a):
    (...) Mnie natomist irytuje na co i jakie podmioty otrzymują pieniądze publiczne. Np jeśli chodzi o srodki przeznaczone na pomoc ofiarom przestępstw. 
    Kogo masz na myśli? Tych kilka mi znanych bardzo dobre.
  • Jan _U udostępniałam z tego co pamiętam kilka dni temu na Fb , poszukam. Chodzi nie tylko o to , które podmioty otrzymały ale i o te , które do tej pory świetnie się sprawdzały a teraz nie otrzymały . I że nie wszystkie podmioty , które kasę potrzymały , mają dokładnie w celach statutowych pomoc ofiarom przestępstw . I że wszystkie te podmioty , które dofinansowanie dostały , były powiązane z Ministrem Sprawiedliwości. W każdym razie takie informacje znalazłam na stronie internetowej Iustitii i na podobnych stronach Fb.
  • A teraz jeszcze czytam , że wyniku kontroli NIK wykazano , że resort sprawiedliwości złamał dyscyplinę finansów publicznych w ten sposób , że ze środków , które wpłynęły na Fundusz Sprawiedliwości ( na pomoc ofiarom przestępstw) finansował m. in. działalność CBA . Chodzi o środki , które zgromadzono w latach 2016 -2017 .
  • jan_u powiedział(a):
    Monika73 powiedział(a):
    (...) Mnie natomist irytuje na co i jakie podmioty otrzymują pieniądze publiczne. Np jeśli chodzi o srodki przeznaczone na pomoc ofiarom przestępstw. 
    Kogo masz na myśli? Tych kilka mi znanych bardzo dobre.
    A to nie Rydzyk otrzymał kasę zabraną z funduszu na rzecz ofiar przestępstw?
    Podziękowali 1persa
  • Rydzyk coś dostał ale naprawdę nie wiem, co to były za środki. Chyba raczej nie z Funduszu  Sprawiedliwosci ale głowy nie dam ... 
  • A ten Fundusz to jest lakomy kąsek, tam spływają nawiazki orzeczone wyrokami karnym,, a w ostatnim czasie zmieniły się przepisy i w razie skazania za pewne przestępstwa taka nawiązką jest obligatoryjna. 
  • Monika73 powiedział(a):
    Rydzyk coś dostał ale naprawdę nie wiem, co to były za środki. Chyba raczej nie z Funduszu  Sprawiedliwosci ale głowy nie dam ... 
    https://www.google.com/amp/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23994360,pieniadze-z-pomocy-ofiarom-przestepstw-trafia-do-o-rydzyka.amp ;
    Podziękowali 1Monika73
  • Nie mogę tego otworzyć .
  • Cos zle wkleilam
    Google jakby co 
  • Może to wina mojego komputera.
  • To już polityka. Tak się składa, że kilka lat temu szukałem informacji na ten temat, telefonów zaufania etc. Najlepszą sieć miało Centrum Praw Kobiet i pokrewne. Finansowaną że środków publicznych. Znam blisko osobę, która usłyszała, że tak naprawdę mogliby pomóc jakby zostawiła męża. Na tej zasadzie szeroko pojęta lewica miała największe doświadczenie w pomaganiu.
    Z tego co wiem Ministerstwo dopuściło szeroko rozumianą profilaktykę do finansowania z Funduszu Sprawiedliwości. A dalej to już decyzja polityczna czy działanie będzie realizować Fundacja Lux Veritatis czy Centrum Praw Kobiet.
    Niewątpliwie można to robić lepiej i sam znam projekty zrobione kiepsko. Ale generalnego kierunku zmian bym nie podważył.
  • Teraz nie mogę , ale jak znajdę chwilkę , to postaram się cos bliżej na ten temat napisać . Ale zaznaczam, że ja bardzo chętnie słucham argumentów osób , które mają inne zdanie na dany temat. :)
  • a gdzie te filmy z Kuchcińskim?
    Podziękowali 1Aniela
  • Ostatnio dowiedziałem się, ze yes,yes,yes ma problemy z alimentami na izunię. Nie lubię gościa, ale jednego nie rozumiem. Czemu on ma płacić na pełnosprawną młodą kobietę? O co komą?
  • bo straciła zdrowie będąc z nim w tak zwanym małżeństwie. Nie wolno schorowanej żony zostawić bez zabezpieczenia, ciekawe czy o prawdziwą żonę Kazio dba.
  • Chciał miłości od córci to niech płaci panience...
    Skoro skuns niewierny nie potrafił dotrzymać zobowiązań wobec żony bo myślał organem...niech go koncertowo wycycka cwaniara do ostatniego guzika...
    sam chciał mieć "prawo do szczęścia" kosztem swojej rodziny. Ma co chciał ino inaczej to pewnie sobie wyobrażał. 
  • Doczytałem. Wolałbym, żeby ta kasa szła do prawdziwej żony, którą z tego co pamiętam zostawił w chorobie, a nie do lansiary, która na to nie zasługuje.
  • A skąd ma pieniądze, co pan fizyk tak sprzedaje? Nas, informacje o nas, które zdobył będąc premierem. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.