Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

13567118

Komentarz

• Krytykowali wszyscy, a teraz chyba wszyscy (?) chca dawać i wiecej, czy nie? Konfederacja ma cos takiego zapisane w programie?
  • Hope powiedział(a):
    Jak zwykle konstruktywna odpowiedź :) 
    A co Ci przyjdzie z tego, jeśli powiem o polityce energetycznej i polityce bezpieczeństwa?
    Gdybyś cokolwiek z tego rozumiała, sama byś wiedziała i bez mojego gadania, że obecnie nie ma żadnej partii poza PiSem która nawet ma tego w programie (a co dopiero mówić o realizacji).

PiS jako jedyny ma, miał i do tego jeszcze robi. To taka drobna różnica.

Podziękowali 1Pioszo54
  • Maciejka powiedział(a):
    Krytykowali wszyscy, a teraz chyba wszyscy (?) chca dawać i wiecej, czy nie? Konfederacja ma cos takiego zapisane w programie?
    Konfederacja raczej przeciw, oni proponowali 1000+ wynikające ze zmian opodatkowania pracy
    Podziękowali 1Maciejka
  • edytowano październik 2019
    Maciejka powiedział(a):
    Krytykowali wszyscy, a teraz chyba wszyscy (?) chca dawać i wiecej, czy nie? Konfederacja ma cos takiego zapisane w programie?
    Na papierze chcą. Gratuluję tym co w to wierzą.
    Konfederacja jest tu wyjątkiem, ale to margines póki co.
    Oni dawać nie chcą bo jadą na innej narracji.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Hope powiedział(a):
    Jak zwykle konstruktywna odpowiedź :) 
    A co Ci przyjdzie z tego, jeśli powiem o polityce energetycznej i polityce bezpieczeństwa?
    Gdybyś cokolwiek z tego rozumiała, sama byś wiedziała i bez mojego gadania, że obecnie nie ma żadnej partii poza PiSem która nawet ma tego w programie (a co dopiero mówić o realizacji).

PiS jako jedyny ma, miał i do tego jeszcze robi. To taka drobna różnica.

Ok, nie sil się, nie spodziewałam się i tak niczego konstruktywnego. 

Z resztą używanie argumentu ad personami o czymś świadczy. 
  • Hope powiedział(a):
    Ok, nie sil się, nie spodziewałam się i tak niczego konstruktywnego.
    Z resztą używanie argumentu ad personami o czymś świadczy. 
    Ale to nie argument ad personam, tylko prawda.

Przykład - jeśli kwestie polityki energetycznej i bezpieczeństwa nie są niczym konstruktywnym  - to nie tu nic do skomentowania, to się samo-komentuje.

• Ziew. 
    Podziękowali 1Bea
  • Hope powiedział(a):
    Ziew. 
    Cóż za cięta riposta ;-)
  • TecumSeh powiedział(a):
    Jeszcze jedno - seksualizacja dzieci.
    O to są tak naprawdę te wybory.
    To jest danie główne - reszta to przystawki.
    Akurat w radio słyszałam oburzona panią koordynator warszawską od WDŻ, że seksualizacja jest bardzo potrzebna w szkołach ponieważ nigdzie dzieci nie otrzymają rzetelnych informacji.
    Podała liczbę ciąż w szkołach średnich i inne statystki i tylko dzięki zajęciom w szkole problem można rozwiązać  :|
    Aha:)
    Nie zgadzam się z oburzoną panią koordynator.
    Liczba ciąż nieletnich jest wprost proporcjonalna do stopnia seksualizacji (szkolnej i pozaszkolnej).
    Więc to nawet nie leczenie dżumy cholerą a wprost gaszenie pożaru benzyną.
    Agnieszka powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Jeszcze jedno - seksualizacja dzieci.
    O to są tak naprawdę te wybory.
    To jest danie główne - reszta to przystawki.
    Akurat w radio słyszałam oburzona panią koordynator warszawską od WDŻ, że seksualizacja jest bardzo potrzebna w szkołach ponieważ nigdzie dzieci nie otrzymają rzetelnych informacji.
    Podała liczbę ciąż w szkołach średnich i inne statystki i tylko dzięki zajęciom w szkole problem można rozwiązać  :|

Chcą podnieść te statystki jeszcze wyżej.
    A wtedy uruchomią edukację co z tym zrobić .
  • Tylko pytanie, o jakim bezpieczeństwie mowa
    Bo póki co,to pis zadbało o bezpieczeństwo finansowe swoich ludzi i ich rodzin oraz krewnych i znajomych, ostatnio przyjaciolki M. Kaczyńskiej 
    Bezpieczeństwo przed ewentualną karą dla uczestnikow niejasnych spraw, autorow szwindli i przekretow-patrz paraliz NIK 

A sprawa dozbrojenia armii jakos tak w szczerym polu...
    "Bezpieczeństwo, głupcze"... czy jakos tak
    Podziękowali 1Bea
  • kociara powiedział(a):
    Tylko pytanie, o jakim bezpieczeństwie mowa
    (...)
    A sprawa dozbrojenia armii jakos tak w szczerym polu...
    "Bezpieczeństwo, głupcze"... czy jakos tak
    Widać że nie masz najmniejszego pojęcia o czym mówisz.

No ale zapewne tak to właśnie przedstawiają w GW czy TVNie. Tam WOT to też porażka i w ogóle głupi pomysł. A jeśli pojawiają się informacje o modernizacji, to o opóźnieniach, problemach itp - albo że nie ma jeszcze tego i tego.

Modernizacja armii tak naprawdę zaczęła się dopiero za PiSu. I idzie całkiem nieźle.
    Oczywiście skala zapaści naszego wojska jest olbrzymia, budżet ograniczony, system niewydolny - więc to trwa.
    Ale i tak jest lepiej niż się spodziewałem.

Mowa też o bezpieczeństwie geopolitycznym - tu jest lepiej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 300 lat. Gaz, ropa, wojsko, i takie tam.
    Podziękowali 2Aneczka08 Rogalikowa
  • BeaBea
    edytowano październik 2019
    GUS opublikował dane za 2015r 
    Zadłuzenie w wys 276%PKB   :s

Grecja upadała przy 189%....
    Widać PiS potrafi zaklinać rzeczywistość

Zadłużenie kraju wzrosło trzykrotnie.

@TecumSeh faktycznie peło zawłaszyło kasę z OFE.
    PiS q swej łasce nie zabierze reszty darmo. Każe Ci zapłacić 15%  wartości pozostawionego Tobie kapitału bys miał poczucie, że dobry pan... Mógł zabrać wszystko a zostawił trochę....
    Nie martw się. Jak dojdą so władzy dalej to jeszcze im dopłacisz
    Podziękowali 3Tola stephanos Odrobinka
    Ależ oczywiście - ileż ja na tym forum się naczytałem co niby PiS nie zagrabi:)
    Aha, finanse publiczne też miały upaść, ile to lat temu?
    .
  • Jeśli chodzi o pięćsetki, to przynajmniej Korwin od zawsze mówił, że takie rozdawanie jest be i jest w tym konsekwentny.  Z tego względu nie wiem, czego się spodziewać po Konfederacji, bo narodowcy mają zdaje się odmienne podejście, tak @Odrobinka?
  • Jakoś niemiecki specjalista od spraw gospodarki niedawno ogłosił, że Polska jest obecnie mniej zadłużona niż 4 lata temu. Opozycja bardzo by chciała, żeby gospodarczo było gorzej, ale obiektywni eksperci niestety nie chcą nic złego zauważyć i cały czas nasza gospodarka jest oceniana bardzo dobrze... 
  • Problem jest w braku rzetelnych informacji jest tylko ciągły krzyk opozycji o wszystko.
  • Agnieszka powiedział(a):
    Problem jest w braku rzetelnych informacji jest tylko ciągły krzyk opozycji o wszystko.
    Mam wrazenie,ze jak ktos publikuje informacje stawiajace poczynania rządu w niekorzystnym świetle, to wtedy jest krzyk,ze GW-,tvn-owska propaganda...takze Ten. 
    Tvpis sama propaganda sukcesu a o wtopach ani slowa
    Podziękowali 1Bea
    kociara powiedział(a):
    Agnieszka powiedział(a):
    Problem jest w braku rzetelnych informacji jest tylko ciągły krzyk opozycji o wszystko.
    Mam wrazenie,ze jak ktos publikuje informacje stawiajace poczynania rządu w niekorzystnym świetle, to wtedy jest krzyk,ze GW-,tvn-owska propaganda...takze Ten. 
    Tvpis sama propaganda sukcesu a o wtopach ani slowa
    Kociara, przecież nie ma żadnych wtop! Ten rząd jest cudowny i żaden inny nie będzie lepszy! To mówiłem ja - Jarząbek.
    i żaden inny nie będzie lepszy!

tego oczywiście nie wiemy,
    wiemy za to, jakie były poprzednie rządy
    i wiemy, że PiS stara się realizować obietnice wyborcze

:)

Podziękowali 3Polly TecumSeh Rogalikowa
  • Marzę o jeszcze lepszym rządzie. Ten jest bardzo dobry.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    i żaden inny nie będzie lepszy!

tego oczywiście nie wiemy,
    wiemy za to, jakie były poprzednie rządy
    i wiemy, że PiS stara się realizować obietnice wyborcze

:)

Czyli jest najlepszy!!!!
  • No właśnie, ich obietnice i plany a propos przedsiębiorców są mocno niepokojące.
    Podziękowali 1Bea
  • najpierw rzeczy pierwsze, czyli stworzenie sytuacji, w której rządzenie (się, czyli samostanowienie) będzie w ogóle mozliwe
  • Pioszo54 powiedział(a):
    najpierw rzeczy pierwsze, czyli stworzenie sytuacji, w której rządzenie (się, czyli samostanowienie) będzie w ogóle mozliwe
    W sumie to już 4 lata mają tę sytuację.
  • W ramach propagandy przedwyborczej, pospamuję trochę. Młody korwinista, mądrze gada, warto posłuchać: Świętość prawa własności.
    Podziękowali 1Bea
    beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    najpierw rzeczy pierwsze, czyli stworzenie sytuacji, w której rządzenie (się, czyli samostanowienie) będzie w ogóle mozliwe
    W sumie to już 4 lata mają tę sytuację.
    nie zrobili nawet całego pierwszego kroku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.