Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1235795

Komentarz

• Bea powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Tvn24  debata z udzialem przedstawiciel Pis, lewicy,konfederacji,ko, psl
    Co poniektórzy olali społeczeństwo...
    A kolejni co poniektorzy olali temat,ktory byl motywem przewodnim poprzednich wyborow-Smoleńsk mianowicie.
    Ktoś wie,czym zajmuje sie teraz ( za chyba calkiem niezle pieniadze) podkomisja smolenska?
    Bo cus cisza w temacie od dawna.
    A wieke rzuconych slow z wiatrem poooszlooo
  • Komisja wraz z panem Oszołomem na czele zapadła się na pewiem czas w oparach mgieł smoleńskich  B)
    Tak bezpieczniej. Społeczeństwo w dużej mierze już tematem zmęczone :D
  • @TecumSeh Też bym sobie postrzelała. Mąż z pracy jeździ na strzelnicę i bardzo to lubi a ja w domu siedzę.
  • kociara powiedział(a):
    Minister Szyszko nie zyje 
    Już wiekowy był....
  • Szyszko podczas rządów platformy wygrał proces z EU w Strasburgu o limity CO2. O przywrócenie ilości, która gwarantowała, że nie musieliśmy kupować. Platforma wyrok olała, przez co w tym roku około 7 miliardów zł na dopłaty do prądu poszło z naszej kasy.
    I najbardziej wkurza, że nikt za to nie siedzi.
  • W kwestii smoleńskiej dzieje się dużo, mam bliską osobę w komisji, można pobrać raport. Generalnie jest wiele prac w trakcie w wielu naukowych ośrodkach na świecie. 
    Stan obecny w skrócie, nie podlega dyskusji,że  była eksplozja w czasie gdy samolot był w locie przed jakimikolwiek brzozami. I wiele innych mniejszych ustaleń przeczących oficjalnej wersji. Nie ma pewności co do przyczyny, badają to.
    Nie mówi się o tym, bo gorszy sort zrobił z tego sprawę taboo,o której się nie mówi.
  • J2017 powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Minister Szyszko nie zyje 
    Już wiekowy był....
    No moze i . Za to prezes Kaczynski juz zaczal sugerować publicznie brzydkie rzeczy.

Pawel a czyvten raport to ujrzy swiatlo dzienne?
    Sorry,ale argument o sorcie to jest smieszny
    Podziękowali 1Bea
  • @Kociara, ty to lubisz jątrzyć. Jakie dokładnie brzydkie rzeczy były sugerowane? 
    Podziękowali 2argento Rogalikowa
  • Ze zginął nieprzupadkowo,w tym momencie  i ze majestat smierci nie pozwala o tym teraz szerzej mówić. 
    Można znaleźć wypowiedź w necie
    Podziękowali 1Bea
  • edytowano październik 2019
    Toż czytałam.
    "Dzisiaj dzień z jednej strony dobrych wydarzeń, ale było też to wydarzenie wyjątkowe tragiczne, smutne. Odszedł nasz stary kolega, wieloletni towarzysz naszej drogi, odszedł przedwcześnie i odszedł w szczególnych okolicznościach. Majestat śmierci nie pozwala mi dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz - powiedział Kaczyński"
    No i? Gdzie
    prezes Kaczynski juz zaczal sugerować publicznie brzydkie rzeczy
    ?

Wyjaśnienie też czytałam i dokładnie tak odczytałam jego słowa. Ale można sobie interpretować...

• edytowano październik 2019
    "To nie był przypadek, że akurat dzis, akurat teraz..." - jak to rozumieć w takim razie?

I jeszcze to
    "Jeżeli mówiłem, że profesor Jan Szyszko nie zginął przypadkowo, to miałem na myśli przede wszystkim jego ogromne zaangażowanie. Nie był już młody, miał 75 lat, chociaż w formie był, jak się wydawało, bardzo dobrej – wyjaśnił prezes PiS"

Zginął?
    Przecież to jest jednoznaczne. 
    Podziękowali 2obwarzanek Bea
  • Raporty są dostępne, wystarczy pogoglac.
    Zginął to nie to samo co został zabity, jak rozumiem sobie interpretujesz.
  • Po prostu dzień przed śmiercią wszędzie pisali o zmanipulowanej jego wypowiedzi. Jest to chamskie i starszy człowiek może się tym bardzo denerwować. Ja też to czytałam i myślałam co za głupoty gada, że żłobki i przedszkola to pozostałość komunizmu. A jak przytoczyli cała wypowiedź,było jest jasne, że chodziło mu o problemy z przedszkolami i żłobkami. Mimo,że cytat był ścisły, to wykorzystali jego przejęzyczenie. Tym bardziej mógł się tym martwić, że naprawdę tak powiedział i wyjęte z kontekstu było to słabe.
  • PawelK powiedział(a):
    Raporty są dostępne, wystarczy pogoglac.
    Zginął to nie to samo co został zabity, jak rozumiem sobie interpretujesz.
    "Zginął"  w kontekście śmierci oznacza śmierć gwałtowną, nagłą, tragiczną.
    I to nie to samo, co "zmarł/odszedł", choć skutek jest oczywiście taki sam.
    Więc nie sądzę, by było to przypadkiem użyte pojęcie.
    No, chyba że na zasadzie "bynajmniej-przynajmniej" ale doprawdy, podejrzewać prezesa o nieznajomość czy niezrozumienie pojęć, którymi się posługuje to jednak nadużycie
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Dziś rozmawiałam że znajoma z DK i zeszło na wybory i dobrze bo się dowiedziałam o Bożym człowieku kandydacie z Warszawy i z Dk. Jest posłem będzie kandydował na kolejną kadencję. Tu pisać nie będę kto ani zjakiej partii w razie czego info na priv.
  • Tecum pilnuj bardziej telefonu,bo jakis małolat na Twoje konto pisze i jeszcze pewnie sie cieszy,a moze nawet i chwali (małolaty tak mają,bekanie np to dla nich super zart) ,ze uuuuuuu ale dowalił komuś.
    A jak juz namierzysz małolata to bądź proszę wyrozumialy. Ta głupota kiedys dorosnie
    Podziękowali 4apolonia Bea beatak Wandeal
  • Aneczka08 powiedział(a):
    w razie czego info na priv.
    A to poproszę :)
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Widze ze telegon nadal w rękach malolata
    Podziękowali 2Wandeal Bea
  • Wlasnie pytam meza:
    - idziesz na wybory?
    - jakie wybory?
    kurtyna :D
    wiec mozna miec jeszcze bardziej wywalone na wszystko, okazuje sie...
  • Fajny spot zachecajacy do pojscia na wybory z Kubą Wieckiem widzialam. Z telefonu nie wkleję.
  • "Prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu" - ciekawe, czy tym razem jakiś oszołom wyskoczy, że Kościół agituje w ciszy przedwyborczej  :D A to akurat fragment psalmu z dziś. Kiedyś też pojawiła się zbitka "prawo i sprawiedliwość" w psalmie, czy w w czytaniu, akurat w dniu wyborów i niektórym się alarm włączył:  "Kościół się miesza w politykę" tak, król Dawid też głosował na PiS  ;)
    Podziękowali 3Polly mader palusia
  • Są jakieś wstępne statystyki?
  • 18,14 % frekwencja
    Podziękowali 1asiao
  • W moim trzy
  • I wszyscy z tej samej listy  :D
  • w moim okregu dwa nazwiska na liscie do Senatu

• Taki był plan z tymi dwoma nazwiskami
  • W moim 3 nazwiska i 3 różne komitety :) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.