Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1565759616291

Komentarz

  • A ja na wybory nie idę chyba, nie mam na kogo głosować, Duda mnie nie przekonuje, Trzaskowski tym bardziej. Ale to było do przewidzenia. 
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Kosiniaka to chyba nie, a i Hołownię tylko w części.

    Dolicz jeszcze Konfederację.
  • Prayboy powiedział(a):
    Wiadomo. Hołownia po to został wymyślony

    Ja już dawno temu - na początku, gdy Rafał dołączył - pisałam, że obaj panowie grają do tej samej bramki. Potwierdziło się to później, gdy się okazało, że na TT ta sama osoba prowadzi oba konta.
  • paulaarose powiedział(a):
    A ja na wybory nie idę chyba, nie mam na kogo głosować, Duda mnie nie przekonuje, Trzaskowski tym bardziej. Ale to było do przewidzenia. 

    To później, gdy Polska zacznie się walić, nie narzekaj na nędzny los.
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano czerwca 2020
    Jestem narodowcem, Duda nie zobaczy mojego głosu w II turze. Jestem tak wściekły że zagłosuję przeciwko Dudzie. Pisowcy MUSZĄ odpowiedzieć za sekowanie Krzysztofa Bosaka w ich mediach.

    https://twitter.com/marian_konarski/status/1277329115876601856

    Typowe, polskie.
    Niech ojczyznę szlag trafi, ale zemszczę się.

    ***

    Następny "mądry":

    Będąc wyborcą Konfederacji i Krzysztofa Bosaka oświadczam, że oddam głos na Trzaskowskiego. Prezydenckie weta będą powodować,że pisowskie kanalie będą musieli żebrać o głosy moich posłów i będą szanować ich poprawki

    https://twitter.com/wrotowojtek/status/1277356298468839425


    Jak to bylo z tymi obelgami? Onuce Putina...ruskie smiecie itp... no teraz Juda dostanie rachuneczek z 447, za Aneks WSI, za kleczenie przed Zydami i Wujem Samem. A Trzaskowski...nie ma zadnej roznicy miedzy Juda a Trzaskowskim.

    https://twitter.com/PawelHubal/status/1277398661866160128




    Podziękowali 2Aniela Rogalikowa
  • edytowano czerwca 2020
    Trzaskowski 1 dzień - przed ciszą wyborczą  pokazuje swój program!!!
    30 % ludzi na niego głosuje 
    Brak słów 
    https://twitter.com/kokosanka89/status/1277343501445971968

    ***

    to elektorat, który zagłosuje na kozę, psa i mopa, byle pis nie rządził, czego nie rozumiesz?

    https://twitter.com/JakotakoNicimo/status/1277346223456952321

    ***

    Ludzi należy przekonywać! Jeżeli zaś chodzi o Konfederację, to jest to wytwór starej sowieckiej agentury!! Taka jest prawda...

    https://twitter.com/JacekWronaCBS/status/1277350785467273216
    Podziękowali 2Aniela Rogalikowa
  • Im większe miasto... tym większa zgnilizna i upadek wartości... 
    W sumie nic nowego, w USA jest dokładnie tak samo.... te same mechanizmy... pytanie czy można się temu przeciwstawić?

    https://twitter.com/BoloIglo/status/1277372520690323458
    Podziękowali 1Aniela
  • Fatalny wynik lidera Ludowców na wsi


    3 proc. głosów na wsi uzyskał kandydat Koalicji Polskiej-PSL-Kukiz'15 Władysław Kosiniak-Kamysz - wynika z sondażu Ipsos. Wśród rolników lider Ludowców zajął trzecie miejsce ex aequo z Szymonem Hołownią. W obu grupach wygrał urzędujący prezydent Andrzej Duda.

    Andrzej Duda zwyciężył także wśród rolników. Urzędujący prezydent w tej grupie zdobył 70,9 proc. głosów. Drugi Rafał Trzaskowski otrzymał poparcie na poziomie 9,5 proc. 6,3 proc. rolników zagłosowało zarówno na Kosiniaka-Kamysza, jak i Szymona Hołownię. Krzysztof Bosak otrzymał 4,5 proc. głosów, a Robert Biedroń 1,1 proc.

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-06-29/fatalny-wynik-lidera-ludowcow-na-wsi/
  • Prezydent Rafał : Dziękuję Krzysztofowi Bosakowi i jego wyborcom. Jeśli chodzi o wolność gospodarczą mamy w większości takie same poglądy.
  • Klarcia powiedział(a):
    Jestem narodowcem, Duda nie zobaczy mojego głosu w II turze. Jestem tak wściekły że zagłosuję przeciwko Dudzie. Pisowcy MUSZĄ odpowiedzieć za sekowanie Krzysztofa Bosaka w ich mediach.

    https://twitter.com/marian_konarski/status/1277329115876601856

    Typowe, polskie.
    Niech ojczyznę szlag trafi, ale zemszczę się.

    ***

    Następny "mądry":

    Będąc wyborcą Konfederacji i Krzysztofa Bosaka oświadczam, że oddam głos na Trzaskowskiego. Prezydenckie weta będą powodować,że pisowskie kanalie będą musieli żebrać o głosy moich posłów i będą szanować ich poprawki

    https://twitter.com/wrotowojtek/status/1277356298468839425


    Jak to bylo z tymi obelgami? Onuce Putina...ruskie smiecie itp... no teraz Juda dostanie rachuneczek z 447, za Aneks WSI, za kleczenie przed Zydami i Wujem Samem. A Trzaskowski...nie ma zadnej roznicy miedzy Juda a Trzaskowskim.

    https://twitter.com/PawelHubal/status/1277398661866160128




    Biorą przykład z Romana Giertycha.

    Klarcia, nie ubliżaj Polakom, to nie jest typowo polskie.
    Podziękowali 1Katia
  • @Klarcia i tak najpiękniej nie jest, podejrzewam że będzie albo tak samo podobnie. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia i tak najpiękniej nie jest, podejrzewam że będzie albo tak samo podobnie. 
    Jakby wygrał Trzaskowski, to na pewno nie będzie podobnie, no ale Ty dzieci nie masz, więc jakoś przeżyjesz.
    Podziękowali 2Aneczka08 Rogalikowa
  • edytowano czerwca 2020
    Zresztą co innego podejrzewać. U mnie w gminie wyniki były takie: Duda ponad 1000 głosów, Trzaskowski 200. Z dwojga złego może lepiej aby wygrał Duda, ale dla mnie nie są to wymarzeni kandydaci. 
  • @Aniela dopóki w tym kraju rządzi PiS pewnie byłaby jakaś nawalanka jeden kontra drugi i pewne rzeczy może by nie przeszły. 

    Jakby pomyśleć głębiej to kto by nie wygrał to byłoby podobnie, z tym że no co ja poradzę że nikt mnie nie przekonuje. 

  • Przepraszam @paulaarose, ale trochę pleciesz. Masz do tego prawo, jesteś wolna.
  • Słuchałam w tok fm wypowiedzi jakiegoś posła Konfederacji. Ręce opadają, no ale można się było tego spodziewać.
  • Wy to tak serio że wszyscy kandydaci to wystawieni przeciw Dudzie? I zawsze jakaś agentura? A Duda to która agentura? Jedyny nieskalany rycerz wśród najemników? 
    Bo moim zdaniem to normalne że wystawieni są różni kandydaci. I że w wyborach nie wspierają Dudy. I że dla ich wyborców Duda to ostateczność i dopust Boży. 
    I tak wygra. Bo Trzaskowski jest za słabym kandydatem.
    Podziękowali 3Subiektywna Laf2011 Katia
  • A kto tu pisze, że kandydaci wystawieni przeciw Dudzie?

    Moje zdanie jest takie, że Konfederacja wystawiła swojego kandydata ze względu na to, aby zaistnieć w umysłach ludzi. Nie sądzę, aby realnie mogli coś zmienić. Szczególnie przy ich nieobliczalności, chaotyczności, pyszałkowatości i braku zaplecza politycznego.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • I tak wygra. Bo Trzaskowski jest za słabym kandydatem.
    ---------------
    To nie jest takie pewne, skoro "patrioci" z Konfederacji namawiają do głosowania na Trzaskowskiego. A reszcie jest obojętne czy wygra Duda czy Trzaskowski.
    Podziękowali 3Ida Rogalikowa Rejczel
  • @Aniela wybór jest jaki jest, Trzaskowski nie ma raczej jakiś konkretnych poglądów przynajmniej ich nie pokazuje, a Duda jest konfederacji niemiły, oni są przeciw socjalizmowi. 
  • Poglądy Trzaskowskiego widać po tym  co robi w Warszawie. 
  • edytowano czerwca 2020

    katarzynamarta2 powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    katarzynamarta2 powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    Jak zwykle wybór między dżumą, a cholerą.

    Między Trzaskowskim Hołownia?
    To prawda.
    Pomyliło ci się. W drugiej turze jest duda i niestety trzaskowski
    Myślałaś, że będzie ten kluseczkowaty Hołownia?
    Aniela a jak ty wyglądasz? Patrzyłaś ostatnio w lustro?
    Zmartwię Cię @katarzynamarta, o ile ostatnio się nic drastycznie nie zmieniło to @Aniela jest wysoką, szczupłą, piękną kobietą. :)
    Natomiast znając ją odrobinkę wątpię by w "kluseczkowatości" kandydata chodziło jej o wygląd.
    Podziękowali 4Monira Rogalikowa saga Katia
  • Natomiast na ile kandydaci zapobiegający o elektorat ogólnie rzecz ujmując wierzący byli wystawieni jako różne wersje anty-PIS zobaczymy po ich wypowiedziach teraz przed drugą turą. Trochę pokazują cytaty wklejone przez Klarcię, ale może to po prostu ciąg dalszy kampanii Trzaskowskiego - wykwintny szambo-styl się zgadza.
    Póki co wierzę,  że przynajmnjej większość wyborców Bosaka i wielu wyborców Hołowni się  na to nie nabierze. A jak nie, to nauczka (bolesna) się  należy.
    Oby tylko głosy były uczciwie liczone.
    Podziękowali 2Rogalikowa Katia
  • TecumSeh powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Poglądy Trzaskowskiego widać po tym  co robi w Warszawie. 

    Dlatego Warszawa głosuje na Trzaskowskiego. Zrobią wszystko byleby się go pozbyć ze stolicy.
    XD no właśnie mam dylemat teraz... ;) 
  • paulaarose powiedział(a):
    Zresztą co innego podejrzewać. U mnie w gminie wyniki były takie: Duda ponad 1000 głosów, Trzaskowski 200. Z dwojga złego może lepiej aby wygrał Duda, ale dla mnie nie są to wymarzeni kandydaci. 


    Niestety wymarzeni kandydaci nie istnieją.  Głosujemy na tych, którzy realnie są. Dalecy od doskonałości. 
    Ale jedni program mają i go realizują z jako takim uwzględnieniem interesów Polski i rodziny, inni program mają mglisty (a może wolą go publicznie nie przedstawiać?), raczej rodzinie i Polsce niesprzyjający, a realizują rozlanie ścieków (dosłownie i w przenośni) na całą Polskę. 
    Pytanie poboczne: na kogo zagłosują  "ekolodzy"?
    Podziękowali 3Aszna Rogalikowa Klarcia
  • Moim skromnym zdaniem narodowcy popierający Trzaskowskiego to nie narodowcy, a raczej frakcja Korwina, jakie by nie były różnice to jednak narodowcom bliżej do Dudy niż do tęczowego Trzaskowskiego. Wśród moich znajomych głosujący na Bosaka albo oleją druga turę albo zagłosują na Dude
  • Serio myślisz @Bambidu że w polityce polskiej istnieje rzeczywiscie PiS i antyPiS? Moim zdaniem to nie prawda ale komuś zależy żebyśmy tak myśleli bo łatwiej ludźmi sterować i kształtować opinię społeczną  
    Podziękowali 1Laf2011
  • edytowano czerwca 2020
    Nie @Odrobinka, właśnie nadal wierzę, że  tak nie jest. Ale wiele głosów (również tutaj)  to sugeruje. I myślę,  że będziemy mieli okazję zobaczyć na ile mają rację.
  • Jeszcze co do wyborców Konfederacji oraz członków Konfy, wy myślicie serio że wszyscy członkowie Konfy i zwolennicy Korwinistów głosowali na Bosaka? Dla wielu to kandydat niewygodny bo patriota, narodowiec a nie liberal, czy libertarianin. Stąd nawet wśród urzedujacych posłów z Konfy rozmaite zdanie co do poparcia w drugiej turze. W konfie nie ma dyscypliny. To ma swoje dobre strony i złe. Więcej dobrych jeśli chodzi o partię opozycyjną.  Natomiast ludzie przyzwyczaili się do partii wodzowskich, gdzie prezesi mają głos decydujący o kształcie, programie, kandydatach i poparciu dla rozmaitych pomysłów. 
    I to niejednokrotnie bylo mowione że są nawet w stanie poprzeć konkretne i służące dobru polski ustawy niezależnie czy zglasza je SLD, PO, PiS czy PSL. 
    Tu większość twierdzi że jest w polityce jakaś wojna z pisem. No moim zdaniem bardzo by chcieli żeby była. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano czerwca 2020
    W sensie takim że istnieje PiS i inne opcje odmienne od PiS a antypis jest wymysłem do celów propagandowych. I jeśli istnieje to wśród wyborców a nie partii politycznych, sztucznie pompowane.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.