Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1697072747591

Komentarz

  • Zuzapola powiedział(a):
    Tak, Ty na pewno znasz najlepiej te sprawę,  lepiej od zainteresowanych. 
    Gdzie to napisałam?
    Gdzie tak twierdzę? 
  • Piszesz o mechanizmach  uzależnienia od sprawcy przemocy,  to pierwsze co się bada w takich sprawach, dlaczego uważasz, że tutaj ma to miejsce?
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Klarcia ale dużo emocji zawsze w twoich wpisach. PiS tak jak i PO, PAD, Trzaskowski oni wszyscy mają wady a u Ciebie zawsze PIS/PAD jest przedstawiany jako najlepszy
  • IdaIda
    edytowano lipiec 2020
    kociara powiedział(a):
    I przepraszam, ale będę brutalna
    Życie to tej rodzinie zniszczył ten człowiek a konkubina się do tego przyczyniła, przez lata pozwalając na krzywdzenie swego dziecka

    Tak, znam mechanizmy uzależnienia od sprawcy przemocy
    Ale to nie zmienia stanu rzeczy i nie zmieni optyki, kto tu jest sprawca nieszczęścia i na pewno nie jest to gazeta 





    To, że sprawca przestępstwa dokonał rzeczy karygodnej nie zmienia faktu, że niemiecka gazeta zniszczyła życie tej rodzinie upubliczniając jej prywatne sprawy.

    To jest straszne, bestialskie, przemocowe ingerowanie w czyjeś życie i wciąganie ludzi w brudny świat polityki bez ich zgody.

    Dorośli ludzie mają prawo podejmować niezależne decyzje  i nic państwu do tego.
    Córka jest dorosła.
    Niech robi co chce. To jej życie, a nie życie państwowe.

    Wtrącanie się instytucji państwowych w życie rodziny jest zrozumiałe gdy są dzieci i są krzywdzone.

    Tu są sami dorośli i wszyscy wyrażają chęć bycia razem.
    Dlaczego państwo miałoby się im w tę decyzję wtrącać?

    Podziękowali 3Odrobinka Klarcia Katia
  • Zuzapola powiedział(a):
    Piszesz o mechanizmach  uzależnienia od sprawcy przemocy,  to pierwsze co się bada w takich sprawach, dlaczego uważasz, że tutaj ma to miejsce?
    Ty tak powaznie?
    Pytasz mnie, czemu uważam, że jest uzależnienie od sprawcy w sytuacji, kiedy matka ofiary, konkubina sprawcy walczy o to, żeby sprawca mógł legalnie mieszkać ze swoją ofiarą?
    Pytasz mnie, czemu uważam, że jest uzależnienie, skoro dorosła już ofiara prosi o zniesienie zakazu, bo ten zakaz utrudnia wspólne zamieszkanie  ofiary i sprawcy? 

    Pytasz mnie, czy jest uzależnienie od przemocy, bo obie kobiety, jedna ofiara a druga współsprawca chcą mieszkać razem ze sprawcą przemocy i pedofilem bo nie mają za co żyć, bo nie mogą się samodzielnie utrzymać i dlatego nie mogą mieszkac oddzielnie?

    Serio?
    O to pytasz? 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Serio o to pytam, uważam, że dokładnie została sprawa zbadana przez fachowców i specjalistów, prezydent nie bawi się w ulaskawianie , ale wierzę, że poważni ludzie przedstawiają mu dogłębnie zbadane sprawy.  A uzależnienie, to pierwsze, co byłoby badane. No, ale Ty wiesz lepiej, zakładasz, że to idioci. 

    Podziękowali 3Ida Klarcia Aniela
  • Zuzapola powiedział(a):
    Serio o to pytam, uważam, że dokładnie została sprawa zbadana przez fachowców i specjalistów, prezydent nie bawi się w ulaskawianie , ale wierzę, że poważni ludzie przedstawiają mu dogłębnie zbadane sprawy.  A uzależnienie, to pierwsze, co byłoby badane. No, ale Ty wiesz lepiej, zakładasz, że to idioci. 

    Nie o tym były moje wpisy
  • Zastanawiam się, co byłoby gdyby ktoś taki jak ten tu o którym mowa, skrzywdził dodatkowo wasze dziecko, i teraz zostałby ułaskawiony bo sąsiadka chce wspólnie z nim dalej mieszkać, to czy wciąż byście uważały, ze dobro tej rodziny jest na tyle ważne, ze nikt nie powinien się wtrącać. 
    Pedofila nikt nie skrzywdził. To on skrzywdził! 

    Podziękowali 2kociara obwarzanek
  • hipolit powiedział(a):
    Zastanawiam się, co byłoby gdyby ktoś taki jak ten tu o którym mowa, skrzywdził dodatkowo wasze dziecko, i teraz zostałby ułaskawiony bo sąsiadka chce wspólnie z nim dalej mieszkać, to czy wciąż byście uważały, ze dobro tej rodziny jest na tyle ważne, ze nikt nie powinien się wtrącać. 
    Pedofila nikt nie skrzywdził. To on skrzywdził! 




    Mylisz pojęcia.
    Ten człowiek odbył wyrok w całości.
    Wyszedł na wolność i trafił znów do więzienia za dobrowolny kontakt tych pań z nim.
    To są dwie różne sprawy.

    Nikt nie mówi, że on został skrzywdzony.
    Skrzywdzone zostały panie , ponieważ wywleczono ich prywatne sprawy i ujawniono publicznie. Zrobiła to niemiecka gazeta.
    Bezczelnie i bezlitośnie użyto tych ludzi do kampanii Trzaskowskiego.


  • Oj, czy aby na pewno?
    Wyrok odbył, prawda. 
    Nie znalazłam info, że trafił do więzienia-wg informacji chodziło właśnie o to, żeby NIE TRAFIŁ, skoro ma znowu zamieszkać ze swoją ofiarą.
    Czy ułaskawienie przypadkiem nie powoduje z automatu zatarcie wyroku i skreślenie Pana pedofila z listy pedofili?
    I Pan stanie się ekspresowo osobą niekaraną?
    Może iść do pracy tam, gdzie by nie mógł pracować bez ułaskawienia? 
    Te panie skrzywdził ten pan. Nikt inny!
    Media tylko o tym napisały, powiedziały.
  • Ida, 
     wiem ze ułaskawiony został za wyrok o łamanie postanowienia sądu o zakaz zbliżania się do ofiary. 
    Złamał go chyba dwa razy i siedział za to.
    matka ofiary, jego konkubina, wnosiła o ułaskawienie.
    zostal ułaskawiony. 
    Ale nadal piętno pedofila wisi nad nim.
    wiec pytam, czy gdyby taki człowiek - sytuacja identyczna jak tutaj - skrzywdził dziecko i twoje, ale konkubina wyprosiła ułaskawienie i on by wrócił w twoje sąsiedztwo, czy uważałabys ze dobrze się stało bo ich rodzina jest w komplecie jak sobie wymarzyli?
    gdyby sprawa została nagłośniona jk w tym przypadku, nadal uwzzalabys ze niemiecka Gazeta skrzywdziła ich rodzine? 

  • Swoją droga chyba mamy w naszym kraju coś w rodzaju pomocy dla takich ofiar. Czy to nie państwo powinno pomoc ofiarom żeby nie musiały z oprawę mieszkać pod jednym dachem i żyć z jego kieszeni?
    bo zdaje się ze to ich sytuacja lokalowa i finansowa do tego przyniosła.
    swoja droga patologia level hard, żeby chcieć być uzależnionym finansowo od kogoś kto tyle krzywd zadał. 
    Kobiety uciekają od sprawców przemocy, alkoholików, a tu proszą o powrót potwora tfu!
  • edytowano lipiec 2020
  • Sledziłam spotkania obu kandydatów na prezydenta.
    Tak, jak myślałam - R. Trzaskowski lawirował w swoich odpowiedziach i nie potrafił uwolnić się od obrażania swojego przeciwnika. Po raz kolejny mogliśmy więc usłyszeć, że Duda jest tchórz, że to prezes Kaczyński steruje telefonicznie krajem, itp. 
    Jak zwykle, kłamał często - zapamiętałam odpowiedź na pytanie o Acta i Acta2. "Jako minister cyfryzacji robiłem wszystko, by nie było cenzury w internecie. Ja nie potrzebuję do tego kampanii wyborczej, jak prezydent Duda, by bronić wolności w internecie."
    Przypominam, że PO zagłosowała w PE za ACTA 2.

    Na pytanie - co ze stanem łaski prezydenckiej?
    "Przez ostatnie dni byłem ostrożny, dobierając słowa, ale to, co obserwuję, jest skandaliczne. Ułaskawienie pedofila nigdy nie powinno mieć miejsca i ja nigdy nie ułaskawię pedofila . Prezydent zamiast się skoncentrować na pomocy tej rodzinie, to oni przez cały czas zajmują się wybielaniem samych siebie. Nie ma, drogi panie prezydencie, usprawiedliwionych aktów pedofilii."

    Czyli uparcie idzie w zaparte, oskarżając PAD o ułaskawienie pedofila.

    Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej" zadał pytanie dotyczące Jolanty Gontarczyk-Lange. 
    "Dofinansował pan jej fundację 2 mln zł, a ona była tajnym współpracownikiem SB. Czy będzie pan otwierał drzwi dla byłych SB-ków?"
    Odpowiedź: " Ja nie jestem inkwizytorem i członkiem PiS, który zagląda w życiorysy. Ja dowiedziałem się od państwa, że taki epizod był, ale nie będę grzebał ludziom w życiorysach. procedury przyznawania dotacji w Warszawie są jasne i przejrzyste i każdy może je zobaczyć. Z tego co wiem, ta pani robi mnóstwo dobrego dla wykluczonych. Ja wiem, że wy chcielibyście wyrzucać wszystkich żołnierzy, którzy choćby jeden dzień przepracowali w stanie wojennym. PiS-owi nie przeszkadzają ludzie stanu wojennego, kiedy są w ich gronie."

    On doskonale wie, kim była Gontarczyk, bo ta jest koleżanką jego matki. Przyrównywanie działalności agentury służb specjalnych PRL, gdy zachodzi usprawiedliwione podejrzenie, iż agenci przyczynili się do śmierci ks. Blachnickiego, z działaniem byłego prok. Piotrowicza jest grubym nadużyciem.
    Deklaracja kandydata na prezydenta kraju, że nie będzie "zaglądał w życiorysy otaczających go ludzi", wieje grozą.
    Czyli co - nie przeszkadza mu, iż w Kancelarii Prezydenta mogą pojawić się ludzie wrodzy polskiemu państwu?

    I jeszcze jedna - moim zdaniem - ważna wypowiedź ewentualnego prezydenta RP.
    Na pytanie w kwestii reparacji wojennych dla organizacji żydowskich. Dziennikarka prosi - żeby odpowiedział tak lub nie i uzasadnił.
    R.T. - cytuję dosłownie: "Nie jestem prezydentem Andrzejem Dudą, który na wszystko odpowiada tak lub nie, bez żadnej analizy (dop. mój - znowu szpilka w PAD); więc powiem pani tak, to jest sprawa tylko i wyłącznie naszego systemu prawnego i to jest kwestia najbardziej istotna. Dlatego, że to mienie, o którym pani mówi podlega decyzjom polskiego Sejmu. I to polski Sejm będzie się w tej sprawie wypowiadał, na razie nie ma mowy o wypłacaniu tego typu pieniędzy i dlatego nie podpisałbym tego typu ustawy. Natomiast, ja uważam, że wprowadzanie tego teraz w kampanię wyborczą, rozumiem powody, próba straszenia kogokolwiek niestety odbiera powagę państwa polskiego, dlatego, że sprawa jest zbyt skomplikowana, żeby o niej mówić w kampanii wyborczej. Mienie bezspadkowe jest w gestii tylko i wyłącznej państwa polskiego i nikt nam tutaj decyzji nie będzie narzucał".

    Czyli - rozmył problem.

    Po spotkaniu z dziennikarzami, był czas na kontakt z publiką. Tam znowu padły słowa, iż Duda się boi, że: "każdy, tutaj zgromadzony na pewno jest bardziej odważny od prezydenta Dudy". Okrzyki tłumu - "Mamy dość, Mamy dość...."

    Podziękowali 1Ida
  • Przypomnę jeszcze wypowiedź R: Trzaskowskiego zaraz po ogłoszeniu wyników, w I turze.
    "Zanim podziękuję całej Polsce, chciałem najserdeczniej podziękować Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, Senatowi Rzeczypospolitej i wszystkim samorządowcom w Polsce, którzy pokazali charakter - powiedział. - Gdyby nie Małgorzata Kidawa-Błońska, nie wszyscy samorządowcy w Polsce (...), to już dawno temu byłoby po wyborach. A dzięki nim mamy szansę wygrać te wybory"


    Czyli - przyznaje, że wtedy wcale nie chodziło o zagrożenie koronawirusem.
    Podziękowali 1Rejczel
  • PAD, w swoich wypowiedziach był merytoryczny, nie odnosił się personalnie do kogokolwiek z opozycji. Na zadane pytania odpowiadał wyczerpująco. Ciekawa była odpowiedź ewentualne szczepienia przeciw Covid-19. 
    "Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chce się szczepić. Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Kto chce, jeżeli będzie szczepionka, niech się zaszczepi, ale kto nie chce - to jest jego osobista decyzja" 

    Akurat pod tym względem Klarcia jest odmiennego zdania. :)

    Gdy zobaczyłam, co się działo, jak wszedł w tłum, przestraszyłam się. Widziałam, jak spięta była ochrona prezydenta, tłum był tak blisko, dosłownie wchłonął go w siebie.
     Na bok poszły wszelkie zalecenia sanitarne - czegoś takiego nie było w nawet przed czasem "korony".

  • Opinia jednego z tweetowiczów:

    https://twitter.com/WarzochaArtur/status/1280219318949642240

    Skaczę po kanałach,oglądam #DebataPrezydencka wrażenia?
    @trzaskowski_w@tvn24 plucie na Prezydenta, @pisorgpl i ogólne wodolejstwo w towarzystwie usłużnych dziennikarzy.
    Tymczasem w @tvp_info @AndrzejDuda2020
    merytoryczne odpowiedzi na konkretne pytania prawdziwych wyborców.Tyle

    ***

    Czyli w swojej ocenie, nie jestem odosobniona :)


    Podziękowali 1Aniela
  • kociara powiedział(a):
    No oczywiscie
    Bo winni ci, co o sprawie napisali
    Typowe odwrócenie kota ogonem
    Nie, że pedofil, że gwałcił, bil
    Ważne, że dobry prezydent ułaskawił a zue media ośmielają się pisać o sprawie 



    Winni są ci, którzy wykorzystali tę tragedię do brudnej walki przedwyborczej.
    A to co zrobił "Fakt" przekracza już wszystkie znamiona przyzwoitości. Zarówno okładka, jak i artykuł, były obrzydliwe.
    Publikacja została sprzedana w czasie, gdy już znacznie wcześniej, nawet nieprzychylna PAD TVN24 w miarę rzetelnie wyjaśniła sprawę.
    A jeszcze wcześniej wyjaśnienia padły z Kancelarii Prezydenta.
    Nie było ułaskawienia pedofila. Było pochylenie się nad tragedią rodziny i przychylenie do gorącej prośby rodziny o zniesienie zakazu zbliżania się. Facet poddał się resocjalizacji, diametralnie odmienił swoje życie, córka i partnerka chciały z nim zamieszkać; gdy był z nimi, został powtórnie aresztowany i osadzony w więzieniu, za załamanie zakazu. Prośbę kobiet poparły: sądy dwóch instancji, Prokurator Generalny i kurator tego mężczyzny.

    Wypowiedź byłych ofiar, które zwróciły się o zastosowanie łaski.
    "Nie chcemy ochrony państwa, państwo agresywnie ingeruje w nasze sprawy rodzinne, wszyscy jesteśmy dorośli i nie chcemy, żeby państwo i urzędnicy mieszali się w nasze życie. Państwo nas w ten sposób represjonuje

    Publikacja w TVN24

    Kulisy ułaskawienia mężczyzny skazanego za molestowanie córki









    Podziękowali 1Aniela
  • Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • kociara powiedział(a):
    Ha ha ha
    Piękna wolta
    Życie to rodzinie zniszczyła jej glowa
    A nieudolne państwo nie pomogło ofiarom
    Media postanowiły nagłośnić temat, jaki to prezydent prorodzinny
    Zdaje się, że ułaskawienie nie są objęte klauzula tajności a kancelaria zadbała, by temat zaistnial

    "Mój pedofil jest lepszy niż twoj" czy jak to tam szło 






    Tylko ignorancja i nieznajomość tematu może wytłumaczyć Twój bezczelny komentarz.
    PAD pomógł rodzinie spełniając ich prośbę.
    Temat nagłośniły media sprzyjające opozycji, właśnie teraz, podczas kampanii wyborczej.
    Bowiem decyzja ta już od marca wisiała na tablicy Kancelarii Prezydenta.
    Postąpiono bardziej niż podle, a brukowiec niemiecki przebił wszystko.
    I tak, jak tego chciałam, sprawa trafi na drogę sądową - wniosek opiewa na 1 mln zł.
    Gdy dostaną te pieniądze, zobaczymy, czy dlatego chciały być razem ze swoim opiekunem, bo nie miały z czego żyć. Ja twierdzę, że nie.
    Podziękowali 3Rogalikowa Ida Aniela
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia ale dużo emocji zawsze w twoich wpisach. PiS tak jak i PO, PAD, Trzaskowski oni wszyscy mają wady a u Ciebie zawsze PIS/PAD jest przedstawiany jako najlepszy

    Piszę tak, jak oceniam zarówno prezydenturę, jak i rządy PiS.
    Do PiS miałabym pewne zastrzeżenia, ale biorę pod uwagę, iż idealnych partii nie ma.
    Natomiast co do PAD - niczego nie mogę mu zarzucić, jest najlepszym prezydentem, jakiego Polska dotąd miała.
  • Zuzapola powiedział(a):
    Piszesz o mechanizmach  uzależnienia od sprawcy przemocy,  to pierwsze co się bada w takich sprawach, dlaczego uważasz, że tutaj ma to miejsce?

    Wszystko się we mnie burzy, gdy widzę, jak lewacy usiłują uszczęśliwiać ludzi na siłę, wbrew ich woli.
  • Elunia powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Serio o to pytam, uważam, że dokładnie została sprawa zbadana przez fachowców i specjalistów, prezydent nie bawi się w ulaskawianie , ale wierzę, że poważni ludzie przedstawiają mu dogłębnie zbadane sprawy.  A uzależnienie, to pierwsze, co byłoby badane. No, ale Ty wiesz lepiej, zakładasz, że to idioci. 


    Zuzapola, abstrahując od całej rzeźni przedwyborczej, serio uważasz, że kobieta, która była wielokrotnie gwałcona przez pijanego ojca jest normalna, chcąc z nim mieszkać ? Rozumiem, że przeszła jakieś terapie, wybaczyła, ale zapomnieć czegoś takiego się nie da.
    Zgadzam się, że skoro dorosłe kobiety mają życzenie mieszkać z nawet byłym oprawcą, to droga wolna. Nie wierzę jednak w badanie, naprawę stosunków itp.

    Moim zdaniem to paskudna patola, pan wspiera finansowo to jest git. Duda i jego sztab są zwyczajnie niemądrzy.


    A znasz coś takiego, jak umiejętność pełnego przebaczenia komuś, kto nas bardzo skrzywdził, ale nawrócił się i stara zadośćuczynić popełnionego zła?
    Ten człowiek diametralnie odmienił swoje życie, jest teraz zupełnie kimś innym.
    Gdy czytam podobne Twojemu komentarze, to zastanawiam się - czy ludzie widzą sens w resocjalizacji. Przecież na tym właśnie polega kara odosobnienia, nie tylko na bólu izolacji, ale możliwości zrozumienia popełnionego zła i pragnieniu poprawy.
    Zwracam uwagę, że Szaweł będący prześladowcą chrześcijan, mający na swoich rękach ich krew, został jednym z największych Apostołów.
  • hipolit powiedział(a):
    Zastanawiam się, co byłoby gdyby ktoś taki jak ten tu o którym mowa, skrzywdził dodatkowo wasze dziecko, i teraz zostałby ułaskawiony bo sąsiadka chce wspólnie z nim dalej mieszkać, to czy wciąż byście uważały, ze dobro tej rodziny jest na tyle ważne, ze nikt nie powinien się wtrącać. 
    Pedofila nikt nie skrzywdził. To on skrzywdził! 


    Porównanie jest zupełnie nieadekwatne. Ten człowiek nie został ułaskawiony od wyroku pedofilii.
    Podziękowali 2Ida Aniela
  • Nie zarzucaj konus bezczelności. Bo nie ma tu na orgu drugiej tak bezczelnej osoby jak Ty. W każdym poście dajesz temu wyraz 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • hipolit powiedział(a):
    Swoją droga chyba mamy w naszym kraju coś w rodzaju pomocy dla takich ofiar. Czy to nie państwo powinno pomoc ofiarom żeby nie musiały z oprawę mieszkać pod jednym dachem i żyć z jego kieszeni?
    bo zdaje się ze to ich sytuacja lokalowa i finansowa do tego przyniosła.
    swoja droga patologia level hard, żeby chcieć być uzależnionym finansowo od kogoś kto tyle krzywd zadał. 
    Kobiety uciekają od sprawców przemocy, alkoholików, a tu proszą o powrót potwora tfu!

    Może zanim zaczniesz zabierać głos w tak poważnej sprawie, zapoznałabyś się dokładnie z faktami - co? Zaprezentowanymi tutaj "mądrościami" kompromitujesz się.
    Te panie nie zwracały się do żadnej instytucji o pomoc finansową. Jednego czego pragnęły i pragną, to - móc spokojnie żyć w rodzinie, którą udało im się z trudem odbudować. Miały na to ogromną nadzieję, tak bardzo cieszyły się z decyzji prezydenta, a obecnie wszystko legło w gruzach za przyczyną dziennikarskich hien.
    Rodzina będzie musiała zmienić miejsce zamieszkania, zatrzeć za sobą ślady, bo nie tylko otoczenie uprzykrzy im życie; są obecnie zagrożeni samosądem, wariatów przecież nie brakuje.
    Podziękowali 1Ida
  • hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 

    Tere, fere. Pytania zadawała publiczność, jak starczy Ci zapału, możesz sprawdzić to osobiście. 
    To raczej Trzaskowski miałby możliwość zapoznania się z pytaniami, bo zdecydowana większość z nich były przygotowana przez przyjazne mu media.
    Podziękowali 1Aniela
  • hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 
    Żeby tylko to... 
    Na widowni zasiedli przypadkowi mieszkańcy, którzy w części okazali się być działaczami PiS. 
    No takie tam drobnostki. 
    Trzaskowski tchórz, bo nie pojawił się na ustawce za to Duda bohater ustawki. No po prostu mąż stanu, co się statystom nie kłaniał. 
    Za to tchórzliwy Trzaskowski dał radę stanąć przed 20stoma dziennikarzami z różnych mediów, w tym z Telewizjiia Republika, Gazeta Polska, tvp3, Najwyższy Czas...

    @Klarcia sprawdź Ty dobrze, kto jest właścicielem tego "niemieckiego" medium.
    O reszcie Twoich wpisów litościwie zmilczę... 
    Zabawna jesteś, ta Twoja miłość do PADa jest niemal pociesznie wzruszająca 
    Podziękowali 2obwarzanek Ona64
  • Przepraszam, masz racje! 
    Coz za wspaniała rodzina. Rodzina roku. Matka roku. Ja bym medalami odznaczyła cała rodzine! 
    Za bohaterstwo, męczeństwo, miłosierdzie i szlachetność! To wspaniałe! 
    Ba, dom postawiła i biznes rozkręciła! Tacy poszkodowani! 
    Kajam  się! Zazdrość mnie zżera jak widzę takie szczęśliwe rodziny! 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Klarcia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 

    Tere, fere. Pytania zadawała publiczność, jak starczy Ci zapału, możesz sprawdzić to osobiście. 
    To raczej Trzaskowski miałby możliwość zapoznania się z pytaniami, bo zdecydowana większość z nich były przygotowana przez przyjazne mu media.
     :D  :D :D
    Tysiąc turlajacych emotek
    Podziękowali 1obwarzanek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.