Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1707173757691

Komentarz

  • Jeszcze raz.

    Rodzina obawia się o swoje bezpieczeństwo po publikacjach „Faktu”

    Po latach dramatu wreszcie mieli szansę na normalne życie. Jak twierdzą, pomocną dłoń wyciągnął do nich prezydent Andrzej Duda, ale jedna z gazet znów burzy ich spokój. – To jest zagrywka polityczna, że kampania prezydencka, że chcieli oczernić pana prezydenta, a my dostałyśmy tzw. strzał w łeb – mówią w rozmowie z TVP Info, a PAP informuje, że we wtorek chcą złożyć pozew przeciwko wydawcy gazety "Fakt" - spółce Ringier Axel Springer. Będą się domagać ogromnego odszkodowania.

    Dziennikarze „Faktu” pisali w ostatnich dniach na pierwszej stronie, że prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila. Ujawnili szczegóły akt sprawy, ale zdaniem rodziny informacje przedstawiono w ten sposób, by zaatakować głowę państwa.

    Jak zaznaczają matka i córka, ich bliski, czyli mężczyzna, który w przeszłości dopuścił się przestępstw, odbył całą karę pozbawienia wolności i się zmienił. Kobiety wskazują, że ich wnioski o to, by znów mogli mieszkać razem, poparły m.in. sądy, kurator i prokurator.

    Będą się domagać 1 mln zł zadośćuczynienia

    Myślałyśmy, że wszystko będzie dobrze (...). Chcemy żyć spokojnie. To był apel do prezydenta o ułaskawienie z zakazu zbliżania się, żadnego innego. Tylko to wyłącznie, o nic innego nie prosiliśmy: żeby zniósł zakaz zbliżania się, żebyśmy mogli być rodziną. O to prosiliśmy i pan prezydent to spełnił, dostaliśmy to.





  • Klarcia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 

    Tere, fere. Pytania zadawała publiczność, jak starczy Ci zapału, możesz sprawdzić to osobiście. 
    To raczej Trzaskowski miałby możliwość zapoznania się z pytaniami, bo zdecydowana większość z nich były przygotowana przez przyjazne mu media.
     :D  :D :D
    Tysiąc turlajacych emotek
  • kociara powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 
    Żeby tylko to... 
    Na widowni zasiedli przypadkowi mieszkańcy, którzy w części okazali się być działaczami PiS. 
    No takie tam drobnostki. 
    Trzaskowski tchórz, bo nie pojawił się na ustawce za to Duda bohater ustawki. No po prostu mąż stanu, co się statystom nie kłaniał. 
    Za to tchórzliwy Trzaskowski dał radę stanąć przed 20stoma dziennikarzami z różnych mediów, w tym z Telewizjiia Republika, Gazeta Polska, tvp3, Najwyższy Czas...

    @Klarcia sprawdź Ty dobrze, kto jest właścicielem tego "niemieckiego" medium.
    O reszcie Twoich wpisów litościwie zmilczę... 
    Zabawna jesteś, ta Twoja miłość do PADa jest niemal pociesznie wzruszająca 

    Było przecież wiadome, że na widowni będą sympatycy PAD, ale byli obecni także przeciwnicy. To miało być zorganizowane na styl amerykański i było by, gdyby przeciwnik w kulki nie leciał.
    PAD nie zarzucił tchórzostwa Trzaskowskiemu, wyraził tylko żal, że ten był nieobecny.
    Debata w Końskich została ustalona znacznie wcześniej, to później sztab Trzaskowskiego wpadł na pomysł, że zrobią w innym miejscu i w obecności dziennikarzy. Nota bene - popierających Trzaskowskiego była zdecydowana większość, jeżeli się nie mylę, to ponad 90 proc.
    Najwyższy Czas jest przeciwnikiem PAD.
    Już mniejsza o to, ale można było porównać meritum wypowiedzi.
    Po jednej stronie była mowa o konieczności pojednania i zarazem padały nienawistne słowa.
    Po drugiej - była merytoryczna krytyka działań opozycji, ale zero agresji w słowach.  PAD nie zniżył się do poziomu swojego konkurenta, jest na to zbyt kulturalny.
  • kociara powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Duda czytał z promptera. 
    W necie są filmiki z debaty, m.in ten gdzie facet nie kończy zadawać pytania a pytanie w całości ukazuje sue na pasku. 
    Rzeczywiście dobrze przygotowane wszystko :D
    tyle pieniędzy tvpis dostała a takich gamoni zatrudniają 
    Żeby tylko to... 
    Na widowni zasiedli przypadkowi mieszkańcy, którzy w części okazali się być działaczami PiS. 
    No takie tam drobnostki. 
    Trzaskowski tchórz, bo nie pojawił się na ustawce za to Duda bohater ustawki. No po prostu mąż stanu, co się statystom nie kłaniał. 
    Za to tchórzliwy Trzaskowski dał radę stanąć przed 20stoma dziennikarzami z różnych mediów, w tym z Telewizjiia Republika, Gazeta Polska, tvp3, Najwyższy Czas...

    @Klarcia sprawdź Ty dobrze, kto jest właścicielem tego "niemieckiego" medium.
    O reszcie Twoich wpisów litościwie zmilczę... 
    Zabawna jesteś, ta Twoja miłość do PADa jest niemal pociesznie wzruszająca 
    Widziałam tych przypadkowych mieszkańców ;) 
    to podobnie jak Ci z mieszkania plus i innych dobrodziejstw 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Poczekajmy kilka godzin, może internauci rozpoznają wiecej tych "zwykłych ludzi"
    @Klarcia, jesteś niezawodna po prostu :D
  • > @Klarcia sprawdź Ty dobrze, kto jest właścicielem tego "niemieckiego" medium. <

    „Fakt” – ogólnopolski dziennik wydawany od 2003 w Warszawie przez wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, część koncernu mediowego Axel Springer SE.
    Axel Springer SE – jeden z największych koncernów wydawniczych w Europie. Wydawnictwo powstało w 1946 w Hamburgu z inicjatywy niemieckiego dziennikarza Axela Springera.
    Po fuzji ze szwajcarskim wydawnictwem Ringier AG 23 marca 2010 działa w Polsce jako Ringier Axel Springer Polska.

    W 2008 Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, w reakcji na rezolucję Związku Dziennikarzy Niemieckich Landu Hesji, przyznał tytuł Hieny Roku wydawnictwu Axel Springer Verlag „za podjudzanie przeciwko sobie Polaków i Niemców poprzez artykuły towarzyszące – w polskich i niemieckich gazetach tego wydawnictwa – europejskim mistrzostwom w piłce nożnej”.
    /Mój komentarz - Myszaty wtedy jeszcze żył, on pasjonował się sportem, gdy czytał publikacje ww, to krew się w nim gotowała/

    Podczas tych wyborów strona niemiecka bardzo się zaangażowała w poparcie dla R. Trzaskowskiego. Tak było swego czasu, gdy D. Tusk był kandydatem.
    Pamiętam, jak A. Merkel przyjechała do Polski nie po to, aby spotkać się z rządzącymi wtedy, ale do Donalda. To było skandalem dyplomatycznym, ale wiadome media, nie podały tego do szerszej wiadomości.


  • edytowano lipiec 2020
    Berenika powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Berenika powiedział(a):
    @Klarcia

    Bądź łaskawa nas tu nie traktować jak idiotów.
     Chyba przesadzasz, moja droga. Można kogoś nie lubić, ale dobrze jest jednak zachować minimum kultury. 
    Właśnie dlatego uprzejmie proszę, żebyś nie traktowała nas jak idiotów.

    Chodziliśmy do szkoły i czasem coś czytamy.

    Sorry, ale po wielu komentarzach tutaj opublikowanych, absolutnie tego nie widać. Poparcie udzielane Trzaskowskiemu jest jednym z dowodów. Drugim, bardziej wyraźnym, jest poparcie brukowca, który zniszczył życie rodzinie i tak już pokrzywdzonej przez los.

    Dopisane.
    Jeszcze raz odwołam się do apogeum niemieckiej buty - tekstu spłodzonego przez redaktora naczelnego „Welt Group", Ulf Poschardt, 
     „Musimy porozmawiać, panie Duda!”. 


    Podziękowali 1Aniela
  • @Klarcia poczytaj

    Tymczasem najwięcej udziałów mają w niej nie Niemcy, lecz Amerykanie. A konkretnie notowana na nowojorskiej giełdzie globalna firma inwestycyjna KKR, w której ręku jest prawie 48 proc. akcji. Pozostałe są w posiadaniu m.in. wdowy po założycielu wydawnictwa.
    cytat z:
    https://www.forbes.pl/biznes/wybory-prezydenckie-do-kogo-nalezy-ringier-axel-springer-polska/5gll05y


  • To chyba od niedawna. Jednak w praktyce największy wpływ mają Niemcy. Przypominam Ci, że A. Merkel wymogła wyrzucenie redaktora naczelnego edycji polskiej.
    Nie mam złudzeń, iż "Fakt" i "Onet" , są współczesnymi Gadzinówkami, znanymi nam z czasów okupacji niemieckiej.

    Rosyjskimi jest m.in. "Sputnik".

  • Gdzieś miałam artykuł z niemieckiego dziennika, gdzie była wyraźna pochwała zasług D. Tuska dla Niemiec, ale teraz nie umiem tego znaleźć.
  • Bardzo ładny spot.

    Widziałeś już najnowszy spot Prezydenta
    Generacja RP

    https://twitter.com/a_milczanowska/status/1279849518754942978


  • Już pojawiły się medialne manipulacje - PAD dementuje:
    STOP MANIPULACJI!
    Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie. Co do innych chorób (polio, gruźlica, szkarlatyna itp.), to zupełnie co innego. Inna rozmowa.
    https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1280267685088067591
  • Tutaj ciekawa wypowiedź, ktoś zrobił zrzut
    https://twitter.com/Izabela_Debska/status/1280270080023179268/photo/1

    Mnie gdzieś mignął wpis lewaków, że Trzaskowski deklaruje brak zgody na adopcję dzieci przez pary jednopłciowe, ale to jest tylko gra wyborcza.
  • A to pary jednopłciowe teraz mogą  w Polsce adoptować dzieci? 
    Chyba nie. Wiec ten brak zgody to takie pierdolo wyborcze z obu stron 
  • hipolit powiedział(a):
    A to pary jednopłciowe teraz mogą  w Polsce adoptować dzieci? 
    Chyba nie. Wiec ten brak zgody to takie pierdolo wyborcze z obu stron 

    U PAD nie, on zadeklarował, że złoży wniosek o wpisanie tego zakazu do Konstytucji RP.
    Będziemy mogli przy okazji sprawdzić, jakie naprawdę jest stanowisko Konfederacji, PSL i PO.

    Ja w tym względzie mam mieszane uczucia, bo co z dziećmi, które są biologiczne jednej ze stron? Uważam, że należało by je jakoś prawnie zabezpieczyć, aby nie zostały odebrane, w razie śmierci biologicznego rodzica.
  • edytowano lipiec 2020
    W podobnym tonie była utrzymana cała "debata" R. Trzaskowskiego.
    Tego fragmentu TVN nie pokazała w całości, w tym czasie coś tam ględził Kraśko.

    Arena prezydencka. Trzaskowski dostał pytanie od TV Republika. Odpowiedział nie na temat


    Guy Verhofstadt o uczestnikach Marszu Niepodległości był uprzejmy powiedzieć "neofaszyści" i "neonaziści". Następnie nastąpił wniosek o uchylenie immunitetu pana Verhofstadta. Eurodeputowani nazwali fakt wysunięcia tego wniosku wstydem i bardzo go głośno potępiali. Dlaczego - zapytał Aleksander Wierzejski. 

    – Jeżeli chodzi o Marsz Niepodległości to ja mówiłem od samego początku, że jeżeli ten marsz nie będzie polityczny, jeżeli będą mogły się tam odnaleźć rodziny z dziećmi, czyli krótko mówiąc - będzie bezpieczny, to ja w takim marszu bardzo chętnie wezmę udział. W ostatnich latach rzeczywiście było tak, że raczej byłem ze swoimi dziećmi na grobach swoich własnych rodzinnych bohaterów narodowych, natomiast jestem absolutnie gotów  uczestniczyć w takim marszu - tłumaczył Trzaskowski.


    Nazwanie uczestników marszu faszystami i neonazistami... - próbował zauważyć dziennikarz Telewizji Republika. 

    – To jest drugie pytanie panie redaktorze? - zapytał kandydat KO na prezydenta. 

    Nie, dodatek do tego pierwszego - wyjaśnił Wierzejski.

    – Nie, to było drugie pytanie panie redaktorze. Nie, ale dlatego że w marszu biorą udział bardzo różni ludzie. Widziałem tam ludzi uśmiechniętych, ale niestety również, tak jak pan, widziałem tam osoby, które przyszły tylko po to, żeby się ze sobą spierać w sposób nie do końca kulturalny. Nie wiem dlaczego pan mnie pyta akurat o polityka europejskiego, który nie ma nic wspólnego z moją frakcją, ale pewnie chce pan, jak najbardziej kontrowersyjne poglądy przytoczyć - ocenił Trzaskowski.

    Teraz drugie pytanie panie kandydacie. Konwencja stambulska. Senat w którym większość stanowią przedstawiciele tzw. antypisu, zablokował pracę nad petycją obywateli, domagającą się zawetowania, odrzucenia tej konwencji. Przypomnę, konwencja stambulska przewiduje między innymi, że rodzice nie będą mieli prawa wychowywania swoich dzieci, zgodnie ze swoimi przekonaniami. Teraz pytanie, czy pan jako prezydent, będzie chciał wypowiedzieć konwencje stambulską? - pytał redaktor TV Republika.

    – Oczywiście, że rodzice są od tego, żeby wychowywać swoje dzieci. Nie Jarosław Kaczyński, nie pan prezydent, nie państwo, tylko rodzice i rodzice to robią i bardzo się z tego cieszę. Jeżeli na przykład mówimy o walce z nienawiścią, jeżeli rozmawiamy z dziećmi, żeby nie dzieliły się zdjęciami intymnymi w Internecie, bo przyzna pan, że to bardzo ważne, to ważne są to zajęcia dobrowolne - powiedział Trzaskowski.

    Ale co z konwencją stambulską panie prezydencie? - dopytywał Wierzejski.

    – Panie redaktorze, dajmy szansę innym - zakończył prezydent Warszawy. 

    https://m.telewizjarepublika.pl/arena-prezydencka-trzaskowski-dostal-pytanie-od-tv-republika-odpowiedzial-nie-na-temat,98025.html

  • Może chyba dziecko adoptować osoba samotna z formalnego punktu widzenia? A przy takim zapisie w konstytucji, jeśli do sądu wpłynęłaby informacja o tym, że pozostaje ona w nieformalnym związku jednopłciowym, raczej by oddalono wniosek o adopcje? 
  • Z tego co wiem, to w wyjątkowych sytuacjach osoba samotna może adoptować dziecko. 
  • kociara powiedział(a):
    Oj, czy aby na pewno?
    Wyrok odbył, prawda. 
    Nie znalazłam info, że trafił do więzienia-wg informacji chodziło właśnie o to, żeby NIE TRAFIŁ, skoro ma znowu zamieszkać ze swoją ofiarą.
    Czy ułaskawienie przypadkiem nie powoduje z automatu zatarcie wyroku i skreślenie Pana pedofila z listy pedofili?
    I Pan stanie się ekspresowo osobą niekaraną?
    Może iść do pracy tam, gdzie by nie mógł pracować bez ułaskawienia? 
    Te panie skrzywdził ten pan. Nikt inny!
    Media tylko o tym napisały, powiedziały.

    @kociara , to jeszcze raz: 

    1.Ten człowiek odbył wyrok i odsiedział w więzieniu za swój czyn.

    2.Wyszedl z więzienia po odbyciu wyroku i skontaktował się z rodziną ( za zgodą pokrzywdzonej i jej matki).

    3. Ponieważ był pod nadzorem kuratorskim, to kurator chcąc nie chcąc musiał zawiadomić policję , że doszło do kontaktów z (pełnoletnią) pokrzywdzoną

    4. Facet trafił znów do więzienia za to, że złamał sądowy zakaz kontaktowania się z ofiarą

    5. Ofiara i jej matka prosiły prezydenta o ułaskawienie powtórnie skazanego ( on sam nigdy o to nie prosił)

    6. Prezydent przychylił się do prośby tych pań

    7. Skazany wyszedł i zamieszkali razem - była to WOLNA WOLA TROJGA DOROSŁYCH LUDZI

    8. Niemiecka gazeta zwęszyła możliwość zaszkodzenia polskiemu prezydentowi w czasie jego kampanii i wywlokła na światło dzienne prywatne sprawy trojga dorosłych ludzi, niszcząc ich prywatność, brutalnie wciągając ich w brudną politykę bez ich zgody i szargając tym kobietom opinię w całym ich otoczeniu.


    Czego nie rozumiesz, @kociara ?


  • U Trzaskowskiego już  odkryto że jeden dziennikarzy jest pracownikiem warszawskiego ratusza,  tak że nic mnie nie zdziwi u Pada też. Jeden wart drugiego. Poziom piaskownicy.
    Natomiast Trzaskowski dodatkowo jest arogancki i brak mu szacunku do obecnego prezydenta. I nie chodzi mi o szacunek do PAD konkretnie tylko do stanowiska jakie zajmuje obecnie.
    Podziękowali 3maggie27 Aszna Katia
  • Po raz kolejny polacy zagłosowali na to samo to mają, inni może nie byliby znacząco lepsi ale zawsze jakas zmiana. Ale przecież i takbwygra ten więc inny głos nie ma znaczenia, pomyślało parę milionów Polaków. Brak jakiegokolwiek myślenia wspólnotowego. 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • hipolit powiedział(a):
    Ida, 
     wiem ze ułaskawiony został za wyrok o łamanie postanowienia sądu o zakaz zbliżania się do ofiary. 
    Złamał go chyba dwa razy i siedział za to.
    matka ofiary, jego konkubina, wnosiła o ułaskawienie.
    zostal ułaskawiony. 
    Ale nadal piętno pedofila wisi nad nim.
    wiec pytam, czy gdyby taki człowiek - sytuacja identyczna jak tutaj - skrzywdził dziecko i twoje, ale konkubina wyprosiła ułaskawienie i on by wrócił w twoje sąsiedztwo, czy uważałabys ze dobrze się stało bo ich rodzina jest w komplecie jak sobie wymarzyli?
    gdyby sprawa została nagłośniona jk w tym przypadku, nadal uwzzalabys ze niemiecka Gazeta skrzywdziła ich rodzine? 





    @hipolit , to polecę znowu Norwegią.
    Znam podobny przypadek oraz to, jak zareagowali Norwegowie:

    W pewnej fabryce gdzie pracował mój znajomy został zatrudniony mężczyzna , który odsiedział wyrok za pedofilię.

    Było w tej fabryce wielu obcokrajowców, między innymi Rumuni.
    Kiedy Rumuni zwiedzili się o tym za co ów człowiek siedział - postanowili dodatkowo, ponadprogramowo wymierzyć mu sprawiedliwość po rumuńsku.

    Tak jak to jest praktykowane u nich w kraju - zaczęli mobbować i prześladować tego człowieka w miejscu pracy.

    Kiedy przełożeni dowiedzieli się o tym - wezwali do siebie Rumunów, powiedzieli, że w Norwegii takie zachowanie jest niedopuszczalne, że w pracy wszyscy są równi, że ten człowiek odsiedział już wyrok a od wymierzania kar jest wymiar sprawiedliwości , po czym ... zwolnili Rumunów z pracy.
    A tamten czlowiek został.

    To jest podobna sytuacja jak w przypadku Breivika - cały świat przecierał oczy ze zdumienia, kiedy na sali sądowej prawnicy podawali rękę oskarżonemu Breivikowi.
    Ale tutaj tak jest - kara karą, lecz szacunek należy się każdemu. 

    Jestem przekonana, że w instytucjach oraz w służbie zdrowia taki Breivika czy pedofil będzie traktowany profesjonalnie, czyli bezstronnie.
    A to, że prywatnie nie będzie zapraszany na przyjęcia czy na grilla, to już inna sprawa.


    Wracając na grunt polski: nadal twierdzę, że niemiecka gazeta nie miała żadnego moralnego prawa wtrącać się w prywatne sprawy trojga dorosłych ludzi.
    Wykorzystano ich , działano nie dla ich dobra, tylko przeciwko ich prawu do własnych suwerennych decyzji.

    Rozumiem, że Ty wolałabyś państwo NADopiekuńcze, które dyktuje dorosłym ludziom z kim mają prawo się spotykać a z kim nie?

  • To chyba mało istotne co ja bym chciała, bo to nie jest koncert życzeń ;) 

    Ach ta niemiecka Gazeta, jedyna tu winna..
    Jak niemiecka Gazeta mogła piekło zrobić tej rodzinie?
    powinni przeprosić, powiedzieć ze żałują, ze to diabeł kusił, i alkohol namieszał. 

    A gdyby to Polska Gazeta napisała?
    a gdyby to Trzask ułaskawił?
    oj działoby się tutaj! 
    Żaden polityk święta krowa nie jest. Wszyscy jak jeden mąż prą do koryta. I żaden nie myśli o dobru obywatela! 
    Ale tylko Pad ma parasol ochronny!
    milosciwy, szlachetny, szanowny dobrodziej, dający wolność wszystkim i wszystkiemu. 
    Już wróciłaś Ida do Polski?
    Podziękowali 1Ona64
  • hipolit powiedział(a):
    (...)

    Ach ta niemiecka Gazeta, jedyna tu winna..
    Jak niemiecka Gazeta mogła piekło zrobić tej rodzinie?
    powinni przeprosić, powiedzieć ze żałują, ze to diabeł kusił, i alkohol namieszał. 

    A gdyby to Polska Gazeta napisała?
    a gdyby to Trzask ułaskawił?
    (...)


    Gdyby którakolwiek gazeta narobiła takiego świństwa, to godna byłaby potępienia.
    Ludzie, którzy pogrywają w ten sposób, to dranie. Takich rzeczy się nie robi.
    Zniszczono tym kobietom opinię.
    I podważono ich prawo do podejmowania suwerennych decyzji.


    Podziękowali 2Klarcia Aniela
  • hipolit powiedział(a):
    (...)
    Już wróciłaś Ida do Polski?

    Nie, jeszcze nie wróciłam.
    Ale wiesz co? 
    Właśnie wypełniłam pakiet wyborczy przysłany mi z Ambasady. Zaraz zostanie wysłany głos mój i mojego męża.

    Podziękowali 3Rejczel Klarcia Aniela
  • @Ida
    A czego nie rozumiesz z moich wypowiedzi? 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    Czego nie rozumiesz, @kociara ?
    Przecież to nie o żadne rozumienie chodzi tylko o szukanie haków. Mogą być kompletnie z dupy, byleby były.



    Dokładnie @TecumSeh , szukanie haków.
    I robienie zamętu. Brak argumentów pokrywany tupetem i kłamstwami - ot elektorat Trzaskowskiego.

    Zauważyłeś jak bardzo zwolennicy Trzaskowskiego rozmijają się z prawdą i moralnością?
    Bo ja po przeglądaniu fejsbuków moich znajomych ze szkół jestem zszokowana.
    Elektorat Trzaskowskiego.

    Tyle kłamstw, tyle zamętu, tyle naciąganych tez , mydlenia oczu i tyle nienawiści - to ja w życiu jeszcze nie widziałam.

    Oprócz tego my, wyborcy PADa jesteśmy wszyscy obelżywie wyzywani od faszystów.

    Jestem zszokowana widząc teraz dzięki fesbukowi, w jakim środowisku ja się obracałam w szkołach , we wspólnotach i w harcerstwie.
    I oni wszyscy mają śluby kościelne a dzieci były chrzczone i szły do I Komunii!
    Jak można być takimi obłudnymi katolikami?!


  • IdaIda
    edytowano lipiec 2020
    .
  • Klarcia powiedział(a):
    Już pojawiły się medialne manipulacje - PAD dementuje:
    STOP MANIPULACJI!
    Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie. Co do innych chorób (polio, gruźlica, szkarlatyna itp.), to zupełnie co innego. Inna rozmowa.
    https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1280267685088067591
    No biedny, biedny
    Tak zmanipulować i to jeszcze we własnej telewizji, no jak oni śmieli

    Cóż, chyba są materiały i można sobie milion razy odsłuchać, jak mówił dokładnie to, co mówił
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.