Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1757678808191

Komentarz

  • kociara powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    kociara powiedział(a):


    To ciekawa jestem, skoroś taka wrażliwa na wyciąganie spraw obyczajowych-jak oceniasz materiał tvpis poświęcony zagranicznej wyprawie Trzaskowskiego.Zmanipulowany tak, żeby dać przekaz że pojechał sobie na ksiuty z asystentką.




    Trzaskowski nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy związane z jego wyjazdem. A Ty go bronisz :D @kociara ;

    https://www.facebook.com/piotr.steperski/videos/1598104293683251/UzpfSTEwMDAwMTY0ODU3MDYwMDozMTgwODU4NDAxOTc5MDgx/
    O jaaaa. Też bym nie odpowiedziała na takie chamskie ataki pseudodziennikarzyny
    Wyjazd sprzed lat. Chyba sześciu. Do tego podteksty obyczajowe dziennikarzy. A w innych miejscach ubolewanie nad dziennikarskim kunsztem. 
    Ale rozumiem że "nasz" to wszystko moze
    Zapytajmy może o bardziej aktualne wycieczki. Dość kosztowne. I ich efekty. 

    Kurator Nowak-do Japonii
    Sprzed dwóch lat wycieczka Beaty Kempy ws uchodzcow, pielgrzymka do Rzymu, Jordanii

    O reszcie wycieczek "Air Polish Parlament" to szkoda wręcz pisać. Oraz o tych odbywanych droga lądową, budzących postrach i siejących zniszczenia


    No ale te kobiety nie kandydują na urząd prezydenta.
    Jeżeli uważasz, że Nowak i Kempa popełniły przestępstwa, to powinnaś to zgłosić na policję, w przeciwnym wypadku jesteś współwinna.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Hmm w tym artykule najbardziej uderzyła mnie kwestia dotyczaca kategorii narodu - coś w tym jest - już teraz prowadzona jest właściwie polityka by ludzie czuli jedynie wstyd za działania przodków a duma jest traktowana jako coś złego 
    Patrząc na to co dzieje się w Stanach czy Anglii gdzie niszczy się pomniki znanych postaci historycznych chyba czeka nas nowa interpretacja historii ... 
  • edytowano lipiec 2020
  • edytowano lipiec 2020
    Błagam Aniela nie rozśmieszaj mnie. Współwinna czego, przepraszam??? 

    Widzisz Rejczel, a mnie zdumiewa, że osoby deklarujące się jako katolicy zupełnie nie zwracają uwagi/nie interesują się/nie budzi ich sprzeciwu itp to, że partia deklarująca katolickie wartości i ich członkowie tak manipuluja opinia publiczną, rzucają nienawistną wobec przeciwnikow retoryką, dehumanizuja osoby z mniejszości, straszą poczciwych ludzi kłamstwami... Nie protestują, jak ta partia robi szwindle, niejasne interesy, ukrywa majątki przepisując na zony(a tak grzmiano o uczciwości) stosuje podwójne standardy moralności (nasze komuchy dobre, ich zle itp), nie przeszkadza katolikom polityka burzenia tego, co przez lata funkcjonowało dobrze(np stajnie Janowskie, wycinki i mordowanie lasów), przez lata kłamie i oszukuje w sprawie Smoleńska, forsując  bezpodstawne teorie nt zamachu zorganizowanego przez Tuska i Putina. A tak BTW Smolenska-sad wydał wyrok, Kaczyński musi przeprosić Sikorskiego.

    Podziękowali 1Stokrotka
  • Rejczel powiedział(a):
    Jesli sa tu osoby wierzace nie tylko w Boga( bo w Boga wierzy takze Szatan) ale i Bogu a glosujace na Trzaskowskiego, to powiedzcie mi jak Wy to godzicie we wlasnym sumieniu? Jak trzeba zdusic w sobie krzyk prawego, czulego sumienia, zeby oddac stery swej Ojczyzny w rece kandydata otwarcie wojujacego z Bogiem? Zgrzyt, jak paznokciami po tablicy!

    Kandydat który swoim postępowaniem przeczy GŁOSZONYM wartościom też do niczego. Gadać można, politycy nie wstydzą się skłamać w każdej sprawie 
  • @Aniela nie wiem czy zauważyłaś ale są obiektywne normy i polityków szczególnie mieniących się katolikami one również obowiązują i że przestępstwo ma zwykły obywatel zgłaszać? Partia nie upilnuje jak się sam nie upilnowal? 
    Podziękowali 2kociara Klarcia
  • To porownanie kandydatow do grzybow, ktore wkleila @Małgorzata32 jest dowcipne i trafne. Z najwieksza przyjemnoscia wrzucilabym do garnka z zupa borowika ale skoro nie mam borowika to wole wrzucic opieńkę niz pieknego -a jakze- muchomora. Muchomor slicznie wyglada ale final po spozyciu jest oplakany.
  • Zgadza się porównanie zastosowane przez @Małgorzata32 bardzo dobre 
  • Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma  :D
    Podziękowali 1awia
  • edytowano lipiec 2020
    Izka powiedział(a):
    @Aniela nie wiem czy zauważyłaś ale są obiektywne normy i polityków szczególnie mieniących się katolikami one również obowiązują i że przestępstwo ma zwykły obywatel zgłaszać? Partia nie upilnuje jak się sam nie upilnowal? 
    Skąd wiesz, że się nie upilnował? Bo mainsteamie napisali/powiedzieli?

  • kociara powiedział(a):
    Błagam Aniela nie rozśmieszaj mnie. Współwinna czego, przepraszam??? 

    Widzisz Rejczel, a mnie zdumiewa, że osoby deklarujące się jako katolicy zupełnie nie zwracają uwagi/nie interesują się/nie budzi ich sprzeciwu itp to, że partia deklarująca katolickie wartości i ich członkowie tak manipuluja opinia publiczną, rzucają nienawistną wobec przeciwnikow retoryką, dehumanizuja osoby z mniejszości, straszą poczciwych ludzi kłamstwami... Nie protestują, jak ta partia robi szwindle, niejasne interesy, ukrywa majątki przepisując na zony(a tak grzmiano o uczciwości) stosuje podwójne standardy moralności (nasze komuchy dobre, ich zle itp), nie przeszkadza katolikom polityka burzenia tego, co przez lata funkcjonowało dobrze(np stajnie Janowskie, wycinki i mordowanie lasów), przez lata kłamie i oszukuje w sprawie Smoleńska, forsując  bezpodstawne teorie nt zamachu zorganizowanego przez Tuska i Putina. A tak BTW Smolenska-sad wydał wyrok, Kaczyński musi przeprosić Sikorskiego.

    @Kociara, to wszystko co wypisujesz, to kłamstwa i manipulacje środków przekazu, których słuchasz/oglądasz/czytasz i święcie wierzysz. Rzeczywistość tych plotek/doniesień nie potwierdza, zatem przeciwko czemu katolicy mają się burzyć? Chyba przeciwko tym medialnym kłamstwom, w które Ty święcie wierzysz. Wiesz, żal mi Ciebie.
    Podziękowali 2Ida Klarcia
  • Duda jaki jest, taki jest, ale ma stałe poglądy,  a Trzaskowski jak cjiragiewka, co chcecie to wam powiem, tylko na mnie głosujcie. Ostatnio się dziwnie zachowuje, upodobnil się do Nitrasa.
    Podziękowali 3Klarcia Rogalikowa Aniela
  • @Gosia5 zarówno wśród konserwatystów i liberałów znajdą się bardziej tolerancyjni, mniej, kwestia bardziej osoby, chociaż z samym artykułem ogólnie obserwując społeczeństwo idzie mi się zgodzic. Katolicy mają na ogół więcej otwartości wobec innych poglądów niż np ateisci, przynajmniej z moich obserwacji. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Antychryst za polskim progiem. 
    Podziękowali 1Klarcia

  • Cejrowski sensownie podsumował szambo kampanii wyborczej Trzaskowskiego:




    Podziękowali 1Klarcia
  • Aniela powiedział(a):

    kociara powiedział(a):
    Błagam Aniela nie rozśmieszaj mnie. Współwinna czego, przepraszam??? 

    Widzisz Rejczel, a mnie zdumiewa, że osoby deklarujące się jako katolicy zupełnie nie zwracają uwagi/nie interesują się/nie budzi ich sprzeciwu itp to, że partia deklarująca katolickie wartości i ich członkowie tak manipuluja opinia publiczną, rzucają nienawistną wobec przeciwnikow retoryką, dehumanizuja osoby z mniejszości, straszą poczciwych ludzi kłamstwami... Nie protestują, jak ta partia robi szwindle, niejasne interesy, ukrywa majątki przepisując na zony(a tak grzmiano o uczciwości) stosuje podwójne standardy moralności (nasze komuchy dobre, ich zle itp), nie przeszkadza katolikom polityka burzenia tego, co przez lata funkcjonowało dobrze(np stajnie Janowskie, wycinki i mordowanie lasów), przez lata kłamie i oszukuje w sprawie Smoleńska, forsując  bezpodstawne teorie nt zamachu zorganizowanego przez Tuska i Putina. A tak BTW Smolenska-sad wydał wyrok, Kaczyński musi przeprosić Sikorskiego.

    @Kociara, to wszystko co wypisujesz, to kłamstwa i manipulacje środków przekazu, których słuchasz/oglądasz/czytasz i święcie wierzysz. Rzeczywistość tych plotek/doniesień nie potwierdza, zatem przeciwko czemu katolicy mają się burzyć? Chyba przeciwko tym medialnym kłamstwom, w które Ty święcie wierzysz. Wiesz, żal mi Ciebie.
    Co Ty mówisz. To, że Rydzykowe media albo tvpis nie potwierdzają, nie znaczy, że się nie zadziało. 
    Nie musisz się nade mną użalać raczej nad sobą, ze tak łatwo Ci przychodzi wierzyć, że ktoś mówi, że kłamstwo i wierzysz w to. 
    A co jest kłamstwem? 
    Ukrywane majątki? Morawiecki i Szumowski nie zaprzeczyli, o dzialkach Morawieckiego było głośno, powiedział, że to majątek żony i ona zadecyduje, czy ujawnić. 
    To, że Kaczyński ma przeprosić nie ukaże się w wpolityce ani w tvtrwam. 
    Raport Macierewicza jest? Nie ma
    O Janowie poczytasz w branżowych pismach, u Rydzyka też tego nie bedzie

    Podziękowali 1obwarzanek
  • > Miały być np. programy walczace z wykluczeniem komunikacyjnym na wsi, u nas i w wielu innych miejscach to dalej fikcja. <

    Te programy są sukcesywnie wdrażane, na pewno było by lepiej, gdyby nie przymusowy przestój z powodu pandemii.
  • IdaIda
    edytowano lipiec 2020


    UWAGA!!! Plakatami chcą zmylić wyborców Andrzeja Dudy


    Kłamliwe plakaty mają temu pomóc. W gminie Mokobody w powiecie siedleckim pojawiły się plakaty wprowadzające w błąd wyborców. Można przeczytać na nich, że wyborcy, którzy w I turze zagłosowali na Andrzeja Dudę nie muszą iść na wybory w II turze, ponieważ ich głosy zachowują ważność.

    „Przypominamy, że jeśli w I turze wyborów głosowali państwo na Andrzeja Dudę to nie ma obowiązku ponownego głosowania, ponieważ wygrał on I turę. W II turze głosują wyłącznie osoby, które poprzednio zaznaczyły innych kandydatów” – taką informację można było przeczytać na plakatach.

    Jak tłumaczył wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, jest to oczywiście nieprawda, która dowodzi tego, że opozycja chwyta się praktycznie wszystkich metod, aby odciągnąć ludzi – szczególnie starszych, którzy mogą to potraktować jako prawdziwą informację.

    ,,Dlatego na każdym spotkaniu staramy się docierać do wyborców i mówić, że to jest nieprawda” – apeluje Kraska.

    Wszyscy wyborcy, którzy chcą poprzeć jednego z pozostałych w wyborczym wyścigu kandydatów, powinni oddać głos w powtórnym głosowaniu, którego termin wyznaczono na 12 lipca


    https://m.fronda.pl/a/kto-chce-zmylic-wyborcow,147077.html




  • Kłamcy, oszuści, krętacze, manipulanci.
    Elektorat Trzaskowskiego.


  • edytowano lipiec 2020
    @Ida nie sądzę by wiele osób na to się nabrało, ale jeśli tak to w sumie trochę smutne 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Obrońcy demokracji psują demokrację i tak ze wszystkimi ich szczytnymi hasłami. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • paulaarose powiedział(a):
    @Ida nie sądzę by wiele osób na to się nabrało, ale jeśli tak to w sumie trochę smutne 


    @paulaarose , jesteś tak młoda, że chyba nie potrafisz zrozumieć, że starsi ludzie nie mają już tak lotnego umysłu jak dwudziesto- , trzydziestolatkowie.
    Bardzo łatwo jest wprowadzić w błąd starszych ludzi , patrz przykład "kradzieże na wnuczka".
    Te plakaty z pewnością wprowadziły w błąd niejedną osobę, która chciała zagłosować na Dudę. I taki był ich cel.
    Wstrętna, przemocowa manipulacja.

  • @Ida nie wszyscy starsi dają się nabierać, ale fakt faktem że w pewnym wieku inaczej to wszystko wygląda. Nie powinni tak sobie żartować z ludzi
  • Nie nazwałabym tego żartami....
    Podziękowali 2Rogalikowa Aniela
  • Było to złe zagranie ale już się wyjaśniło więc o tyle dobrze 
  • Bardzo go lubię, bo mało stronniczy.

  • Ida powiedział(a):


    UWAGA!!! Plakatami chcą zmylić wyborców Andrzeja Dudy


    Kłamliwe plakaty mają temu pomóc. W gminie Mokobody w powiecie siedleckim pojawiły się plakaty wprowadzające w błąd wyborców. Można przeczytać na nich, że wyborcy, którzy w I turze zagłosowali na Andrzeja Dudę nie muszą iść na wybory w II turze, ponieważ ich głosy zachowują ważność.

    „Przypominamy, że jeśli w I turze wyborów głosowali państwo na Andrzeja Dudę to nie ma obowiązku ponownego głosowania, ponieważ wygrał on I turę. W II turze głosują wyłącznie osoby, które poprzednio zaznaczyły innych kandydatów” – taką informację można było przeczytać na plakatach.

    Jak tłumaczył wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, jest to oczywiście nieprawda, która dowodzi tego, że opozycja chwyta się praktycznie wszystkich metod, aby odciągnąć ludzi – szczególnie starszych, którzy mogą to potraktować jako prawdziwą informację.

    ,,Dlatego na każdym spotkaniu staramy się docierać do wyborców i mówić, że to jest nieprawda” – apeluje Kraska.

    Wszyscy wyborcy, którzy chcą poprzeć jednego z pozostałych w wyborczym wyścigu kandydatów, powinni oddać głos w powtórnym głosowaniu, którego termin wyznaczono na 12 lipca


    https://m.fronda.pl/a/kto-chce-zmylic-wyborcow,147077.html


    Stanowisko PKW w sprawie informacji mogących wprowadzać wyborców w błąd


    https://pkw.gov.pl/aktualnosci/wyjasnienia-stanowiska-komunikaty/stanowisko-pkw-w-sprawie-informacji-mogacych-wprowadzac-wyborcow-w-blad
    Podziękowali 1Ida
  • kociara powiedział(a):
    Błagam Aniela nie rozśmieszaj mnie. Współwinna czego, przepraszam??? 

    Widzisz Rejczel, a mnie zdumiewa, że osoby deklarujące się jako katolicy zupełnie nie zwracają uwagi/nie interesują się/nie budzi ich sprzeciwu itp to, że partia deklarująca katolickie wartości i ich członkowie tak manipuluja opinia publiczną, rzucają nienawistną wobec przeciwnikow retoryką, dehumanizuja osoby z mniejszości, straszą poczciwych ludzi kłamstwami... Nie protestują, jak ta partia robi szwindle, niejasne interesy, ukrywa majątki przepisując na zony(a tak grzmiano o uczciwości) stosuje podwójne standardy moralności (nasze komuchy dobre, ich zle itp), nie przeszkadza katolikom polityka burzenia tego, co przez lata funkcjonowało dobrze(np stajnie Janowskie, wycinki i mordowanie lasów), przez lata kłamie i oszukuje w sprawie Smoleńska, forsując  bezpodstawne teorie nt zamachu zorganizowanego przez Tuska i Putina. A tak BTW Smolenska-sad wydał wyrok, Kaczyński musi przeprosić Sikorskiego.


    To co podałaś, jest stekiem oszczerstw - typowe klimaty onet.pl.
    Polemiką z powyższym jest tekst Ziemkiewicza, który wrzuciłam powyżej. Ale dla Ciebie chyba za trudny - jak widać z Twoich wpisów, Ty poprzestajesz na czytaniu tytułów.
    Podziękowali 1Aniela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.