Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

191012141521

Komentarz

  • Czy ktoś z Was będzie na początku sierpnia w okolicach Wisełki?
  • Gdzie warto zatrzymać się na kilka godzin w okolicach Zielonej Góry? 
  • @mamasara czy to prawda, że organizujecie obóz, ns którym będzie mój cudowny proboszcz, ks Gienek? W jakim terminie??? 
  • Obóz dla rodzin wielodzietnych 1-9 sierpnia, będzie ks. Gienek ;)
    Podziękowali 2Małgorzata32 Monika73
  • @mamasara A napiszesz coś więcej na priv? 
    Plan? Warunki? Koszty? 
    Bo akurat mam wolny ten termin
  • Szkoda, bo akurat w tym czasie mam zaplanowana pielgrzymkę do Medjugorie. Ale jak mi odwołają ten wyjazd, to mnie gdzieś upchniesz mamasara???? 
  • Napisz, napisz jakie warunki. Może być na priv. Jak nie na ten wyjazd, to może skorzystam w innym czasie. Daleko nie mam :)). 
  • Możesz mnie wpisać na jakąś listę rezerwową? Bo to Medjugorie nie jest w obecnych warunkach pewne.... 
  • @Monika73, moje Medjugorie raczej na pewno nie dojdzie do skutku... szkoda  :'(
  • Bardzo szkoda... 
  • edytowano lipiec 2020
    My jesteśmy w Białowieży. Pierwszy raz. Jest  klimatycznie i nie ma tłumów, także polecam  :)
  • Aga85 powiedział(a):
    My jesteśmy w Białowieży. Pierwszy raz. Jest  klimatycznie i nie ma tłumów, także polecam  :)
    Chętnie poczytam więcej informacji. Mamy wyjazd tam w planach na sierpień/wrzesień. Wszelkie polecenia i namiary mile widziane :)
  • Właśnie czytam na fb, że w Medjugorie odbędzie się Festiwal Młodych w tym roku :)
  • Hania powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    My jesteśmy w Białowieży. Pierwszy raz. Jest  klimatycznie i nie ma tłumów, także polecam  :)
    Chętnie poczytam więcej informacji. Mamy wyjazd tam w planach na sierpień/wrzesień. Wszelkie polecenia i namiary mile widziane :)
    I ja. Może pojedziemy jesienią. Domek dla 5-6 os poszukiwany.
  • Napisze więcej po powiecie:)
  • Hania powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    My jesteśmy w Białowieży. Pierwszy raz. Jest  klimatycznie i nie ma tłumów, także polecam  :)
    Chętnie poczytam więcej informacji. Mamy wyjazd tam w planach na sierpień/wrzesień. Wszelkie polecenia i namiary mile widziane :)

    My byliśmy rok temu :) opisywałam nasze wycieczki w dzienniku podróży :)

    Fajnei bylo, mieszkaliśmy w Bogdance w domu rekoelcyjnym bylo wygodnie, nowocześnie tanio i z jedzeniem :D a zwiedzialiśmy wszystko dookoła :)

    Polecam zwłaszcza nadleśnictwo Poczopek :) można tam cały dzień przesiedzieć.

  • Giżycko.. Mikołajki... pustki . Wymarłe miasta. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Jesteśmy w Rogowo koło Mrzeżyna. Pustki i ceny normalne. Gdzie te tłumy i ceny z kosmosu? 
  • Nad morzem pustki nie ma... 
  • Agnicha powiedział(a):
    A czy ktoś poleci dobre miejsca na postój kamperem. Chcemy przejechać się od wschodu granicą - i pasma gór.... Od 15go sierpnia. Chyba że zmienimy zdanie.
    A swoja drogą jak wygląda przejazd przez słowacką granicę? Bez problemów?
    Czy ktoś zabierał ze sobą psa? Jakiś paszport należy mu wyrobić?
    W temacie psów zielona jestem... 
    Na Słowacji musicie mieć 100% sprawne auto,bo czepiają się wszystkiego. Głośniej burczy czy klekoce zatrzymują i przetrzepuą. Nie lubią Polaków.
  • @Agnicha mamy podobny plan - chcemy kamperem przejechać z Mazur przez Podlasie, Roztocze w Bieszczady. Może gdzieś na trasie się spotkany. Startujemy 10 sierpnia.
    Plan był na Europę południową ale pewnie zostaniemy w PL.

    Możemy wymieniać się doświadczeniami przy przygotowaniu i planowaniu...
  • @Agnicha powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Giżycko.. Mikołajki... pustki . Wymarłe miasta. 
    ??? Serio? Jeszcze mi kilka dni zostało do urlopu
    A to ciekawe. Właśnie wróciliśmy z żagli, i wypływaliśmy z Giżycka. Ruch na głównym szlaku bardzo duży. Oczywiście na sąsiednich jeziorach i im dalej od mazurskiego szlaku mniejszy, ale to jak zwykle.

    Porty absolutnie nie wymarłe, do portu do Mamerek musieliśmy wchodzić na drugi dzień rankiem, bo jak pierwszego przypłynęliśmy to nie było miejsca przy kei.

    Czarterujący na pytanie, czy da się coś wynająć "last minute" (zawsze robimy to wieeele miesięcy wcześniej) powiedział, że zazwyczaj da się - tyle że bez opcji wybrzydzania w rodzaju żaglówki - ale w tym roku to nie ma szans, bo jest taki ruch.

  • Pusto. 
  • @pierniki, @Agnicha, gdy będziecie na Roztoczu dajcie znać, chętnie dołączę do spotkania.
  • Kto chce się zamienić na początku sierpnia mieszkaniami? Jestem otwarta na propozycje, Gdańsk, 3,5km do starówki, 2 min do PKP i 5min do ztm ;)
  • edytowano lipiec 2020
    Może ja?
    Okolice Warszawy 
    Kurcze siedzimy w tym roku całe lato w domu. Dopiero w drugiej połowie sierpnia wyjeżdżamy.

    Świder blisko. Do granic Warszawy <1km
    Do stacji pkp/skm 400m


    Podziękowali 1Dorotak
  • W pakiecie dwa cudowne koty
  • @Małgorzata32 napiszę na priv wieczorem ;)
  • Agnicha powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    W pakiecie dwa cudowne koty
    To ten wspaniały dom z widokiem na krowy i łaki?
    Niestety Nie:(
  • super stanowiska dla kamperow są w Tyliczu
    domkiwlesie.pl
    na miejscu jest basen, kort tenisowy, place zabaw i wspaniali wielodzietni gospodarze
    cenowo pewnie adekwatnie do oferty, ale choć na jedną noc myślę że warto
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.