Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

1151617181921»

Komentarz

  • groszek powiedział(a):
    @Agnicha polecam ukochane moje Pieniny. Miałam plan jechać w czwartek, nawet noclegi mam zamówione, ale pogoda raczej deszczowa się zapowiada, więc chcemy zmienić kierunek. Na Mazurach ma nie padać☺️. A nie byłam w tych rejonach ponad 20 lat, więc nie mam żadnych kwater sprawdzonych

    a redyk był! piękny duży i w słoneczny dzień :) ale to prawda od dziś do niedzieli ma padać ;( a ja też mam wyjątkowo wolny weekend chciałam gdzieś pojechać i nie wiem gdzie nie chce mi się w deszczu siedzieć ;/
  • @wiesia w tym roku odkryłam z dziećmi park Gródek w Jaworznie.
    Co prawda to było chyba na wiosnę, ale miejsce urocze! Zwłaszcza o zachodzie Słońca... O ile nie pada.

    Można zrobić pętelkę i zahaczyć o jakieś zwierzęta, jakaś gospoda, czy coś...ale my byliśmy właśnie jak już Słońce zachodziło, a nie znając dalszej drogi wolałam z trójką wrócić bezpiecznie do auta.

    Obejrzyj foty w sieci!
  • groszek powiedział(a):
    Wiem, że redyk był :(. Tylko ja urlopu nie miałam. @uJa jak wymyślisz gdzie jechać,to podziel się pomysłem, może będziemy "papugować"

    no u nas już śnieg spadł także po robocie, jest zimnoi paskudnie i wieje  i leje i snieży brrrr chyba się skończy na weekendzie w naszym domku w lesie przy komminku z dużą ilością jedzenia zamówionego na wynos :D a jakby jeszcze dzieci poejchaly gdzies w tym czasie ahhhh to by człowiek wypoczął :D
  • Chciałabym pojechać z rodziną i znajomymi (Ok. 10 osób) do domku w Beskidach. Miejsce blisko fajnych szlaków i z widokiem na góry. Daleko od centrum.  Blisko jakiejś bacówki gdzie można poznać miejscowych i kupić od nich zdrową żywność. 
    Ostatnio byliśmy w Wiśle blisko schroniska Soszów. Fajna miejscówka i szukamy kolejnej. 

  • @Palusia! Dziękuję za odzew!
    A ten park geograficznie to jest nad małymi jeziorkami czy nad Sosiną?
  • To najbardziej urokliwe miejsce jest nad zbiornikiem Wydra.
    Podziękowali 1wiesia
  • Pojechaliśmy do wielkiego hotelu, niedaleko od nas na kilka dni w góry. Ależ mi tego było trzeba. Wybraliśmy opcję, w której jest najwięcej atrakcji dla dzieci i odpoczęliśmy wreszcie trochę. 

    Hotel puściutki, basen dla nas, bawialnie puste, siłownia pusta. Fajnie było :) 
    Podziękowali 1In Spe
  • Zdradź gdzie
  • Hotel stok w Wiśle, akceptują bon, jakby co :)
  • Hope powiedział(a):
    Hotel stok w Wiśle, akceptują bon, jakby co :)
    Polecam też Zagroń Istebna 
  • Zagroń też polecam, basen mają już taki z porządnymi atrakcjami :) rozważaliśmy też tym razem, ale mają właśnie basen zamknięty przez obostrzenia. Niektóre hotele miały też bawialnie pozamykane. 
  • Można jeszcze gdzieś lecieć, gdzie jest słońce, ciepło i nie wymagają durnych testów?
  • @MartaB a w Truskawkowie można realizować bon turystyczny ?  
  • Tak, można. 
    Podziękowali 1beabea
  • Ktoś może polecić domek /apartamenty nad morzem?
    Warunki konieczne
    1. co najmniej śniadania na miejscu 
    2. dla rodziny 2+6.

    Znacie coś? 
  • To ja się podepnę, poszukujemy noclegów nad morzem, najbardziej okolice Sobieszewa. U nas 2+4
  • Szukam dobrego miejsca na Podhalu. Z jakimś strumyczkiem. Dla Ok. 10 osób
  • Cześć!
    Jak zwykle przypominam się w wakacyjnym wątku.
    Truskawkowo czeka na gości! Mamy jeszcze sporo wolnych miejsc w wakacyjnym czasie, a także w czerwcu i maju.
    Właśnie nocuje u nas grupa 40 osób, rodzina, która zjechała się z daleka na wesele. Wczoraj do nocy grali w piłkę, palili ognisko i integrowali się w stodole.
    Zapraszamy i mniejsze i większe towarzystwo.
    Podziękowali 2DaddyPig formatka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.